dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Buszyce

Buszyce,opolskie

220 000 zł275 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Super oferta! pilnie sprzedam! Bardzo dobra lokalizacja 20 min od Opola i 1 godz. od Wrocławia. Dom jest po kapitalnym remoncie w 2005 roku w środku(130 m2). Meble kuchenne robione na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł95 m² 4 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. użytkowej 95m2, położony na działce 326m2. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Bielawki (okolica willowa). Blisko do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

800 000 zł240 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:811 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu do sprzedaży dom wybudowany w 2000r, komfortowy, wolno stojący, parterowy z poddaszem, pięknie położony w Zielonej Górze. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zemborzyce

Lublin,lubelskie

390 000 zł220 m² 1 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom w dzielnicy Zemborzyce - Lublin murowany, w pobliżu zalewu, 7 pokoi, spiżarka, dwa duże przedpokoje, wiatrołap, częściowo podpiwniczony, strych użytkowy, duży balkon, ganek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł219 m² 4 561,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:368 m²

Ceny jak U dewelopera W otulinie lasu Kabackiego ulokowane zostało zaciszne osiedle dwudziestu sześciu domów w zabudowie bliźniaczej w tym czterech w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ściegiennego

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Polecam na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Ściegiennego na Grunwaldzie. Bardzo dobra lokalizacja, wejście od głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

640 000 zł163 m² 3 926,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Opis: dom już do odbioru! Dom nad Łąkami to kameralne osiedle 26 domów w zabudowie szeregowej. W ofercie posiadamy 9 domów o powierzchni użytkowej 124,5 m2 i 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł128 m² 2 815,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Rzeszów - os. Słocina nowe osiedle W doskonałaj lokalizacji Szeregówki budowane według projektu Dom w Mircie 3. 5 domów w zabudowie szeregowej - Dom w Mircie 3 (segmenty środkowe ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawiercie

Zawiercie,śląskie

295 000 zł144 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom W samym centrum zawiercia! Do sprzedania dom parterowy o powierzchni 144 m2, położony na szerokiej, ogrodzonej działce o powierzchni 800 m2 w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Radość

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Mieszkanie w kamienicy przedwojennej ,na 4-piętrze w 5- piętrowym budynku , Kamienica w dobrym stanie - po remoncie- wszystkie instalacje wymieniono, nowa winda, elewacja po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przejma Mała

Przejma Mała,podlaskie

620 000 zł138 m² 4 492,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Pięknie zlokalizowana nieruchomość nad jeziorem Szelment Wielki. Dom solidnie zbudowany, bardzo funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń( idealna propozycja dla osoby niepełnosprawnej ). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojska Polskiego

Torzym,lubuskie

350 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom przedwojenny, do kapitalnego remontu. Powierzchnia całkowita 3,5 arów, użytkowa 70 m2. Do budynku przynależy również wiata na drewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Krosnowska

Wólka Krosnowska,łódzkie

56 000 zł70 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Opis działki: dom do remontu lub rozbiórki z bud. gospodarczymi w spokojnym miejscu. . NR oferty: 2818b. Cena: 56.000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świecino

Świecino,pomorskie

1 050 000 zł298 m² 3 523,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Ekskluzywna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Świecino, otoczona zewsząd lasem, z dojazdem drogą asfaltową zarówno w kierunku Wejherowa, jak i Krokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł219 m² 4 561,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płazowo

Płazowo,kujawsko-pomorskie

175 000 zł92 m² 1 902,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Dom w Borach Tucholskich w okolicy lasów i jezior. Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy w stanie surowym otwartym do własnej aranżacji o powierzchni 92 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krasne

Krasne,podkarpackie

320 000 zł168 m² 1 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący z użytkowym poddaszem na działce 10 arowej , w stanie surowym otwartym (mozliwy stan surowy zamknięty lub developerski) budowany wg projektu oletta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 370 000 zł230 m² 5 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Piękny dom o powierzchni użytkowej 200m2 położony na bardzo ładnie zagospodarowanej działce o pow. 878m2 w centrum miasta. W okolicy liczne tereny rekreacyjne. Dom wykończony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mogielnica

Mogielnica,mazowieckie

49 000 zł40 m² 1 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:525 m²

Rewelacyjne miejsce , rewelacyjna cena.Dom letniskowy (36m2) na działce leśnej (sosna) o powierzchni 525 metrów, położony ok 100 m od rzeki Bug. Dom drewniany na podmurówce kryty blachą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzegi

Brzegi,małopolskie

550 000 zł285 m² 1 929,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rodzaj oferty: sprzedam, - status oferty: aktualne - Kategoria oferty: dom jednorodzinny, dom wielorodzinny, pawilon, - typ własności: hipoteczne - Lokalizacja: gm. Wieliczka/ Brzegi - Metraż (m2): pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pieczyska

Jaworzno,śląskie

315 000 zł155 m² 2 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oferta godna uwagi - dom pieczyska - możliwa zamiana na mieszkanie tylko M3 max. 50 m2 osiedle podwale, podłęże! rezerwacja Opis: do sprzedania dom wybudowany w roku 2001 o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brańszczyk

Brańszczyk,mazowieckie

390 000 zł133 m² 2 932,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Jednorodzinny dom z użytkowym poddaszem położony w odległości 10 km od Brańszczyka w typowej miejscowości rekreacyjno-wypoczynkowej. Ogrzewany instalacją c.o. zasilaną piecem na paliwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dubowo Drugie

Dubowo Drugie,podlaskie

350 000 zł143 m² 2 444,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Nowy dom w pobliżu lasu a zarazem blisko do miasta. Dojazd asfaltowy. projekt domu "granat"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielowice

Chmielowice,opolskie

1 150 000 zł370 m² 3 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 960 m²

Do sprzedania przestronny dom wolnostojący z ogrodem zimowym , o powierzchni użytkowej około 370m2, usytuowany na pięknej, niemal pókhektarowej, zagospodarowanej działce w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Hynka

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł230 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Parterowy dom wolno stojący zlokalizowany przy cichej niewielkiej uliczce blisko skrzyżowania al.Krakowskiej i ul. Hynka. Wokoło niska zabudowa składająca się z domów jednorodzinnych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2-rodzinny dom wolno stojący w okolicy Warszowic o pow.140m2. na działce625m2. Dom z lat 80' po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania bez nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakręt

Zakręt,mazowieckie

635 000 zł134 m² 4 738,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom dwurodzinny z podziałem działki, wykończony i gotowy do zamieszkania. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, kościół. Doprowadzona woda miejska i gaz. Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł210 m² 4 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący położony w zielonej okolicy. Blisko pętla autobusu 120. Stan deweloperski. Działka prostokąt, zagospodarowana. Poziom I : salon 40m2, łazienka, kuchnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł149 m² 2 671,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł149 m² 2 946,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny Budynek z Porothermu, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

549 000 zł400 m² 1 372,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Polecam na sprzedaż gospodarstwo rolne (folwark) zlokalizowany na pograniczu woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego , ok. 15 km. od Rawicza , otoczona polami uprawnymi. W pobliżu las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kępa Tarchomińska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł138 m² 3 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferujemy do sprzedaży segment środkowy z 2010 roku umiejscowiony w sąsiedztwie urokliwych, zielonych terenów nadwiślańskich, uważanych za park krajobrazowy. Na parterze znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wirkowice Pierwsze

Wirkowice Pierwsze,lubelskie

95 000 zł50 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Dom parterowy drewniany,ocieplony,nowy dach z blachodachówki,duża zagospodarowana działka 4700m2 w tym 500m2 nad samą rzeką Wieprz,blisko las,do zalewu w Nieliszu 9km.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

543 000 zł130 m² 4 176,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Komfortowe, kameralne osiedle 18 domów dwurodzinnych w których znajdować się będzie 24 segmenty o powierzchni 76,3 m2, oraz 12 segmentów willowych o powierzchni 130 m2 położone będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sempołowskiej

Chojnów,dolnośląskie

425 000 zł233 m² 1 824,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:519 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej. Kontakt wyłącznie telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

249 000 zł68 m² 3 651,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Domy w zabudowie szeregowej na nowopowstającym osiedlu 4km od centrum Kórnika. Dom 68 m2 z działką 115m2. Dom w pakiecie developerskim w cenie 249.000,00 PLN brutto ROZKŁAD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Słupca,wielkopolskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Słupcy. Dom wolnostojący w Słupcy (wielkopolskie) wybudowany na działce o powierzchni ok. 700 m2. Materiał budowlany - cegła, podpiwniczony, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Augustów

Augustów,podlaskie

184 000 zł80 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Doskonała okazja na dom pod augustowem!nowa niższa atrakcyjna cena! Dom drewniany całoroczny, położony 5 km od Augustowa w otoczeniu lasu i Kanału Augustowskiego.Położony przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawiercie

Zawiercie,śląskie

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom jednorodzinny, wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni 120 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 650 m 2. Dom utrzymany.