dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Piec

Czarny Piec,warmińsko-mazurskie

235 000 zł58 m² 4 051,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:793 m²

Dom: konserwowany, gotowy do natychmiastowego zamieszkania, zbudowany od podstaw w 1986 roku; technika tradycyjna, cegła, dach dwuspadowy pokryty eternitem, belki widoczne od wnętrza domu. Parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obidza

Obidza,małopolskie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferuję do sprzedaży gospodarstwo rolne w miejscowości Obidza w Beskidzie Sądeckim W skład siedliska wchodzą : dom drewniany w bardzo dobrym stanie o pow. ok. 100 m2. ( 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

449 000 zł220 m² 2 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:573 m²

Witam serdecznie zainteresowanych. Do sprzedania duży dom , moze być dwurodzinny są osobne wejscia, lub piekna hacjenda dla jednej rodziny z kominkiem otwartym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

319 000 zł95 m² 3 357,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:463 m²

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu niezwykle urokliwy wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok.95m2, położony na ładnej kameralnej niespełna 5a działce w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopane

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 999 999 zł288 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in konstancin-jeziorna dom na sprzedaż W konstancinie-jeziornej Piękna nieruchomość usytuowana w cichym, spokojnym zakątku Konstancina Jeziornej. Bliskość lasów, ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skargi

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 400 000 zł570 m² 8 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in konstancin-jeziorna dom na sprzedaż W konstancinie-jeziornej Bardzo ładna rezydencja znajdująca się w Konstancinie w strefie A.W okolicy eleganckie wille otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lyski

Lyski,śląskie

175 000 zł100 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest dom znajdujacy się niedaleko Rybnika w gminie Lyski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

495 000 zł238 m² 2 079,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Nowy dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim na ekologicznym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł277 m² 6 137,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom na sprzedaż w Starym Wilanowie Dom-segment środkowy położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej wyróżniający się ładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł453 m² 4 412,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Do pilnej sprzdaży , w atrakcyjnej cenie( wartość w/g operatu szacunkowego to ponad 4 mln zł ) dom wolnostojący ( 453/3400m2) w dzielnicy Krzyki-Brochów, okolice ul.Mościckiego i Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

440 000 zł199 m² 2 211,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Atrakcyjny dom W zabudowie bliźniaczej W osielsku Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej we wschodniej, nowej części Osielska. Działka w całości ogrodzona,od frontu ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej tuż przy zielonych terenach, położony w Warszawie, dzielnica Bemowo ( osiedle Groty). Pragniesz mieszkać w cichym, spokojnym miejscu blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

399 000 zł216 m² 1 851,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym w Żernikach Małych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

499 000 zł216 m² 2 315,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Żernikach Małych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

377 100 zł120 m² 3 142,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

435 000 zł112 m² 3 883,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej Na kameralnym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Dom składa się z 2 kondygnacji: parter - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

2 970 000 zł330 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in wilanów dom na sprzedaż na wilanowie Bardzo ładny dom na sprzedaż w Wilanowie. 1/2 Bliźniaka wykończona w bardzo dobrym standardzie. Garaż na jeden samochód,dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 550 000 zł340 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W konstancinie Dom na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie położony w bardzo dobrej lokalizacji w niedalekiej odległości od szkoły Amerykańskiej (1km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rabczańska

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł290 m² 7 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż na sadybie/mokotowie house for sale in mokotów/sadyba Dom na sprzedaż na Sadybie położony po stronie jeziorka w bardzo ładnej lokalizacji.Cicho ,zielono w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Forteczna

Warszawa,mazowieckie

5 390 000 zł270 m² 19 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Romantyczny dom na Żoliborzu oficerskim. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Więcej informacji na: sprzedam-dom kropka sambawalker kropka com. Uwaga - podany telefon poprzedzić kierunkowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Węglin

Lublin,lubelskie

339 000 zł108 m² 3 130,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Potrzebujesz wygodnego i niepowtarzalnego domu parterowego? Specjalnie dla klientów pragnących zamieszkać z budynku parterowym firma Town & Country zaprojektowała L-bungalow 108. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł250 m² 1 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:430 m²

Sprzedam dom do remontu kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Żory

Żory,śląskie

510 000 zł126 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o pow. 126m2 zlokalizowany w centrum Żor. Nieruchomość usytuowana na działce o pow. 328m2. Dom z lat 60 w dobrym stanie w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostromice

Ostromice,zachodniopomorskie

249 000 zł150 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 150 m2 położony w miejscowości Ostromice, gmina Wolin na działce o powierzchni 1500 m2. Miejscowość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Okrągła Łąka

Okrągła Łąka,pomorskie

160 000 zł160 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 668 m²

Dom nadaje się do zamieszkania .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Węglin

Lublin,lubelskie

810 000 zł218 m² 3 715,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Nowa atrakcyjna cena! Zapraszam do obejrzenia interesującego domu w urokliwej i zacisznej okolicy na Lipniaku. W bardzo bliskiej odległości od Tesco i Galerii Orkana, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garbów

Garbów,lubelskie

1 950 000 zł440 m² 4 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Dom z bali (odebrany w 2011 r) o powierzchni całkowitej 440 m 2 (użytkowa powierzchnia: 237 m 2 )- powiat Lubelski gm. Garbów. Doskonała lokalizacja! Około 20 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macedońska

Warszawa,mazowieckie

1 235 000 zł318 m² 3 883,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in mokotów/stegny dom do sprzedaży na mokotowie/stegnach Segment środkowy na Stegnach, w rejonie ulicy Śródziemnomorskiej. Budynek z 1993 roku z dwoma tarasami, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

80 000 zł130 m² 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego w skład w którego wchodzi : 1. wykonanie wykopu pod budynek 2. wykopanie rowów i wylanie chudego betonu pod ławy fundamentowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rokitno Szlacheckie

Rokitno Szlacheckie,śląskie

170 000 zł90 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 270 m²

Dom o powierzchni 90m2 usytuowany w ładnej okolicy domków jednorodzinnych na działce 2270m2, szer. 42m. Dom do remontu, dojazd do działki z dwóch stron. Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

430 000 zł230 m² 1 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecamy państwu super ofertę domu wolnostojącego W bardzo bliskiej okolicy zielonej góry na działce 1300 M2! dom idealny do mieszkania oraz W odrębnej części na prowadzenie własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł106 m² 12 452,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W wilanowie house for sale in wilanów Wolnostojący dom do remontu położony w bardzo ładnej lokalizacji.Budynek z lat 60-tych doskonale nadaje się do rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łojowice

Łojowice,dolnośląskie

335 000 zł229 m² 1 462,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Budynek po kapitalnym remoncie , nowa wiezba dachowa , nowa instalacja co , wodno - kanalizacyjna i elektryczna , okna plastikowe , nowe drzwi. Na parterze podłogi parkietowe , na piętrze podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

399 000 zł187 m² 2 129,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

358 200 zł120 m² 2 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

395 100 zł120 m² 3 292,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł277 m² 7 039,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom na sprzedaż w Starym Wilanowie Dom-segment skrajny położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej wyróżniający się łądną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:788 m²

Bardzo ładny dom, 180m2, całkowicie wykończony, salon z kominkiem, 5 pokoi, kuchnia zabudowa+agd, 2 łazienki, szafa wnękowa, garaż, strych. Działka 788m2, ogród, altana. Cicha, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasienica

Jasienica,małopolskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom z basenem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zimne Wody

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł130 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom typu bliźniak na działce 200m2. Obecnie dom trzypokojowy z kuchnią i łazienką. Istnieje możliwość przerobienia i uzyskania jeszcze dodatkowych dwóch pokoi. Dom wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

3 050 000 zł520 m² 5 865,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W wilanowie house for sale in wilanów Elegancki duży dom w Starej części Wilanowa. Wykończony bardzo dobrymi materiałami, na podłogach marmur, eleganckie drewno. Wbudowana.