dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niwecka

Żelisławice,śląskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedania dom o powierzchni ok 300 m2 w Żelisławicach przy ul. Niweckiej, koło Siewierz, (blisko do Zawiercia, myszkowa) wraz z działką o powierzchni ok 2300 m2, wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł220 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny, piiękny, modernistyczny segment do sprzedaży położony na Starych Bielanach Po generalnym remoncie - wymienione wszystkie instalacje. I kondygnacja : studio komputerowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różyckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

610 000 zł240 m² 2 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej łączony garażami. Powierzchnia 240m2, 5 pokoi, salon, kuchnia, pralnia. Rok budowy 2009. Cicha spokojna okolica. Możliwa zamiana na 2 mieszkania, lub na mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:645 m²

Wolnostojący dom po remoncie w 2007r na działce narożnej w okolicy ulłopuszańskiej i Al.Jerozolimskich.Parter: salon 50m2 połączony z kuchnią, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Lubaczów,podkarpackie

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO sprzedania nowy dom (112 m2 pow.uzytkowa) W CENTRUM LUBACZOWA NA DZIAŁCE 3,5 AROWEJ (ul. 3 maja w pobliżu kościoła i rynku), nigdy niezamieszkały O wysokim standarcie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Załuski

Załuski,mazowieckie

490 000 zł237 m² 2 067,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Dom wolnostojący jednokondygnacyjny z użytkowym poddaszem, na dużej działce przy trasie na Gdańsk. Parer: kuchnia 13m2, salon 28m2, pokój 14m2, garderoba 3m2, łazienka 13m2 z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bukowiec

Bukowiec,dolnośląskie

1 750 000 zł350 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

Dom składa się z części mieszkalnej właściciela oraz części dla gości (osobne niezależne wejście). Nieruchomość posiada śliczny wykończony drewnem taras, o powierzchni 55m2. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Milowa

Białystok,podlaskie

670 000 zł240 m² 2 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja tylko W naszym biurze, tylko W naszym biurze! Polecamy Państwu dom dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem i pow 160m2, niepodpiwniczony, 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochojec

Rybnik,śląskie

410 000 zł200 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:294 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej na osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Ochojec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Aleksandrów

Aleksandrów,mazowieckie

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bardzo pilna sprzedaż! cena do rozmów! Bardzo ładny dom o powierzchni 150m2 położony na działce 750m2. Stan deweloperski - bez białego montażu. Garaż w bryle budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

1 125 000 zł220 m² 5 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Świetnie zlokalizowany budynek mieszkalny, 1 piętrowy z skośnym dachem. Na parterze duży salon z kominkiem , kuchnia i pokój typu gabinet,łazienka i wc.Taras z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorów

Komorów,mazowieckie

1 530 000 zł260 m² 5 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Dom zlokalizowany w Nowej Wsi k/komorowa.Do stacji WKD ok.300 m.Blisko do szkoły,przedszkola,sklepów.Dojazd do posesji kostką.Działka zagospodarowana.Garaż w bryle budynku. Parter - hol (22m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł92 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż dom całoroczny nad jeziorem W annowie ok. 20km od bydgoszczy Na sprzedaż dom wolnostojacy z poddaszem użytkowym o pow. 92m2 położony na działce o pow.300m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Uwaga! Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel lokalu. Do sprzedaży parterowy dom o nietypowej zabudowie położony na pięknej, zalesionej i zagospodarowanej działce stwarzającej intymność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł109 m² 2 928,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Dom i 1,6 hektara gruntów rolnych w Rychnowie, niedaleko Ostródy. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 112 metrów, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

610 000 zł180 m² 3 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Segment w piasecznie tuż przy ul. Puławskiej ul. Ottawy. Cicha i spokojna okolica. 2 piętra i piwnica. Działka o łącznej wielkości 360m2. Parter-salon, wc, kuchnia, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Park Leśny Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł204 m² 6 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:216 m²

Segment z 1986 roku, trzykondygnacyjny położony na Bemowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w cichej spokojnej okolicy.W tej chwili jest przystosowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jawiszowice

Jawiszowice,małopolskie

240 000 zł110 m² 2 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nowy dom dwukondygnacyjny z garażem. Ocieplony, niskie koszty eksploatacyjne. Dom ekonomiczny na trudne czasy. Cena 240 000 zł Nr do agenta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybno

Rybno,pomorskie

800 000 zł360 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Dom z użytkowym poddaszem i piwnicą o ogólnej pow. 360 mkw. Poddasze - 2 niezależne mieszkania o pow. 60 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 189 000 zł275 m² 4 323,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 317 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony w Pilchowie na osiedlu domków jednorodzinnych w cichej, spokojnej okolicy wsród zieleni, blisko lasu, sklepy, przedszkole, blisko jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł150 m² 2 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dom szereg skrajny o powierzchni 150m kw znajdujący się na działce budowlanej o powierzchni 252m kw. Media wszystkie. Ogrzewanie gazowe oraz węglowe. Na parterze znajduje się sauna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielskiego

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł106 m² 7 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej z 2010 r. gotowy do zamieszkania z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem. Powierzchnia domu wynosi 105,8 m2 na działce 253 m2. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

240 000 zł108 m² 2 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 108 m2. na działce o powierzchni 307 m2 położony w dzielnicy Stradom. Dom po remoncie: konstrukcja dachu, nowe okna, otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gorlice

Gorlice,małopolskie

290 000 zł171 m² 1 695,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Okazja! pilnie sprzedam gospodarstwo 35 arów Z pięknym domem nowa niższa cena - tylko 290 tys. ZŁ Komfortowy, wyremontowany dwu piętrowy dom jednorodzinny, położony w Zagórzanach - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

439 000 zł200 m² 2 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

!Prezentujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 200 m2 położony w Kamieniu Pomorskim. Na powierzchnię domu składają się: na parterze - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Olsztyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

760 000 zł128 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom o pow.cał 128m2,działka 327m2 z 2005r ;4-pokoje,2 łazienki 3 balkony o podwyższonym standardzie.Ogrzewanie gazowe , okna PCV. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaskrowa

Zawiercie,śląskie

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom wolnostojący. Może słyużyć jako dwurodzinny. Na parterze przedpokój, 3 pokoje, kuchnia i łazienka. Na piętrze ten sam układ, 2 balkony. Działka pow. ok. 1100m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Nowy Sącz,małopolskie

1 275 300 zł362 m² 3 522,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w Nowym Sączu ul. Grunwaldzka z 6-cioma mieszkaniami. Każde mieszkanie wyposażone w piec gazowy na ciepłą wodę i centralnego ogrzewania z indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kretowiny

Kretowiny,warmińsko-mazurskie

100 000 zł47 m² 2 127,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:101 m²

Domek wypoczynkowy o powierzchni 47 m2 w miejscowości Kretowiny nad jeziorem Narie. Domek umiejscowiony jest na własnościowej działce powierzchni 101m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

1 290 000 zł220 m² 5 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

220m2 działka 440m2, ulica asfaltowa, bardzo cicha, 600m od ul. Radzymińskiej, przystanków autobusowych i centrum handlowego M1, najbliższy sklepik, apteka, pizzeria 100 m Dzielnica bezpieczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł156 m² 4 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 032 m²

Nowa niższa bardzo atrakcyjna cena! Prezentujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom wolno stojący położony w niedalekiej odległości od Zielonej Góry (7km od granicy miasta, 11 km do centrum). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

438 000 zł108 m² 4 040,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Już ostatni W tej lokalizacji! Oferujemy Państwu do zakupu dom w zabudowie szeregowej z garażem , mieszczące się na zamkniętym, zagospodarowanym kameralnym osiedlu w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł213 m² 9 342,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment w stanie do wejścia. Podpiwniczony , garaż w bryle piwnica: pokój z osobnym wejściem, schowek pod schodami, garaż(brama automatyczna), łazienka z wanną i pralnią wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł252 m² 7 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Cegielnia Oborska (elsam) w Konstancinie, obok lasu. Parter: salon, dwa pokoje, kuchnia z aneksem jadalnym i spiżarnią, łazienka i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czubajowizna

Czubajowizna,mazowieckie

70 000 zł60 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okolice Wołomina Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 60 m2 wzniesiony na działce rekreacyjnej (1.000 m2) położonej w zalesionej okolicy, ok. 45 km od Warszawy. Parter domu to łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kosów Lacki

Kosów Lacki,mazowieckie

139 000 zł80 m² 1 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom o powierzchni 80m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi na działce o powierzchni 3.600m2 w niewielkiej miejscowości w gminie Kosów Lacki. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł200 m² 1 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna za dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej W stanie surowym wewnętrznym! Budynek z porothermu, dachówka ceramiczna, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 015 000 zł280 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowy, dwurodzinny w stanie do wejścia.Osobna 40m2 część mieszkalna z osobnym wejściem Położony na dużej działce 959 m2 w centrum Ożarowa Mazowieckiego. Dom położony jest 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Dom w stanie do zamieszkania o powierzchni 200m2, pietrowy, całkowicie podpiwniczony. Wysoki parter i poddasze użytkowe. Obok domu (części mieszkalnej) znajduje się budynek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij