dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł400 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom blisko głównego skrzyżowania Al. Krakowska - Łopuszańska - Hynka. Idealne miejsce na biuro, przedstawicielstwo handlowe, sklep internetowy, usługi firmy projektowej, reklamowej, itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Irlandzka

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł180 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Opiekun Oferty: tel: (for english scroll down) dom dostępny od stycznia 2022 r. Polecam na wynajem nowoczesny, luksusowo wykończony dom zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kąt

Kraków,małopolskie

4 800 zł220 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: domofon, drzwi antywłamaniowe, garaż, kaloryfery, łącze internetowe, ogródek, taras, telefon, teren ogrodzony; w pobliżu: politechnika Krakowska, rondo Mogilskie, sklepy, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia duży segment skrajny w Piasecznie pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać bardzo blisko stolicy ciesząc się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

9 990 zł240 m² 41,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na wynajem obiekt zlokalizowany w Podjuchach. Opisywana nieruchomość jest świeżo wyremontowana. W Pokojach zamontowano ogrzewanie podłogowe oraz termostaty. W domu jest 9 pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

2 900 zł120 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom jednorodzinny z garażem wolnostojącym na dużej działce w Żabiej Woli. Na parterze budynku znajduję się przedpokój, salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie i łazienka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom w okolicy ul.Żmigrodzkiej. Dom składa się z 5 umeblowanych pokoi, z czego dwa są na parterze. Poza tym na parterze jest oddzielna umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Więcbork

Więcbork,kujawsko-pomorskie

1 800 zł180 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny, trzykondygnacyjny położony w miejscowości Więcbork, w powiecie sępoleńskim. Bardzo wygodny dom dla rodziny z dziećmi o powierzchni 180 m2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Liszki

Liszki,małopolskie

5 000 zł230 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kaszów obok Liszek. Oferujemy do wynajęcia do posadowiony na 5ar działce znajdujący się 15 minut samochodem od granic Krakowa. Nieruchomość jest ogrodzona, działka zagospodarowana z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł640 m² 35,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość znajduje się w willowej części Mokotowa, blisko ulicy Racławickiej i Wołoskiej. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do Centrum, lotniska i do Galerii Mokotów. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł200 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:345 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliżniaczej o pow.200m2 plus pomieszczenia gospodarcze/ na biuro gabinety, przedszkole,żłobek we Włochach poleca tel. Ogród: działka o powierzchni 252 m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam piękny, funkcjonalny dom na wynajem w świetnej lokalizacji! Dom wolnostojący o pow. 140m2 położony na dużej działce o pow. 1015m2 w spokojnej, zielonej dzielnicy Miedzynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł430 m² 24,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący z zagospodarowanym pięknym ogrodem o pow. 430m2 na biuro lub mieszkanie. Dom posiada 4 kondygnacje i 3 duże tarasy. Dużym atutem jest piwnica - open space,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pogórze

Gdynia,pomorskie

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajęcia o pow.140m2 w Gdyni na Pogórzu. Dom przeznaczony jest dla pracowników. Parter-3-pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta. Piętro-4-pokoje, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

16 500 zł300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na Żoliborzu Oficerskim, wybudowany 1930 roku, po generalnym remoncie. Nasłoneczniony ogród. Garaż na cztery samochody. Ogrzewanie gazowe. Instalacja komputerowa. W piwnicy znajduje się: -sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 zł155 m² 25,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy, luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 155 m2 (użytkowa 111 m2), usytuowany na piętrze w zabudowie szeregowej, w malowniczej okolicy miejscowości Obora (gm. Lubin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Glogera

Białystok,podlaskie

3 300 zł200 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferuję komfortowo wykończony i wyposażony dom wolno stający o pow 200 mkw z garażem dwustanowiskowym i na posesji o pow 1400 mkw ogrodzonej. Budynek zlokalizowany przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

12 000 zł509 m² 23,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro pośrednictwa Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu pięknego, wolnostojącego domu, zlokalizowanego w Łubiance! Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

200m2, 3 sypialnie, gabinet, taras , Westa Home Jeśli poszukujesz przestronnej, idealnej do aranżacji nieruchomości w spokojnej części Warszawy, dom przy ulicy Bruzdowej to idealny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Koszarówka

Kraków,małopolskie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom z pięknym ogrodem na strzeżonym osiedlu. Więcej zdjęć na stronie biura :) dom Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

5 000 zł99 m² 50,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom lubin zalesie do wynajęcia dom W lubinie na oś. Zalesie - doksonała cicha lokalizacja Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 99,04m2 posadowiony na 4 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ligota

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł315 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Ligota Piękna - dom położony zaraz przy lesie. Dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym oraz wygodnym podjazdem wyłożonym kostką granitową. Dużym atutem nieruchomości jest pokaźna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

3 000 zł126 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Drbroker prezentuje dom na wynajem w Białymstoku. Do wynajęcia przeznaczona jest część parterowa o powierzchni 126 m2 + podpiwniczenie, w którym jest pralnia i dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tomaszowska

Łódź,łódzkie

1 850 zł80 m² 23,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Kompleksowy dom Z ogrodem! Do wynajęcia parterowy dom o pow. ok. 80 m 2 z dużym ogrodem, zlokalizowany w dzielnicy Łódź Górna - Wiskitno, przy ul. Tomaszowskiej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł150 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom, nieumeblowany, co, media, wykonczony, ocieplony. Dach pokryty dachowka, poddasze zagospodarowane. wjazd na podworko, sloneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia; samodzielny budynek mieszkalny z możliwością wynajmu na biuro. 110 m2. znajdujący się na ogrodzonej posesji. Rozkład pomieszczeń; - wysoki parter budynku - 2 pokoje( 14- 16m2.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Parkowe Wzgórze

Mogilany,małopolskie

9 500 zł185 m² 51,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom z pięknym ogrodem zimowym na strzeżonym osiedlu Parkowe Wzgórze w Mogilanach. Lokalizacja Mogilany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Otwinowskiego

Kraków,małopolskie

4 800 zł220 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: dom wolnostojący, dwupiętrowy zlokalizowany jest na ul. Dukatów w Krakowie w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

22 700 zł580 m² 39,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:600 m²

Avenue Estate przedstawia atrakcyjny budynek dla Twojej firmy w prestiżowej części Żoliborza! Opis nieruchomości Prosty i nowatorski budynek wolnostojący (3 kondygnacje naziemne i 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lipnica

Lipnica,kujawsko-pomorskie

3 000 zł360 m² 8,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem piękna posiadłość położona w miejscowości Lipnica, gmina Dębowa Łąka, powiat Wąbrzeski, województwo Kujawsko-Pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zalesie

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł240 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom na Zalesiu tuż przy Parku Szczytnickim. Dom dla spokojnej rodziny w cichym miejscu. Rozkład: na parterze salon połączony z aneksem kuchennym 2 wyjścia bezpośrednie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bosutów

Bosutów,małopolskie

8 000 zł285 m² 28,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prime Property przedstawia nowy , luksusowy dom do wynajęcia w miejscowości Boleń. Powierzchnia domu to 285 m2, działka 800 m2. Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Paderewskiego

Katowice,śląskie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferuję do wynajęcia od 27 marca 2022 dom w zabudowie bliźniaczej, w najlepszej lokalizacji w Katowicach na osiedlu Paderewskiego - budynek posiada dwa oddzielne lokale. Dom ma doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

9 800 zł202 m² 48,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Budynek przy ulicy Wiertniczej o przeznaczeniu biurowo-magazynowym z uwagi na lokalizacje przy głównej arterii miejskiej odpowiedni również pod lokal usługowy. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

7 000 zł250 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia oferuję dom wolnostojący , położony na zagospodarowanej działce , w doskonałej lokalizacji Szczawna Zdroju. Dom idealnie nadaje się pod noclegi pracownicze i jest do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krakowska

Porąbka,śląskie

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis Mam do wynajęcia caly dom lub samo pietro domu. Na pietrze znajduje sie 3 pokoje. Kuchnia duza salon lazienka. Calosc 150 m. Dodatkowo można wynajac suterenę domu gdzie mieszczą sie dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment na cele mieszkalne lub biurowe rozkład Segment o owierzchni 200m2 z tarasem i ogródkiem. 3 kondygnacje oraz poziom -1. Na poziomie "0" obszerny pokój dzienny z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pułaskiego

Myszków,śląskie

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wynajem dom 500m2 dla pracowników (około 50 osób) Myszków Centrum. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu dom o powierzchni łącznej 500m2 wraz z zakładem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

6 900 zł270 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. ok 270m2.Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon, 2 pokoje, ok.250m2 taras oraz kuchnia z jadalnią, łazienka z wc. Na następnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Popiołów

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł250 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta biura nieruchomości immopolska (nr licencji 9165) English version follows Version française plus bas Do wynajęcia częściowo umeblowany, nowocześnie urządzony trzykondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wywiórskiego

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

3 500 zł267 m² 13,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu domu jednorodzinnego wolnostojącego w Drawsku Pomorskim o łącznej powierzchni 242 m2. Dom położony jest na osiedlu domów.