dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marsa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom w niedalekiej odległości od skrzyżowania ul. Marsa z Okularową. Wjazd od ul. Chełmżyńskiej spokojną uliczką Rafii. Dom w całości podpiwniczony. Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Północ

Częstochowa,śląskie

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia szeregówka położony w dzielnicy Północ. Powierzchnia 146mkw., działka 400mkw. Na parterze Salon z wyjściem na taras, kuchnia połączona z jadalnią oraz łazienka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie segmentowej na przytulnej, osiedlowej uliczce Wilanowa, w dobrym punkcie komunikacyjnym. Dom po kapitalnym remoncie.~-Ogrzewanie własne na piec kondensacyjny z czujnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pszenickiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mamy do zaoferowania Państwu dom do wynajęcia. Dom w zabudowie szeregowej znajduje się w cichej enklawie Mokotowa, niedaleko ulicy Batyckiej. Dom o powierzchni 300 metrów znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wybickiego

Katowice,śląskie

2 600 zł156 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

. -komfortowy I niedrogi dom W spokojnej okolicy- oferujemy do wynajęcia dom szeregowy o powierzchni 156m2 na osiedlu Kokociniec w dzielnicy Ligota Położenie zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł260 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

** aktualne od 1 lipca 2015 r. ** Elegancki dom z lat osiemdziesiątych, położony w doskonale utrzymanym ogrodzie. Dom w części nadziemnej składa się z: przestronnego holu recepcyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł450 m² 28,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:318 m²

Do wynajęcia na cele użytkowe wolnostojący budynek o powierzchni całkowitej 450 m , wybudowany na działce o powierzchni 318 m . Działka jest ogrodzona, na terenie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Warszawa,mazowieckie

9 800 zł421 m² 23,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Proponuję do wynajęcia duży dom na cele biurowe lub mieszkalne. Dom spełnia warunki pod wynajem pod prywatne przedszkole, szkołę, inną działalność. Znajduje sie na ogrodzonym osiedlu, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Janczarów

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł330 m² 43,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom W wilanowie - Janczarów do wynajęcia w cichej i bezpiecznej okolicy Powierzchnia: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 330 m2 na działce 400 m2 Rok budowy: 2001 Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł120 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem oferty jest środkowy segment szeregowca, o powierzchni użytkowej 96,08m2 ( p.c. ok. 120m2). Dom położony jest w cichej okolicy dzielnicy Żelechowa. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wygoda

Białystok,podlaskie

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Polecamy dom w zabudowie bliżniaczej na osiedlu Wygoda. Powierzchnia użytkowa 123m2. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka. Piętro to trzy sypialnie, garderoba i łazienka. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 800 zł170 m² 10,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

połowa domu jednorodzinnego -niezależne wejście karwiany południowe granice Wrocławia 1800 zł -plus opłaty licznikowe( około 600zł) za 170mkw., garaż, 4pok. ogród 3000mkw. Do wynajęcia całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Mirkowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł320 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:930 m²

Dom 2 kondygnacyjny o powierzchni około 320 m2 + garaż na 2 duże samochody (od strony wjazdu z Wilanowa) przy ul. Mirkowskiej, blisko dwupasmówki do Konstancina. Ładny, zadbany ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rotmistrzowska

Warszawa,mazowieckie

16 500 zł600 m² 2,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo reprezentacyjna rezydencja z 2002 roku w stylu pałacu położona w Wilanowie. Piwnica: garaż na 2 samochody, kotłownia, sauna, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, 2 pokoje sportowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malwowa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł350 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Wygodny dom do wynajęcia lub do sprzedania. Malownicza spokojna działka wcześniej wynajmowany na firmę. W środku podłogi zabezpieczone wykładziną, czynsz do negocjacji Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wysowska

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom dwupiętrowy (200 m 2 ) położony na Sadybie, przy spokojnej, willowej i zielonej uliczce. Okolice ul. Zelwerowicza, truskawieckiej, zdrojowej. Dom składa się z trzech kondygnacji plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł110 m² 34,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Piekny dom, w zadbanym ogrodzie, starodrzew, oczko wodne, salon połączony z tarasem 20m2 z grillem - zadaszonym, cicha spokojna okolica, zieleń skutecznie izoluje od sąsiadów, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł370 m² 29,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom z dużym ogrodem do wynajęcia na cele mieszkalne, biurowe, usługowe np. przedszkole. Do wynajęcia Budynek mieszkalny piętrowy z piwnicą i 2 miejscami garażowymi zbudowany w 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Sierpc

Sierpc,mazowieckie

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny o pow. ok 140m2. Na dole 3 pokoje ,kuchnia, łazienka, przedpokój. Na górze 3 pokoje, łazienka. Dom w pełni umeblowany. Do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł260 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom w prestiżowej lokalizacji na Biskupinie. Wykonany wg. oryginalnego projektu w latach 80-tych. Parter- wiatrołap, garaż dwustanowiskowy, gabinet, pokój gościnny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łajski

Łajski,mazowieckie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

***idealne dla pracowników firm i dla rodziny.*** Parter domu jednorodzinnego. Powierzchnia ok.50 m2. Przestronny pokój, duża kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Maksymalnie dla 6 osób. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

4 900 zł132 m² 37,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Bardzo ładny, nowy dom, położony w Dobrej Szcz., o pow. całkowitej 180m2. Dom znajduje się na zagospodarowanym osiedlu domów jednorodzinnych i składa się z : Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń zlokalizowany w zielonej części Wilanowa.W pobliżu pole golfowe,rezerwat przyrody. Parter: łapacz- 9,81 wc- 1,33 Kuchnia-14,14 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Boya-Żeleńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 200 zł260 m² 8,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej na Bielanach. Cicha, spokojna lokalizacja, na przeciwko las. Dom gustownie umeblowany i wyposażony o pow. całkowitej 260 m2. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom położony w Wilanowie na zamkniętym osiedlu z małym zadbanym ogródkiem. Piwnica: pokój, pomieszczenie gospodarcze, pralnia, kotłownia, garaż. Parter: salon 50 m2 z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pyry

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł385 m² 23,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:364 m²

Do wynajęcia duży dom w czterech poziomach, w doskonałej lokalizacji przy wjeździe na S2, a jednocześnie w okolicy centrum handlowego Real Puławska. piwnice: - garaz - 27,2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grodzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł550 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do wynajęcia stylowy dom w Konstancinie o powierzchni 550 m2. Na parterze o powierzchni około 350 m2 mieszczą się: spiżarnia, pralnia, 2 sypialnie, 2 garderoby, 1,5 łazienki, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pląsy

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Skrajny segment o powierzchni 300 m2 z dużym ogrodem ok 700m2. Dom ma umeblowany salon i kuchnię, która jest widna i otwarta. Budynek z 2003r. Balkon z wyjściem na taras. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Koreańska

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Położony w prestiżowym sąsiedztwie ambasad, cichy/spokojny, łatwo dostępny z Trasy Łazienkowskiej. Bezpłatne miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie. Całość klimatyzowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Uroczy dom z 1934r po generalnym remoncie w 1997 i odświeżeniu w 2010r. w Klarysewie, na wyjątkowej 4000 metrowej działce. Ogród oświetlony, automatycznie nawadniany, krzewy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł217 m² 32,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

! 0 % prowizji od najemcy! Oferujemy do wynajęcia nowy dom położony dzielnicy Ursynów, przy ul Roentgena, wśród zabudowy jednorodzinnej. Jest to skrajny segment o powierzchni całkowitej 217 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o pow. 460m2. Spokojna dzielnica domów jednorodzinnych. Dom składa się z 4 kondygnacji: piwnica - 2 pomieszczenia + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom parterowy: kuchnia, 2 pokoje, łazienka + miejsce postojowe Wynajmę wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny usytuowany na działce o pow. ok. 400 m2 w Centrum Grodziska Mazowieckiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Dom zbudowany w technologii tradycyjnej. Świeżo po generalnym remoncie. Wymieniono wszystkie sprzęty , okna, drzwi, instalacje elektryczne, gazowe i hydrauliczne. Kuchnia i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

16 500 zł400 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny o pow. 400 m2, położony na prestiżówym osiedlu Konstancja w Konstancinie (niedaleko Szkoły Amerykańskiej). Dom dwukondygnacyjny (parter, piętro), wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:215 m²

Luksusowy segment nad Jeziorkiem Czerniakowskim, po generalnym remoncie w 2011. Wyjątkowa okolica, widok na jezioro. Parking i przestrzeń przed domem. Trzy piętra i piwnica, trzy łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Albatrosów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł320 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Ciche miejsce na Imielinie z dobrym dojazdem do centrum. Skrajny segment z cegły, pięknie odnowiony i w dobrym stanie. Wejście do budynku z małego, zadaszonego ganku. Na dole salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łajski

Łajski,mazowieckie

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

***idealne dla rodziny, świetne dla pracowników firm (ok.8 osób).*** Parter domu o pow.70 m2. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia widna, łazienka, salka telewizyjna, przedpokój, wiatrołap, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

4 500 zł323 m² 13,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Willa w Ciechocinku usytuowana ok.200m od tężni o pow. użytkowej 186m2 i pow. całkowitej 323m2. Budynek parterowy z poddaszem uzytkowym, w całości podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł350 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment położony na zamkniętym osiedlu z ochroną, ok. 1km od stacji metra Wilanowska Sposób zagospodarowania segmentu jest następujący: suteryna - 61m2 wysoka (od 2,70m do 3,20m), widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł355 m² 30,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:909 m²

Ładnie wykończony, nowoczesny dom wolnostojący na ogrodzonym osiedlu "Patio". Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem i widokiem na ogród (41 m 2), kuchnia.