dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Potulickich

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł450 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia W konstancinie jeziorna house for rent in konstancin jeziorna Piękny teren na którym został rozbudowany 2008r dom wolnostojący z dużymi oknami. Dom posiada doskonale utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Klecińska

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł230 m² 23,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Opis: polecam dom do wynajęcia, który idealnie pasuje na biura. Ogólna powierzchnia domu to ok 230m2. Budynek jednorodzinny z 1940r. który w ubiegłym roku przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

3 250 zł120 m² 27,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Przedmiotem wynajmu jest budynek parterowy na Grunwaldzie w okolicach ul. Dziewnińskiej w zabudowie bliźniaczej z przeznaczeniem na działalność biurową. Dom o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej, położony w doskonałej lokalizacji w cichej i zielonej okolicy na Wrocławskich Iwinach. Dom wykończony z bardzo dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia piękny, nowoczesny, luksusowy w pełni urządzony dom z zaprojektowanym i zagospadarowanym dużym ogrodem, podwójnym garażem, trzema łazienkami, dwiema oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Miłkowskiego

Kalisz,wielkopolskie

1 800 zł150 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow.150m2 ,( 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki ). Usytuowany na osiedlu Tyniec w cichej i spokojnej okolicy ,położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę biuro - centrum częstochowy - dąbrowskiego Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Częstochowy przy ulicy Dąbrowskiego. Idealna lokalizacja, okna na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł230 m² 28,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na terenie ogrodzonego osiedla, zabudowa szeregowa. Ładna,cicha okolica w pobliżu przystanek autobusu miejskiego, pole golfowe, pałac w Wilanowie. Dom posiada garaż samodzielny oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł280 m² 33,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in wilanów dom do wynajęcia W wilanowie Nowoczesny i reprezentacyjny dom wolnostojący wykończony materiałami najwyższej jakości. W pełni wyposażony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

19 500 zł530 m² 36,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in wilanów dom do wynajęcia W wilanowie Piękny i komfortowy dom usytuowany jest w starej części Wilanowa. Budynek na dużej, ładnie zagospodarowanej działce. Od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Opolnica

Opolnica,dolnośląskie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Drewniany domek w pełni wyposażony: kuchnia, lazienka, salon, sypialnia. Domek znajduje się w pieknej okolicy z jednej strony rzeka z drugiej zaś góry. Teren na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakopiańska

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł130 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wynajem - saska kępa Część domu na Saskiej Kępie na cele biurowe. Parkowanie samochodów na posesji i przed. Wynajem na min.1 rok. Jerzy Marszałek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żegiestowska

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in mokotów dom na wynajem na mokotowie Zacziszna część Sadyby, blisko komunikacja, szkoły. Dom składa się z 8 pokoi z tym, że salon i jadalnia są połączone - ok. 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dzwonkowa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł130 m² 26,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom znajduje się na Okęciu w pobliżu pętli autobusowej i sklepu Real. Po kapitalnym remoncie -4 pokoje + salon z aneksem kuchennym; 2 łazienki; dodatkowo garaż pod domem 30m2. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Idzikowskiego

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł353 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in mokotów dom do wynajęcia na mokotowie Parter - salon, jadalnia, kuchnia, piękny holl, garderoba, toaleta, przejście do garażu dla dwóch samochodów. Piętro -trzy sypialnie, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Algierska

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł227 m² 44,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia na Saskiej kępie/house for rent in Saska Kepa Dom świeżo po remoncie. Parter: salon 41,3 m2, kuchnia 13 m2, garderoba, wc, garaż Piętro I: 2 pokoje po 15 m 2, 2 pokoje po 13 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przekorna

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł600 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajmu W wilanowie/powsinie house for rent in wilanów/powsin Wolnostojący dom z 1996 roku położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu rezydencyjnym. Brama otwierana pilotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

20 000 zł600 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in konstancin-jeziorna dom na wynajem W konstancinie-jeziornej Nowy dom z basenem typu rezydencja w stylu Versace. Stan idealny. 5 sypialni, 4 garderoby, 2 salony, 4 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pawlaczyka

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł240 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:240 m²

segment świetnie położony dla rodziny lub na biuro, usługi/4 linie autobusowe, 400m do metra/

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wolno stojący, nowy, komfortowy dom położony w miejscowości Smolec (3-4 km od osiedla Wrocław Muchobór oraz w bliskim sąsiedztwie aow i A4) - 12,5 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brukselska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia - saska kępa house for rent - saska kępa Do wynajęcia na cele biurowe segment na Saskiej Kępie, zielona okolica, bardzo dobry dojazd do centrum. Piwnica: garaż, 4 pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

26 000 zł560 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogromna willa przystosowana do wynajmu firmie, jako biuro. Informacje: budynek posiada sprawne przyłącza, ogrzewanie gazowe, klimatyzację. Koszty przebudowy i ewentualnego przystosowania budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wynajem W wilanowie house for rent in wilanów Dom na wynajem w Wilanowie położony w bardzo ładnej i dobrej lokalizacji.Budynek został wybudowany w latach 90-tych natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

14 000 zł305 m² 45,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in konstancja-jeziorna dom na wynajem W konstancja-jeziorna haus zu mieten in konstan-jeziorna Osiedle "Konstancja" jest osiedlem zamkniętym chronionym, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnastyczna

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia - mokotów house for rent - mokotów Bardzo dobrze położony segment skrajny po remoncie generalnym w 2008 roku i rozbudowie w 2012.( cicha i zielona okolica ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poselska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł340 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Dom na cele biurowe do wynajęcia -saska kępa Saska Kępa niedaleko Ronda Waszyngtona. Dom w zieleni przy spokojnej, cichej ulicy. Dom przystosowany na biuro z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy dom na saskiej kępie luxury house for rent -saska kępa Luksusowy dom na Saskiej Kępie. Dom jest po kapitalnym remoncie ( pachnie nowością - nikt jeszcze nie mieszkał ) Rozkład domu: poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Młocarni

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł283 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom ,w cichym miejscu w Powsinku. Salon 45m2 z oranżerią i wyjściem na ogródek, w przedpokoju duża szafa wnękowa, na półpiętrze kuchnia z jadalną 25m2 ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajmu W wilanowie house for rent in wilanów Segment w Wilanowie ok. 200 mkw powierzchni. Cicha i bezpieczna okolica, w pobliżu są szkoły i sklepy. Parter - garaż na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in wilanow dom do wynajęcia na wilanowie Bardzo ładny dom wolnostojący w zacisznym miejscu Wilanowa. Pięć pokoi (w tym salon), dwie łazienki ( w jednej wanna z jacuzi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł450 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in wilanów dom do wynajęcia W wilanowie/zawady Luksusowy nowoczesny dom wolnostojący, z pięknym ogrodem wykończony materiałami wysokiej jakości w cichej części Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł230 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in mokotow dom do wynajęcia na mokotowie Segment środkowy, do wynajęcia na cele mieszkalne, biuro lub dom malucha Dom na Sadybie, w doskonałej lokalizacji. Cztery sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Letniskowa

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł220 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in ursynów/ imielin dom do wynajmu- ursynów/ imielin Oferuję do wynajęcia 2-piętrowy segment 220m2 składający się z: piwnicy (pralnia, pokój, pomieszczenie użytkowe, garaż), parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in wilanow dom do wynajęcia na wilanowie Polecam do wynajmu - mieszkanie w kameralnym, dwu-mieszkaniowym budynku, zarówno na cele mieszkalne, jak i biurowe. Oddzielne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

8 900 zł236 m² 37,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in wilanów/powsin dom na wynajem wilanowie/powsin Dom wolnostojący w cichej i spokojnej części gminy Wilanów , z zagospodarowanym i dobrze utrzymanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł400 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in mokotów dom do wynajmu na mokotowie Segment skrajny na terenie osiedla strzeżonego. Stan bardzo dobry, po generalnym remoncie, 2 miejsca parkingowe w garazu i jedno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia W wilanowie house for rent in wilanow Elegancki dom do wynajęcia w Starym Wilanowie położony w świetnej lokalizacji z ogrodem graniczącym z ogrodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pańska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in konstancin-jeziorna dom do wynajęcia W konstancinie-jeziornej Wolnostojący dom o pow.350m2 w cichej spokojnej okolicy. Salon 43 m2, jadalnia 19 m2, wyposażona kuchnia 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rosochata

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł305 m² 26,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Hause for rent in wilanów/ powsin! dom na wynajem W wilanów/ powsin! Zapraszam Państwa do obejrzenia bardzo ładnego domu znajdującego się w Wilanów/ Powsin, z potężnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł350 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in wilanów/zawady dom do wynajęcia wilanów/zawady Dom w zabudowie bliźniaczej w dobrej lokalizacji Wilanów-Zawady. Parter- salon połączony z jadalnią oraz kuchnią - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Winogronowa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł330 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak