dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Szreńsk

Szreńsk,mazowieckie

170 000 zł200 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

duży dom w centrum miejscowości dodatkowo budynek gospodarczy więcej informacji telefonicznie okazja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł185 m² 2 427,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Super oferta! Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 185,4 m2 położony na działce o pow. 304 m2. Dom znajduje się na przedmieściach miasta Wejherowa, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

952 000 zł147 m² 6 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment znajduje się w ciągu jednopiętrowych budynków.Pomieszczenia domu wykonano bardzo starannie, wykorzystując materiały wysokiej jakości. Na parterze znajduje się 33 metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyby

Chyby,wielkopolskie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

:dodatkowy opis Dom jednorodzinny (199m2), parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem mieszkalnym,z przyległym garażem na ładnej,częściowo zagospodarowanej działce (911m) położonej w Chybach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:164 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Dom W centrum Oferujemy na sprzedaż dom do odświeżenia o powierzchni ok. 150 w ścisłym centrum miasta. Dom składa się z: parter - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

570 000 zł180 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu nowy dom, położony na przedmieściach Kamienia Pomorskiego (3 km od centrum), 11 km od morza (dziwnówek). Na jego powierzchnię (180 m2) składają się na parterze: wiatrołap, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Jasienica

Jasienica,śląskie

800 000 zł220 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Sprzedam wygodny, komfortowy dom położony na ogromnej, widokowej działce w pięknej okolicy. Dom oferuję z działką o powierzchni 40 arów. Istnieje możliwość dokupienia aż do ponad 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

257 980 zł109 m² 2 367,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy dom jedorodzinny W cenie mieszkania możesz mieć już W 3 miesiące - kupuj Z ! Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi budowy domu w terminie 3 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Nowy Sącz,małopolskie

400 000 zł149 m² 2 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż ostatni dom jednorodziny w zabudowie bliźniaczej. - powierzchnia domu 149 m - 5 pokoi w tym 4 sypialnie - 5 arowa działka - Nowy Sącz, ul. Juranda 21,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 800 000 zł700 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

dom nowy wykończony 234 m2 , na działce znajduje się także budynek usługowy piętrowy ok. 500m2 w stanie surowym otwartym z przeznaczeniem np. mechanika pojazdowa,sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł158 m² 4 936,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Środkowy segment na zamkniętym, ładnie zagospodarowanym osiedlu. Osiedle położone jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje się osiedlowy sklep, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł914 m² 2 735,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:11 461 m²

Piękny dom w stylu dworku, willi do wykończenia, ze względu na duża powierzchnię domu i dużą ilość pomieszczeń nadaje się na działalność spa lub dom spokojnej starości, piękna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

2 692 000 zł438 m² 6 149,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Stan developerski obejmuje:- stan surowy zamknięty - tynki wewnętrzne i zewnętrzne- ocieplenie ścian i stropu- wylewki podłogowe wewnętrzne, wylewki na tarasach i balkonach- instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała,śląskie

229 000 zł95 m² 2 410,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

:dodatkowy opis nie przegap okazji! połowa domu W cenie mieszkania! 229.000 zł BRUTTO! Do sprzedania nowo wybudowany budynek mieszkalny z 2012 roku w Komorowicach Śląskich. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lutomia Dolna

Lutomia Dolna,dolnośląskie

175 000 zł180 m² 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domu wolno stojącego poniemieckiego z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 180m2 z działką 10a. Okna pcv, z roletami antywłamaniowymi, co-olejowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Andromedy

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł195 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, skrajny o pow. użytkowej 167 m2 na działce o pow. 335 m2, oddany do użytku w 1995 r. na Bielanach w okolicach ul. Arkuszowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Domatówko

Domatówko,pomorskie

450 000 zł427 m² 1 053,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Dom jednorodzinny tylko dla ciebie! Budynek parterowy podpiwniczony z użytkowym poddaszem i garażem na dwa samochody O powierzchni 472,09 m2. Dom jest obecnie w stanie surowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Modlnica

Modlnica,małopolskie

499 000 zł166 m² 3 006,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji od kupującego Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący wysokooszczędny w modlnicy/ Gmina Wielka Wieś. Dom w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni całk. 166m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

450 000 zł188 m² 2 393,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Bardzo wygodny, funkcjonalny dom parterowy, położony na terenie Puszczy Białej, pod Pułtuskiem. Piękna i spokojna okolica, tuż za płotem las, nieopodal rzeka Narew i długie ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

590 000 zł186 m² 3 172,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Budynek nowowybudowany, w technologii tradycyjnej, murowanej. Fundamenty-ławy żelbetowe, ściany murowane z pustaków ceramicznych , ocieplone styropianem gr.15cm.i wykończone tynkiem akrylowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmska

Chełm Śląski,śląskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam ,dom wolnostojący ocieplony ,otynkowany ,gotowy do zamieszkania ,okna plastik,podłogi panele, łazienki kafelki,duże pokoje ,na 1piętrze taras i balkon,kazde piętro posiada osobne wejscie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rząska

Rząska,małopolskie

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez prowizji od kupującego Do sprzedania segment bliźniaka o powierzchni 240m powierzchni całkowitej w rząsce/ gmina zabierzów. Na poziomie -1 garaż podziemny na 2 samochody, poziom 0: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Orchówek,lubelskie

159 000 zł160 m² 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom połówka bliżniaka częściowo wykończony (ok 50m2) do zamieszkania od zaraz. Duża ogrodzona działka ,w okolicy jezioro Białe i Glinki, 300m szkoła, spokojna okolica. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,podkarpackie

268 000 zł130 m² 2 066,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Rozpoczecie budowy wiosna 2013 roku i przewidziane zakoñczenie sierpieñ 2013 Budowany wedlug projektu "dom w Antonowkach" Mozliwosc wprowadzenia malych zmian

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupsk

Słupsk,pomorskie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 648 m²

Dom w Reblinie, 6 km od Słupska lub zamiana z dopłatą Dom o powierzchni 160m2, działka 2648m2 ewentualnie zamiana na mieszkanie z dopłatą. Na parterze : wiatrołap, korytarz, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chudoby

Warszawa,mazowieckie

514 000 zł100 m² 5 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

:dodatkowy opis stan jak nowe! W pełni wykończone! po generalnym remoncie! Segment 80mkw pow. użytkowa (100mkw pow. całkowita) na zamkniętym osiedlu Białołęki. Cisza i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tuwima

Opoczno,łódzkie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

do sprzedarzy dom w zabudowie blizniaczej po remoncie elewacji dachu dom w dobrym stanie do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

309 366 zł131 m² 2 366,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Skorzystaj Z wyjątkowej okazji budowy domu już 3 miesiące Z gwarancją na 30 lat!- spełnij swoje marzenia Z ! Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej usługi budowy nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciecierzyn

Ciecierzyn,lubelskie

750 000 zł136 m² 5 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Ciecierzyn - Żulin gmina Niemce. Dom o pow. całkowitej 136,7m2 posadowiony na pięknej i z pomysłem zagospodarowanej działce z tarasowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom z lat 70-tych z możliwością rozbudowy. Na parterze znajduje się kuchnia, salon, wc. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, kuchnia (którą łatwo przerobić na pokój), łazienka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Ostrołęka,mazowieckie

480 000 zł235 m² 2 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przepięknie położony wolno stojący dom w Ostrołęce, zagospodarowana działka pow. 630 m 2 (21x30) z altaną z cegły klinkierowej z grilem i wędzarką. Dom tworzy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Tucznawa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

415 000 zł130 m² 3 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

***********kontakt - kasia *************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, tucznawa. Dom - o powierzchni 130m2,parter: 2 duże pokoje, widna, ustawna kuchnia, łazienka z wc, taras, kotłownia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulechów

Sulechów,lubuskie

325 000 zł140 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Oferujemy Państwu ciekawy dom wolnostojący w stanie deweloperskim w bliskich okolicach Sulechowa(4km) o powierzchni 140m2(plus poddasze ok.60m2) na działce 1135m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

650 000 zł152 m² 4 276,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję płaci tylko sprzedający Do sprzedania połówka bliźniaka o powierzchni 152m w Modlniczce/ Gm. Wielka Wieś. Domek w stanie surowym zamkniętym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,małopolskie

499 000 zł280 m² 1 782,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Odległość inwestycji: ok 6 km za Michałowicami, ok 17 km od centrum Krakowa gmina Iwanowice. Asfaltowa droga prowadząca do inwestycji usytuowana jest prostopadle do drogi E7, - kupuj bezpiecznie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

600 000 zł143 m² 4 195,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Bez prowizji od kupującego dom do sprzedaży- węgrzce/ gmina zielonki do sprzedaży dom W stanie surowym zamkniętym. Nadaje się na siedzibę firmy, przedszkole, prywatne gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 570 000 zł400 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Powierzchnia całkowita ok. 400 m2 Powierzchnia działki 18,33 ar (istnieje opcja większej działki) Pomieszczenia: parter: - ogromny salon z kuchnią - spiżarka - gabinet - hall - wiatrołap - taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł290 m² 5 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Bez prowizji od kupującego sprzedaż inteligentny dom, płaski dach 240m p.u/ Kraków Podgórze- Swoszowice. Dom o pow. użytk. około 240 m2 wraz z dobudowanym garażem dwu-stanowiskowym 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 500 000 zł376 m² 3 989,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 511 m²

Oferta bezprowizyjna: dom jednorodzinny w Zielonkach z basenem krytym / działka 15 ar. Dom jednorodzinny o powierzchni 270m2 pow użytk mieszkalnej + 100m2 basen + garaż podziemny na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Andrychów

Andrychów,małopolskie

260 000 zł126 m² 2 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 126 m2. Stan surowy zamknięty ze stolarką zewnętrzną z elewacją zewnętrzną ocieplenie 15 cm, do końca roku kredyt rodzina na swoim. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

500 000 zł360 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jest nadal uzytkowany I ogrzewany Z zamiarem zamiany na mieszkanie W bloku, dach jest po remoncie W B,dobrym stanie, dom jest otynkowany, posiada jeden balkon od strony południowej.