dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Orzechowo

Orzechowo,wielkopolskie

789 zł80 m² 9,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na wynajem dom jednorodzinny z ogrodem. Centralne ogrzewane, brama przesuwna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawady

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł380 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

*********biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom na wynajem na Zawadach******* Wolnostojący dom w Wilanowie na Zawadach do wynajęcia na cele mieszkalne lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo funkcjonalny dom przystosowany do działalności biurowej, obiekt klimatyzowany i umeblowany, 7 miejsc parkingowych, wynajem długookresowy, czynsz 13.000 zł plus opłaty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Osiecka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł105 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Willa na Karłowicach w cichej i zielonej okolicy z tarasem i ogrodem. Do wynajęcia 105m2 w skład czego wchodzą : -zamknięta wyposażona kuchnia z oknem, - jasny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

3 900 zł175 m² 22,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Budynek mieszkalny z dużym garażem na działce o pow. 2974m2 w Czarnym Lesie koło Grodziska Mazowieckiego do wynajęcia od pażdziernika. Na parterze budynku znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

25 000 zł430 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom na cele biurowe na Borku- okolica ul. Sudecka-Wiśniowa Dom jest przystosowany do każdego rodzaju działalności w bardzo dobrym miejscu , dogodnym do parkowania. Rozkład: na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

5 000 zł260 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 607 m²

Przedmiotem oferty jest wynajem domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej wraz z garażem 260 mkw, posadowiony na działce o powierzchni 1607 mkw. Dom jest nowy ( dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł642 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem rezydencję pod dom seniora lub inną działalność usługowo - opiekuńczą o łącznej powierzchni 642 m2, na działce o powierzchni 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł220 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: dobrze wyciszony, z dużym parkingiem, własnym ogrodem, alarmem i pełnym okablowaniem (media, internet). Zalety nieruchomości: kameralne wnętrza, ciche, 3 toalety +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom wolno-stojący na przepięknie zagospodarowanej działce w cichej, spokojnej okolicy, w gminie Białobrzegi. Dom typu studio. Dom składa się z przestronnego salonu 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł510 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Dom o powierzchni 510 m2, na działce o pow. 1 890 m2. Trzy kondygnacje, po ok. 170 m2 każda. Parter: salon, jadalnia i kuchnia w formie otwartej przestrzeni, gabinet, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł140 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w atrakcyjnej lokalizacji w Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka. Przedmiotowy dom znajduje się na w całości ogrodzonej działce o powierzchni ponad 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kaźmierczaka

Kościan,wielkopolskie

2 500 zł240 m² 10,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Funkcjonalny, przestronny dom z garażem i ogródkiem 500m2 Parterowy budynek z poddaszem użytkowym 240m2 jest usytuowany na 500m2 działce w Kościanie, nieopodal drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

5 500 zł153 m² 35,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do pięknej posiadłości w Dobrej. Otoczenie zieleni, pięknie utrzymany ogród ze stawem, stanowisko rekreacyjne na ognisko to zdecydowane atuty tej oferty. Ofertą wynajmu jest piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pakosławska

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł140 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia przestronny, komfortowy dom (5 pokoi) o powierzchni 140 m2, zlokalizowany przy spokojnej, nieprzejazdowej ulicy Pakosławskiej we Wrocławiu. Działka to piękny, niezależny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł320 m² 40,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Duży, funkcjonalny dom w najlepszej części Wilanowa,nadaje sie zarówno na cele mieszkalne jak i na firmę. parter:43 m2 salon z kominkiem, 14 m2 jadalnia , 12 m2 kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadbrzeżna

Tarnowiec,małopolskie

2 950 zł130 m² 22,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom parterowy w Tarnowcu pod Tarnowem, 5km od centrum Tarnowa dobra lokalizacja, powierzchnia około 130m2 plus garaż, dom w wysokim standardzie, w pełni wyposażony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Zagórze

Zagórze,mazowieckie

15 000 zł642 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

3 500 zł105 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie, zapraszam do wynajęcia 200 m 2 pięknego domu, który znajduję się w Jadwisinie. Opis: dom wolnostojący, jednopiętrowy z garażem przy ulicy z kostki w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Turystyczna

Grzmiąca,dolnośląskie

5 000 zł508 m² 9,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 626 m²

Do wynajęcia oferujemy Państwu willę wybudowaną w 1994 roku, usytuowaną w malowniczej części pogranicza gór Suchych oraz gór Sowich. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jakuba

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł400 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajęcia duży bliźniak na Starym Wilanowie: piwnica: kotłownia, pralnia, fitnes; parter: salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Armii Krajowej

Gryfino,zachodniopomorskie

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom do wynajęcia znajdujący się przy ul Armii Krajowej. Wolnostojący, na dużej działce. Posiada 10 pokoi, 2 kuchnie i 3 łazienki Standard podstawowy. Najemcy mogą korzystać z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okrężna

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł200 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy na wynajem - elegancki dom - bliźniak położony na warszawskim Dolnym Mokotowie, w sercu miasta-ogrodu Sadyby. Świeżo wyremontowany dom o klasycznej bryle z przepięknym, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom wolno stojący na zaciszu. Wybudowany w latach 60-tych, po generalnym remoncie i rozbudowie. w Miejscowym Planie zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony pod tereny mieszkaniowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barlickiego

Katowice,śląskie

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajęcia dom z przeznaczeniem na usługi handlowo biurowe położony w Katowicach na Osiedlu Witosa! Nieruchomość idealnie nadaję jako : -firma it -kancelaria -sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

8 200 zł220 m² 37,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Prezentujemy dom wolnostojący do wynajęcia z przeznaczeniem na biuro lub dla rodziny. Parter składa się z widnej i wyposażonej kuchni, łazienki z natryskiem i 3 przechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parterowy dom o powierzchni ok 150 m2 w Kamieńcu Wrocławskim. Dom znajduje się spokojnej ulicy Dębowej (ślepej) w pobliżu rzeki Odry. Na 8 arowej działce wygospodarowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Podlasie

Piła,wielkopolskie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Samodzielny dom z ogrodem, zadrzewiona działka 300m2, dwa pokoje 24m2 i 25m2, kuchnia 11m2, łazienka 4m2, przedpokój. Dom jest umeblowany (nowoczesna kuchnia ikea), ogrzewanie gazowe - piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Beethovena

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł170 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem dwa pietra w domu wolnostojącym w Gdańsku Suchanino. Na parterze znajduje się firma. Na wynajem pierwsze i drugie piętro. Świeżo po remoncie. Dom idealny do prowadzenia firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 500 zł458 m² 27,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia proponujemy elegancki i nowoczesny dom położony w Strefie A podwarszawskiego Konstancina-Jeziorny. Dom wykończony przy użyciu materiałów wysokiej klasy, który spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Malbork

Malbork,pomorskie

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Malbork. Do wynajęcia dom pow. 130 m2 wykończony w wysokim standardzie. Opis domu: parter: - duży salon z aneksem kuchennym - łazienka - wc - hall - sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

6 100 zł180 m² 33,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Oferujemy do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 180 m2 położony w spokojnej, urokliwej części Krakowa, na skraju obfitującego w zieleń i przyrodę obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Drzymały

Szczytno,warmińsko-mazurskie

3 300 zł139 m² 23,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Typ nieruchomości: dom / 3 mieszkania Powierzchnia : 139 m 2 Typ transakcji : najem l Lokalizacja : Szczytno Rok budowy : 1997 Piętro: 1 Liczba mieszkań : 3 Numer oferty : kn187879 Cena za m2 :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Borowa

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia dom przy ul. Borowej (boczna ul.Warszawskiej) w Rzeszowie dla 8-10 osób. Dom jest jednopiętrowy, do dyspozycji są miejsca parkingowe oraz taras z grillem. Układ pomieszczeń: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

4 300 zł150 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na wynajem o powierzchni 150 m2 stojący na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 900 m2. Dom jest bardzo zadbany,w pełni wyposażony Opis:dom podzielony na część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł200 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Firma "radar House" tel.poleca do wynajmu pół bliżniaka w Wawrze. Dom (pół bliźniaka) o powierzchni 200 m2, w cichej okolicy, bliski Wawer. Na parterze znajduje się salon, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kiwerskiego

Kraków,małopolskie

3 950 zł180 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu domu z ogródkiem w zabudowie szeregowej przy ul. Kiwerskiego w Krakowie. Segment znajduje się w cichej dzielnicy Krakowa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Solniczki

Solniczki,podlaskie

3 600 zł113 m² 31,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** uroczy szereg skrajny *** *** solniczki *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny , z 2005 roku , zlokalizowany w miejscowości Solniczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działdowska

Gdynia,pomorskie

5 500 zł162 m² 33,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu domu jednorodzinnego w Gdyni, przy ulicy Działdowskiej 20b. To piękne miasto może czeka właśnie na Ciebie! Dom zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Magnoliowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

7 500 zł105 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis W pełni wykończony (materiałami bardzo wysokiej jakości, komfortowy apartament), pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej z 2016 r znajduje się w najlepiej skomunikowanej.