dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

15 000 zł400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Willa 400 m | 5 sypialni | sauna | ogród | Wilanów | prestiżowa lokalizacja Najważniejsze atuty nieruchomości: przestronna willa o powierzchni 400 m z 5 sypialniami, sauną, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy szeregowiec 160 m2 |ogródek|bezrzecze| 4 sypialnie Do wynajęcia nowoczesny szeregowiec o powierzchni 160 m2, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji Bezrzecze. Nieruchomość nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł220 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedwojenna willa W zabudowie bliźniaczej zlokalizowana W sercu saskiej kępy 4 sypialnie | Garaż | Przedwojenna rezydencja | Duży ogród | Światłowód | Miejsca postojowe na terenie posesji |.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł161 m² 80,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Pragniemy zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy dom o powierzchni 161m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Ochojno, przy ul. Kamieniec - tuż przy granicy z Krakowem.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł157 m² 35,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny W zielonej górze przy ul. Kasztanowej (jędrzychów). To nowoczesny dom z ogrodem i garażem, położony przy ul. Kasztanowej na Jędrzychowie w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Dom w Gorzowie Wlkp. zaciszne miejsce, duża działka, idealny dla rodziny lub firmę Na wynajem przestronny dom o powierzchni użytkowej 272 m (powierzchnia całkowita 336 m ) położony.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł450 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jednorodzinny W prestiżowym starym wilanowie idealny dla expatów I dyplomatów Szukasz przestrzeni, prywatności i bliskości najlepszych szkół międzynarodowych? Ten świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł209,20 m² 32,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Dom wolnostojący z dużą działką / 987 m2/ w Pucicach. Rok budowy 1996. Możliwość dodatkowego użytkowania działki o pow. 663 m2/ działka wyłożona polbrukiem. Dom w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom na wynajem | 5 pokoi | 2 łazienki | wysoki standard Biuro Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z niezależnym wejściem, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:885 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący zlokalizowany na działce ul. Jagodowa 43 w Bytkowie gm. Rokietnica. Nieruchomość położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Cena najmu: 6000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tarnów, dzielnica Rzędzin ul.H.Marusarz - rewelacyjne miejsce do zamieszkania! - parter domu o pow. 80 m2 - poddasze w stanie surowym ( do wykorzystania na pralnie, garderobę) - 2 duże pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia dom powierzchni 200 m2 położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska z Ogrodem. Możliwość wynajęcia piętra domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł240 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym - Krapkowice Powierzchnia domu: ok. 240 m Powierzchnia działki: 700 m Lokalizacja: krapkowice, ul. Prudnicka Atuty nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom położony na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Tatrzańskiej. Dom jednopiętrowy o powierzchni 110 mkw, częściowo umeblowany. W przyziemiu garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł140 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w Jugowicach (borek Fałęcki) Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł175 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Uroczy segment na mokotowie English below Atrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa - Wierzbno. Blisko stacji metra z dobrą komunikacją. W domu przeprowadzono generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Oferujemy do wynajęcia dom jednorodzinny, idealny do prowadzenia działalności lub adaptacji pod własne potrzeby. Nieruchomość sprawdzi się jako magazyn, przestrzeń do zajęć fitness, pracownia,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł190 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Są miejsca, które pozwalają naprawdę zwolnić. Gdzie poranek zaczyna się ciszą, a dzień toczy się własnym tempem. Ten dom został stworzony właśnie do takiego życia. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł76,07 m² 35,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

DO wynajęcia piętro nowego domu W spokojnej okolicy różanki wymagany najem okazjonalny lokalizacja: przedmiotem najmu jest piętro domu jednorodzinnego położone w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

14 800 zł300 m² 49,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta na wyłączność [english below] Prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom na wynajem, położony w spokojnej i zielonej części Lusinny zaledwie kilkanaście minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł190 m² 25,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Domo.Expert Nieruchomości zaprasza na prezentację jednorodzinnego domu na wynajem na zacisznym i bezpiecznym osiedlu w Bolesławcu. 3 kondygnacyjny, podpiwniczony budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom wolnostojący zlokalizowany w osiedlu ksm przy ul. Zagórskiej. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wynajęcia o pow.250m2 w Rumi. Dom składa się z czterech kondygnacji. Podpiwniczenie zaadaptowane na pokoje z łazienką z trzema kabinami prysznicowymi i kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł220 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością prezentujemy ekskluzywny dom zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Konstancja w Konstancinie, w bliskim sąsiedztwie renomowanej Szkoły Amerykańskiej asw. **opis.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w o powierzchni 120 m2, usytuowany przy ulicy Iwonickiej w Rzeszowie. Nieruchomość zostanie w pełni wyposażona w wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedstawiam Państwu do wynajęcia piękną posiadłość położoną na dużej 50-arowej działce znajdującej się zielonej i spokojniej okolicy Głogowa Małopolskiego. Piękny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:393 m²

Szamotuły - ul. Europejska nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2 wybudowany w 2012 roku dwie kondygnacje : - parter : hol , łazienka , otwarta kuchnia z jadalnią , salon.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł133,60 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Taka oferta tylko w platinum house! Oferuję do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,60 m , położony w świetnej lokalizacji - Zielona Góra, ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł185 m² 42,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kameralny dom W cichej okolicy. Zadbany w bardzo dobrym stanie technicznym dom wolnostojący z ogrodem. Dom został odświeżony (odmalowane ściany, wycyklinowany parkiet). Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem dom | Arkońskie-Niemierzyn | Idealny dla firmy | Faktura vat Na wynajem komfortowy dom w doskonałej lokalizacji - dzielnica Arkońskie-Niemierzyn, w pobliżu Szpitala Wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł173,86 m² 37,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Ofertą wynajmu jest nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 173 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 1195 m w zielonej, prestiżowej części Chwalęcic. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł137,16 m² 109,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:835 m²

Do wynajęcia elegancki, dopracowany w każdym detalu dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i uporządkowanej części Falent Nowych. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek do wynajęcia na działalność biurowa usługową. Przed budynkiem 5 miejsc postojowych i ogólno - dostępne miejsce. Za budynkiem teren zielony 250 m2. Lokalizacja 100 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł317,71 m² 72,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:566 m²

Przedwojenny dom po remoncie w zabudowie bliźniaczej | 8 pokoi | taras| ogród | Stary mokotów/odolańska : O nieruchomości Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 705 m²

Zadzwoń I umów się na prezentację! Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu domu, położonego w miejscowości Góra Siewierska. Dom o powierzchni 130 m2 mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł160 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mierzy, nowy dom na wynajem. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny bliźniak z dużym ogrodem w Mierzynie. Dom o powierzchni całkowitej 130 m2 to doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł157 m² 54,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Na wynajem niezależna część budynku o powierzchni 157m2 - 5 pokoi, 2 łazienki, duża kuchnia wyposażona w sprzęt agd - oddzielne wejścia, oddzielne liczniki na wszystkie media, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł480 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Elegancki,wygodny dom w centrum Starego Wilanowa. To znakomita lokalizacja,w pobliżu 2 supermarkety, kawiarnie i restauracje na wyciągnięcie ręki, miejska komunikacja autobus i tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

24 999 zł550 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wynajmę piękny duży dom ok.450mkw, plus piwnice-położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum Otwocka, na dużej działce ze starodrzewem, systemem nawadniającym. Parter kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł305 m² 59,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Wyremontowany dom wolnostojący Z kominkiem W sercu wilanowa Po generalnym remoncie | Marmurowy kominek w salonie | Klimatyzacja | System alarmowy | Dużo miejsca do parkowania | Użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł237,46 m² 54,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 036 m²

Polecamy na wynajem wyjątkowy dom w Dąbrówce. Jest to bardzo wygodny i funkcjonalny dom, rozłożony tylko na jednej kondygnacji. Dom został zbudowany z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona