dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

105 000 zł108 m² 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest dom przeznaczony do remontu znajdujący się w Rybniku - Niedobczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bihale

Bihale,podkarpackie

70 000 zł50 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Witam. Posiadam do sprzedania dom oddalony 10 kilometrów od Lubaczowa, bardzo dobry dojazd, położony w środku wsi Bihale. Dom na podmurówce, dach zmieniany rok temu. Dom do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

849 000 zł170 m² 4 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Piękny i stylowo wykończony segment na nowym, zamkniętym osiedlu w Józefosławiu w skład którego wchodzą 2 budynki po 5 segmentów każdy. Oddany do użytku w 2010 r. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulechów

Sulechów,lubuskie

300 000 zł144 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowo wybudowany dom wolno stojący. Cena do negocjacji. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, więcej szczegółów pod numerem tel.:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Powierzchnia użytkowa około 250. m2. Dom położony na działce o powierzchni 1240 m2. Rozkład: salon z wyjściem do bardzo ładnie zagospodarowanego, dużego ogrodu, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łacha

Łacha,mazowieckie

341 000 zł85 m² 4 011,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

DO zalewu zegrzyńskiego 250 metrów Dom z 2011 r. całoroczny o pow. użytkowej 67,5 m2 w odległości 250 metrów od Zalewu Zegrzyńskiego w miejscowości Łacha, 4 km od Serocka, 40 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Guźlin

Guźlin,kujawsko-pomorskie

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Możliwość zamiany na mieszkanie W gdańsku lub brześciu kujawskim

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płońsk

Płońsk,mazowieckie

369 000 zł160 m² 2 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Płońsku Znajduje się ona przy szerokiej ulicy, równoległej do głównej handlowej ulicy w mieście. Lokalizacja centrum, blisko ulicy płockiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 650 000 zł207 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom położony w ładnym i spokojnym miejscu w Owczarni na dużej działce 2000 m2 częściowo zadrzewionej. Dom wykonany w technologii murowanej -ściany z betonu komórkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Jasienica

Jasienica,śląskie

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:21 450 000 m²

Sprzedam wygodny, komfortowy dom położony na ogromnej, widokowej działce w pięknej okolicy. Jeśli szukasz nieruchomości gdzie będziesz mógł odpocząć po ciężkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

469 000 zł180 m² 2 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przytulny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, w podwrocławskim Kiełczowie, 1,5km za miastem o powierzchni całkowitej 180m2 a użytkowej 140m2. Dom leży na uroczej, ogrodzonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otwock

Otwock,mazowieckie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ciekawa oferta połówki bliźniaka w Otwocku. Zaciszna lokalizacja, jedynie 5 minut piechotą do rzeki Świder. Nieruchomość idealna nawet dla większej rodziny. Do stacji pkp 1,5 km. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeleniogórska

Świebodzice,dolnośląskie

235 000 zł120 m² 1 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z niedużą działką, położony w okolicach ulicy Jeleniogórskiej w Świebodzicach. Dom wymaga remontu. Okna częściowo wymienione. Na parterze mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przy Młynówce

Kraków,małopolskie

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Właściciel sprzeda połowę bliźniaka: wnętrze w stanie deweloperskim, bez tynków zewnętrznych. Dom położony w Krakowie Krowodrzy przy przecznicy od ul. Balickiej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Owocowa

Świecie,kujawsko-pomorskie

330 000 zł177 m² 1 862,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie Kancelarii pokrywa sprzedający! Prezentuję Państwu budynek (stan surowy zamknięty) mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, cześciowo podpiwniczony z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czarnieckiego

Legionowo,mazowieckie

1 550 000 zł480 m² 3 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży piętrowy ładny dom o pow. 480m2 na piętrze kuchnia 3 duże pokoje i duży hol. Z przestrzennego holu wejście na I piętro gdzie znajduje się 3 duże sypialnie połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pacanów

Pacanów,świętokrzyskie

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sprzedam działkę z domem do remontu. Działka o pow. 21 ar. Dom ma ok 100 m2 w centrum Pacanowa. W pobliżu znajduje się bank, apteka, przychodnia, sklepy, europejskie Centrum Bajki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł174 m² 3 442,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:135 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 174 m2 na działce o pow. 135 m2 w Wawrze, na ogrodzonym terenie z bezpośrednim dojazdem z Wału Miedzeszyńskiego. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Tłuchowo,kujawsko-pomorskie

360 000 zł260 m² 1 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Sprzedam dom ,proszę o kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pęcice Małe

Pęcice Małe,mazowieckie

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wymaga remontu czesci dotychczas zamieszkalej i wykonczenia pozostalej jego czesci ktora jest w stane surowym zamknietym. Nieruchomosc polozona jest przy cichej ulicy (chodnik i ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Strykowo

Strykowo,wielkopolskie

195 000 zł54 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:309 m²

Polecam na sprzedaż domek wolnostojący położony w Strykowie na działce budowlano-letniskowej. Powierzchnia całkowita domku 53,79m2, działki - 309 m2. Rozmieszczenie powierzchni: parter: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

394 000 zł140 m² 2 814,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do zaoferowania mamy dom w zabudowie bliźniaczej w Tarnowskich Górach - Starych Tarnowicach.~Dom jest w stanie surowym zamkniętym - częściowo wykończony (instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dobry dojazd do Suwałk 20 km /olecka-30 km /augustowa-10 km Dom 180m z garażem, dwa kominy z cegły (jeden w salonie). Zdjęcia z każdego etapu budowy, zaświadczające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Augustów

Augustów,podlaskie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie z dopłatą! Dom 10km pod Augustowem 180m z garażem, dwa kominy z cegły (jeden w salonie). Zdjęcia z każdego etapu budowy, zaświadczające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Nowe Racibory,mazowieckie

425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Dom parterowy 116/180m2 z działką o powierzchni 1066m2 Docelowo planowana jest budowa 10 jednakowych domów. Obecnie postawione jest 5 domów ,4 są już sprzedane a piąty czeka na ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Węglin

Lublin,lubelskie

730 000 zł220 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Do sprzedaży dom 220 m2 w na ładnym osiedlu, na Węglinie. Dom położony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 590 m2 w kształcie prostokąta. Na parterze znajduje się kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zawiła

Bielsko-Biała,śląskie

275 000 zł96 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni użytkowej 100m2 położony w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Zawiłej (granica Bielska-Białej). Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bogumińska

Turza Śląska,śląskie

268 000 zł109 m² 2 458,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny z dużym tarasem. Całkowicie wykończony na zewnątrz, środek do wykończenia według życzenia nabywcy. Do autostrady A1 ok. 5 km. Do centrum Wodzisławia Śląskiego 4 km. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagodowa

Kamień,lubelskie

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Sprzedam dom w Kamieniu powiat chełmski - cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł215 m² 2 460,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:426 m²

Okazja! Na sprzedaż dom w cichej okolicy w Luboniu, dom bardzo klimatyczny oprócz tego świetnie zagospodarowana działka na której znajduje się dużo zieleni. Jest to połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Olsztyn

Olsztyn,śląskie

1 090 000 zł223 m² 4 887,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Opis ofer Pomieszczenia na parterze : Salon z kuchnią i jadalnią , lazienka , kotlownia Pomieszczenia na poddaszu : duża lazienka do wykończenia ( rozprowadzone media ), 3 pokoje , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o pow. użytkowej około 200mkw na działce o pow. 400mkw (użytkowanie wieczyste ). Dom drewniany z płazów składa się z przyziemia, parteru i dwóch pięter. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł266 m² 1 875,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Okazja. Dom wolnostojący z wykończonym parterem i drugim poziomem do własnej aranżacji. Na parterze mamy do dyspozycji salon 40m2 z kominkiem oraz dużym oknami powodującymi, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł388 m² 11 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o pow.388,5 m2 położony na działce 1146m2 i przylegająca do niego działka o pow. 714m2 z wz na budynek bliżniaczy. Budynek położony na działce 1146.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

390 000 zł260 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący o pow. całkowitej 260m2 usytuowany na działce o pow. 1800m2 w dobrej lokalizacji w Solcu Kujawskim. Dom piętrowy, murowany, na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Ruptawa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

W sprzedaży dwurodzinny dom o pow. 200 m2 na działce 1020 m2 w kształcie prostokąta. Oddany do użytku w 2009 roku. Budynek jest częściowo podpiwniczony. Na parterze znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

1 050 000 zł280 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w atrakcyjnej dzielnicy. Powierzchnia 280 m2 5 sypialni, duży salon, 2 łazienki Dom przeznaczony jest dla osób prywatnych, firm Cena do negocjacji w razie pytań proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Budy Zosine

Budy Zosine,mazowieckie

250 000 zł88 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:385 m²

Część budynku wydzielona jako lokal mieszkalny o pow. użytk. 106,10, pow. mieszkalnej 88,10 m2, składająca się z 3 pokoi o pow. 2 x 25 m2 oraz 12 m2 ( na podłogach deski ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

544 374 zł160 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atrakcyjny bliźniak położony w kameralnym osiedlu na granicy Marek i Białołęki 15 km od centrum Warszawy. W pobliżu centra handlowe, obiekty oświaty ,kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźce

Brzeźce,lubelskie

200 000 zł222 m² 900,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Sprzedam dom wolno stojący, murowany, piętrowy, 5 pokoi, 2 łazienki, 2 wc, podpiwniczony, wodociąg, powierzchnia użytkowa 146 M2. Działka O powierzchni 1228 M miejscowość brzeźce (10 km od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij