dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Jedlnia-Letnisko

Jedlnia-Letnisko,mazowieckie

1 500 zł200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

10 km do Radomia, pytania  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nawojowa Góra

Nawojowa Góra,małopolskie

3 000 zł180 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:33 m²

Drewniane dom pod lasem do wynajecia od stycznia! - piekne I spokojne okolice - dom Z garazem - dzialka ogrodzeniowa zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Stwosza

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:270 m²

ogrzewanie centralne na gaz media w każdym pokoju

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

wynajmę dom (2500) miesięcznie lub dla firm 20 zł od osoby za dobę tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Duczki

Duczki,mazowieckie

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dom osobie samotnej lub parze w Duczkach pod Wołominem. Odnowione, umeblowane wnętrza. Pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiślicka

Łódź,łódzkie

2 400 zł83 m² 28,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

tel.   . Ekonomiczna w utrzymaniu i opłatach połówka bliźniaka w Łodzi na stokach/sikawie w idealnej lokalizacji o łącznej powierzchni 83m2 plus możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Leśna

Rząska,małopolskie

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wynajmę połowę domu z osobnym wejściem, umeblowany ,internet, tv sat.,taras okoloca bardzo spokojna cicho obok małego lasku, dobra komuniikacja do centrum Krakowa( Starego Miasta) 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Portowa

Gdynia,pomorskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajęcia kawalerkę z aneksem kuchennym 43 m2. Poddasze w kamienicy, IV piętro w centrum Gdyni ( przy pl. Kaszubskim ). Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Radiostacja

Łódź,łódzkie

6 500 zł350 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na Radiostacji w samym centrum Łodzi wynajmu lub sprzedaży. Dom o powierzchni całkowitej ok. 350m2 na działce ok. 700m2 zlokalizowany w dzielnicy Śródmieście naprzeciw Parku 3-go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kościan

Kościan,wielkopolskie

1 800 zł280 m² 6,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

nowa eurokuchnia, częściowo umeblowany salon, kominek, garderoba, mozaika parkietowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

9 500 zł800 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Kompleks pensjonatowy o powierzchni 800m2 (16 pokoi z łazienkami na działce 1250 m2. Na terenie obiektu znajduje się sauna i fitness, restauracja, drink bar, parking, grill, plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

850 zł155 m² 5,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom wolnostajacy w centrum Chodziezy z ogrodem, garazem w budynku. Spokojna okolica, ok. 5. min do sklepu, przedszkola, stacji pkp. Dom swiezo wyremotowany. We wszystkich pokojach posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kilińskiego

Zielonka,mazowieckie

1 000 zł160 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:333 m²

Pokój 26 m2 w nowym domu w centrum Zielonki. Tylko 500 m od stacji. 10 min. pociągiem z Warszawy Wileńskiej , a 30 min. z Warszawy Śródmieście .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

2 000 zł172 m² 11,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom jest polozony w bardzo ladnej okolicy nad Zalewem Zegrzynskim

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Czosnów

Czosnów,mazowieckie

2 900 zł280 m² 10,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

przystanek do Warszawy 150m od domu - pks pod Arkadię 40 min. Dom w pobliżu trasy gdańskiej, usytuowany przy lesie, piękny ogród, kostka brukowa, 5 miejsc parkingowych, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Batalionów Chłopskich

Zwierzyniec,lubelskie

800 zł95 m² 8,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

dom parterowy w pełni umeblowany przy domu duża altanka wyposażona, gaz - piec dwufunkcyjny na ciepłą wodę i ogrzewanie domu, jest prąd woda bieżąca, kanalizacja, na terenie działki plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bailly

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Garaż na dwa samochody, widne podpiwniczenie: sala do ćwiczeń ,sauna , basen do wykończenia ,pomieszczenia gospodarcze, pralnia, toaleta. Parter : salon otwarty z kominkiem 40 m2 ,podłoga marmurowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom z działką 2000m2 w okolicach Kowala, położony na urokliwej leśnej polanie, w sąsiedztwie rezerwatu ptaków. Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość usytuowana jest w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

18 300 zł470 m² 38,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:610 m²

Reprezentacyjny 2-piętrowy dom po kompleksowym remoncie. Znakomita lokalizacja na starym Mokotowie (pod skocznią) w pobliżu metra (blisko willi gen. Jaruzelskiego i siedziby ambasadora usa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zdrojowa

Grójec,mazowieckie

2 200 zł106 m² 20,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:882 m²

Do wynajęcia dom 106m2 na działce o pow. 882m2 - nr 3352/10. Dom 3 pokojowy, duża kuchnia, łazienka, spiżarka, przedpokój, piwnica i strych. Duży taras. Dwa piece c.o. - gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wynajmę dom jednorodzinny wolnostojący, kompletnie umeblowany oraz wyposażony położony między Starym Zdrojem a Nowym Miastem, blisko centrum, w bardzo atrakcyjnej części Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

4 800 zł120 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący, 120m2, 4 pokoje, 2 lazienki, kuchnia, balkon, taras, ogrod, parking, dzialka 7 arowa, teren ogrodzony. Idealny pod biura jak i uzytek mieszkalny. Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Róża

Róża,podkarpackie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wynajmę dla pracowników firm. Ok 10-12 km od centrum Dębicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grodzisko

Wodzisław Śląski,śląskie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mieskzanie na parterze. Dwa Pokoje duża kuchnia , duża łazienka , wszystko odnowione i umeblowane , ogród. Ogrzewanie w Cenie. Kontakt - Telefon Komórkowy :