dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

11 000 zł533 m² 20,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Luksusowy dom W okolicach warszawy! na wynajem komfortowy, nowoczesny dom O niepowtarzalnym klimacie Z pięknym ogrodem W piasecznie - zalesiu dolnym. Ekonomiczny i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

6 200 zł162 m² 38,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Nowoczesny dom do wynajęcia w rodzinnym sąsiedztwie (ursynów) Do wynajęcia dom z ogrodem o unikalnym klimacie na Ursynowie przy ul. Kuropatwy (mysiadło) w spokojnym, rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Słoneczny Stok

Rzeszów,podkarpackie

1 400 zł90 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 m²

Do wynajęcia dom na ulicy Słoneczny Stok. Dwa duże pokoje i jeden mały, kuchnia i łazienka. Pokoje nieprzechodnie. Powierzchnia około 80 m2. Dom podpiwniczony ogrzewany gazem, umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

20 000 zł800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowa, elegancka villa o łącznej powierzchni 700 m^2. Znajduje się w północnej części Krakowa, na osiedlu domów jednorodzinnych, przy ul. Żabiniec. Idealna komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piękny i funkcjonalny dom w Wilanowie. Rozkład: na parterze domu znajduje się przestronny salon, garderoba, toaleta dla gości, duża funkcjonalna kuchnia, pomieszczenie gospodarcze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pańska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

11 000 zł450 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom typu kampa otoczony zadbanym ogrodem w Konstancinie-Jeziorna. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz materiałów dom jest wysoko energooszczędny. W ogrodzie automatyczne urządzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mahometańska

Kielce,świętokrzyskie

2 650 zł123 m² 21,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu centrum miasta. Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, połowa bliźniaka. Powierzchnia 123 m kw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł96 m² 36,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej. Budynek znajduje się na spokojnym osiedlu na Bezrzeczu. W pobliżu domy w zabudowie bliźniaczej i jednorodzinnej. Przed budynkiem 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł160 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

1/2 bliźniaka na cichej ulicy w bliskiej odległości od Wału Miedzeszyńskiego. Umeblowana i wyposażona kuchnia, możliwość domeblowania salonu, sypialnie nieumeblowane. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubasz

Lubasz,wielkopolskie

1 800 zł178 m² 10,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na wynajem dom wolnostojący z garażem w Lubaszu. Dom o powierzchni 177 m2 położony na działce o pow. 650 m2. Działka częściowo zagospodarowana, ogrodzona. Dom ogrzewany jest piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Kraków,małopolskie

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

DO wynajęcia dw-4220 aktualne do zamieszkania od 1.01.2020 , możliwość oglądania wcześniej LOKALIZACJA: KRAKÓW - KROWODRZA - WOLA JUSTOWSKA - ul. Królowej Jadwigi / Jesionowa / Morelowa -rejon opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

11 000 zł300 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Urocza willa w Konstancinie-Jeziornej w bliskiej odległości od Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, położona na terenie zamkniętego osiedla. Modernistyczna bryła, obłożona piaskowcem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł280 m² 9,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 m²

____duży dom do wynajęcia! Interesujący dom wolno stojący położony na ponad 6-arowej działce. Całkowita powierzchnia domu to 280 mkw., powierzchnia użytkowa ok. 160 mkw. Rozkład: przyziemie: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alzacka

Warszawa,mazowieckie

8 700 zł280 m² 31,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bez prowizji agencji Segment środkowy 280m2 na Saskiej Kępie 7 pok. Na parterze znajduje się kuchnia (13 m), salon (34 m) i jadalnia (14 m) z wyjściami na taras (z dostępem do ogrodu) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję do wynajmu dom 200m /pół bliźniaka/ na działce 350m na Mokotowie za 12000 pln. Opłaty dodatkowe: prąd, ciepło, woda wg liczników. W cenie alarm, internet. Dom zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł280 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesne biuro położone w centrum Konstancina-Jeziorna, przy małej asfaltowej ulicy, w trzeciej linii zabudowy, z dużym miejscem parkingowym. Idealna przestrzeń na studio produkcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Klecinie, częściowo umeblowany i wyposażony. Układ domu: poziom 0 niezależne mieszkanie-kawalerka ok. 30mkw z osobnym wejściem. Pomieszczenie ok 16mkw+ 10mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szembeka

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:731 m²

Do wynajęcia reprezentacyjna nieruchomość w rejonie pl. Szembeka, po termomodernizacji w 2006 r i kompleksowym remoncie w 2014 roku. Dom o powierzchni 185 m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

1 999 zł120 m² 16,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pół domu w centrum Kielc przy ulicy słonecznej. Pół domu z osobnym wejściem również na posesję. W skład domu wchodzi: osobna kuchnia z dużym oknem, 5 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Golęcino

Szczecin,zachodniopomorskie

3 600 zł215 m² 16,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Dom wolno stojący w wysokim standardzie wykończenia na Golęcinie nie daleko Szosy Polskiej na działce o powierzchni 521m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 150m2, całkowita 215m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

15 000 zł460 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Do wynajęcia luksusowy dom- rezydencja o pow.460m2. na Oporowie. Dom zaprojektowany wg.indywidualnego projektu, bardzo wygodny i funkcjonalny. Na parterze salon z widokiem na piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Do wynajęcia parterowy wolnostojący dom o pow 76 m2, jednorodzinny, na zagospodarowanej 600 m2 działce, podpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem. Okna wymienione na plastikowe, instalacja co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

6 800 zł115 m² 59,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Krzyki borek - przy parku południowym. Polecamy dwynajęcia nowoczesny dom wolnostojący (o pow. 115/ działka 400m2 ) po kompleksowym remoncie, położoony w prestiżowej dzielnicy. Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

7 700 zł300 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:248 m²

Dom w zabudowie szeregowej, składający się z 8 pokoi, o powierzchni 300m2, na działce 248m2. Dom całkowicie umeblowany. Dom składa się z trzech kondygnacji, garażu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Laszki

Laszki,podkarpackie

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę dom wolnostojący w laszkach + garaż wolnostojący. Dom w pełni umeblowany , ogrzewanie gazowe. Salon z kuchnią Sypialnia Sypialnia Korytarz Wc z kotłownią Łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Topolowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

10 000 zł317 m² 31,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowy dom zlokalizowany w Mierzynie. Dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Parter: przestronny salon z kuchnią częściowo otwartą. Na podłogach w salonie i kuchni deska Merbau.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł280 m² 23,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia od zaraz dom położony na skarpie ursynowskiej w otoczeniu innych domów jednorodzinnych, w pobliżu lasu Kabackiego. Z jednej strony blisko do sklepów, komunikacji miejskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia segment skrajny o powierzchni ok. 240 mkw w świetnej lokalizacji na Ursynowie. Na podłodze parkiet dębowy i terakota. Parter składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 234 m²

Oferta wynajęcia dom wolnostojący o pow. 445 m2, na działce o pow. 2234 m2. Dom znajduje się w strefie A Konstancina, dojazd do posesji ulicą asfaltową. Budynek wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Borowiecka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł222 m² 24,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia piękny dom w dzielnicy Wawer z dogodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta (ok. 14 km). -5 pokoi - salon - jadalnia - kuchnia (otwarta) - 2 łazienki - 1 toaleta - garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Parkowe Wzgórze

Mogilany,małopolskie

12 500 zł220 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość znajduje się na osiedlu Parkowe Wzgórze. Dom jest idealny dla rodzin z dziećmi. Ma powierzchnię 220 m2 i składa się z 3 sypialni, salonu z otwartą kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Przylep

Przylep,zachodniopomorskie

5 500 zł190 m² 28,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia luksusowy dom w Przylepie. Dom wybudowany w 2013 roku, wykończony wysokiej klasy materiałami i w nowoczesnym stylu, z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 zł233 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Na wynajem dom wolnostojący w okolicy Zagórza Śląskiego. Dom o powierzchni całkowitej ok.500 m2 , w tym mieszkalnej 233m2, składa się z: - parter: 3 pokoje (jeden z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł270 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Opiekun oferty: telefon   Nr Licencji pfrn 2258 .@sdp-nieruchomosci. Polecam piękny dom w zabudowie szeregowej położony na terenie osiedla domów jednorodzinnych na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ostropa

Gliwice,śląskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dla pracowników - max. dla 10 osób. Na parterze dwa pokoje, łazienka z wanną i z wc, duża, wyposażona kuchnia wraz ze stołem i krzesłami, 2 lodówki i 2 kuchenki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości Lokum ma do zaoferowania na wynajem parterowy dom w Jeżowie Sudeckim. Dom parterowy z poddaszem użytkowy o powierzchni 100 m 2, usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Salwator

Kraków,małopolskie

4 500 zł155 m² 29,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

English below Victoria Estate prezentuje dom z ogrodem blisko Wisły! Nieruchomość: dom zlokalizowany jest w dzielnicy Salwator. Składa się z poziomu -1, parteru i piętra. Poziom -1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny dom wolnostojący o pow. 200 mkw na działce o pow. 2500 mkw w dzielnicy Kiedrzyn. Dom składa się z parteru i piętra - dwa osobne wejścia. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Perzycka

Poznań,wielkopolskie

2 700 zł160 m² 16,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem oferty jest dom o pow. 160m2 zlokalizowany na Ławicy przy ul. Perzyckiej. Nieruchomość składa się z pokoju dziennego, jadalni i 4 sypialni oraz dużej kuchni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

3 200 zł180 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny dom 10 minut od centrum Rzeszowa! Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w dzielnicy Matysówka. Nieruchomość położona z dala od drogi głównej, dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Puszcza Mariańska

Puszcza Mariańska,mazowieckie

1 500 zł140 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wynajmę dom 140m2 dwa pokoje z kuchnią i łazienką w samym centrum Puszczy Mariańskiej Świetna lokalizacja Urząd Gminy, szkoła, przedszkole, sklepy w odległości 3-5 min pieszo,.