dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bardzo oryginalny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (szeroki moduł 11m) położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Na parterze pełniącym funkcję ogólnomieszkalną, oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

598 000 zł100 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni ok 100 m2 położony na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 532 m2. Dom do remontu położony na granicy Podkowy Leśnej oraz Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Danielki

Ujsoły,śląskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 418 m²

Luksus do którego jesteś przyzwyczajony jest teraz dostępny również w górach. Właściciel rozważy każdą ofertę cenową. Bezpiecznie kupuj lub wynajmuj z re/max. Wynajmujący nie wnosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej w Gorzowie usytuowany na spokojnym osiedlu Dolinki, składający się z części mieszkalno - usługowej o łącznej pow. 170 m.kw. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzielna

Radom,mazowieckie

315 000 zł220 m² 1 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Działka narożna, podpiwniczenie na poziomie zero, ogrzewanie węglowe i gazowe (nowe 2009)-2 piece, co i cwu, nowy dach (2010) konstrukcji drewnianej pokryty blachą, okna drewniane i pcv, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Izabelin

Izabelin,mazowieckie

1 400 000 zł249 m² 5 622,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Kupujący nie płaci prowizji, cena do negocjacji! Piękny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem w Truskawiu gm. Izabelin. Tylko 6,5 km od Warszawy Bielany. Położony wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytów

Bytów,pomorskie

300 000 zł250 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Posiadłość przepięknie położona w Parku Krajobrazowym Doliny Słupi. 2,5 km. od drogi asfaltowej, dokoła las i kilka jezior. W skład posiadłości wchodzi też jeziorko ok 1,4 h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

202 000 zł48 m² 4 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ontakt - kasia *************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza dom - ok 48m2,wolnostojący, dach drew.-papa.Poddasze wym;1.20 do 1.70 MEDIA - prąd, gaz,woda jest; STAN TECHNICZNY - do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z garażem 120 m2 na przedmieściach Nowego Sącza w Wielogłowach. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej (pustak max + styropian 10 cm) częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

355 000 zł133 m² 2 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Promocyjna cena! ostatni bliźniak! Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rycerka Górna

Rycerka Górna,śląskie

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nadzwyczajny dom rekreacyjny ok. 60m2 ulokowany na działce 354 m2 na obszarze Parku Krajobrazowego chronionego prawem. Właściciel rozważy każdą ofertę cenową. Bezpiecznie kupuj lub wynajmuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Morasko

Poznań,wielkopolskie

3 900 000 zł450 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 281 m²

Opis nieruchomości morasko/umultowo przy terenach Campusu uam przy sosnowym lesie opis działki. Zabudowana nieruchomość gruntowa poł. w Poznaniu przy ul. Huby Moraskie. Na granicy dzielnic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kleszczowice

Kleszczowice,dolnośląskie

270 000 zł200 m² 135 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Sprzedam dwa budynki nadające się na działalność gospodarczą O powierzchni 260m2 plus dom O pow.150m2 .POŁOŻONE NA DZIAŁCE 80AROWEJ .BUDYNKI SA WYREMONTOWANE MAJĄ WYMIENIONE DACHY DRZWI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

395 000 zł143 m² 2 762,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Możliwa zamiana na M3, m4!dom do wprowadzenia bardzo atrakcyjny. Położony 17 km. od Częstochowy. Wybudowany w 2006 , pokryty blacho dachówką w kolorze ciemnego brązu. Ocieplony styropianem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartoszewice

Bartoszewice,wielkopolskie

140 000 zł198 m² 707,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

sprzedam dom do wykończenia połowa domu jest przeznaczona na działalność gospodarczą dom jest suchy ,ciepły .Budynek jest cofnięty w głąb działki stoi około 30 m od drogi na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

318 000 zł124 m² 2 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Spzedam dom jedno rodzinny W stanie surowym zamkniety 124 m2 dzialuka 700m2 ladney okolica 4km od rzeszowie bez prowisja pogwizdow nowy (milocin) 4 pokoje 3 wc garaz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stacja Metra Imielin

Warszawa,mazowieckie

3 050 000 zł390 m² 7 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:402 m²

Do sprzedania skrajny segment na Starym Imielinie. Dom o pow. całkowitej ok. 390 m2, użytkowej ok. 280, działka ok 400 m2. Dom po całkowitym remoncie. wymieniono także instalację elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzeska

Białystok,podlaskie

559 000 zł180 m² 3 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Miejscowość Białystok Osiedle Białostoczek Rodzaj własności notarialna Pokoje 5 Zabudowa szeregowa Stan do wprowadzenia Uzbrojenie pełne + nowa instalacja grzewcza [ gazowa ] Dojazd kostka Polbruk Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

1 010 000 zł230 m² 4 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Ceny jak U dewelopera W otulinie lasu Kabackiego ulokowane zostało zaciszne osiedle dwudziestu sześciu domów w zabudowie bliźniaczej w tym czterech w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Natolin

Natolin,mazowieckie

379 000 zł91 m² 4 164,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferta bezpośrednia, do negocjacji! Doskonała lokalizacja, w odległości 2km zjazd na A2 do Warszawy. Skrajny segment na cichym, spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Mili młodzi sąsiedzi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

923 000 zł175 m² 5 274,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Domy Siestrzeń. Piękny dom w stanie deweloperskim w miejscowości Siestrzeń. Dom położony na dużej 1500 m2 działce graniczącej z lasem. Tuż obok zagajniki brzozowe i mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

379 900 zł200 m² 1 899,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Dow wolnostojący położony na działce 3.400 M2 IDEALNY POD AGROTURYSTYKĘ ZA JEDYNE 1.899,50 ZŁ/M2 - TAKIE OKAZJE TYLKO W . Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom zlokalizowany we wsi Ryszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:404 m²

D sprzedania śliczny bliźniak w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Piaskowej Góry. Nieruchomość składa się z : podpiwniczenie ( garaż, łazienka, garderoba), parter ( kuchnia z salonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

850 000 zł360 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 186 m²

Milanówek stare wille na sprzedaż. Stara przedwojenna willa z 1938 roku w doskonałej lokalizacji w Milanówku. Willa o powierzchni całkowitej 360 m na działce 2186 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gajowa

Szczyrk,śląskie

950 000 zł4 900 m² 193,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Pięknie położony dom w pobliżu wyciągów narciarskich o pow 520mkw na 49ar działce. Dom działa aktualnie jako pensjonat, ale może być również jako budynek wielorodzinny. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojkowice

Wojkowice,śląskie

640 000 zł240 m² 2 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

*******kontakt kasia ******************* lokalizacja - dom w Wojkowicach Kościelnych. Oferta obejmuję cenę dwóch domów dom I - 100m2; dom II - 140m2. Dom I- zbudowany z czerwonej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kleszczów

Kleszczów,śląskie

770 000 zł267 m² 2 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość - wolnostojący, parterowy, duży dom typu "bungalow" położony na dużej działce, w ładnej okolicy. W sąsiedztwie kilka nowych domów oraz tereny niezabudowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

550 000 zł175 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący w b.przyjemnej lokalizacji o pow całk.175m2 na działce 1000m2 w stanie podwyższonym developerskim Na dole kuchnia, salon,garderoba, łazienka,kotłownia, garaż Na górze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Katowicka

Czeladź,śląskie