dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Wynajmij przestronny, zadbany dom, który łączy wygodę życia z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Dlaczego ten dom? budowany dla siebie - porządne materiały, świetna termoizolacja i dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł168 m² 47,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na wynajem wolnostojący dom w pięknej, zacisznej okolicy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł198 m² 21,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Dom jednorodzinny do wynajęcia - Raniżów | działka 10,97 ar Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Raniżów k. Kolbuszowej , na działce o powierzchni 10,97 ar ,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł260,01 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

* asw * osiedle konstancja * duży ogród * [english and spanish below] Duży dom z pięknym ogrodem na prestiżowym osiedlu "konstancja" przy szkole American School of Warsaw, w Bielawie - na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Pl/ua Na wynajem komfortowy, przestronny dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych dzielnic Krakowa Woli Justowskiej. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący budynek na działalność gospodarczą np. Szkoła, przedszkole, biuro, usługi, firma komputerowa, firma architektoniczna, itp. Najemca 0% prowizji! budynek na osiedlu mieszkaniowym karolew,.

Szczegóły ogłoszenia

26 622 zł320 m² 83,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia hostel pracowniczy - Bydgoszcz, czyżkówko - 29 miejsc noclegowych Do wynajęcia obiekt przystosowany do zakwaterowania pracowników - idealny dla firm poszukujących wygodnego i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Najważniejsze informacje: bez prowizji! - mały dom z potencjałem, - działka, - super lokalizacja, - osiedle Słoneczna Dolina - świetny dojazd w każdą stronę ( domy w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł88 m² 65,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej o powierzchni 88 m , położona w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji. Dom wyróżnia się wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość. Dom położony jest w cichej, zielonej okolicy - tuż przy lesie , z dala od zgiełku, w otoczeniu natury. To bezpieczne i inspirujące miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł400 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o powierzchni 400 m | Idealny pod biuro | Dostępny od 01.03.2026 | Krasickiego / Malczewskiego w rejonie Ambasad | Na wynajem oferujemy wielofunkcyjny, ponad 400-metrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom na Żoliborzu do aranżacji pod cele biurowe bądź mieszkalne english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikalną ofertę luksusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł330 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 814 m²

Białołęka_henryków Zaciszna posiadłość położona w lesie w Henrykowie na Białołęce 12 km od Centrum (dojazd ze Śródmieścia 15 minut). Nieruchomość będzie dostępna do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 285 m , położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce (1400 m ) w miejscowości Skorosze, zaledwie 6 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Andrzej Dmochowski   :DANE BIURA AKCES Nieruchomości Ursynów Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł132 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na wynajem prezentujemy pięknie położony dom wolnostojący parterowy w miejscowości Drzewce o powierzchni całkowitej 132 m 2. Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia parterw domku jednorodzinnym o powierzchni 40 m2, w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z 2 sypialni , kuchnia , łazienka z wc. Mieszkanie wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży obiekt na wynajem pod usługi hotelowe W policach. Biuro nieruchomości onehouse ofertuje Państwu duży obiekt na wynajem w Policach, który jest przystosowany dla pracowników. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł291,75 m² 27,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferta na wyłączność biura. Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom położony w miejscowości Osów - idealną propozycję dla osób poszukujących eleganckiego, komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł154 m² 58,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, parterowy dom w zabudowie wolnostojącej, wykończony w bardzo dobrym standardzie, zupełnie nowy, położony przy ul. Cedrowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł150 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom jednorodzinny 150 m na dużej działce - wynajem, okolice Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia dom wolnostojący, jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł450 m² 34,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajęcia duży, nowocześnie urządzony, słoneczny dom położony na zadbanej działce na Wrocławskim Oporowie. - english version below Feel free to call me, i speak English. Не.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł203,20 m² 73,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:322 m²

Piękny dom na Sadybie na Warszawskim Mokotowie. Całkowita powierzchnia domu wynosi 203m2. Składa się z 7 pomieszczeń. Na najniższym piętrze budynku znajduje się duży pokój, garderoba, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Klasyczny, piękny dom, pełen słońca i przestrzeni. Dom położony jest na osiedlu Patio, wśród nowej ładnej zabudowy, wokół coraz intensywniej rozwija się infrastruktura. Są już sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:690 m²

Do wynajęcia nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia zadowoli każdego wymagającego klienta ( biuro,ambasada, jak również i na cele mieszkalne) 4 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł94 m² 44,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z ogrodem dla wymagających Do wynajęcia nie tylko nowy ale również nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni 94m2. Parter pokój dzienny z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł93,30 m² 59,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Twój dom. Twoje miejsce. Spokój i nowoczesność w granicach miasta. Wyobraź sobie poranki, które zaczynają się od kawy na własnym tarasie, otoczonym zielenią i ciszą. Miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł102 m² 68,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom premium 102 m2 z sauną | dla kadry zarządzającej | Lubkowo nad Jeziorem Żarnowieckim Oferta najmu domu o podwyższonym standardzie, zaprojektowanego z myślą o kadrze kierowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 położony obok ulicy Wieniawskiego | Słocina. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł170 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Komfortowy dom położony w doskonałej lokalizacji - Stobierna niedaleko Rzeszowa Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący ok 100 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Konstancinie-Klarysewie Dolnym. Jest to bardzo dobra lokalizacja w willowej części Konstancina-Klarysewa, zwłaszcza.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł73 m² 57,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dom w zabudowie szeregowej, spalice 73 m , balkon, ogródek, parking. Szukasz funkcjonalnego domu z szybkim dojazdem do Wrocławia i Oleśnicy? Ten dom w zabudowie szeregowej łączy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł485,20 m² 51,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Cudowna willa przy wiśle Z basenem Wysoki standard wykończenia | Garaż na dwa samochody | Wyjątkowa lokalizacja | W pobliżu plaży Romantycznej ***** rozkład pomieszczeń: dom.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:689 m²

Na wynajem duży, klimatyczny dom z 4 sypialniami (9 pokoi) i 3 łazienkami, w okolicy Jeziora Szmaragdowego, z zaaranżowanym tarasem, ogrodem i garażem na 2 samochody. Sercem domu.