dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 600 zł200 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

cicha i spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł240 m² 32,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wolny od 15 lipca 2012 Dom o pow.240m2 do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe (może być żłobek ) Na parterze salon 42m2,kuchnia 14m2 ,taras,przedpokój,wc,gabinet.Na piętrze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

11 900 zł400 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:318 m²

Do wynajęcia dom wolno stojący pod działalność gospodarczą. Budynek idealny na biuro, siedzibę firmy, kancelarię, salon kosmetyczny i inne, też szkółka, przedszkole. Możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Woziwody

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł280 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ekskluzywny zaprojektowany przez architekta dom na Sadybie.Jest to segment skrajny wykończony z wysokiej klasy materiałów.Dom posiada 4 sypialnie jedna główna z garderobą i pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 800 zł100 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wynajem domu w Brwinowie blisko szkoły i centrum miasta oraz nowootwartej Galerii Brwinów. Oferowany na wynajem dom to dwa odrębne mieszkania o łącznej powierzchni około 100 m, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

2 100 zł100 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-Biała, komorowice. Do wynajęcia wolno stojący dom z bali o powierzchni 100mkw. Budynek pokryty jest gontem, posiada duży balkon oraz taras. W skład nieruchomości wchodzą: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący o pow.110m2 w skład wchodzą 4 pokoje,łazienka,kuchnia,balkon Na podwórku można parkować samochody Umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD Może być wynajęty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Szyszkowa

Słomin,mazowieckie

5 500 zł183 m² 30,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:788 m²

DO ceny nalezy doliczyć podatek vat. Cena 5500 zł + 23% Dom nowy wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cechowa

Kraków,małopolskie

4 500 zł260 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sześciopokojowy dom zlokalizowany na ulicy Cechowej (kurdwanów). Dom z 2008 roku o powierzchni 260 m2, działka o powierzchni 900 m2. Teren ogrodzony. Ogrzewanie gazowe. Dom jest umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

2 500 zł128 m² 19,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rodzinny dom wolnostojący. W pełni umeblowany, około 19 kilometrów od centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piętro domu w Brwinowie blisko szkoły i centrum miasta oraz nowootwartej Galerii Brwinów. Oferowany lokal to mieszkanie o powierzchni około 40 m, usytuowane na piętrze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Własna

Raszyn,mazowieckie

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 160 m kw., na działce 560 m kw. Na parterze duży salon (60 m kw.), widna, niewielka, otwarta kuchnia i WC. Na piętrze 4 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wernyhory

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom o pow.300m2 1/2 bliźniaka.Na poziomie 0 pokój,łazienka,pomieszczenie gospodarcze Na parterze kuchnia,hol,3 pokoje(24m2,27m2,12m2)łazienka Na 1 piętrze 3 pokoje(26m2,15m2,12m2)łazienka,hol.Sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czechowicka

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł120 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolny od czerwca 2012 Dom wolnostojący o pow.120 m2 Na parterze 3 pokoje (17,19,19m2),kuchnia 12m2,w.c Na I pietrze 2pokoje ( 34,19m2),łazienka Dom jest ogrodzony ,brama na pilota. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Własna

Raszyn,mazowieckie

7 500 zł270 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowoczesny dom w Raszynie, o powierzchni 270mkw na dużej działce o powierzchni 2400mkw. Wokół domu ogród z oczkami wodnymi. Bardzo cicha okolica w pobliżu drogi krajowej-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stasi Las

Stasi Las,mazowieckie

1 500 zł170 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę dom na dłużej w Stasim Lesie. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Na dole znajduje się: *salon zjadalnią opowierzchni 47 m2 (jest tam kominek zpłaszczem wodnym) ; * kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 600 zł126 m² 20,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kameralne osiedle w Grodzisku Mazowieckim w otoczeniu zieleni, w cichej, spokojnej lokalizacji. Do kolejki wkd 1100 m. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł97 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący usytuowany w dzielnicy Ursynów, róg ulic Puławskiej i Pileckiego. Willa o powierzchni 515 m2 położona na działce o pow. 900 m2 posiada 18 pokoi, obecnie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

1 400 zł82 m² 17,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom do wynajęcia na czas nieokreślony. W budynku ogrzewanym na olej opałowy znajdują się 3 sypialnie na piętrze oraz salon i kuchnia na parterze. W salonie jest kominek z nadmuchem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie ( 29m2 ) w Warszawa - Piastów od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja: 5 min do Tesco, 10min do kolejki wkd lub 5min do skm , 3min do przystanku mzk 717 którymi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Rolna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

2 750 zł155 m² 17,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam Państwu do wynajęcia przepiękny i gustownie urządzony skrajny szereg w Kamieńcu Wrocławskim o powierzchni użytkowej 155 m2. Dom został wybudowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Olszowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

4 900 zł180 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dojazd drogą asfaltową - 150 metrów od głównej ulicy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorliczyna

Gorliczyna,podkarpackie

350 zł70 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

dom do wynajęcia w Gorliczynie, drewniany, parterowy,prąd, woda, gaz, c.o. węgiel, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wynajmę spokojnym osobom, rodzinie ze stałym dochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kasztanowa

Kraków,małopolskie

5 650 zł180 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Czteropokojowy dom o powierzchni 180 m2 zlokalizowany w rejonie al. Kasztanowej (wola Justowska). Działka o powierzchni 5,5 a. Dom po remoncie. Parter - salon z tarasem, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 900 zł115 m² 25,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam do wynajęcia nowy dom w Bydgoszczy- fordonie. Dom wolnostojący dwukondygnacyjny o powierzchni 115 mkw.W skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym 30mkw, 3 sypialnie z balkonami: 15,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta aktualna od 1.07.2012 r. Piotrków trybunalski, osiedle belzacka. Do wynajęcia segment o dobrym standardzie wykończenia. Parter: holl, kuchnia ze spiżarnią, wc, salon z tarasem, zejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia piętro domu (z niezależnym wejściem z klatki schodowej )trzy pokoje z kuchnią. Kompletnie umeblowane i wyposażone. Możliwość parkowania na zamkniętym podwórzu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ząbki

Ząbki,mazowieckie

3 500 zł320 m² 10,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Elegancki segment do wynajęcia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Międzytorze

Płock,mazowieckie

2 500 zł174 m² 0,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

dobry na dzialalnośc , biura. ocieplony,niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

2 700 zł192 m² 14,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy 3-kodygnacyjny,1-piętrowy o pow. 192 m2, położony na Retkini w ok. ul. Pienistej. Powierzchnia mieszkalna to 108 m2. Piwnica: garaż (1-stanowiskowy na 3 auta.)Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Gniezno,wielkopolskie

1 800 zł178 m² 10,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Dom wolnostojacy o powierzchni calkowitej 178.06m2 posadowiony na dzialce 1660m2 w Gnieznie. Budynek wykonany metoda tradycyjna z cegly gazobeton ,krycie dachu -dachowka ceramiczna, stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mieszkanie w domu wolnostojącym w Brwinowie blisko szkoły i centrum miasta. Oferowany lokal to mieszkanie o powierzchni około 60 m, usytuowane na wysokim parterze. Na powierzchnię tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Puck

Puck,pomorskie

5 000 zł576 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Atrakcyjny dom o pow. 200 m.kw. /576 m kw. w prestiżowej, zacisznej dzielnicy Pucka. Budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

5 000 zł147 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Do wynajęcia zupełnie nowy, komfortowo wykończony parterowy dom wolnostojący w Łochowie. Na wnętrze składają się: salon z jadalnią i wyjściem na taras, 3 sypialnie (jedna całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Końcowa

Cisiec,śląskie

1 500 zł160 m² 9,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Wynajmę dom o powierzchni użytkowej 105 metrów. Powierzchnia całkowita 160 metrów. Na dole salon i kuchnia, na górze trzy pokoje, łazienka, jeden pokój z garderobą. Dom w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Przy Parku

Lipków,mazowieckie

5 000 zł230 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

**** aktualne **** Pięciopokojowy, położony w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 209 m2 z urządzonym ogrodem o pow. 612 m2. Na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł330 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny, klasycystyczny, reprezentacyjny dom wolno - stojący na proporcjonalnej działce, jasny i przestronny, wykończony w najwyższym standardzie, położony na Osiedlu Patio, wśród innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł130 m² 26,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie o pow. 130 m2, na trzech poziomach (po 42m2). Przyziemie: pokój 20 mkw, pom. gosp. 6 mkw, łazienka 2 mkw. Parter: pokój 27 mkw z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

5 500 zł286 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Do wynajęcia dom inny niż wszystkie położony w Owczarni na granicy z Podkową Leśną. Zaprojektowany wg indywidualnego projektu. Powierzchnia całkowita budynku to 363 m, a użytkowa 286.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł165 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Luksusowy dom na ogrodzonym I strzeżonym osiedlu warszewo W szczecinie - wynajem, tylko Z ils! Komfortowy dom z ogrodem o pow. całkowitej 165m2, na działce o pow. 247m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Długa

Sochaczew,mazowieckie

1 700 zł80 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wynajmę lokal segment z (działką 260m2) na działalność komercyjną( handlowo usługową) w ścisłym centrum Sochaczewa 160 m2 dwa poziomy. Możliwość wynajęcia jednego poziomu parteru- 80.