dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Brodzińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny środkowy szeregowiec położony na starym Pogodnie w cichym miejscu. Blisko komunikacja, sklepy, szkoła, przedszkole itp. Dom w standardzie podstawowym, zadbany, wymaga jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Prezentujemy do sprzedaży duży dom na 25-arowej działce, znajdujący się 15 km od Zielonej Góry. Na 150 m2 rozmieszczono: parter: * duża przestronna kuchnia * jadalnia * pokój dzienny * sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

235 500 zł170 m² 1 385,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Nowa cena Super Oferta Nowy Dom Pogwizdów koło Cieszyna! Na sprzedaż atrakcyjny dom położony w Pogwizdowie, 4km od Cieszyna. Dom w stanie surowym zamkniętym, budowany dla własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wilga

Wilga,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 199 000 zł350 m² 3 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta bezpośrednia! Strona kupująca nie płaci prowizji! Piękny dom wolno stojący w bardzo wysokim standardzie i bardzo funkcjonalnym układzie. Nieruchomość usadowiona na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Nowy Sącz,małopolskie

600 000 zł260 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do sprzedania dom o przeznaczeniu mieszkalno-usługowy, na działce 7,2 ar. 8 pokoi, salon, kuchnia, 3 łazienki, w tym dla niepełnosprawnych, 2 bramy wjazdowe automatyczne, alarm, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

699 000 zł272 m² 2 569,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Gorąco polecamy obniżka O 51 000tys. Polecamy Państwu do kupna dom wolno stojący mieszczący się w Gryficach, o powierzchni całkowitej 274 m2, a użytkowej 220 m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

3 500 000 zł427 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Polecamy Państwu do kupna pensjonat położony w odległości 6 kilometrów od Morza i miejscowości rewal. Powierzchnia tej nieruchomości to 427 m2, położona jest ona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

375 000 zł182 m² 2 061,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:82 m²

Prowizję pokrywa tylko sprzedający! Ostatni segment blisko centrum Kobyłki! W tej kameralnej inwestycji zlokalizowanej niemal w samym centrum Kobyłki proponujemy ostatni już segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czułów

Tychy,śląskie

457 500 zł133 m² 3 439,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

| do sprzedaży 4 domy w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 133 m2 położone na działce 245 m2. Dwukondygnacyjny dom z użytkowym poddaszem, widny, przestronny, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

420 000 zł240 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący ,dwukondygnacyjny O pow.240 M 2 NA DZIAŁCE 700 M 2. Zlokalizowany W bardzo spokojnej dzielnicy W nowej soli. Układ pomieszczeń: na powierzchnię domu wynoszącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

795 000 zł300 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Piękny dwukondygnacyjny dom jednorodzinny przy parku zdrojowym w Cieplicach - obecnie dzielnicy Jeleniej Góry. Wnętrza zakomponowane i urządzone ze starannością i gustem. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

400 000 zł196 m² 2 040,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom z 2012 roku o powierzchni użytkowej 135m2 (całkowitej 196m2) zlokalizowany w miejscowości Józefów (gm. Dąbrówka) posadowiony na 860m2 działce. W skład domu wchodzą: parter-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Leoncin

Leoncin,mazowieckie

390 000 zł132 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom w Leoncinie w stanie deweloperskim. Cena obejmuje tynki wewnętrzne, szlichtę, instalację elektryczną, a także elewacje zewnętrzną i rynny, dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Knurów

Knurów,śląskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom świeżo wyremontowany, wymienione wszystkie instalacje: elektryczna, co, wodno-kanalizacyjna. Dom częściowo ocieplony. Wykonany drenaż odwadniający, zamontowane drzwi antywłamaniowe oraz drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Minkowice

Minkowice,lubelskie

340 000 zł206 m² 1 647,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym zamknietym. Wybudowany wg projektu Dudek 2 firmy mpn Styl. Na parterze zaprojektowano otwartą przestrzeń pokoju dziennego połączoną z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Schodnia

Schodnia,opolskie

145 000 zł102 m² 1 421,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 935 m²

Dom Sprzedaż Oferujemy Państwu dom o powierzchni ok. 100 m2, stojący na działce 19,35 a, składający się z 5 pokoi, kuchni i łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego. Na terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Świnoujście,zachodniopomorskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:624 m²

Piękny dom W zabudowie bliźniaczej Z dużą działką W świnoujściu W nowej atrakcyjnej cenie! - spełnij swoje marzenia Z ils! duża I piękna 624m2 działka na niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogorzelica

Pogorzelica,zachodniopomorskie

159 000 zł70 m² 2 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy Państwu do kupna piętro domu położonego w Pogorzelicy około 800 metrów od plaży. powierzchnia tej nieruchomości to około 70 m2, natomiast powierzchnia działki na której stoi budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mikołów

Mikołów,śląskie

680 000 zł170 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! piękny dom W super cenie! Do sprzedania bardzo komfortowy dom położony w Pszczynie, na dużej ciekawie zagospodarowanej działce. Dom wykonany z bardzo dobrych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł220 m² 3 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:418 m²

Rezerwacja Budynek mieszkalny, mogący pełnić funkcję biurową, posadowiony wśród osiedla. Dojazd z pozbruku. Pełne media. Stan budynku bardzo dobry, do zamieszkania lub zasiedlenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

515 000 zł160 m² 3 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Naszą prowizję pokrywa tylko sprzedający! Ostatni już bliźniak na pograniczu Kobyłki i Zielonki z garażem i ogrodem. Atrakcyjnie położony dom z dobrym dojazdem do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

490 000 zł315 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu Podzamcza.Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kromołów

Zawiercie,śląskie

72 100 zł80 m² 901,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:496 m²

Lokalizacja : kraj: polska, województwo: śląskie, powiat: zawierciański, miejscowość: zawiercie /kromołów/ Cena: 72.100 zł Okolica: Nieopodal (kilka kilometrów) zlokalizowane jest centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długosiodło

Długosiodło,mazowieckie

366 000 zł100 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 400 m²

Do sprzedania dom z ziemią o powierzchi 1,44 h. Działka kończy się na terenie Puszczy Białej - miejsce jest objęte programem Natura 2000. Dom na parterze posiada werandę, duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

730 000 zł140 m² 5 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka z lat siedemdziesiątych o powierzchni 108m/2 na działce 1095m/2 Na parterze salon ok. 30m/2 z wyjściem na taras, przedpokój, schody na górę, kuchnia pow.ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czułów

Tychy,śląskie

457 500 zł128 m² 3 574,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

| do sprzedaży 2 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 128 m2 położone na działce 250 m2. Dwukondygnacyjny dom, widny, przestronny, bardzo funkcjonalnie zaprojektowany. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Resko

Resko,zachodniopomorskie

130 000 zł240 m² 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Polecamy Państwu do kupna dom typu bliźniak w stanie otwartym surowym zadaszonym znajdujący się w odległości 3 kilometrów od Reska. Powierzchnia całkowita domu to około 240 m2, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Polecamy przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - skrajny szereg. Dom ma powierzchnię całkowitą 240m2, użytkową 204m2, usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

399 000 zł274 m² 1 456,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Wielka obniżka O 61ooo tys. zł Polecamy Państwu dom wolno stojący położony w Gryficach na działce o powierzchni 535 m2 i powierzchni mieszkalnej około 200 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni 100 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 504 m2 w miejscowości trzebiatów która znajduje się 10 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kochłowice

Ruda Śląska,śląskie

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Sprzedam dom w pełni urządzony i częściowo umeblowany 260m2 wraz z garażem dwustanowiskowym oraz zagospodarowaną działkę 718m2. Nieruchomość położona na granicy Panewnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

135 000 zł110 m² 1 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, dom 5 km od miasta, na działce około 1200m2. Bardzo ciekawa propozycja z uwagi na: położenie dojazd stopień wykończenia wnętrz przygotowanie do eksploatacji ( już dziś).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podlesie

Katowice,śląskie

599 000 zł289 m² 2 072,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:413 m²

| ekskluzywne, komfortowe i w pe ł ni bezpieczne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bli ź niaczej Zachęcamy Państwa z zapoznaniem się oferty sprzedaży nowoczesnego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żary

Żary,lubuskie

260 000 zł220 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Żary-atrakcyjna lokalizacja- nowy dom w stanie surowym otwartym z wbudowanym garażem o powierzchni parteru: 125 m2 + garaż 30 m2+ poddasze użytkowe ok. 100 m2 / położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Pilchowice,śląskie

580 000 zł205 m² 2 825,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:632 m²

Sprzedam bez pośredników. Obniżona cena styczeń-luty Dom dla wymagających klientów, wykonany z najlepszych materiałów. Realizowany ściśle wg projektu budowlanego z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

460 000 zł130 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż Szeregówka Kolonia Gosławicka Dom w zabudowie szeregowej o pow ok. 130m2 na działce o powierzchni 3 ara zlokalizowany w Koloni Gosławickiej. Zadbany, o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ossowska

Zielonka,mazowieckie

520 000 zł130 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Naszą prowizję pokrywa tylko sprzedający! Bliźniak z garażem i dużą działką blisko stacji pkp w Zielonce Atrakcyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam Do sprzedania mam dom połowę Bliźniaka, w stanie wykończonym całkowicie. Parter (przedpokój, garaż, wc, salon, kuchnia) Piętro(2 sypialnie, gabinet, pokój kąpielowy z wc, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miodowa

Komorniki,wielkopolskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom bliźniaczy o pow. 123 m2 w na zamkniętym osiedlu Komornikach. Domy połączone są garażami, ogrody znajdują się po przciwnych stronach co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miodowa

Komorniki,wielkopolskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²