dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

4 800 zł180 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

English below Victoria Estate prezentuje przestronny dom w Borku Fałęckim! Nieruchomość: dom z 2010 o pow. 180m roku zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jodłowa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł222 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom na Sadybie w okolicy ul. Jodłowej, wysoki standard wykończenia. Piwnica: 3 pokoje / 17, 12 i 10 m/, łazienka, pralnia.Parter: salon 34 m, częściowo połączony z kuchnią, wc, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta nr dw-4473 lokalizacja: kraków - Krowodrza - Wola Justowska - ulica Królowej Jadwigi - Jesionowa / rejony opis nieruchomości : Do wynajęcia duży, jasny, przestronny dom o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wileńska

Legionowo,mazowieckie

4 300 zł287 m² 14,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia bardzo ładny dom (pół bliźniaka) o powierzchni użytkowej 215,00 m2 znajdującego się Legionowie w bardzo spokojnym miejscu przy ul. Wileńskiej. Jego wielką zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

6 500 zł312 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom jednorodzinny wolno stojący 5 pokoi o wysokim standarcie. Pow. 312m2, pow. działki 918 m2. Dom zlokalizowany w dzielnicy Pogodno. Blisko środków komunikacji. Na parterze znajduje się hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ostropa

Gliwice,śląskie

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący po generalnym remoncie do wynajęcia dla pracowników firm (maksymalnie 8 osób). Czynsz najmu 500 pln od osoby. Kompletnie umeblowany i wyposażony (wszystko nowe). Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

4 200 zł155 m² 27,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom jednorodzinny w Łochowie. Dom składa się z kuchni z jadalnią i salonem, łazienki, trzech sypialni i garażu z kotłownią. Dom w pełni wyposażony, ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Słupna

Mysłowice,śląskie

12 000 zł380 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu domu wolnostojącego zlokalizowanego w Mysłowicach, dzielnicy Słupna. Nieruchomość wyróżnia bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

4 200 zł150 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Makler poleca Dom w Łochowie o powierzchni 150m składający się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc.Ogrzewanie - pompa ciepła i kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Budynek przystosowany do funkcji biurowej w idealnej lokalizacji Górnego Mokotowa, obok Uczelni Łazarskiego. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum i innymi dzielnicami Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

6 500 zł348 m² 18,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 373 m²

Komfortowy dom blisko bydgoszczy Pięknie położony, nowocześnie zaaranżowany dom wolnostojący. Ciekawa, nowoczesna bryła budynku z garażem dwustanowiskowym Dom częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Poleca! Komfortowy dom w zielonym otoczeniu w okolicy Borówna Dom wolnostojący o pow. ok. 200 mkw, działka 750 mkw., salon z pięknymi wykończeniami w stylu oldschoolowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

5 500 zł360 m² 15,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w całości podpiwniczony, wybudowany w 2000r posadowiony na działce o pow. 1050m w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów. Dom o pow. całkowitej 360m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

20 900 zł477 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:434 m²

Budynek wolnostojący o pow. 477 m2 z ogrodem. 4 kondygnacje: - przyziemie:duża kuchnia 20m 2 , stołówka 15m 2 ; pomieszczenia magazynowe: 38 m 2, 28 m 2, 10m 2, wc z prysznicem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł300 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler Nieruchomości polec dom piętrowy z basenem na Opławcu. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 500 m2 w spokojnej, malowniczej dzielnicy, otoczona jest ścianą lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ładny dom w Zielonce Nieruchomość o powierzchni 160 m2 położona na działce 900 m2. Dom składa się z 4 pokoi, 2 łazienek, przedpokoju. Ogrzewanie olejowe Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 500 zł270 m² 24,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Duży dom o pow 270 m2 w spokojnej okolicy Niemcza. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, 2 łazienek, salonu, kuchni z jadalnią, oraz garażu dwustanowiskowego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 900 zł270 m² 18,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Makler Poleca! dom W osielsku! Osielsko cieszy się ogromną popularnością, głównie ze względu na idealną komunikację, szkoły, przedszkola, basen oraz spokój i odpoczynek od głośnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Duży dom W doskonałej lokalizacji Komfortowy dom wolnostojący w ścisłym centrum Osielska. Dom nowy, w trakcie prac wykończeniowych. Nieruchomość posadowiona na sporej działce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do wynajmu dom 180 m na działce 200m na Ursynowie za 5000 pln oraz najemca pokrywa koszty zużycia mediów. Połowa bliźniaka w pobliżu Lasu Kabackiego od strony Puławskiej - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 500 zł160 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do wynajęcia ładny dom w miejscowości Prądki gm.B. Blota zaledwie kilka minut od Szubińskiej. Okolo 8 km autem przez Trzciniec. 5-10 minut samochodem do Szubińskiej a do centrum Bydgoszczy 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny , wolnostojący , o pow. użytkowej 120 m na działce o pow. 800 m w ładnej okolicy. Dom przestronny , bardzo funkcjonalny , położony blisko centrum z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

4 600 zł220 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa cena Do wynajęcia nowoczesny dom, segment środkowy, na zamkniętym osiedlu z ochroną w bliskim sąsiedztwie Ikei, galerii Bronowice. Dom o pow. ok 220m2 składa się z: parteru: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Katowice

Katowice,śląskie

11 500 zł365 m² 31,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowy dom na wynajem W tychach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu domu wolnostojącego, zlokalizowanego w spokojnej okolicy, pod lasem w Tychach. Nieruchomość zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł280 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Dom o pow. ok 200 m 2 z dużą zagospodarowaną działką o pow. 1052m2. Na parterze znajduje się; salon z kominkiem, sypialnia, niezależna kuchnia oraz łazienka. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ostropa

Gliwice,śląskie

4 500 zł260 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

! do wynajęcia dom Z sauną I pięknym ogrodem! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego domu który znajduję się w Gliwicach w Ostropie. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kąpielowa

Kraków,małopolskie

11 900 zł296 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Azb Nieruchomości prezentuje do wynajęcia budynek wolnostojący o powierzchni niespełna 300m.kw usytuowany na działce o pow. 62ar wybudowanego w 2015r. Budynek z dużym podencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł260 m² 11,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Idealny dom dla pracowników firm Prezentuję na wynajem dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o pow. użytkowej 240m2 położony na górnym tarasie Osowej Góry. Dom zadbany, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł116 m² 25,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Elegancki apartament na parterze poniemieckiej Willi na starym Pogodnie. Nieruchomość o powierzchni 115,62 m2 składa się z 3 sypialni, salonu, dużego przedpokoju, łazienki oraz przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł240 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolno stojący o pow 240m. Na parterze salon 38m z wyjściem do ogrodu. Kuchnia 12m, jadalnia 14m. Dwa pokoje o pow 15 i 11m. Łazienka 10m oraz wc. Na pietrze znajdują sie 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Józefosław może być na biuro tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

4 000 zł270 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu parterowego z użytkowym poddaszem położonego na dużej działce w doskonałej lokalizacji / Bezrzecze/ zapewniającej spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pod Telegrafem

Kielce,świętokrzyskie

2 750 zł220 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni 220 mkw znajdujący się pod Telegrafem. Dom w dobrym stanie, umeblowany. Działka o powierzchni 800 mkw, ogrodzona. Na parterze salon (parkiet na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czarnołęcka

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piękny rodzinny dom w cichej okolicy otulony lasem. Rozkład Na parterze domu znajduje się główna przestrzeń do życia złożona z salonu z kominkiem, kuchni z chłodnią, jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowakowskiego

Warka,mazowieckie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wynajmę dom gotowy do zamieszkania. Powierzchnia mieszkalna 150 metrów. Garaż z podpiwniczeniem 65 metrów. Budynek gospodarczy z garażem 45 metrów. Na podwórku miejsca parkingowe oraz altana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orcholska

Gniezno,wielkopolskie

900 zł55 m² 16,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia dom z budynkiem gospodarczym znajdujący się na działce o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość położona w Gnieźnie na ulicy Orcholskiej. Budynek posiada powierzchnię ok 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Livein prezentuje dla Państwa piękny dom w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa, woli Justowskiej. Dom Dom znajduje się na 7 arowej działce i ma powierzchnię użytkową 250 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Harnasiów

Białystok,podlaskie

3 500 zł270 m² 12,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Idealny dom do wynajęciadla firmy Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu pod wynajem zlokalizowanego na Wygodzie w dzielnicy domów jednorodzinnych. Na powierzchnię 270 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 000 zł189 m² 26,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Polecam do wynajęcia dom w zabudowie bliżniaczej z 2008 r , w bardzo dobrej lokalizacji Mierzyna, przy jednej z zamkniętych uliczek. Powierzchnia domu mierzona po podłodze to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyżne

Wyżne,podkarpackie

2 500 zł240 m² 10,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko u nas! Przestronny dom wybudowany w 2000 roku, wykończony w 2017, zamieszkały od lipca 2017 roku. Zlokalizowany na 11-arowej działce (ogrodzony ogródek) w miejscowości Wyżne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł150 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Muchobór Wielki - boczna Krzemienieckiej. Do wynajęcia pół bliźniaka (150/1000m2) w cichym i spokojnym miejscu. Zieleń, rzeka, wały spacerowe a zarazem szybki dojazd do obwodnicy, a4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij