dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

329 000 zł128 m² 2 566,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta 0% - koszty prowizji ponosi deweloper dom W stanie deweloperskim Z podłogami oraz drzwiami wewnętrznymi - do wykończenia tylko kuchnia I łazienka! Na sprzedaż dwa domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Bielsk Podlaski,podlaskie

140 000 zł105 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom jednorodzinny parterowy o pow. całkowitej ok. 105m2 z działka o pow. 532m2 (działka nr 4145). Dom jest położony w bardzo spokojnej i ładnej okolicy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sułkowskiego

Czeladź,śląskie

630 000 zł250 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom szeregowy zadbany, do wprowadzenia się, po remoncie po pierwszym właścicielu, 4 pokoje, w tym jeden salon z kominkiem połączony z jadalnią, 2 duże w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nagawczyna

Nagawczyna,podkarpackie

180 000 zł220 m² 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:687 m²

180 000 zł okazja! Dom w bardzo dobrym stanie technicznym, w idealnej lokalizacji 4,5 km od Dębicy, 1 km od drogi E 40. Położony na cichym osiedlu domów jednorodzinnych, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 000 zł1 000 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 m²

Przepiękny dwór niedaleko Poznania - Brzoza, gm.Duszniki! Tylko 25km do centrum miasta. Dwór z początku XX w., o powierzchni użytkowej ponad 400m2 otoczony cudnym parkiem 4,22ha. Obiekt wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Broniewskiego

Kutno,łódzkie

255 000 zł110 m² 2 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek piętrowy o pow 110mkw,co gaz ziemny , nowe okna, wszystkie media +bud gospodarczy.Działka 575mkw, jeden właściciel, niezadłużony .Spokojna okolica ;osiedle domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super okazja!bez prowizji!super cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny, narożny segment położony na Osiedlu Różanym w Wilczej Górze, gmina Lesznowola, przy ulicy Żwirowej 10. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł220 m² 3 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szeregowiec Strzeszyn Grecki na sprzedaż , Poznań. Agencja Nieruchomości Poznań od 1999 poleca 7 pokojowy dom szeregowy z cegły w Strzeszynie Greckim. Powierzchnia użytkowa szeregowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żółwin

Żółwin,mazowieckie

920 000 zł200 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolno stojący o pow.200m2 , wybudowany w latach siedemdziesiątych i wyremontowany w 2000 roku ( wymiana instalacji grzewczej i elektrycznej, wymiana dachu - blacha dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

990 000 zł207 m² 4 786,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Prezentujemy bardzo ładny, 3 letni dom luksusowo wykończony położony w niedalekiej odległości od Zielonej Góry. Dom usytuowany jest na 16,5 arowej ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pólko

Pólko,lubelskie

299 000 zł138 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym na działce 10arowej, niedaleko Lublina. Zadaszony, pokryty dachówką ceramiczną .Wstawione okna połaciowe. Działka prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 865 m²

Dom wolno stojący po generalnym remoncie - Z budynkami gospodarczymi na dużej działce 1865m2 - Grabowiec układ pomieszczeń: parter 130 m2 - - salon 40,5 m2 połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł165 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! 3000 zł/m2 cena Z gruntem M. Wrocław W chwili obecnej w budynku prowadzone są prace wykończeniowe tj, : kafle podłogowe, schody drewniane, podłogi, drzwi i futryny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sanowa

Sanok,podkarpackie

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom położony w centrum miasta Sanoka przy ul. Sanowej,najlepsza możliwa lokalizacja z widokiem na rzekę San. Powierzchnia domu to ok 200m2 pluś działka wokół domu. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

365 000 zł165 m² 2 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowe domy z ogrodem na nowym osiedlu ( gotowe i w trakcie budowy ) Uwaga!kupujący nie płaci 2% podatku od czynności cywilno prawnych! Oferuję do sprzedaży dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

195 000 zł300 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

Okazyjna cena! Dom wolno stojący typu słupek z lat 80-ych. Składa się z dwóch kondygnacji naziemnych oraz piwnicy i nieużytkowago poddasza. Posadowiony na działce o pow.674 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klimontowska

Iwaniska,świętokrzyskie

200 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 000 m²

Dom + budynek gospodarczy z białej cegły o powierzchni 200m2+ 2,9 ha działki (wszystko w jednym kawałku przy domu). Bardzo dobry dojazd, przy trasie Opatów - Staszów. Ładna okolica, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Langiewicza

Iłża,mazowieckie

320 000 zł360 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwa domy bliźniacze, położone na dwóch działkach. Dom a stanie surowym do wykończenia. Piwnice, parter, piętro, wysokie poddasze, które można zaadaptować na mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Łódź,łódzkie

850 000 zł460 m² 1 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Bliźniak połączony, łatwy do ponownego podziału, dwie księgi wieczyste. Świetne położenie: ciche, ogrodowe otoczenie, 2 minuty samochodem do centrum handlowego M-1, 10 minut do Manufaktury, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Długa

Wąwelno,kujawsko-pomorskie

250 000 zł118 m² 2 118,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej. Na parterze znajdują się duży salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje (jeden z wyjściem na taras) i łazienka; na poddaszu: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Małołęcka

Nieporęt,mazowieckie

625 000 zł190 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferta sprzedaży atrakcyjnego wolnostojącego domu o powierzchni całkowitej 190 m2 9powierzchni mieszkalnej 140 m2) na ładnie zagospodarowanej działce 1270 m2. W bryle budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Maszewo

Maszewo,zachodniopomorskie

180 000 zł61 m² 2 948,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:638 m²

Sprzedam domek w segmencie dwurodzinnym o powierzchni 61,05 m. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, kotłownia. Możliwość zaadaptowania poddasza o pow. ok 80. Domek jest bezczynszowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Kazimierza

Jeleśnia,śląskie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeleśnia, sprzedam dom 170 m2 na działce 600 m2, dobra lokalizacja - przy głównej drodze Żywiec-Korbielów. Częściowo wykończony, 2-kondygnacyjny, 2 oddzielne wejścia, z pustaków ceramicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuligów

Kuligów,mazowieckie

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom piętrowy, drewniany, letniskowy, pokryty sidingiem, na działce o pow. 400m2. 3 pokoje, kuchnia, brak łazienki. Brak ogrzewania. Okna plastikowe. Media- prąd, woda. Dom do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żbików

Pruszków,mazowieckie

410 000 zł140 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dom ok. 140 m2 Z lat sześćdziesiątych budowany Z cegły położony W bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna uliczka domów jednorodzinnych, w centrum dzielnicy pruszkowa żbików. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lotnicza

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł225 m² 2 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Dom wolnostojący z 2000r, garaż w bryle budynku, miejscowość Kamionki (przy drodze Borówiec - Daszewice, poznań - 15minut, kórnik - 10minut). Nowa cena: _5_4_9_._0_0_0_zł od 05 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

130 000 zł200 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

1/2 bliżniaka w spokojnej części łubomina, dom składa się z : piwnica - 2 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia z piecem co i hydroforem, parter - pokój, kuchnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 540 000 zł240 m² 6 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:805 m²

Piękny dom posiada: -garaż na dwa samochody-36m2 -kotłownie z pralnią -3 łazienki -4 sypialnie -dużą kuchnie + spiżarke -duży salon z kominkiem (z rozprowadzeniem na góre) - 80m2 -schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

530 000 zł180 m² 2 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

:dodatkowy opis Komfortowy dom na sprzedaż - Czerwonak. Uwaga: film wideo i wszystkie zdjęcia dostępne wyłącznie na stronie biura: /czerwonak Ogrzewanie zapewnia 2-funkcyjny piec gazowy oraz kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żary

Żary,lubuskie

399 000 zł105 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Żary- atrakcyjna dzielnica- kilkuletni dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej ok. 150 m2 , pow. mieszkalnej 105 m2 ładnie położony na działce o obszarze 330 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

214 000 zł80 m² 2 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący piętrowy w stanie do remontu. Nieruchomość jest położona w pięknej dzielnicy Zbrosławic- w Wilkowicach w pobliżu lasu. Dom o pow. netto ok. 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 000 zł215 m² 2 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kontakt dom W zabudowie bliźniaczej na osowej górze - 215 M2 powierzchni użytkowej, działka 500 M2 - parter: salon Z jadalnią, sypialnia, kuchnia, hol - piętro: 3 sypialnie, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż domek gospodarczy o powierzchni 40 m 2 składający się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Pokoje o powierzchni 12 i 11 m 2. Kuchnia 11,5 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radzików

Radzików,mazowieckie

237 000 zł67 m² 3 537,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

w przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego. Okazja! jedyna w swoim rodzaju tuż pod warszawą Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Pszczółki,pomorskie

420 000 zł126 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - kupujący nie płaci prowizji, koszty biura ponosi sprzedający! Polecamy Państwu bardzo ładny dom wolnostojący jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Lublin,lubelskie

659 000 zł190 m² 3 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Polecam atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej położony w Lublinie na osiedlu Szerokie. Dom w nowoczesnej architekturze, rok budowy 2004. Dom w całości wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

323 000 zł81 m² 3 979,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

4-pokojowe mieszkania Z ogródkiem-plewiska! Polecamy naszym klientom mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkami. Mieszkania na małym kameralnym osiedlu. Jest to kompleks 16 mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dębowa

Dąbrówka,wielkopolskie

470 000 zł89 m² 5 266,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na osiedlu Linea w Dąbrówce. Mieszkanie o pow. 89,25 m2, dwupoziomowe. Na parterze przestronny salon o pow. 24,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jasna

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

270 000 zł85 m² 3 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Do sprzedazy segment w szeregowcu wraz z podjazdem i ogródkiem grillowym, wykończony pod klucz, w cenie meble kuchenne, łazienka wyposażona, dodatkowo strych o pow. 25 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²