dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł320 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Bardzo komfortowy i przestronny dom na Osowej Górze. Na parterze znajduje się w powierzchni otwartej hol, pokój dzienny, aneks i kuchnia o łącznej powierzchni 78m2. W centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wojkowice

Wojkowice,śląskie

150 000 zł1 420 m² 105,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży niewielkiego domu na dużej działce. Parterowy dom o powierzchni ok. 50 m2 posiada przedsionek, duże pomieszczenie z wydzielonym aneksem kuchennym oraz łazienkę.Z tyłu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Furmańska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

310 000 zł120 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 83 m2, użytkowej 120 m2, na działce 794 m2. Ocieplony, do remontu. Kuchnia połączona z salonem, trzy sypialnie, łazienka, spiżarnia, pralnia, garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Hornówek

Hornówek,mazowieckie

1 590 000 zł245 m² 6 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Nowoczesny dom (wybudowany w 2005 roku). Do zamieszkania od zaraz, nie wymagający żadnego wkładu finansowego (remontu). W bliskiej odległości centrum handlowe, przedszkole,szkoła, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł220 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania szeregowiec po generalnym remoncie. Dom został urządzony ze smakiem i wielką dbałością o szczegóły. Na pierwszym poziomie znajduje się ok. 34m2 salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Dobra cena*** *** kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych!*** Niezwykle uroczy nowoczesny dom na osiedlu trzech budynków czterolokalowych w zabudowie szeregowej o powierzchni 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przedwiośnie

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł161 m² 3 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący na działce 602m2. Cicha i spokojna okolica. Wokół tereny zielone. Działka kompletnie uzbrojona, ogrodzona, teren wykończony, kostka brukowa na podjazdach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

11 000 000 zł600 m² 18 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:-

Stylowy pałacyk otoczony naturalnym ogrodem o powierzchni 1,6 h. Architektura budynku jak i jego wnętrze nawiązuje do tradycyjnych budowli dworskich XIII w. Na terenie posiadłości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Księżyno

Księżyno,podlaskie

519 000 zł157 m² 3 307,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Przestawiamy Państwu ofertę domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym położonego na terenie Księżyna. Dom ma pow. użytkową 156,9m2 i został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł480 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

nad jeziorem, przy lesie, cisza, spokój, boisko do gier sportowych; łączna powierzchnia tarasów i balkonów ponad 100 m2; możliwość usług turystycznych; 2 km od Mrągowa;

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł300 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy Państwu dom w Zielonej Górze idealny na trzy oddzielne rodziny, zlokalizowany na ładnym osiedlu domów jednorodzinnych. Na posesji wybudowane są dwa domy - jeden dom z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łochów

Łochów,mazowieckie

230 000 zł120 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Połowa blizniaka o pow. zabudowy 8,5 m na 12,5 m w bliskim sąsiedztwie centrum Łochowa przy ulicy asfaltowej w odległości 10 min. spacerem od stacji pkp. Składa się z wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brynów

Katowice,śląskie

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Katowice Brynów, osiedle Ptasie, najlepsza dzielnica Katowic, proponujemy do sprzedaży wolno stojący dom o pow. 220m2 położony na działce o pow. 574m2. Dom jest I piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

690 000 zł174 m² 3 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym z doprowadzonymi i odebranymi mediami: woda, prąd, gaz. Wewnątrz domu pociągnięte wszystkie instalacje, ró;wnież alarmowa, gotowe tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

250 000 zł75 m² 3 342,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Super oferta! W super cenie! mały domek z ogródkiem w zabudowie szeregowej na dwóch kondygnacjach, w trakcie realizacji. Nowe osiedle to kompleks 56 mieszkań bezczynszowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kąpino

Kąpino,pomorskie

495 000 zł152 m² 3 256,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w stanie deweloperskim z garażem w zabudowie bliźniaczej na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w miejscowości Kąpino położonej w otulinie lasów Puszczy Darżlubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedlce

Siedlce,mazowieckie

455 000 zł180 m² 2 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w Żelków Kolonia koło Siedlec. Nieruchomość położona jest przy ul. Siedleckiej 128, w bliskiej odległości zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł262 m² 2 480,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Centrum - do sprzedaży dom wolnostojący typu willa o powierzchni 262m2 położony na przepięknie zagospodarowanej działce o pow.11a. Działka ogrodzona, od frontu płot murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Urle

Urle,mazowieckie

125 000 zł55 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Drewniany domek letniskowy z półbalika w Iłach k/urli. Budynek częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienka w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

692 000 zł187 m² 3 700,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o pow 157 m2 do zamieszkania usytuowany na działce ok. 150mkw. Dom położony przy jednej z uliczek na Bielanach Wrocławskich wśród zieleni i domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 190 000 zł255 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Okazja! sprzedaż bezpośrednia, dom w Grodzisku Mazowieckim. Unikalne połączenie lokalizacji w centrum Grodziska Mazowieckiego z wyjątkowym spokojem, ciszą i zasobami natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedźwiada

Niedźwiada,podkarpackie

120 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:22 m²

Sprzedam lub wynajmę dom z możliwością adaptacji poddasza położony w centrum Niedźwiady, blisko kościół, szkoła. Dojazd bezpośrednio z drogi głównej. Działka płaska niezalewowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smulsko

Łódź,łódzkie

669 000 zł350 m² 1 911,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment na Smulsku o całkowitej powierzchni 350m2. budowany w 1994 roku. Pięknie i ze smakiem urządzony dom. Piwnica: siłownia, pomieszczenie rekreacyjne (w tej chwili stół do ping.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

370 000 zł1 300 m² 284,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

**wyjątkowa oferta** Wyróżniający się od innych Dom wolnostojący, drewniany z bali. Jego wyjątkowość przejawia się w szczególności w klimacie wnętrza nieruchomości. Dom mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

490 000 zł300 m² 1 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży bardzo ładnego piętrowego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 169 m2, któ;ry został zmodernizowany i rozbudowany w 2007 roku. Działka 273m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin

Izabelin,mazowieckie

2 280 000 zł326 m² 6 993,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący, piętrowy dom całkowicie podpiwniczony, z dużym garażem, wykonany w technologii tradycyjnej, położony w Izabelinie, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orzepowice

Rybnik,śląskie

317 000 zł180 m² 1 761,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Conta nieruchomości posiada w swojej ofercie dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni ok. 400 m2. Dom podpiwniczony z garażem, o powierzchni użytkowej ok. 110 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

329 000 zł131 m² 2 511 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom tradycyjny 131 Dom dla każdego Cena: 329.000,000 PLN netto (+ 8% Vat) Powierzchnia użytkowa 131 m Informacje podstawowe: sprzedaż, budowa Wybuduj z nami wymarzony dom. Marka Town & Country to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, stacja metra Plac Wilsona

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł190 m² 11 315,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom na Starym Żoliborzu, 300 m od Pl.Wilsona. Bardzo prestiżowa lokalizacja. Ze względu na lokalizację i możliwości przebudowy i nadaje się zarówno do na cele mieszkalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

135 000 zł56 m² 2 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Kontakt: dom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Azory

Kutno,łódzkie

434 750 zł185 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

ladny nowy domek dla kazdego w spokojnej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

1 490 000 zł446 m² 3 340,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Na sprzedaż rezydencja położona w Izabelinie C. Nieruchomość prestiżowo usytuowana z dobrze utrzymanym ogrodem. Bardzo funkcjonalne powierzchnie dające duże możliwości adaptacyjne według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mława

Mława,mazowieckie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej , znajdujące się na osiedlu takich samych dziesięciu domów. Osiedle te to teren zamknięty , położone na działce o pow. 5600mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jadów

Jadów,mazowieckie

248 000 zł80 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Rekreacyjny drewniany dom wykonany z 7 cm bala z wycieplonym dachem pokrytym blachodachówką. Wykonany w szkieletowej konstrukcji drewnianej z ogrzewaniem kominkowym. Na parterze salonik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grenadierów

Szczecin,zachodniopomorskie

970 000 zł220 m² 4 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Cena do dużej negocjacji. Pośrednikom za współpracę dziękuję. Chcesz nadal mieszkać mieście i czuć się swobodnie? zapraszam do obejrzenia mojej nieruchomości na Bezrzeczu. jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokolec

Sokolec,dolnośląskie

495 000 zł300 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedam dom o powierzchni 300m2, stary przedwojenny po generalnym remoncie. Dach ocieplony zmienione pokrycie dachowe typu ondulina. Wymieniona instalacja elektryczna i kanalizacyjna. Duże szambo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Super oferta! W super cenie! Oferta obejmuje wygodny dom w zabudowie bliźniaczej, na działce położonej tuż przy ścianie lasu, w okolicy Kórnika. Otwarta strefa dzienna - to salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Hornówek

Hornówek,mazowieckie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Pięknie położony dom na lekkim wzgórzu o powierzchni 300mkw otoczony bujnym ogrodem. Dom z czerwonej cegły o bardzo solidnej konstrukcji zrealizowany według indywidualnego projektu dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

595 000 zł208 m² 2 860,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Na dole pokój z kominkiem i jadalnią, kuchnia, łazienka z prysznicem i wanną z hydromasażem, pralnia, pomieszczenie z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

692 000 zł187 m² 3 700,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o pow157,3 /187m2 do zamieszkania usytuowany na działce ok. 150mkw. Dom położony przy jednej z uliczek na Bielanach Wrocławskich wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polesie

Łódź,łódzkie

690 000 zł210 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom\bliźniak polesie 690000 złotych - 210 m2 Do zamieszkania, 6 pokoi, działka - 390 m2 Stan domu do zamieszkania, dom ma 6 pokoi, 2 łazienki, oddzielną kuchnię, 2 duże balkony, 1 mały taras.