dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

| do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł320 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Piękny wolnostojący dom na starym wilanowie Przestronny | Kameralna zabudowa | Blisko szkół międzynarodowych | Cicha i zielona okolica | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł110 m² 25,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przestronne mieszkanie W domu Z ogrodem Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone na 1. piętrze domu w ustronnej, spokojnej części Zbrosławic. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł140 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz komfortowego domu do wynajęcia dla swojej rodziny? Nie przegap tej oferty! To nie jest zwykły dom do wynajęcia. Wnętrze zaprojektowano tak, by naprawdę dobrze i wygodnie się tutaj żyło!.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł120 m² 30,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Agent prowadzący: svitlana Luts Tel:   Opis nieruchomości: budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 3 pokoje 2-3 osobowych, co łącznie daje 9 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na wynajem dla pracowników / firmy - Poznań, świerczewo Do wynajęcia przestronny dom idealny dla firm, pracowników lub większych grup. Nieruchomość dzięki funkcjonalnemu układowi oraz dużej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce o pow.15 arów. Dom ma powierzchnię użytkową 320 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł169 m² 71,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:670 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Dom do wynajęcia Warszawa Włochy, ul. Chrościckiego Idealny pod biuro, działalność gospodarczą lub dla rodziny Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hostel pracowniczy, jasieniec, gm. Grójec Nowoczesny obiekt o pojemności ok. 60 miejsc, po generalnym remoncie w 2025 r., w pełni przystosowany do zamieszkiwania zbiorowego.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł291,60 m² 30,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy państwu do wynajęcia obiekt Z przeznaczeniem na wynajem dla pracowników W W pobliżu zielonej góry wskazana oferta obejmuje wynajem części mieszkalnej O pow. 291,60 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł240 m² 72,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Komfortowy dom W urokliwej lokalizacji, na zielonej sadybie Bez umeblowania | Pożądana lokalizacja | Cicha i spokojna okolica | Bliskość terenów zielonych | Willowa, niska zabudowa | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiamy Państwu duży i elegancki dom na wynajem usytuowany w znanej i cenionej dzielnicy saska Kępa. Dom jest gotowy do wprowadzenia idealny dla klienta z ambasady, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem dom jednorodzinny z 2010 roku o powierzchni ok. 120 m, położony w spokojnej części Chotomowa. Dom gotowy do wprowadzenia, po odświeżeniu, z kominkiem, tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł348,40 m² 34,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Rezydencja na wynajem z dużym zalesionym ogrodem w dzielnicy Wawer w Warszawie Powierzchnia użytkowa domu stanowi 348 m2 na dwóch kondygnacjach usytuowana w pięknym zalesionym ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 150m2 na piętrze. Nowy Lokal przystosowany dla grupy osób szukających noclegu. Możliwość wynajmu obcokrajowcom. Wysoki standard wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł440 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Zamieszkaj wygodnie przestronny dom na wynajem, ul. Nałkowskiej, elbląg Ten dom daje Ci to, czego dziś najbardziej potrzeba: przestrzeń, spokój i pełen komfort codziennego życia. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom na wynajem w pobliżu międzynarodowej szkoły w Lusinie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł240 m² 66,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

| polecam do wynajęcia przestronny dom, z przeznaczeniem na cele biurowe. Do dyspozycji Najemcy dwa poziomy. 6-7 pokoi w zależności od potrzeb, dwie łazienki, kuchnia, ogród, tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:510 m²

Rozkład Nowy dom w urokliwej okolicy domków jednorodzinnych w pobliżu Miasteczka Wilanów o powierzchni 300 mkw. Na pierwszym poziomie znajduje się : przestronny hall ,kuchnia częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia niezależne piętro domu wolnostojącego w Opypach. Piętro o pow. 107m2 z oddzielnym wejściem na górę oraz furtką. Wszystkie media miejskie (oddzielne liczniki).

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł273 m² 58,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

* cena najmu wynosi 16.000ZŁ MIESIĘCZNIE I OBEJMUJE WSZYSTKIE MEDIA ORAZ KOSZTY EKSPOLOATACYJNE!- Na wynajem oferowany jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł240 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 483 m²

Do wynajęcia funkcjonalny, urządzony dom zlokalizowany w niedalekiej odległości od drogi 432 na trasie Środa Wlkp. -Września w miejscowości Zberki. Dom o pow. łącznej 230 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł164 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mierzyn, na wynajem, wyjątkowy dom, blizniak, 5 pokoi, wysoki standard, garaz. Oferujemy państwu na wynajem jeszcze nigdy nie zamieszkany, wyjątkowy dom o bardzo wysokim standardzie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom 5 pokoi, mokotów Pod Skocznią, ogród, taras, garaż 2 auta, klimatyzacja Do wynajęcia elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł353 m² 24,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom zlokalizowany w Matemblewie przy ul. Nowiec Osiedle Nowiec - bardzo ładny, przestronny, 4-ro pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 353 m2. Całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca Państwu dom na wynajem znajdujący się na cichym i spokojnym miejscu. Dom został wybudowany metodą tradycyjną. Powierzchnia całkowita domu wynosi około 280m2.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni 250 m , położony w zielonej i spokojnej części Wilanowa, przy ul. Rumiana - jednej z najprzyjemniejszych dzielnic Warszawy. Parter: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł170 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę dom 170m2 na działce 1000m2 w Żyrardowie Dom składa się z 5 sypialni, salonu, dwóch kuchni, dwóch łazienek. Nieruchomość przystosowana pod kwaterę pracowniczą wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł201,53 m² 33,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Polecam do najmu dom w poznańskim Szczepankowie. Nieruchomość ma ponad 201 m2 powierzchni całkowitej i znajduje się na działce o pow. 1165 m2. Dom znajduje się w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:395 m²

Opis nieruchomości. Żoliborz oficerski - ulica jerzego szaniawskiego. Prestiżowa, zielona część żoliborza historycznego W okolicy placu słonecznego I parku żeromskiego oraz parku cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł314,57 m² 47,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:529 m²

Reprezentacyjna dom W sercu oliwy | 314 m | Idealny na Siedzibę Firmy, kancelarię lub Klinikę Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł235 m² 34,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości consilo Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować na wynajem 5-pokojowy dom jednorodzinny położony na 8a zagospodarowanej i zielonej działce zlokalizowany w podkrakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł989 m² 20,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: budynek komercyjny o powierzchni użytkowej 989,60 m2( cztery poziomy) położony w bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim. Przy budynku duży parking ogólnodostępny .W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta na wyłączność oferta wynajmu komfortowego domu jednorodzinnego, położonego W miejscowości dobra ok. 15km od centrum szczecina. Nieruchomość znajduje się na zagorposarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i kameralnej uliczce na Karłowicach, zielonej, historycznej i prestiżowej dzielnicy północnego Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł320 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferta wynajmu domu Opole, kolonia Gosławicka Oferujemy do wynajęcia przestronny dom idealny do zamieszkania, położony w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Wynajmę dom w miejscowości Nowe Kozłowice gmina Wiskitki powiat Żyrardów woj. Mazowieckie Budynek typowo przeznaczony na kwatery pracownicze Siedem pokoi dwie kuchnie dwie łazienki ogrzewanie piec.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł217 m² 13,82 zł/m²