dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom wolnostojący

Marksewo,warmińsko-mazurskie

655 000 zł100 m² 6 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Dom zlokalizowany w niewielkiej wsi Marksewo znajdującej się zaledwie 15 minut drogi autem od centrum Szczytna. : dla kogo? Dla osób ceniących bliskość terenów zielonych, spokojne sąsiedztwo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł174 m² 11 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dwa domy blisko jeziora Serwy -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł398 m² 1 633,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Na sprzedaż dom w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej ,o powierzchni użytkowej ponad 200 m2, położony w Ogrodzieńcu przy ulicy Jagiełły. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55,50 m² 10 630,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 153 zł94 m² 13 490,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Na sprzedaż segment o pow. 94m2+ poddasze ok 53m2 + ogródek o pow 132 m2 do wyłącznego korzystania. Segmenty w nowej inwestycji na terenie Warszawy w dzielnicy Wawer. Segment idealny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom położony w miejscowości Klęczany w gminie Chełmiec. Dom wybudowany w drugiej połowie lat 80-tych w tradycyjnej technologii z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne do własnej adaptacji na dom i części użytkowe Lokalizacja: pieszyce Działka: o powierzchni około 15 arów. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, zabudowaną domem jednorodzinnym w miejscowości Mrozy oraz lokalem użytkowym. Działka o powierzchni 1208m2, dom o powierzchni 150m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł188 m² 4 675,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący Cena: 879 000 złotych Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 188 m , położony na dużej, 50-arowej działce graniczącej z lasem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł134,20 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

!Ostatni segment na osiedlu! Przedstawiam Państwu kameralną inwestycję deweloperską, zlokalizowaną w miejscowości Kiełpin Poduchowny, gm. Łomianki, w odległości zaledwie 2 km od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł95 m² 13 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania kamienica znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim na deptaku. Obiekt składa się z lokalu użytkowego mieszczącego się na parterze o powierzchni 35m2, oraz dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł300 m² 7 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zaledwie godzina drogi do gdańska. Przedmiotem oferty jest jednorodzinny podpiwniczony dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym (ok. 40m2) zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł460 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

NA sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z nietuzinkową ofertą nieruchomości położonej w zacisznej części Kopańca. Na krańcu świata. Na sprzedaż nieruchomość, w której.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Uwaga! prowizję biura pokrywa właściciel! Polecam do sprzedaży nietuzinkową nieruchomość w miejscowości Nowe Miasto nad Wartą, zaledwie 60 km od Poznania (szybką trasą s11)jest to wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł166,40 m² 4 056,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 170 m , położony na działce o powierzchni 864 m w spokojnej okolicy w miejscowości gogolewo (gm. Dębnica Kaszubska). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł117,50 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany w standardzie deweloperskim premium, o powierzchni użytkowej 117,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł207,36 m² 5 589,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

NA sprzedaż: wyjątkowa posiadłość w centrum Kałuszyna Komfort, przestrzeń i ogromny potencjał biznesowy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł190 m² 1 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Okolice Kłodzka - Łączna. Na sprzedaż dom z dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek przedwojenny, wolnostojący, podpiwniczony. Ogrzewanie co, piec na opał stały w piwnicy. W piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł154,64 m² 7 565,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Nowoczesny segment w zielonej części Solca (a1) z dużą działką i tarasem z wyjściem na ogród Zakończenie prac jest planowane na koniec września 2025 r Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 200 zł121 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świecie,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł149 m² 9 731,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Las, basen, jezioro, spokój dom w Borach Tucholskich Wyobraź sobie poranek z kawą na 64-metrowym tarasie, gdy z lasu wyłaniają się sarny. Wieczór przy kominku. Weekend przy własnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł133,60 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Taka oferta tylko w platinum house! Oferuję do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,60 m , położony w świetnej lokalizacji - Zielona Góra, ul.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom o łącznej powierzchni ok. 180 m, położony na działce 435 m w cichej i spokojnej części Żyrardowa. Nieruchomość z dużym potencjałem idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szamotuły,wielkopolskie

695 000 zł142 m² 4 894,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Wyjątkowa okazja! Przy tej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizyjnych. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w uzyskaniu kredytu skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy bez.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem gospodarczym w Wejherowie. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1040 m , położoną w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł280 m² 4 639,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.   ***oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości*** Dom o powierzchni 280 m2, działka 1104 m2 w pięknej willowej dzielnicy Lucień Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł230 m² 8 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Solec to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury i komfort życia na wysokim poziomie. Bliskość lasów i terenów zielonych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł177 m² 2 994,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Oferta sprzedaży domu W cieleśnicy W atrakcyjnej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość przestronny, piętrowy dom. Położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120,75 m² 6 616,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w okolicach ulicy Pątnowskiej w Legnicy, położone są na nowo powstającym osiedlu ( 1 etap inwestycji to 8 domów),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł82,92 m² 8 019,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nowoczesny bliźniak | 82,92 m | pompa ciepła | działka ok. 283 m Biuro nieruchomości oferuje funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy) o pow. 82,92 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj bliżej natury - Korbielów w Beskidzie Żywieckim Klimatyczny dom w górach w zasięgu Twojej ręki! Zamieszkaj wśród gór, blisko lasu i stoków narciarskich - 654.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł200 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony w miejscowości Pisarowce, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł115 m² 7 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam W tym momencie stan surowy zamknięty - możliwość adaptacji strychu Lokalizacja: dom zlokalizowany jest w rozwijającej się dzielnicy Gdańska, 8 km od centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł185 m² 42,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kameralny dom W cichej okolicy. Zadbany w bardzo dobrym stanie technicznym dom wolnostojący z ogrodem. Dom został odświeżony (odmalowane ściany, wycyklinowany parkiet). Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Kobyłka,mazowieckie

1 200 000 zł201 m² 5 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szukasz domu pod Warszawą, który jest już gotowy i nie wymaga czekania latami na budowę? Ta inwestycja w Kobyłce to połączenie spokoju, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł146,30 m² 8 195,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania ekonomiczny w użytkowaniu dom ponad 150 m2 ( użytkowej 146,3 m2) w zabudowie bliźniaczej w Żółwinie obok Podkowy Leśnej. Estetyczny i funkcjonalny projekt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł240 m² 6 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronny rodzinny dom z garażem i ogrodem w uroczym miejscu w Łomiankach Dolnych Zapraszam Państwa do obejrzenia atrakcyjnej nieruchomości, w centrum Łomianek, przy jeziorku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł130,50 m² 4 819,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

O % pcc, 0% prowizji- nieruchomość po odbiorach, gotowa do sprzedaży! lokal mieszkalny W budynku dwulokalowym Kębłowo - Komfort, oszczędność i Ekologia! Na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł110 m² 1 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Budynek poniemiecki, w zabudowie szeregowej o pow ok 110 m2, na działce o pow ok. 500 m2. Dojazd do posesji również od strony ogrodu. Na ogrodzie budynek gosp - do rozbiórki. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł92 m² 3 793,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| nowa cena! Lokal mieszkalny zajmujący parter domu wolnostojącego o pow. 91,97 m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 35,85 m2, oraz udział w działce 50%.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł110 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atuty: - duży dom wolnostojący - Duża, zadbana działka - Cicha okolica - 4 kondygnacje - Funkcjonalny układ domu, stwarzający nieograniczone możliwości aranżacyjne - Ogrzewanie gazowe, nowa.