dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

649 000 zł125,80 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł110 m² 10 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 010 m²

Poszukujesz domu oraz miejsca do prowadzenia swojego biznesu? Zależy Ci na dużej działce? Dom ma być do lekkiego odświeżenia lub zamieszkania? A co, jeśli CI powiem, że właśnie znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł193,60 m² 6 503,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 193,6 m , położonego na pięknej, zadbanej działce o powierzchni 1000 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł180 m² 1 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż: kamienica w sercu Starego Miasta ul. Przemysława Jeśli szukasz nieruchomości z historią, położonej w jednym z najbardziej klimatycznych zakątków miasta ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł126,90 m² 12 135,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim - idealna baza do stworzenia wymarzonego wnętrza! Atrakcyjny dom w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Marusza

Marusza,kujawsko-pomorskie

1 249 000 zł535,47 m² 2 332,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Budynek bliźniak w Maruszy koło Grudziądza ok. 267,73m2 powierzchni użytkowej każdy segment. Bliźniak w spokojnej okolicy - idealny na inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł130 m² 3 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w Tomaszowie Lubelski na ul. Leśnej. Dom jednorodzinny o powierzchni 130 m wraz z budynkiem gospodarczym ok. 60m , w którym znajdują się garaż, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krobia,kujawsko-pomorskie

910 000 zł148,50 m² 6 127,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 831 m²

Rodzinny dom wolnostojący | 148,5 m | działka 6 831 m | 2007 rok | Krobia. Na sprzedaży funkcjonalny dom położony w miejscowości Krobia przy ul. Wiejska, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł204 m² 14 215,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom parterowy na sprzedaż w miejscowości Konary [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje nowoczesny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł107 m² 9 327,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwy dom między morzem a jeziorem - gotowy do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł303 m² 4 455,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Na sprzedaż budynek (obecnie o funkcji biurowo-usługowej). Możliwość dostosowania w części lub w całości do funkcji mieszkalnej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 237 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł290 m² 2 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:607 m²

Oferujemy państwu duży dom wolnostojący trzykondygnacyjny o powierzchni ok. 300m2, usytuowany na działce o powierzchni 533m2 w Radzionkowie. CO sprzedajemy ? Budynek mieszkalny trzy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł360 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Azory , okolice ul. Ehrenberga ,dom W cichej , spokojnej okolicy W bliskości parku. Dwa trzypokojowe mieszkania I lokal usługowy 50 M2 Z osobnym wejściem. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł219,24 m² 7 069,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż przestronny, segment środkowy przy ul. Jowisza w Gdyni-Chwarzno-Wiczlino o powierzchni całkowitej 219m , który łączy nowoczesny standard z przytulną, rodziną atmosferą.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł206 m² 18 689,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom na zielonym Mokotowie | ul. Polska | Kameralne osiedle 9 domów | Jasne, wysokie wnętrza : Dla kogo Dla rodzin, które szukają spokojnej, bezpiecznej przestrzeni z szybkim dojazdem do centrum. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł120,51 m² 8 878,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Szarów gm.Kłaj, nowy dom wolnostojący, 4 pokoje, 2 łazienki, działka 5,8 ar, rekuperacja, rolety, stan deweloperski, garaż Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Bardzo ładne miejsce, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:983 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży umeblowanego domu jednorodzinnego o powierzchni 130 mkw. w Strzelnie usytuowanego na działce wielkości 983 mkw. Budynek parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 500 zł165 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż wolnostojący, nowoczesny dom w stanie deweloperskim Pobyłkowo Małe, blisko Serocka Powierzchnia całkowita: 164 m | Powierzchnia użytkowa: 156 m | Działka: ok.1020.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, ekologiczny dom parterowy z dużą działką, zlokalizowany w pobliżu lasu Tylko w Nieruchomości Apartament! Rok budowy: 2021 rok Powierzchnia zabudowy: 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 602 zł94,72 m² 8 209,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji ze strony kupującego! Na sprzedaż oferujemy dom na najnowszej inwestycji Barona Residence w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł175 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Uroczy segment na mokotowie English below Atrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa - Wierzbno. Blisko stacji metra z dobrą komunikacją. W domu przeprowadzono generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł105 m² 1 895,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bobrzany, dom 4 pokoje, 105 m2, sprzedam, cena 199 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn nieruchomości. Sprzedam dom do remontu w Bobrzanach. Nieruchomość jest wolnostojąca, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł140,30 m² 9 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż dom - 1/1 bliźniaka o powierzchni ok.140 m położony na działce 760 m. Nieruchomość znajduję się w Międzyborowie w pełni podłączona do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł119 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Opis Nowa inwestycja domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim o pow. 119,10m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na kameralnym osiedlu 8 nowo wybudowanych domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł123 m² 2 845,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

DO sprzedaży: dom letniskowy;stan:do wykończenia, brak podłóg - wylewki betonowe, brak podbicia sufitów, 5 okien dachowych czeka na wstawienie, odbiór techniczny: rodzaj materiału budowlanego:cegła.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł500 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 247 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego połączonego z budynkiem gospodarczym stanowiące niegdysiejsze zabudowania przypałacowe znajdujące się w miejscowości Zagrodno.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł270 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i harmonii. Wybudowany w 1975 roku z myślą o rodzinie i codziennym komforcie, przez lata był.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:382 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 70 m , usytuowanego na działce o powierzchni 382 m , położonego przy ul. Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł155 m² 9 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:908 m²

Szanowny kliencie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Opole - Grudzice. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł122 m² 9 745,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do oferty domu w zabudowanie Bliźniaczej z 2 miejscami postojowymi i pięknym ogrodem dom : Piękna nieruchomość w Kosakowie przy ul.Kminkowej o powierzchni 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł93 m² 14 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dwukondygnacyjny dom Wolnostojący na dużej działce o powierzchni 1180m w miejscowości Otomin, obok Jeziora Otomińskiego. Praktyczny układ składający się z dwóch kondygnacji: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł77 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 813 m²

Na sprzedaż dom na działce w miejscowości Wygoda, gmina Hajnówka. Atrakcyjna lokalizacja. Dogodny dojazd dostęp bezpośrednio z drogi asfaltowej. Blisko głównych tras zaledwie 1 km do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł127,61 m² 4 231,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:781 m²

Domy na sprzedaż w Chróstniku. Domy budowane na podstawie projektu : Szpinak 2g Dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją i częściowo ogrodzony ( bez frontów ) w cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł76,07 m² 35,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

DO wynajęcia piętro nowego domu W spokojnej okolicy różanki wymagany najem okazjonalny lokalizacja: przedmiotem najmu jest piętro domu jednorodzinnego położone w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł240 m² 4 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz wyjątkowego domu, który łączy w sobie wygodę miejskiego życia, przestrzeń i prywatność? Ta nieruchomość położona przy ul. Kazimierza Wielkiego w Chełmie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 411 m²

Oferta sprzedaży domu z potencjałem, usytuowanego na dużej działce o powierzchni 2411 m2. To idealna propozycja dla każdego kto szuka domu w otoczeniu natury, z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Dziekanowice , gm. Zielonki. Budynek o pow. użytkowej ok. 160m2, pow. całkowitej ok. 240m2 + strych usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł732 m² 954,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:732 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym - Stobierna k. Rzeszowa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł133 m² 12 022,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 317 m²

Przedsprzedaż tylko U nas informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Zabielska Rodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczej Metraż: 133,25 m powierzchni użytkowej +.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 m²

Okazja duża działka ok 8 ar .wszystkie media. Jako 2- rodzinny lub inwestycyjny dom , super lokalizacja. 3 linia zabudowy, duży potencjał np:2 oddzielne mieszkania, biura, księgowość. Wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł450 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:981 m²

Na sprzedaż duży klimatyczny dom wolnostojący. Wyremontowany budynek poniemiecki, wykonano drenaż, ocieplenie ścian, nowe pokrycie dachowe, wnętrze wykończone. Każda kondygnacja ma około 150 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij