dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Chróścina

Chróścina,opolskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu w Chróścinie, bardzo blisko Opola. Piętrowy budynek składa się z dwóch pięter, na każdym jest 6 pokoi, mogących pomieścić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Terenowa

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł230 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Do wynajęcia bardzo ładny, duży szereg położony w cichym miejscu na zamkniętym osiedlu przy ulicy Terenowej. Dom jest po remoncie, z nową, jasną kuchnią wraz ze sprzętem agd. Parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł300 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Elegancki, jasny dom tuż przy parku królikarnia, idealny dla rodziny dane techniczne: wykończony w najwyższym standardzie, wolnostojący dom o powierzchni ok. 300m2 to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Libertów

Libertów,małopolskie

8 500 zł195 m² 43,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom o powierzchni ok. 160 m2 plus garaż na 2 samochody Na górze 3 sypialnie (w tym jedna z łazienką), łazienka, garderoba, pomieszczenie gospodarcze. Na dole sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 500 zł200 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 199,5 m2. Położony jest na prestiżowym osiedlu wśród niskiej zabudowy. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kozia

Kraków,małopolskie

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

nowoczesny, przestronny dom położony w Krakowie w dzielnicy Mały Płaszów Na powierzchnie domu składają się 3 kondygnacje a jego powierzchnia użytkowa to 180 m^2. W skład budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 805 zł130 m² 36,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice- na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 510 zł200 m² 27,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Makler nieruchomości poleca na wynajem funkcjonalny, całkowicie odnowiony dom wolnostojący położony na osiedlu Błonie. Przestronny budynek o powierzchni ok. 200 m2 to propozycja na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

12 000 zł260 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Emmerson prezentuje: do wynajęcia wolnostojący, 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej ok. 216 m2 położony w spokojnej, urokliwej części Krakowa, na skraju obfitującego z zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 499 zł99 m² 86,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego!. Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Top Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

5 500 zł344 m² 15,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Mamy dla Państwa dom parterowy wolnostojący o powierzchni całkowitej 344,2m2 (użytkowe 292,4m2) znajdujący się na 19 ar działce w Wieliczce (dzielnica Bogucice). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiśniowa

Mokronos Dolny,dolnośląskie

7 000 zł148 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom szeregowy 148 m2 opiekun oferty Tel: (for english scroll down) ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia dom szeregowy w Mokronosie Dolnym przy ul. Wiśniowej o powierzchni 148 mkw, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:211 m²

Do wynajęcia dom ( skrajny szereg ) w Swarzędzu, os. Tytusa Działyńskiego ( Nowa Wieś) Skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 120 m2 , przy budynku garaż. Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 807 zł130 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice. Na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł270 m² 12,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 142 m²

Do wynajęcia duży 270 m2 dom, wolnostojący, na ogromnej działce 41a. Idealny dla dwóch rodzin, dwa garaże dwa miejsca parkingowe. Dom podpiwniczony I wysoki parter i piętro I duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

7 999 zł145 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

(For English scroll down) Trzy domy w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku. Domy gotowe do zamieszkania. Dodatkowe wyposażenie do uzgodnienia lub we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

5 700 zł140 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Dom na wynajem przy ulicy Krakowskie Przedmieścia w Zielonkach. Nieruchomość: - powierzchnia 140m2 - 2 miejsca parkingowe, 1 na podjeździe, 1 w garażu - przestronny ogród z tarasem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy! Nowo oddany do użytku dom 4 pokoje, garaż, pompa ciepła do wynajęcia w Głogowie. Wodociąg gminny, kanalizacja. Działka 800m2. Garaż w bryle budynku. Umeblowana kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Parkowa

Wrocław,dolnośląskie

7 500 zł158 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam klucze w biurze-Apartament w luksusowym pałacu na zamkniętej posesji przy parku Szczytnickim do wynajęcia ( forma najmu okazjonalnego) Przestronne 4 pokojowe mieszkanie willowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 900 zł297 m² 43,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom składa się na parterze z holu wejściowego, kuchni z oknem, pokoju dziennego z kominkiem i wyjściem na ogród, wc. Na piętrze znajduje się sypialnia rodziców z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w ostatniej fazie wykończenia. Dom jest nowy, nie był jeszcze zamieszkany ani wynajmowany. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Składa się z 7 pokoi, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

_____________________ Licencjonowane Biuro Nieruchomości Horyzont Ul. Krzywoustego 15/u1 70-250 Szczecin Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

19 900 zł426 m² 46,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Home Brand oferuje luksusowy dom o powierzchni 426 m2 - na wynajem. Zlokalizowany w spokojnej części Wrocławia Poświętne. Posadowiony na 1800 metrowej działce z zadbany ogrodem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 502 zł100 m² 85,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego! Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Top Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

13 000 zł180 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym domu umiejscowionym nad Zalewem Bagry w samym centrum Krakowa! Mam przyjemność zaproponować Państwu dom znajdujący się na osiedlu nowo powstałych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł99 m² 85,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego! Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Jugowice

Kraków,małopolskie

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w Jugowicach (borek Fałęcki) Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

14 900 zł360 m² 41,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property oferuje klimatyczny dom wolnostojący, położony w spokojnej części Woli Justowskiej. Parterowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni ok 350m2, został gruntownie odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

6 400 zł150 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy ofertę wynajmu domu jednorodzinnego typu bliźniak zlokalizowanego w jednej z piękniejszych okolic Krakowa na Woli Justowskiej. Dom jest częściowo umeblowany. Rozkład: poziom 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property oferuje do wynajmu zadbany dom, znajdujący się w centrum Woli Justowskiej. Otoczony zielenią. Położony w pięknym ogrodzie. Dom jest idealny miejscem dla rodziny jak również na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamińskiego

Łomianki Dolne,mazowieckie

9 000 zł104 m² 86,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Zielona przystań dla Twojej rodziny Marzysz o zamieszkaniu w otoczeniu ciszy i zieleni, ale nie chcesz rezygnować z bliskości stolicy? Szukasz komfortowego i funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 501 zł99 m² 85,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia | ok. Grota Roweckiego Top.!. Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

7 000 zł230 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prime Property oferuje do wynajmu zadbany dom, znajdujący się w centrum Woli Justowskiej. Otoczony zielenią. Położony w pięknym ogrodzie dom jest idealny miejscem dla rodziny. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Strumyk

Kunów,świętokrzyskie

700 zł70 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dow z garazem i duzym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom piętrowy o powierzchni 80 m2 na Osiedlu Dziesięciny ul. Hallera, 5 min. do centrum Białegostoku. Działka o powierzchni 300 m2, zielony ogród, atrakcyjne drzewa i krzewy. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

12 000 zł281 m² 42,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom na wynajem, znajdujący się na południu Krakowa, niedaleko autostrady A4. Lokalizacja Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Andersa

Ostrołęka,mazowieckie

4 350 zł300 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakroczym

Zakroczym,mazowieckie

2 500 zł220 m² 11,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w Janowie gmina Zakroczym. Jednopiętrowy dom o pow. 220 m2, usytuowany na działce o pow. 1000 m2. Dom składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

500 zł200 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 200 m 2 , położony pod Grójcem. Składa się z: parter: 4pokoje, kuchnia, 2 łazienki Piętro: 5 pokoi, łazienka, kuchnia z jadalnią. Ogrzewanie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem dom 130m2 w Szczecinie Dąbiu.Góra o pow.ok.70m2 składająca się z trzech pokoi,kuchni i łazienki. Parter ok 60m2 duży pokój , kuchnia i łazienka ,z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Opatkowice

Kraków,małopolskie

8 500 zł210 m² 40,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę dom wolnostojący na południu Krakowa- opatkowice. Umeblowany dom położony jest w spokojnym miejscu- boczna uliczka, na działce ok. 10 arów Posiada 6 pokoi, 3 łazienki. Na parterze.