dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Rakowiec

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł320 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

House proffesionally arranged for an office. Representative reception desk, eight rooms, two bathrooms, technical room (eg. for a server). Garrage under a building for 4 cars, two private parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 zł370 m² 22,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

This spacious, functional and cozy house with huge garden is located in gated communicty of Empire Compound, just 3 minute walk from the Old Paper Mill shopping mall and 5 minute drive from American School of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sokoła

Tarnów,małopolskie

2 300 zł180 m² 12,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 180m2, usytuowany przy ul. Sokoła w Tarnowie. Na parterze (107,91m2) znajduje się korytarz z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Gliwice,śląskie

10 000 zł350 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu luksusowy dom o pow. 350 m2 składający się z 6 pokoi gustownie urządzonych pokoi. Parter duży salon, kuchnia otwarta (meble zabudowane), łazienka, duża szafa zabudowana. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Śródmieście

Rybnik,śląskie

2 000 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia stylowo urządzony, komfortowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w centrum Rybnika. Na parterze : - salon z kominkiem (na wyposażeniu komplet sof, stolik okolicznościowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł105 m² 15,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu interesujący dom parterowy o pow. 105m, składający się z 4 pokoi (25/20/15/13), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz tarasu. Dom jest częściowo umeblowany. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Korytów

Korytów,mazowieckie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Numer oferty w biurze 4320 Nieruchomość mieszkalno-usługowa! Do wynajęcia piętro domu wolnostojącego o powierzchni 100 m2, i parter lokal użytkowy o powierzchni 100 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Kozłowice

Stare Kozłowice,mazowieckie

1 400 zł100 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajmu parter domu wolno stojącego o pow. ok 100 m2, zlokalizowany na terenie gminy Wiskitki w powiecie żyrardowskim. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Paderewskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment środkowy położony na osiedlu Elsam. Parter: salon połączony z jadalnią, kuchnia, wc, garderoba, garaż Piętro: dwie sypialnie, łazienka Poddasze: pokój z łazienką W piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petyhorska

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł450 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Duży, wolnostojący dom 450m2, w wysokim standardzie, nowe drewniane okna, na podłogach parkiet świeżo po cyklinowaniu.W skład domu wchodzi duży salon, drugi salon z aneksem kuchennym, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zadbany, przedwojenny dom w jednej z najpiękniejszych części Warszawy - Sadybie. W bezpośrednim sąsiedztwie Jeziorka Czerniakowskiego, z doskonała infrastrukturą, do centrum - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł137 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu na wynajem, w którym nie trzeba robić dosłownie nic oprócz wniesienia własnych rzeczy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję - komfortowy dom po remoncie na Warszawskim Ursynowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skrzetuskiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł230 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do wynajęcia dom w zacisznej willowej okolicy na Mokotowie. Dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany od południowej strony. W pobliżu znajduje się metro Wilanowska i Służew, pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

29 000 zł950 m² 30,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Opis nieruchomości: parter: salon (z kominkiem) połączony z jadalnią (110 m2), obszerna kuchnia, gabinet (20 m2), taras (50 m2), wc, 2 garaże, garderoba/spiżarnia. I piętro (5 sypialni, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł280 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Piętrowy, wolno stojący dom mieszkalny w dzielnicy Wilanów. Parter: pokój dzienny, pokój, jadalnia, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, garaż. Piętro: cztery pokoje, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia pół domu o powierzchni 100 mkw. położony w miejscowości Wiskitki - Zagródź. Rozkład pomieszczeń: - 2 pokoje (podłoga parkiet, ściany malowane, 6 łóżek, regał), - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

4 000 zł168 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowocześnie wykończony luksusowy segment położony w zamkniętym osiedlu , z dwoma dużymi parkingami i wygodnym podjazdem bezpośrednio pod dom. Segment całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

2 000 zł258 m² 7,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia budynek piętrowy, całkowicie podpiwniczony , składa się z dwóch brył przesuniętych względem siebie, o różnym poziomie posadowienia bez strychu. Ogrzewanie gazowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 299 zł180 m² 12,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na wynajem dom w zabudowie szeregowej mieszczący się na os Górczyn w ok ul.Ogińskiego. Dom składa się z 2ch pięter. Na parterze znajduje się: przestronny salon, garderoba, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 m²

Domek 50m2 do wynajęcia w Grodzisku Maz. Wolno stojący, urządzony. Składa się z: *przedsionka około 2m2 *pokoju z aneksem kuchennym około 20m2 *pokoiku około 12m2 *łazienki około 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wołomin

Wołomin,mazowieckie

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Bardzo ładna nieruchomość o powierzchni użytkowej 220 mkw położona na dużej działce (ok.1200 mkw) w Wołominie. Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia. Parter domu to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miejsce Kłodnickie

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 200 zł150 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wynajmę dom wolnostojący ( do dyzspozycji trzy duże pokoje, łazieńka, kuchnia, pomieszczeniegospodarcze, ogród ). Umowa najmu okazjonalnego na czas okrślony. Cena 1200zł plus media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł400 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:460 m²

Opis kondygnacji: parter: gabinet, salon, jadalnia, kuchnia, łazienka, duży taras I piętro: 4 pokoje/sypialnie, łazienka małżeńska i 1 łazienka ogólna, garderoba Przyziemie (z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia zadbany dom w Toruniu na Wrzosach pod lasem z 2002 roku. Parter składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki z oknem. Na piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia od zaraz Atrakcyjny Dom dwupokojowy o pow. 55 m2 położony w Grodzisku Mazowieckim, po generalnym remoncie, umeblowany, ogrzewanie gazowe piec dwu funkcyjny, termoregulator. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poniatowskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 700 zł151 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:656 m²

***idealne na cichą działalność: biura, hurtownia, drukarnia, itp.*** Do wynajęcia parter budynku. W skład lokalu wchodzą pomieszczenia biurowe - 2 pokoje o pow. ok.9 m2, socjalne kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Miączyńska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł184 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do wynajęcia dom na Mokotowie, o powierzchni 185m2 na działalność biurową itp., działka 270m2. Budynek przygotowany został dla celów prowadzenia działalności gospodarczej, pierwotnie miał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Gliwice,śląskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom. W pełni wyposażony. Na podłogach panele i kafle. Dwie super zrobione łazienki. Parter: salon z kominkiem,kuchnia otawrta na salon, łazienka. Góra: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Skłudzewo

Skłudzewo,kujawsko-pomorskie

4 499 zł325 m² 13,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Przedstawiam do wynajęcia luksusowy dom w Skudzewie 20 km od Torunia i 20 od Bydgoszczy. Budynek położony jest na działce 1 ha, z malowniczym widokiem na otaczającą panoramę. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia bardzo ładny dom położony w dobre lokalizacji na Wawrze w bliskości skm i przystanków komunikacji miejskiej. Nieruchomość jakiś czas temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mesyńska

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł250 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:330 m²

Narożny segment mieszkalny na osiedlu Wilanówek , blisko centrum ok. 4km od Belwederu (szybki dojazd Aleją Sobieskiego lub Al. Witosa i dalej Al. Ujazdowskimi), ok. 1km od Pałacu w Wilanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Obrońców Pokoju

Gliwice,śląskie

8 000 zł136 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Efektownie wyposażony dom o powierzchni ok. 136m2. Wykończony w bardzo wysokim standardzie z wysokiej klasy materiałów. Parter salon - (wyjście na niewielki ogródek, telewizor 50 cali).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Koczargi Nowe

Koczargi Nowe,mazowieckie

440 zł300 m² 1,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Dom do wynajęcia dla ekip robotniczych -24 miejsca noclegowe - ok 18 zł od osoby na dzień (540zł/osobę /m-c w razem z weekendami, ok.440zł bez weekendów). W tym wliczone opłaty za media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł435 m² 25,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pół bliźniaka o powierzchni 435m2. Cztery kondygnacje. Piwnica: pralnia, dwa pomieszczenia gospodarcze ( 15m2 i 23m2). garaż. Parter: pokoje (43m2 i 20m2). kuchnia ( 17m2), spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gliwice

Gliwice,śląskie

3 300 zł180 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom na osiedlu domów jednorodzinnych k. Tesco. Blisko strefy ekonomicznej. Na parterze salon z jadalnią, z wyjściem do ogrodu, dwa pokoje, łazienka, kuchnia, pralnia. Piętro to 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłapowskiego

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł320 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:305 m²

Duży piętrowy dom, z poddaszem użytkowym, wysoką piwnicą i garażem z miejscem na 2 samochody. Przestronny salon o powierzchni 53 m2 połączony z jadalnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 300 zł66 m² 19,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:405 m²

Numer oferty 4027 Do wynajęcia piętro domu typu bliźniak znajdujący się w Żyrardowie (okolice Technikum), powiat żyrardowski, woj. mazowieckie. Piętro domu o powierzchni mieszkalnej ok. 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Gliwice,śląskie

2 200 zł117 m² 18,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny parter domu. Trzy duże pokoje, kuchnia, łazienka z wanną. Całość po remoncie, urządzone i wyposażone. Do dyspozycji garaż i ogród bezpośrednim zejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Praska

Kraków,małopolskie

5 000 zł253 m² 19,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:263 m²

Uwaga! hit cenowy! W cenie wynajmu mieszkania można mieć piękny dom z 6 pokojami i 3 łazienkami, z garażem i z ogrodem do własnej dyspozycji. Powierzchnia domu to 253,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zieleniec

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł160 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecamy Dom wolno stojący do wynajęcia. Idealny również dla pracowników - max 8 osób. Kuchnia wyposażona. Łazienka z wanną i prysznicem oraz pralką. Osobna toaleta. Na piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wyposażone mieszkanie (pokój+kuchnia+łazienka;gaz ziemny) w wielorodzinnym domu, w Chrzanowie Małym na zadbanym, zamkniętym osiedlu. Ładna okolica ok. 3min od trasy A2, 30min do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij