dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Rybnik,śląskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:383 m²

Rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Dom z dochodową działalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł360 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowa cena! .BYŁO 1800 000 TERAZ 1400 000! Wytworny dom o wdzięcznej formie i wyważonych proporcjach. Prosta bryła kryje bardzo przestronne, nowoczesne wnętrze ukształtowane wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Celejów

Celejów,lubelskie

355 000 zł142 m² 2 501,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Chciałbyć dom który zmienia się razem z Wami? Budując dom planujemy przyszłość, a kto planuje, ten wie, że za 10 czy 20 lat może potrzebować więcej miejsca. Z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

719 000 zł210 m² 3 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w miejscowości Dąbrówka. Dom posadowiony na zagospodarowanej działce o pow. 975 m2, wybudowany z cegły pełnoceramicznej, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Antoninek

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł260 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Środkowy segment 4-kondygnacyjnego szeregowca Poznań Antoninek. Budynek mieszkalny z cegły z 1991, modernizowany w 2005. Powierzchnia całkowita 260 m2 oraz garaż 18,9 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mickiewicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

380 000 zł167 m² 2 275,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Nieruchomość Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej Dom jednorodzinny, piętrowy, wolno stojący położony w atrakcyjnej części miasta - os Mickiewicza. Dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

560 000 zł217 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:877 m²

Oferta zawieszona! Prezentujemy bardzo ładny dom wolno stojący położony w Zielonej Góry. Dom zlokalizowany jest na działce o powierzchni 900m2 Jest to dom poniemiecki po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczekociny

Szczekociny,śląskie

65 000 zł50 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do sprzedania domek letniskowy o powierzchni ok. 50 m2, położony na działce o powierzchni 780 m2. Media: prąd, woda, szambo. Ładnie zagospodarowana działka. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom położony w spokojnej, cichej okolicy w sąsiedztwie Starych Babic w miejscowości Wieruchów. Nowoczesny, wspaniale rozplanowany dom wolno stojący oddany do użytku 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł214 m² 2 799,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta specjalna!*** *** kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych! Oferta sprzedaży dwóch domów o powierzchni użytkowej 169 m2 na działce 700 m2 i 750 m2. Budynki powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochojec

Katowice,śląskie

530 000 zł206 m² 2 572,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Katowice Ochojec, do sprzedaży dom wolno stojący o pow. całkowitej 206m2 położony na działce o pow. 500m2. Dom wybudowany został w latach 70-tych, metodą tradycyjną z cegły. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Żółwin (ul. Południowa): parterowy dom o powierzchni 100 m2 na dużej działce 3000 m2 (50 x 60). Dom został wybudowany w latach 60 tych ubiegłego wieku z bali impregnowanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

375 000 zł215 m² 1 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:891 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący, parterowy dom o powierzchni użytkowej 95 m2, posadowiony na działce o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy Z widokiem na tatry. Do sprzedania domy drewniane całoroczne , położone nad Jeziorem Czorsztyńskim na granicy Gorczańskiego Parku Narodowego w miejscowości Huba. Standart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poniatowa-Kolonia

Poniatowa-Kolonia,lubelskie

350 000 zł265 000 m² 1,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 000 m²

Dom wolnostojący do zamieszkania, budynki gospodarcze/ stodoła -nowy dach i obora/ oraz 2,65 ha ziemi, woda,siła,gaz, 200 m do asfaltu, spokojna okolica, mżliwość agroturystyki, klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 913 m²

Wolnostojący, parterowy budynek jednorodzinny częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Zlokalizowany w odległości 600 m od stacji pkp. Położony na działce o wym. 50 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

435 000 zł90 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom 3- pokoje i jadalnia 75m2 z garażem 20m2 w poziomie domu który posiada rozprowadzone kaloryfery. Możliwość powiększenia domu o pokój z garażu do 100m2 i postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kraśnik Fabryczny

Kraśnik,lubelskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolno stojący o powierzchni 100 m,umiejscowiony w osiedlu domków jednorodzinnych,na działce 800m z garażem,podpiwniczony,ogrodzony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zaciszna

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł150 m² 11 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sadyba, cicha, spokojna uliczka, do sprzedania 1/2 bliźniaka Część mieszkalna ok. 150 mkw. Parter: pokój (ok. 20 mkw.), kuchnia (ok. 15 mkw.), toaleta I piętro: 2 pokoje 20 mkw. i 17 mkw. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Piastów,mazowieckie

850 000 zł77 m² 11 039 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Sprzedam dom wolno stojący czteropokojowy z kuchnią oraz łazienką o powierzchni 77m plus garaż 18m. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 1440m. Całość ogrodzona siatką. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Węglin

Lublin,lubelskie

339 000 zł108 m² 3 130,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Potrzebujesz wygodnego i niepowtarzalnego domu parterowego? Specjalnie dla klientów pragnących zamieszkać z budynku parterowym firma Town & Country zaprojektowała L-bungalow 108. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

220 000 zł150 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o imponującej powierzchni użytkowej (104 m2), zajmujące całe piętro budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Górna

Sucha Górna,dolnośląskie

430 000 zł210 m² 2 044,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferujemy do sprzedania dom mieszkalny, wolno stojący, podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym o pow. użytkowej 210,3m2 usytuowany na działce o pow. 1230m2. Rozkład funkcjonalny budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

465 000 zł220 m² 2 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Państwa do obejrzenia nowej ciekawej oferty domu. Atrakcyjnie zlokalizowany w Białych Błotach dom szeregowy, niepodpiwniczony , z działką 353m2, ogrodzoną. Dom do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Laski

Laski,mazowieckie

889 000 zł200 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Dom wolno stojący w miejscowości Laski nieopodal małego lasku a dalej Puszczy Kampinoskiej. Działka na której stoi dom zagospodarowana jest przepięknym ,ciągle pielęgnowanym ogrodem gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Balczewo

Balczewo,kujawsko-pomorskie

690 000 zł330 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

Dom mieszkalny parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 330 mkw, zlokalizowany w Balczewie gm. Inowrocław. Działka o pow. 2210 mkw, całość zagospodarowana i ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaskówka

Tarnów,małopolskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o wysokim standardzie wykończenia, w atrakcyjnej lokalizacji. Usytuowany jest na efektownie zaprojektowanym osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Piaskówka. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnów

Tarnów,małopolskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:269 m²

Oferta bez prowizji od kupującego. Przedmiotem sprzedaży jest nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej o pow. 100 m2.Budynek wykończony w 2011 roku, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Janowice Wielkie

Janowice Wielkie,dolnośląskie

450 000 zł450 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:26 700 m²

Oferta specjalna - dla koneserów Obiekt o charakterze pałacowym - pow .450m2 pow.działki 2,67 ha - cena 450.000 pln Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

639 000 zł160 m² 3 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom wolnostojący wykończony z 2009r, usytuowany w znakomitej lokalizacji w Białych Błotach koło Bydgoszczy. Wnetrze domu komfortowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Izabelin B

Izabelin B,mazowieckie

1 620 000 zł265 m² 6 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż rezydencja położona na uboczu w Izabelinie B, nie rzadkimi gośćmi tutaj będą łosie, bociany,żurawie,jastrzębie, dziki itp. Dom pokryty piaskowcem, monitorowany, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobiór

Kobiór,śląskie

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

-Do kupienia dom w miejscowości Kobiór - Dom wybudowany w latach 70 znajduje się przy niewielkiej uliczce w zielonej cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł150 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bezpośrednio Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, na Starych Bielanach, w jednej z najładniejszych dzielnic Warszawy,bogatej w zieleń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolinian

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł288 m² 2 774,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) z 1996 roku. Dom usytuowany na ul. Wolinian o powierzchni 288 m2 powierzchni użytkowej, na działce o powierzchni 386 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Krzywólka

Krzywólka,podlaskie

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom letniskowy o powierzchni 60mkw, działka 400mkw położony nad jeziorem Szelment Mały. Pierwszy od jeziora, ok. 80m. Na parterze salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Hornówek

Hornówek,mazowieckie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

dom w malowniczej miejscowości Izabelin dzielnica hornówek w pobliżu puszczy kampinowskiej. Dom posiada wszelkie miedia czyli gaz, prąd , telefon, woda miejska a niebawem można będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Urle

Urle,mazowieckie

128 000 zł43 m² 2 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Drewniany parterowy domek letniskowy z częściowo zadaszonym tarasem. Wewnątrz salonik z kominkiem i dwa pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą i pomieszczeniue gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

399 000 zł187 m² 2 129,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym w Żernikach Małych. Budynek.