dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

2 250 000 zł14 850 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 850 m²

Ustronie morskie - Nieruchomość mieszkalno wczasowa. Składająca się z budynku mieszkalnego o pow: 110 m2. + garaż i wiata.Budynkiem wczasowym o pow: 417 m2. 7 domków letniskowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mniszew

Mniszew,mazowieckie

870 000 zł170 m² 5 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 170 m²

Pragnę państwu zaproponować perełke- bajkową posiadłość (którą można traktować jako miejsce stałego pobytu lub jako miejsce luksusowego całorocznego wypoczynku ) w miejscowości Mniszew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzionków

Radzionków,śląskie

870 000 zł284 m² 3 063,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Oferujemy do sprzedaży dom położony w ścisłym centrum Radzionkowa. . Idealne miejsce do zamieszkania, a także prowadzenia własnej firmy. Na powierzchnię domu składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Browarna

Końskie,świętokrzyskie

220 000 zł120 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Sprzedam dom drewniany przy ul. Browarnej w Końskich. Powierzchnia działki to 541 metrów. Na działce stoją również budynki gospodarcze. Dom ogrzewany nową instalacją gazową. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Robotnicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

890 000 zł320 m² 2 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej, oddany do użytku w tym roku, zamieszkały przez kilka miesięcy. Lewa strona kompletnie wykończona - do zamieszkania, prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Ozorków,łódzkie

595 000 zł1 139 m² 522,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Dwa budynki w b dobrym stanie. Dom jednorodzinny: szystkie wygody I media, duzy salon, duża kuchnia, garaż, możliwość zagospodarowania dużego poddasza (2/3 pokoje dodatkowo). Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przedwiośnie

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł161 m² 3 534,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

:dodatkowy opis Dom jednorodzinny, wolnostojący na działce 602m2. Cicha i spokojna okolica. Wokół tereny zielone. Działka kompletnie uzbrojona, ogrodzona, teren wykończony, kostka brukowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Krapkowice,opolskie

325 000 zł219 m² 1 484,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom jednorodziny. Zadbany i uzytkowany. Swiezo pomalowana elewacja.Polzony blisko centrum Krapkowic. W okolicy domki jednorodzinne. Bardzo dobra komunikacja miejska. Telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł220 m² 2 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:622 m²

Prezentuję przestronny dom usytuowany w cichej i zielonej dzielnicy Zakrzów. Dom jest w sanie podwyższonym developerskim co daje szerokie możliwości zarówno aranżacyjne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

539 000 zł220 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:292 m²

Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej położony w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w Zielonej Górze. Dom usytuowany jest na kameralnym mini osiedlu, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

341 700 zł135 m² 2 525,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa biura ponosi sprzedający! akcja promocyjna do końca 2012r.: rabat w wysokości do 5.000,- zł! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyszogrodzka

Płock,mazowieckie

999 000 zł454 m² 2 200,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferuję do sprzedaży działający obiekt usługowo handlowy z częścią mieszkalną o powierzchni całkowitej 454 m2, zlokalizowany w cichej, spokojnej okolicy, 3 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kęty

Kęty,małopolskie

96 000 zł80 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Stan po klucz + 55.000 zł ( tynki wewn., wylewki, instalacje sanitarne i elektr., adaptacja poddasza, elewacja zewn.,drzwi zewn. ) opis projektu Mały, bajeczny domek z nazwą nawiązującą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzepielów

Krzepielów,lubuskie

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 164 m²

Przedstawiam oferę sprzedaży domu poniemieckiego wraz z zabudowaniami gospodarczymi o łącznej powierzchni działki 0,41 ha. Dom jest położony we wsi Krzepielów. Usytuowany w centrum wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

320 000 zł115 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia. Wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający. Funkcjonalny dom szeregowy w dzielnicy willowej, w otoczeniu nowych, zadbanych domów jednorodzinnych w rejonie motelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł280 m² 3 567,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:375 m²

Budynek wolno-stojący w zabudowie bliźniaczej. Dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony z użytkowym poddaszem i garażem z wyraźnie wysuniętym z głównej bryły budynku. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górki

Górki,opolskie

135 000 zł115 m² 1 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:821 m²

:dodatkowy opis Dom Sprzedaż Oferujemy Państwu dom wolnostojacy o powierzchni użytkowej ok. 115 m2, posadowiony na działce 8,21 a, składający sie z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,śląskie

339 000 zł220 m² 1 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Śliczny dom w pięknej okolicy! niedrogo -polecam Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ładny dom w urokliwnym miejscu na Głożynach. Dom składa się z sześciu pokoi, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

217 000 zł127 m² 1 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Nowy, wolnostojący dom o pow.127m2, posadowiony na działce 1010m2, zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Boruja Nowa (5min drogi na południe od Nowego Tomyśla). Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miła

Oleśnica,dolnośląskie

640 000 zł243 m² 2 633,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dom wolno stojący, podpiwniczony, na zadbanym osiedlu w Oleśnicy. Na poziomie 0: kotłownia, pralnio-suszarnia, spiżarnia, 2 pomieszczenia - obecnie zaadaptowane na siłownię i garderobę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

645 000 zł147 m² 4 387,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom w Mierzynie, w zabudowie szeregowej. Powierzchnia użytkowa 147m2. Na parterze salon z kominkiem, kuchnia, łazienka oraz garaż i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Unisław

Unisław,kujawsko-pomorskie

360 000 zł134 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Umowa na wyłączność Piętrowy dom wolno stojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 134,40m 2, na dzialce o powierzchni 366m 2. Dobre polączenie komunikacyjne ok. 200m przystanek pks, urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł178 m² 16 797,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Oferta Bezpośrednia Email: tel. Szukasz miejsca do pracy i wypoczynku? Potrzebujesz spokoju i zieleni w miejscu gdzie mieszkasz i pracujesz? Zapraszam do obejrzenia i kontaktu, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przytyk

Przytyk,mazowieckie

390 000 zł176 m² 2 215,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie we Wrocławiu lub okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipnica Wielka

Lipnica Wielka,małopolskie

350 000 zł450 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący z 1992 roku. 5 pokoi, duży salon, 2 łazienki, kuchnia, garaż. Działka 15a, płaska. Blisko szkoła, sklep, przystanek. Spokojna i cicha okolica.