dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zieleniewo

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

420 000 zł170 m² 2 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

budynek wolnostojący jednorodzinny,parter:salon,kuchnia,łazienka.piętro:3 pokoje,garderoba.Poddasze do wykończenia.budynek ogrodzony płotem z elementów betonowych,dwie strony obsadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł149 m² 4 664,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

:dodatkowy opis Połowa bliżniaka w głębi osiedla elegancko wykończona i wyposazona Przystanki autobusowe 120, 132, 527 w odległości 200m, w pobliżu szkoły ( prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł175 m² 5 430,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

Wyjątkowa okazja! Ostatnie dwa segmenty w ukończonym etapie osiedla. Budynki wybudowane są w tradycyjnej technologii z materiałów najwyższej jakości (cegła, dachówka ceramiczna, tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sępopol

Sępopol,warmińsko-mazurskie

250 000 zł230 m² 1 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:60 250 m²

Atrakcyjna cena w spokojnym miasteczku na mazurach (80 km do Olsztyna, 12km do granicy z Obwodem Kaliningradzkim) Dom położony jest na działce o pow. 6,25 ha (możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Truskaw

Truskaw,mazowieckie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, bardzo funkcjonalnie rozplanowany dom z oddzielnym garażem i pięknym, zadbanym ogrodem. Poddasze domu ma 80 m2, a powierzchnia użytkowa 200 m2. Okna drewniane. Dom i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

710 000 zł160 m² 4 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

!prowizja 0% od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! oferujemy aktywną pomoc W uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz ubezpieczeniu nieruchomości. Dom o nowoczesnej formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Namysłów,opolskie

265 000 zł152 m² 1 737,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wygodny, funkcjonalny, dom O tradycyjnej architekturze I nowocześnie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej położony na zgrabnej działce o powierzchni 950 m2 na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Delfina

Szczecin,zachodniopomorskie

1 990 000 zł300 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Mam do zaoferowania piękny dom na Warszewie - Szczecin. Dom znajduję się na bardzo dobrym osiedlu "strumyk 1". Na parterze domu znajduje się przestronny salon z kominkiem oraz połączony przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gilarska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł131 m² 5 049,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

:dodatkowy opis Do sprzedaży segment na Zaciszu (okolice kliniki enel - med)o pow. 130,7m2 na działce 193m2. Powierzchnia całkowita 130,7 użytkowa 93,8m2. Budynek zadbany z lat 80-tych. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

3 700 000 zł350 m² 10 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:985 m²

Przedwojenna, piękna, wyremontowana, podpiwniczona willa do sprzdaży wraz z wyposażeniem, o pow 350m2 na ślicznej działce pow 990m2 Ze względu na super lokalizacje nadająca się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

590 000 zł164 m² 3 597,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

!prowizja 0% od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! oferujemy aktywną pomoc W uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz ubezpieczeniu nieruchomości. Nowa inwestycja!sukcesem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sadowa

Sadowa,mazowieckie

595 000 zł152 m² 3 926,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

!prowizja 0% od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!oferujemy aktywną pomoc W uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz ubezpieczeniu! Do sprzedania wolnostojący dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,opolskie

280 000 zł200 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lipniki dom poniemiecki po kapitalnym remoncie o metrazu 200m2 do tego budynek gospodarczy 100 m2, 1 ha pola oraz wydzielona dodatkowo działka budowlana. Spokojna okolica, w poblizu Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piękna

Żyrardów,mazowieckie

460 000 zł186 m² 2 474,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Gorąco polecamy Budynek typu 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 185,87m2, , powierzchni mieszkalnej 97,50 m2, na wysokich piwnicach (idealne na cichą działalność lub niezależne mieszkanko),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedlce

Siedlce,mazowieckie

65 000 zł45 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje na sprzedaż siedlisko o powierzchni 2600m2, na której znajduje sie dom o pow. 45m2, budynek gospodarczy oraz duży staw we wsi Mikłusy za Zbuczynem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł350 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedwojenna piękna willa z prawdziwą duszą pow 350 m2 posadowiona na pięknej działce ze starodrzwiem o pow 1000 m2 na Biskupinie w sąsiedztwie domów wolno stojacych z tego okresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Elganowo

Elganowo,warmińsko-mazurskie

499 000 zł735 m² 678,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Teren Olsztyńskiego Parku Krajobrazowego.Piękna okolica.Wyjątkowo czysta woda w jeziorze.Na pewno tędy nie będzie przebiegać autostrada:))))).Dom monitorowany. Wybudowany wg Projektu Firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lasek

Luboń,wielkopolskie

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

:dodatkowy opis Wolnostojący, parterowy nowy dom w stanie deweloperskim w luboniu/lasku położony na działce (700m) w sąsiedztwie domów mieszkalnych, w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

399 000 zł164 m² 2 432,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny położony w dzielnicy willowej Kamienia Pomorskiego, w cichej i spokojnej okolicy. Posadowiony na działce o powierzchni 700 m2, dzielący teren na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kosynierów

Koszalin,zachodniopomorskie

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający. Dom III-kondygnacyjny, wolno stojący. Niski parter (podpiwniczenie): garaż, spiżarnia, korytarz, suszarnia z piecem, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Legionowo,mazowieckie

800 000 zł170 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nie spotykany dom zaprojektowany według autorskiego pomysłu. Dom z dużą ilością drewna i ogromnymi oknami nadającymi niezwykłego klimatu. Na parterze mamy do dyspozycji salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

620 000 zł154 m² 4 025,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

!prowizja 0% od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!oferujemy aktywną pomoc W uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz ubezpieczeniu! Do sprzedania nowa inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Toszecka

Gliwice,śląskie

595 000 zł240 m² 2 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Oferujemy do sprzedaży dom położony w ok. ul. Toszeckiej niedaleko Kąpieliska Leśnego. Jest on posadowiony na dużej działce o powierzchni 1919 m2 w kształcie trójkąta prostokątnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Uwaga! Piękny, zadbany segment środkowy o powierzchni 220 m2, usytuowany na działce 240 m2. Kuchnia zabudowana, salon z tarasem, 5 sypialni (jedna z balkonem), 2 garderoby, 2 łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

257 000 zł233 m² 1 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Dom mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135,10 m2 + garaż 18,35 m2, powierzchnia całkowita wynosi 233,35 m2, w stanie surowym otwartym. W skład domu wchodzi: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł70 m² 4 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:681 m²

Opis: polecam do sprzedaży połowę powojennego bliźniaka na Bielanach Wrocławskich. Dom na narożnej działce o powierzchni i 681 m2 nadaje się do kapitalnego remontu (elewacja i dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowo atrakcyjny dom jednorodzinny, luksusowo urządzony, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry z pięknym widokiem na panoramę Karkonoszy. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na Miedzyniu w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na dolnym tarasie. Ogrzewanie gazowe, podpiwniczony z garażem wolnostojącym i pięknie zagospodarowanym ogrodem.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

:dodatkowy opis atrakcyjna cena - atrakcyjne miejsce, dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 100 m2. w okolicach Kórnika. Działka na której stoi dom położona jw bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galla

Zabrze,śląskie

385 000 zł125 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Ładny dom po częsciowym remoncie. Okolice ul. Galla. Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 125m2. Składa się z partery oraz poddasza. Dom posiada 5 pokoi + duży aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kijany

Kijany,lubelskie

349 000 zł129 m² 2 702,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom 129 - miejsce dla całej rodziny Budowa domu to nie tylko wzniesienie budynku, to także realizacja własnych marzeń. Dom przestronny 129 z pewnością spełni wszelkie Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 290 000 zł235 m² 5 489,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedania przytulny, trzykondygnacyjny, drewniany dom w Zakopanem - Kościelisku ze wspaniałym widokiem na Tatry. Dom wolnostojący o powierzchni 235 m2 (rok budowy 2003) z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakroczym

Zakroczym,mazowieckie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Ładny, zgrabny dom na dużej działce przy lesie, 44 km od centrum Warszawy. Dom z gazobetonu w stanie surowym zamkniętym kryty papą. Rozprowadzone wszystkie instalacje. Położone tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 800 000 zł188 m² 9 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 070 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kompleksu nieruchomości w Karpaczu, w skład której wchodzą; dom jednorodzinny wolnostojący, bungalow do wynajmu, i pensjonat w budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

!prowizja 0% od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Do sprzedania dom w stanie developerskim: rozprowadzono instalację hydrauliczną, własna studnia, szambo, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rybacka

Jantar,pomorskie

1 200 000 zł324 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:649 m²

Sprzedam pensjonat-dom wolnostojący w Jantarze,w miejscowości turystycznej nad morzem.Dom wewnątrz w pełni wyposażony- glazura, panale, nowe drzwi, okna pcv, TV,kominek.Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

700 000 zł228 m² 3 070,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lokalizacja: os. Olsztyńskie wnętrze: dom parterowy z poddaszem fuzytowym. Łącznie 8 pokoi w tym 4 na parterze , 4 na poddaszu. Pokoje przytulne, słoneczne, ustawne. W salonie kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

410 000 zł220 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojacy dom położony w bardzo ładnym i zacisznym miejscu, niedaleko centrum miasta. Dom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łomianki

Łomianki,mazowieckie

980 000 zł208 m² 4 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy wykończony nigdy niezamieszkany dom gotowy do wprowadzenia. Znajduje się na ogrodzonym, zadbanym osiedlu wśród 10 nowo wybudowanych podobnych domów. Wokoło osiedla są również nowe domy. Dom nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gajerek

Iława,warmińsko-mazurskie

220 000 zł104 m² 2 125,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Mam na sprzedaż połowę bliźniaka (parter). Powierzchnia mieszkalna 75 m2, piwnica 27,5 m2 (razem 103,5 m2),działka 0,006 ha (ogólnie 208,00 m2). Są 3 sypialnie, garderoba,salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

4 990 000 zł170 m² 29 352,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:271 m²

*******kontakt ********* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Gołonóg - Storczyków działka - 271m2. Dom - 170m2 parter - salon na podłodze płytki i częściowo podgrzewana podłoga, ściany płyty.