dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

6 000 zł147 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Mint Property przedstawia na wynajem nowy dom o pow. użytkowej 110,74 m2 (147 m2 powierzchni całkowitej) w zabudowie bliźniaczej. Dom jest wykończony. Wynajmowany jest bez wyposażenia. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł82 m² 35,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości na wynajem położonej w spokojnej części Bydgoszczy- na Jachcicach. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł320 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dla kogo: dom z przeznaczaniem do zamieszkania lub wynajęcia dla firmy na minimum dwa lata. Lokalizacja: centrum Orłowa, skąd w klika minut dotrzemy nad orłowskie molo, plażę czy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł133 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny w miejscowości Kamionna gm. Trzciana. W skład nieruchomości wchodzą: - parter składający się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł500 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domu na biuro 500 m | 4 poziomy Oferujemy na wynajem przestronny dom o powierzchni 500 m , idealny do prowadzenia działalności biurowej. Nieruchomość, po wcześniejszym wynajmie na cele.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł290 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Looking for the perfect house to rent? Do not hesitate to contact me! urokliwy I luksusowy dom wolnostojący położony w miejscowości Żerniki Małe 1 km za Tyńcem Małym w gminie Kobierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł110 m² 50,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Do najmu urokliwie położony w Radości, wolnostojący trzypokojowy, dom 110m2 z garażem ok 30m2 na pięknej, dużej działce z sosnami. Powierzchnia działki 1880 m2 Blisko do Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł145 m² 34,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zapraszamy na prezentację nieruchomości znajdującej się w Ogrodniczkach oddalonych o 4 km od Białegostoku. Powierzchnia domu wynosi około 145 m2, wybudowanego na działce około 480 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł486 m² 16,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 726 m²

Do wynajęcia rezydencja w Zagórzu gmina Chrzanów o powierzchni 486 m2 usytuowana na ciekawej działce blisko lasu. Idealna dla wymagającej rodziny potrzebującej niezależnych przestrzeni. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł295 m² 38,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Funkcjonalny dom 295 mkw z ogrodem | Idealny na cele mieszkalne lub biurowe | Świetna komunikacja Do wynajęcia przestronny i niezwykle funkcjonalny dom o powierzchni 295 mkw, z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł130 m² 33,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia 4 - pokojowy dom z 2 łazienkami, o łącznej powierzchni 130 m2 w Malczycach, w powiecie średzkim. W ogrodzie (o łącznej powierzchni 500m2) znajduje się altana.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł163,93 m² 48,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedmiotem oferty najmu jest nowoczesny I komfortowy dom około 50 metrów od jeziora lubiąż W lubniewicach! Luksusowy, nowoczesny dom wolno stojący w stylu klasycznej elegancji, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Aktualna oferta! Dom dla pracowników! Oferujemy dom wolnostojący, składający się z dwóch mieszkań, na wynajem dla pracowników. Dwie kuchnie oraz dwie łazienki, zapewniają wygodę nawet.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| już od dziś możesz wynająć wygodne, zadbane, dwupoziomowe, urządzone mieszkanie (a w zasadzie część domu) w cichej, spokojnej okolicy wśród lasów i łąk, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

English tranlation hereunder. Wyjątkowa rezydencja konstancin, osiedle strzeżone Do wynajęcia elegancka, przestronna rezydencja położona na kameralnym, strzeżonym osiedlu w Konstancinie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący, znajdujący się w Rzeszowie w dzielnicy Biała (boczna ul. Sikorskiego). Dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł280 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom W otoczeniu malowniczej saskiej kępy 280m2 | Cicha i spokojna okolica | Przestronne wnętrza | Garaż | Nieumeblowane | Dostępne od sierpnia ***** rozkład pomieszczeń: na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

= kontakt magdalena cecotka tel:   = umeblowany dom W zabudowie szeregowej, umeblowany, dwupiętrowy, 4 pokojowy W tym 3 niezależne sypielnie, dodatkowe 2 gabinety , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Właściciel dostosował obiekt do potrzeb zakwaterowania pracowników. Powierzchnia użytkowa budynku to około 150m2. Po modernizacji obiekt będzie się składał z: - 6 pokoi, - 2 kuchni, - 3 łazienek -.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł250 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

250 m2 | 6 pokoi | 3 łazienki | Premium |stary Wilanów Luksusowy dom z przytulnym ogrodem zlokalizowany w bezpiecznej, willowej okolicy na Starym Wilanowie. Wnętrze wykończono w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Elegancki, nowy dom z 2024 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101,5 m2 położony na Mierzynie w bocznej ulicy od ul. Zeusa. Dom ma bardzo korzystny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł230 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sadyba, komfortowy segment 230m2, 6 pokoi, ogród, sauna : Dla kogo? Dla rodziny szukającej klasycznej nieruchomości oddalonej od zgiełku ulic. Dla osób ceniących poczucie przestrzeni, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł160 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na wynajem dom szeregowy z 2022r w Mikołowie przy ul. Pszczyńskiej. (bliżej centrum) Działka ok. 250m2 Powierzchnia domu 160m2 w tym garaż w bryle budynku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł380 m² 65,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny dom o powierzchni 380 m | 5 sypialni | kameralna zabudowa willowa | garaż | blisko stacji metra i Galerii Mokotów Elegancki i funkcjonalny dom w sercu zielonego Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł148,26 m² 30,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Na wynajem wygodny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Boleminie. Wynajem możliwy w terminie ok. 1,5 miesiąca od dnia podpisania umowy. Dom w trakcie prac.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł268,44 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na wynajem Kijewo | Szczecin Reprezentacyjny, wolnostojący dom o wysokim standardzie i ogromnym potencjale najmu idealny dla dużej rodziny. Garaż: dwustanowiskowym w bryle budynku +.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domu jednorodzinnego, parterowego znajdującego się w Brzozie (obok Bydgoszczy). Dom o powierzchni użytkowej ok 120m2 mieszczący się na 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia od 1 kwietnia skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m , wybudowany w 2022 roku. Na parterze znajdują się: * kuchnia z meblami oraz sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Nowoczesny dom o podwyższonym standardzie z pięknym ogrodem i niezależnym wejściem, do wynajęcia w Sieradzu. Posiadamy do dyspozycji parter domu z przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł220 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do wynajęcia 3 kondygnacyjny segment środkowy o powierzchni 220m2 na marymoncie-kaskada. Cicha, spokojna, zielona, bezpieczna okolica. Znakomita, szybka komunikacja z centrum, 3 przystanki do.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł420 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jasny, wygodny dom dla każdej rodziny. Dom jest rewelacyjnie położony, w odległości 3 minutowego spaceru Szkoła Europejska, kilka minut jazdy samochodem do pozostałych szkół międzynarodowych.W.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł190 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł200 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu domu wolnostojącego w Nieporęcie. Budynek jest usytuowany w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. w doskonałej lokalizacji. Dom położony jest w uroczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł162 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do wynajęcia od 1 maja 2026r. dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. Od frontu podjazd na dwa auta i garaż w bryle budynku, po drugiej stronie własny ogródek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 998 zł185 m² 43,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wolnostojący w Raszyn-Rybie o pow. 185 mkw. z zadbanym ogrodem i dwoma sporymi tarasami. Budynek po gruntownym remoncie, posiada dwa niezależne wejścia. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł160 m² 71,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Oferujemy przestronny dom na wynajem dla pracowników, położony we Wrocławiu przy ul. Norweskiej. Nieruchomość zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczecin, warszewo, nowoczesny dom wolnostojący, na wynajem. Prezentujemy Państwu komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym (w bryle budynku), o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł181,41 m² 27,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Na wynajem dom wolnostojący składający się z dwóch mieszkań - łącznie 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki. Mieszkanie na wysokim parterze składa się z dwóch pokoi (16 i 15 m2), jeden.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem atrakcyjny dom na Woli Justowskiej - w prestiżowej dzielnicy Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł260 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu dla pracowników firm działających w okolicy Bolesławca i lsse (legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej) nowy dom wolnostojący.