dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

1 250 000 zł111,80 m² 11 180,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 6,5 ara w pobliżu lasu, grzegorzowice Wielkie, gmina Iwanowice. Lokalizacja: dom położony jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł115 m² 5 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Oferuję do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem. Dom do generalnego wykończenia - z uwagi na przerwanie na pewnym etapie budowy. Dom obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł258 m² 3 294,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:895 m²

Tylko W naszym biurze - Dom wolnostojący z fotowoltaiką, klimatyzacją i dużym potencjałem użytkowym. Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 119m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł180 m² 3 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Targanicach , gm. Andrychów , woj. małopolskie Dom o powierzchni 180 m2 , usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł95 m² 11 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dwupoziomowy dom (parter + piętro).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł830 m² 3 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 080 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry | Bielsko-Biała Janowice | *** Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł490 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Reprezentacyjna rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 490 m | duża działka | Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł243 m² 4 320,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 479 m²

Joanna trojak Agent prowadzący   wyjątkowa nieruchomość W lesie gotowa inwestycja lub dom marzeń! Szukasz miejsca, które zapewni Ci prywatność, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł165 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Dom po generalnej modernizacji, duża działka 1371 m Pszczyna, ul. Fredry Powierzchnia użytkowa: 165,13 m Garaż: 38 m Działka: 1371.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 000 000 zł468 m² 19 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż: funkcjonujący , wspaniały kompleks 9 domków Koniaków, gmina Istebna. Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Cena do negocjacji. Klient Cena: 235 000 zł Powierzchnia domu: ok 116 m2 (parter 82 m2) Powierzchnia działki: 1230 m2 Nr działki: 28/4 Na sprzedaż dom (116.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł139 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

*Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Wynajmujący* Wynajmę dom wraz z zabudową gospodarczą oraz gruntami rolnymi (stanowiące siedlisko) zlokalizowane w Lulkowie koło Gniezna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Oferuję do sprzedaży piękny zadbany dom jednorodzinny usytuowany w rejonie zrewitalizowanego parku rekreacyjnego w Jasienicy przy ulicy Cisowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 999 zł215 m² 5 348,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Okazja dom wolnostojący oddany do użytkowania deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł340 m² 6 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Najbardziej słoneczne miejsce w Szczyrku - południowo wschodni stok. Kawałek od centrum i jeszcze trochę w górę. Rzut beretem od Beskid Sport.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł125 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 125 m w malowniczej miejscowości Szczyrk, wzniesiony zgodnie.