dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

339 000 zł165 m² 2 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro best broker oferuje do sprzedaży dom zlokalizowany na granicy Kęt oraz Kóz oddalony ok.15km od centrum Bielska-Białej. Przestronny dom z końca 80tych o pow. całkowitej ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Suble

Tychy,śląskie

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

:dodatkowy opis Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w poszukiwanej dzielnicy - Tychy - Suble. Super lokalizacja cisza i spokój. Niedaleko ścieszki spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak Piaski 180mkw stan do wprowadzenia, garaż dwu stanowiskowy, działka 400mkw, pełna instalacja alarmowa. Nowa cena niższa O 30 000zł! Nadal podlega negocjacji. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:392 m²

:dodatkowy opis Polecam do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Dom podpiwniczony, z garażem. Na parterze dość duża kuchnia, salon z wyjściem do ogrodu, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgierska Górka

Węgierska Górka,śląskie

350 000 zł400 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

Biuro best broker oferuje Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 200m2 mogący pełnić funkcję mieszkalna wielorodzinną lub pensjonatową zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kotomierz

Kotomierz,kujawsko-pomorskie

615 000 zł220 m² 2 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna posiadłość znajdująca się niedaleko Bydgoszczy. Posiada 8 przestronnych pokoi, 2 łazienki oraz kuchnię. Dom posiada pięknie zagospodarowany ogród. Doskonały dojazd do Bydgoszczy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

390 000 zł220 m² 1 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej posiada 4 pokoje, kuchnię oraz 2 łazienki a także piwnicę na całości domu. Bardzo malowniczo położony. Piękny widok z tarasu. Polecam! tel Powyższy opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miła

Święta Katarzyna,dolnośląskie

399 000 zł125 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opis: słoneczne osiedle to nowa inwestycja mieszkań i domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Świętej Katarzynie pod Wrocławiem. Całe osiedle to zabudowa 50 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Botaniczna

Zielona Góra,lubuskie

570 000 zł320 m² 1 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:441 m²

Ładny dom w Zielonej Górze w okolicy ul. Botanicznej. Dom tonie w zieleni. Na wysokim parterze mieści się hall, salon, pokój, kuchnia jasna i toaleta. Na piętrze są trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bałtycka

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł218 m² 5 507,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Okazja dla inwestora! Idealna nieruchomość na siedzibę firmy lub jako inwestycja pod wynajem. Bez prowizji od kupującego oferujemy Państwu bliźniak z początku lat 90 w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł210 m² 1 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący w pobliżu centrum Gorzowa Wlkp - ul. Lipowa. Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

660 000 zł350 m² 1 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę. Dom jest w stanie deweloperskim, pięknie położony.Sąsiedztwo nowych domków jednorodzinnych. Na parterze domu znajduje sie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Kraków,małopolskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:910 m²

Do sprzedania starannie wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny na działce o pow. 910m2, położony w Bibicach (gm. Zielonki), przy ul. Granicznej. Projekt ,dom pod Juką 2" firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komprachcice

Komprachcice,opolskie

395 000 zł135 m² 2 921,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Sprzedaż dom Proponujemy Państwu dom wolno stojący realizowany według projektu typowego "Dom w Aksamitkach 4" firmy Archon na działce około 8,60 a. - inwestycja przed rozpoczęciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zastów

Zastów,małopolskie

280 025 zł115 m² 2 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom w Luborzycy w stanie surowym otwartym o powierzchni 115m2 zlokalizowany na pięknej kwadratowej działce /33/30/, działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Granatowa

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł242 m² 5 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Komplet - w cenie: działka 720 m2, wszystkie media, oświetlenie, nawierzchnia + dom 150 m2 + drugi domek 50 m2 całość funkcjonalnie zagospodarowana! zobacz koniecznie! działka 720 m2 Umultowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

340 000 zł251 m² 1 354,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:998 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony na granicy Rybnika i Rydułtów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie szeregowej malowniczo położony na jednym z bydgoskich osiedli. Posiada 7 przestronnych pokoi,2 łazienki oraz ładną otwartą kuchnię. W domu znajduję się ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

565 000 zł250 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:309 m²

Piękny dom W zabudowie bliźniaczej O pow. 250 M2, z poddaszem użytkowym - zlokalizowany W bliskiej okolicy centrum zielonej góry! możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Korczyna

Korczyna,małopolskie

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji od kupującego, cena do negocjacji. Oferowana do sprzedaży nieruchomość to grunt rolno-leśny o powierzchni blisko 4 hektarów wraz z zabudową siedliskową, składającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

1 190 000 zł208 m² 5 721,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

- wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający Oferuję Państwu do sprzedaży nowoczesny, nowowybudowany dom jednorodzinny do niewielkiego wykończenia o pow. mieszkalnej 208.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

790 000 zł233 m² 3 390,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

- wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający Oferuję Państwu do sprzedaży nowoczesny, nowowybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 233 m kw. położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cylichowska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł220 m² 3 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży segment skrajny ( 220m2) z 2012 roku w Wawrze przy ul.Cylichowskiej, umiejscowiony w sąsiedztwie urokliwych, zielonych terenów nadwiślańskich.Segment położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 150 000 zł300 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Bardzo ładna okolica( cicho, spokojnie, dużo zieleni).Na działce 1300 mkw znajduja się 2 domy:bliźniak z roku 1977 i nowy dom w stanie surowym zamkniętym.( oba domy do sprzedania)Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechanowiec

Ciechanowiec,podlaskie

230 000 zł72 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:905 m²

Sprzedam domek jednorodzinny w Ciechanowcu. Wymiary działki: 905m2. Powierzchnia domu 72m2. Na podwórku znajduje się również: garaż, letnia kuchnia, oraz pomieszczenie gospodarcze. Bardzo miła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł152 m² 5 256,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

DO sprzedania połowa bliźniaka na białołęce! tylko 16 km do centrum stolicy! Dom położony jest na cichej, willowej ulicy, na strzeżonym i zamkniętym osiedlu, a jednocześnie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kopalino

Kopalino,pomorskie

200 000 zł97 m² 2 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom letniskowy w Kopalinie. 3 pokoje, salon z kominkiem, ogrod. Miejscowosc na lonie natury piekna i spokojna. W jeziorze mozna lowic ryby. do morza okolo 2.000m. Mozliwosc dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Koniemłoty,świętokrzyskie

159 000 zł200 m² 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom oraz gospodarstwo przynależne do niego: stodoła , stajnia, kuchnia letnia, całosć tak jak na zdięciach. Wszystkie media są podlączone , prąd elektryczny łącznie z wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Hajdów-Zadębie

Lublin,lubelskie

440 000 zł240 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Tani dom w granicach administracyjnych Lublina. Wybudowany w 2006 r. w północno-wschodnim rejonie miasta w okolicach Jakubowic Murowanych. Bardzo dobry stan techniczny, z belitu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) o pow.120 m2 na działce 387 m2. Posiada 4 ładne pokoje o pow. 50 m2, 30 m2, 2 pokoje o pow. 16 m2 oraz kuchnia i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Andrychów

Andrychów,małopolskie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy luksusowy dom ,bardzo wysoki standard , w pełni umeblowany i wyposażony doskonała lokalizacja, funkcjonalny projekt robiony indywidualnie na zamówienie Dużo okien , piękny duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Biuro best broker oferujemy Państwu do sprzedania wolnostojący budynek mieszkalny z 2012r. o powierzchni użytkowej ok. 100mkw, położony w Czechowicach-Dziedzicach. Dom w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chałubińskiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania piękny dom jednokondygnacyjny, o powierzchni 130m2, znajdujący się przy ul. Niewodniczańskiego (kraków - Swoszowice). Dom położony na 10,5 arowej działce zagospodarowanej drzewkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orzeszkowej

Łowicz,łódzkie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam duzy dom w Łowiczu na osiedlu domkow jednorodzinnych (górki) blisko centrum. Dom o pow uzytkowej 230 m2: trzy kondygnacje, 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garaz na 2 samochody, piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Berlinga

Darłowo,zachodniopomorskie

690 000 zł300 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w Darłowie, położony na osiedlu Bema Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na stronie. www_domdarlowo_pl. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Sprzedaż bez pośredników,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Sprzedam bezpośrednio dom W milanówku 150 M2 na działce O pow. 427 M2. Cena 700.000zł Dom 150 m2 usytuowany w północnej części Milanówka , przedwojenny po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 490 000 zł400 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

DO negocjacji. Dom wybudowaliśmy dla siebie nie oszczędzając na materiałach. Wszystko jest solidne, trwałe i w zgodzie z ekologią. Niestety musimy go sprzedać. Zdjęcia i opis nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mokrsko Górne

Mokrsko Górne,świętokrzyskie

300 000 zł268 m² 1 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom piętrowy położony na działce o pow. 26 arów, w całosci podpiwniczony, z garażem. poddasze użytkowe. malownicza okolica, 1000 metrów od rzeki. Na działce jest również murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

495 000 zł125 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 125 m2, posadowiony na działce o powierzchni 650 m2, znajdującej się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

790 000 zł197 m² 4 010,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Ładny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w starodrzewiu, przy uliczce bez przejazdu. Składa się z 2 kondygnacji mieszkalnych, niewielkiego przyziemia przeznaczonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łuczan

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł165 m² 3 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: boczna, ślepa uliczka w okoliach ul. Czekoladowej. Spokojna, cicha, zielona okolica, w sąsiedztwie osiedle domków jednorodzinnych. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij