dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

680 000 zł290 m² 2 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 289,91m2 w miejscowości Pobiedziska w pobliżu lasu i pięknego jeziora. Dom dwupiętrowy z pięknie zgospodarowanym ogrodem. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadbrzeżna

Darłowo,zachodniopomorskie

1 100 000 zł390 m² 2 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:889 m²

Dom na sprzedaż nad morzem w Darłowie (ul. Nadbrzeżna), funkcjonujący jako całoroczny pensjonat. Nieruchomość posiada atrakcyjną lokalizację nad rzeką Wieprzą z dostępem do wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł115 m² 2 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Oferta wstrzymana do końca stycznia 2013 roku Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 115m2, usytuowany w zwartej zabudowie, na działce 331m2 na Szwederowie. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolnicza

Zawiercie,śląskie

230 000 zł87 m² 2 643,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

pół bliźniaka do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Wolinie. Wykonany z pustaka z płaskim krytym papą dachem. Część okien wymieniona na okna pcv Dom posiada dwie kondygnacje o wysokości pow. 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

780 000 zł260 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Super oferta gorąco polecam! Duży przestronny dom wolno stojący zlokalizowany na górnym tarasie Osowej Góry, w spokojnym otoczeniu, nie mniej ze świetnie rozwinięta infrastrukturą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załęże

Załęże,pomorskie

170 000 zł125 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom do remontu W pieknej okolicy. Lasy, jezora , cisza,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Kwidzyn,pomorskie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Sprzedam dom (połowa bliźniaka) do remontu wraz z ogrodem. Dom znajduje się przy ul. Polnej 22 w Kwidzynie. Opis: parter: kuchnia (9,7m2), dwa pokoje (17m2/15m2), korytarz (6m2) oraz wc. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Białogardzka

Dąbrowa Białogardzka,zachodniopomorskie

200 000 zł180 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Dom z lat trzydziestych ubiegłego wieku o niespotykanej architekturze. Z archiwów wynika, iż został wybudowany przez Państwo niemieckie dla wyższych oficerów przechodzących na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 236 m²

Parterowy dom jednorodzinny w Kamionkach ok. 25 km od Poznania zbudowany z materiałów ceramicznych, pokryty dachówką i starannie wykończony. Dom budowany od 2001r. użytkowany od 2008r. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

275 000 zł160 m² 1 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:820 m²

Dom jednorodzinny - Kiekrz wieś - parterowy z poddaszem, w stanie surowym otwartym, front działki ca 26m. Sąsiedztwo zabudowane. Media: woda w budynku, energia elektryczna w granicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

560 000 zł130 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom położony w Siekierkach Wielkich. Dom w stanie deweloperskim, o powierzchni 130m2 (5 pokoi) posadowiony na działce 750m2, położony na małym osiedlu, wśród innych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom o powierzchni około 230m2 na trzech poziomach , działka ca 760m2 Pierwsza kondygnacja otwarta przestrzeń, salon z jadalnią (przygotowane pod kominek z płaszczem wodnym), kuchnia-dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śladków Duży

Śladków Duży,świętokrzyskie

575 000 zł150 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 060 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 150m2 Na hektarowej działce położonej w cichej otoczonej zielenią okolicy. Dom jest ogrodzony i obsadzony drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł130 m² 3 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu tuż przy parku. Urokliwe zielone miejsce. Na parterze salon z wyprowadzonym przyłączem kominkowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

495 000 zł238 m² 2 079,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Nowy dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim na ekologicznym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

399 000 zł216 m² 1 851,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym w Żernikach Małych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

399 000 zł187 m² 2 129,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

377 100 zł120 m² 3 142,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

408 600 zł154 m² 2 653,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej Na kameralnym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Dom składa się z 2 kondygnacji: parter - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kutno

Kutno,łódzkie

390 000 zł182 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy, parterowy z poddaszem użytkowym dom wolnostojący, położony w spokojnej okolicy w odległości 500 m od lasu, kutno Nowa Wieś. Powierzchnia użytkowa domu 182 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Węglin

Lublin,lubelskie

559 000 zł167 m² 3 339,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:526 m²

Pięknie usytuowany dom na działce 526m2. Bardzo ciekawy projekt domu, na parterze znajduje się: salon z kominkiem oraz wyjściem na taras, łazienka, hall, pomieszczenie, gabinet, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

398 000 zł110 m² 3 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

:dodatkowy opis Dom w trakcie remontu w Długiej Goślinie. Odległośc do Poznania - 25 km nową obwodnicą Murowanej Gośliny. Powierzchnia: dół ok. 100m2: 3 duże pokoje, kuchnia, weranda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

414 750 zł150 m² 2 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowo wybudowany wolnostojący dom W odległości ok. 5 km od morza, znajdujący się W centrum kamienia pomorskiego za jedyne 414.750 ZŁ - TAKIE OKAZJE JEDYNIE W ! Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwanowiecka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł315 m² 2 853,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Sprzedam lub zamienię z dopłatą dom 315m2 pow. całkowitej, 221m2 pow. użytkowej z działką ponad 1058m2. Dwie łazienki, 7 pokoi, 2 kuchnie. Lokalizacja blisko centrum Radości, 70m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Świnoujście,zachodniopomorskie

850 000 zł173 m² 4 913,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z poddaszem mieszkalnym, na osiedlu "rycerska" sprzedam. Pow. użytkowa 150 m kw., działka o pow. 361 m kw. W budynku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Lisówki,wielkopolskie

350 000 zł96 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:735 m²

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca!przedmiotem sprzedaży jest śliczny, mały biały domek położony w uroczych Lisówkach (tuż za Dopiewem) Jest on usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szerzyny

Szerzyny,małopolskie

125 000 zł90 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferowana do sprzedaży nieruchomość to działka budowlano-rolna o powierzchni 1,29 ha, zabudowana murowanym domem parterowym o pow. 90 m2 oraz murowanym budynkiem gospodarczym o pow. 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna Kościelna

Wiązowna Kościelna,mazowieckie

1 200 000 zł135 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Bezpośrednio sprzedam: położony w pobliżu lasu - dom jednorodzinny oraz budynek gospodarczy z garażem na 2 samochody, usytuowane na działce o powierzchni 1680,00 m2, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Brenna,śląskie

800 000 zł350 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Dom położony nad rzeką Brennicą i wodospadem, działka częściowo zalesiona. Możliwa negocjacja ceny domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jerutki

Jerutki,warmińsko-mazurskie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom położony jest 100m od jeziora Marksoby na niewielkim osiedlu domków letniskowych otoczonym sosnowymi lasami w pobliżu wsi Jerutki oddalonej od miasta Szczytno o 12km. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

460 000 zł164 m² 2 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania częściowo umeblowany dom wolnostojący o powierzchi użytkowej 164m2 usytuowany na działce o pow. 800m2. Dom w całości podpiwniczony składa się z dwóch kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

329 999 zł77 m² 4 304,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Nowa atrakcyjna inwestycja kompaktowych domów szeregowych W plewiskach. Polecam dom w zabudowie szeregowej zlokalizowane (segment zewnętrzny) w cichej i spokojnej okolicy Plewisk, 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł125 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opis: oferta dotyczy domu pod wrocławiem (2km) W miejscowości święta katarzyna. Słoneczne osiedle to nowa inwestycja mieszkań i domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Trzebiel

Trzebiel,lubuskie

135 000 zł150 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Niwica - okolice- dom poniemiecki o pow. ok. 150 m2 / 4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój/ położony na działce 4800 m2 .Budynek parterowy z możliwością adaptacji strychu na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toporowice

Toporowice,śląskie

313 000 zł208 m² 1 504,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kontakt ******* kasia************* lokalizacja - Mierzęcice, toporowice dom - 208m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, poddasze, piwnica - możliwa do zabudowy, basen, kotłownia stan techniczny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ponice

Ponice,małopolskie

999 999 zł240 m² 4 166,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

W cenie las , dodatkowa działka budowlana , działka rekraacyjna ,łąka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

379 000 zł145 m² 2 605,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Chciałbyś mieszkać w wielkim stylu? Wysoki komfort mieszkania i nowoczesny wygląd: obie rzeczy odnajdą Państwo w willi miejskiej 145. Przemyślany układ pomieszczeń gwarantuje wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołomin

Wołomin,mazowieckie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Niestandartowy, parterowy domek posadowiony na małej działce o szerokości 7,5 m. Budynek murowany bez podpiwniczenia po generalnym remoncie zakończonym w 2010 r. W trakcie remontu wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Maków Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł280 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:567 m²

Sprzedam. Dom 280 m2 na działce 567m2 dwa systemy ogrzewania - węglowe i olejowe Cena do negocjacji po obejżeniu nieruchomości Zapraszam