dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł394 m² 31,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny dwupiętrowy dom z basenem na Żoliborzu Oficerskim.Nieruchomość złożona z: salon 27,4 m.kw jadalnia 22,4 m.kw kuchnia zamykana z oknem 11,6 m.kw hall 9,2 m.kw wc 1,2 m.kw szatnia 1,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Handlowa

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

2 200 zł110 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia w pełni umeblowany parter w domu z niezależnym wejściem w Goczałkowicach-Zdroju przy ulicy Handlowej. Przestronny otwarty salon, jadalnia oraz 3 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jasnogórska

Kraków,małopolskie

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajęcia dom o powierzchni 200 m2 znajdujący się w rejonie ul. Jasnogórskiej w Krakowie. Dom Wolnostojący, dwukondygnacyjny, na prezentowanej powierzchni znajduje się: 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

2 990 zł75 m² 39,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Duży dom,3 pokoje - Parter ,dla pracowników w centrum Swarzędza do wynajęcia lub dla firmy na biura,dom po kapitalnym remoncie. Polecam niezależny dom/parter wolnostojący składający się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom o powierzchni około 180 m2 znajdujący się w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec. Nieruchomość dla 20 osób! Zostaną wymienione okna oraz kuchnia! dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do wynajęcia dom (połowa bliźniaka) na Sadybie blisko Wilanowa (około 2 km do Pałacu w Wilanowie), przystosowany do działalności biurowej. Dom ma pow. około 300 m2 9 pokoi. 6 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł220 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek wolnostojący w zadbanym ogrodzie. Parter: otwarty duży salon z jadalnią, kuchnią i aneksem tv. z wyjściem na taras i ogród zimowy. pralnia , pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

3 600 zł120 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom o powierzchni 120 m2 znajdujący się w rejonie ul. Igołomskiej. Dom Dwukondygnacyjny. Wyremontowany i wyposażony typowo pod wynajem dla pracowników firm-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

3 900 zł150 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom o powierzchni 150 m2 znajdujący się w rejonie ul. Tynieckiej w Krakowie. Dom Dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się strefa dzienna, którą tworzy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Władysława Jagiełły

Kraków,małopolskie

6 000 zł280 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do wynajęcia dom o powierzchni 280 m2 znajdujący się w rejonie ul. Jagiełły w Krakowie. Dom Wolnostojący. Przeznaczony pod wynajem dla pracowników firm. Część mieszkalna po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

2 700 zł110 m² 24,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

Prezentujemy do wynajęcia niezależną część domu o powierzchni 110 m2 znajdującą się w rejonie ul. Balickiej w Krakowie. Dom dla pracowników do 8 osób dom Wolnostojący, wolny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Park Sielecki

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł600 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia dom / pół bliźniaka / w rejonie Sobieskiego, na Dolnym Mokotowie - położenie przy parku Sieleckim. Do dyspozycji 4 kondygnacje przystosowane dla potrzeb biurowych, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujmy do wynajęcia dom o powierzchni ok. 100 m2 znajdujący się w rejonie ul. Adama Różańskiego w Krakowie. Dom Przeznaczony pod wynajem dla pracowników firm lub rodziny. Posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

6 500 zł112 m² 58,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal usługowy znajdujący się przy ulicy Królowej Jadwigi w Krakowie. Lokal usytuowany na parterze, o powierzchni 112 m2 w skład której wchodzi (łazienka, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Swoszowice

Kraków,małopolskie

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

For english below Retoryka24 ma przyjemność przedstawić nowoczesny, dwupiętowy dom zlokalizowany w Swoszowicach. Dom otoczony jest terenami zielonymi i jest oddalony zaledwie 8 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy do wynajęcia niezależną część domu o powierzchni 60 m2 znajdującą się w rejonie ul. Igołomskiej w Krakowie. Dom Nowy- przystosowany typowo pod wynajem dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajęcia dwa niezależne mieszkania w budynku wolnostojącym o łącznej powierzchni 50 m2 znajdujące się w rejonie ul. Igołomskiej/sitowiny w Krakowie. Dom Nowy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 200 zł260 m² 12,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom położony w cichym i malowniczym miejscu.Bliskość lasu, sklepów. Dojazd asfaltem. Budynek posiada piwnice w której znajduje się Mini Bar z narożnikiem skórzanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

5 700 zł150 m² 38,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Oferta na wyłączność! Doskonała oferta na wynajem. Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem o powierzchni 149,89m2 usytuowany na działce o powierzchni 361m2. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Radomska

Kraków,małopolskie

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na wynajem dom o powierzchni 140 m2 w Krakowie w okolicy ulicy Radomskiej. Dom Na poziomie zero znajduje się duży garaż na dwa samochody, pralnia, kotłownia i piwniczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagodowa

Polkowice,dolnośląskie

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy do wynajęcia - Polkowice ul. Jagodowa. Cena 2 500 zł. + media. W naszej ofercie posiadamy do wynajęcia nowy ładny dom szeregowy wraz z garażem. Dom o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł225 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia od zaraz na cele mieszkalne segment skrajny mieszczący się na Ursynowie, na kameralnym osiedlu, nieopodal ulicy Krasnowolskiej, na Imielinie. Dom o powierzchni 225 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Władysława Jagiełły

Kraków,małopolskie

2 300 zł90 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia niezależna część domu z osobnym wejściem, (dwa poziomy). Rejon ul. Jagiełły w Nowej Hucie. Nieruchomość składa się z 4 pokoi z aneksem kuchennym, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rumia

Rumia,pomorskie

3 250 zł137 m² 23,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Dobrze utrzymany i funkcjonalny dom do wynajęcia o pow.137m2 w Rumi. Całość domu podpiwniczona. Poziom pierwszy składa się z:3-pomieszczeń przejściowych tworzących obecnie całość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

10 000 zł240 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Brena Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wynajmem domu w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. Położony jest przy wyjątkowo spokojnej ulicy w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Olszowice

Olszowice,małopolskie

2 690 zł75 m² 35,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Prezentujemy na wynajem nowoczesny dom o powierzchni 75 m2 w miejscowości Olszowice gmina Świątniki Górne przy ulicy Św. Floriana. Dom Dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł190 m² 27,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wilanów Zapłocie - oferujemy Państwu do wynajęcia od zaraz- nowoczesny częściowo umeblowany środkowy 5 pokojowy segment o pow. ok. 151/190m. Parter to duży salon z wyjściem na taras/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy do wynajęcia niezależną część domu o powierzchni 65 m2 znajdującą się w rejonie ul. Igołomskiej w Krakowie. Dom Nowy- przystosowany typowo pod wynajem dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ruczaj

Kraków,małopolskie

3 750 zł175 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia gustownie wykończony dom (połowa bliźniaka) położony na kameralnym zamkniętym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Ruczaju. Dom o pow. użytkowej ok. 150m2 położony jest 2,5 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dworcowa

Sulejówek,mazowieckie

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny, duży, komfortowy dom na pograniczu aglomeracji Warszawskiej oraz Sulejówka. Dom o powierzchni 160 m2 z zachwycającą zalesioną działką o powierzchni 900 m2. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wierzbowa

Gdynia,pomorskie

5 800 zł250 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gdynia Orłowo - na wynajem wygodny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy spokojnej ulicy. Dom po kapitalnym remoncie, częściowo umeblowany. Budynek ma trzy kondygnacje, każda z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta Z przeznaczeniem dla pracowników firm Oferujemy do wynajęcia kondygnację domu o powierzchni 100 m2 znajdującą się w rejonie ul. prof. Adama Różańskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Roczyny

Roczyny,małopolskie

2 500 zł160 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia! Piękny dom znajdujący się w spokojnej okolicy w Roczynach! Usytuowany na 15 arowej działce. Powierzchnia domu około 160 m2/ piętrowy W skład pomieszczeń wchodzi: 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia piętro domu o powierzchni 100 m 2 znajdujący się w centrum Niepołomic. Dom dla pracowników 10 osób / wyposażony I wolny od zaraz dom Dom w ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł78 m² 17,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam państwu piętro domu na wynajem. Położony w bardzo dogodnej lokalizacji,wszędzie blisko,szkoła,przedszkole,tereny zielone,rynek. Piętro domu składa się z 3 pokoi,dwa po 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poprzeczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 000 zł164 m² 30,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Opis Do wynajęcia dom o powierzchni 164 m2 (bliźniaki połączone garażami), 6 pokoi, 2 garderoby, 2 łazienki, garaż, strych. Ogród o powierzchni około 300m2. Inwestycja zakończona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta prywatna = bez pośredników! - atrakcyjne położenie, wszędzie blisko - spokojna okolica i doskonała infrastruktura - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - 3 sypialnie, salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Janczarów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł330 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Rozkład; dom po generalnym remoncie, położony w Starym Wilanowie. Obszerne wnętrze domu stanowi: na parterze: duży przestronny pokój z łazienką i niezależnym wejściem do domu, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bielany

Kraków,małopolskie

12 000 zł290 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dwa segmenty na wynajem (w typie "bliźniaka"), centrum Bielan, na działce 8ar, wybudowane z tradycyjnej cegły oraz keramzytu, z pięknymi widokami z tarasu (las Wolski z klasztorem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyczerpy Górne

Częstochowa,śląskie

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronne piętro dom wolnostojący w cichej , zielonej , spokojnej okolicy w dzielnicy Wyczerpy. Piętro domu ma powierzchnię około 140 m2. Na piętrze są : trzy pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do wynajęcia dom o powierzchni 150 m 2 znajdujące się w rejonie ulicy Balickiej w Krakowie dzielnica Bronowice. Kilka minut drogi od dużych zakładów pracy oraz autostrady.