dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

620 000 zł70 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 859 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Daj się porwać we wspaniałą podróż do oazy spokoju i wytchnienia. Zapoznaj się z Naszą ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę z domkiem letniskowym, położoną w malowniczej okolicy, blisko lasu i wody. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 2994 m 2 Domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł225 m² 9 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Widok, który zachwyca przez cały dzień, sprawia, że poranki w tym domu są wyjątkowe. Wnętrza oferują przestrzeń dla każdego członka rodziny, a inwestor może przearanżować dom na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

*** Styl. Przestrzeń. Cisza. Dom. *** Marzenie o domu może spełnić się szybciej, niż myślicie. Najtrudniejszy etap jest już za Wami teraz pozostaje tylko nadać mu własny charakter i rytm.

Szczegóły ogłoszenia

2 341 000 zł240 m² 9 754,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m , położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł150 m² 15 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Twój azyl na Kaszubach! Dom z widokiem, który zapiera dech! Na sprzedaż zjawiskowo położony dom wolnostojący na wzgórzu z przepięknym widokiem na jezioro Raduńskie Dolne, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł350 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży 88 % udziału w wyremontowanej kameralnej inwestycji zlokalizowanej w rejonie ul. Wrocławskiej, ul. Łokietka w dzielnicy Krowodrza, posadowiona na 5 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł213 m² 1 873,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Budynek magazynowy na działce budowlanej 3 000 mkw., 5 km od morza Obiekt dwukondygnacyjny, murowany, o powierzchni zabudowy 213 mkw., wybudowany w 1960 r. z cegły. Dach skośny,kryty.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł67 m² 4 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości, w sąsiedztwie jeziora Wałpusz i pięknych lasów. Działka o powierzchni 796 m2, ogrodzona, uzbrojona w media. Sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł73,72 m² 14 907,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Pierwsza wizyta Projektanta gratis! Oferta od Dewelopera. Bez pcc i prowizji! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku z zagospodarowanym oraz przestronnym ogrodem. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł120,28 m² 7 058,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:741 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolno stojący w gminie Jelcz-Laskowice Dom o pow 120,28 mkw składa się z: parter: 71,50 m2 1. Wiatrołap 1,99 m2 2. Hall 3,53 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł127,07 m² 6 917,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny segment z ogródkiem pod Opolem tylko 4 lokale Kameralna inwestycja | garaż | ogródek | 127 m Na sprzedaż nowoczesny segment w kameralnej inwestycji obejmującej zaledwie cztery.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł245 m² 3 669,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronny, nietuzinkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Lęborku przy ul. Plac Młodzieży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł206 m² 4 849,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym wraz z infrastrukturą o powierzchni użytkowej 206 m , zlokalizowany w Orzeszu Zawiści. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł390 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość w miejscowości Rytel (pow.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:658 m²

Uroczy domek parterowy wolnostojący o pow. 35m2 usytuowany bezpośrednio w sąsiedztwie Jeziora Dziadkowskiego w kowalewie. Powierzchnię domu stanowi salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł142,30 m² 15 108,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 326 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna rezydencja blisko Lublina , w Krasieninie Kolonii gm.Niemce. Wolnostojący drewniany dom z bali.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Rumii, w stanie deweloperskim - doskonałe miejsce do życia. Przedstawiamy nowe domy szeregowe na sprzedaż, wykonane w nowoczesnej technologii, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Na sprzedaż dom mobilny produkcji Meveline powiększony model evelin7 o powierzchni użytkowej 48 m2 plus antresola 15 m2. Konstrukcja stalowa, wnętrze bez regipsów (łatwy transport.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł247,94 m² 13 309,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywną parterową willę o powierzchni całkowitej 247,94 m , położoną w najbardziej prestiżowej i pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł117 m² 15 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Malownicza posiadłość Z dużymi możliwościami inwestycyjnymi ze stawem! Poszukujesz domu do inspiracji lub swojego miejsca na ziemi w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wyjątkowy dom w Rzeszowie os. Króla Augusta Dom idealny pod inwestycję, oraz na podział na kawalerki ok.30m2 LUB POD WYNAJEM NA POWIERZCHNIE BIUROWE! SZUKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny 150 m w prestiżowej lokalizacji - ul. Willowa, lublin Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortowego domu w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł88 m² 15 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Szukasz domu, który łączy komfort, nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i kontakt z naturą? Ta wyjątkowa nieruchomość w mazurskim Dąbrównie spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł84 m² 7 011,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący II kondygnacyjny (II kondygnacja do adaptacji-80 m2) o pow. użytkowej 84 m (I kondygnacja) , z pełnym podpiwniczeniem (ok. 80 m2 m ) oraz wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł177 m² 6 751,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Rezerwacja! Zamieszkaj w zielonym sercu Mysłowic przestronny dom z potencjałem dla dwóch rodzin! Szukasz oazy spokoju, która łączy bliskość natury z doskonałym skomunikowaniem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom marzeń na Osiedlu Owczarki - ul. Modrzewiowa, grudziądz Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł380 m² 3 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Stylowy i przestronny dom położony w Zachodniej części Kołobrzegu o doskonałej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy 1500m od plaży i centrum Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł122,94 m² 3 660,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: krosnowice, ul. Sportowa Powierzchnia: 122,94 m.kw. Działka: 349 m.kw. Liczba pokoi: 5 Media: woda, prąd, cena: 450 000 zł Opis: na sprzedaż dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł245 m² 3 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący 214 m | działka 600 m | projekt archon "emma" | Zabrze Osiedle Kopernika. 0% prowizji | Kupujący zwolniony z pcc 2%. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł215 m² 3 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:678 m²

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu. Lokalizacja: ul. Walecznych, dzielnica Ponikwoda, lublin. Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł260 m² 3 411,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż solidny, funkcjonalny dom z 2009 roku, położony w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części Piły Podlasie. To miejsce, gdzie masz ciszę, niską zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł84 m² 10 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej - Wielkie Pola, zabierzów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Wielkie Pola Zabierzów, położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 10 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Firma Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę na wyłączna sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Słocina. Kilkuletnia nieruchomość znajduje się w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł81 m² 7 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. Sms-y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł504 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:939 m²

Willa miejska z potencjałem inwestycyjnym funkcje usługowe i mieszkalne Poznań, ul. Dąbrowskiego - Jeżyce Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjną willę miejską zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 344 m²

Wyjątkowa oferta dla osób szukających domu o dużym potencjale! Nieruchomość można również dostosować dla dwóch rodzin - możliwość zrobienia dwóch niezależnych wejść zapewniających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł140,34 m² 8 550,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem w spokojnej lokalizacji ale blisko miasta ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż nowoczesne domy z poddaszem użytkowym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

> krótki opis nieruchomości Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w miejscowości Żeglce, położonej w gminie Chorkówka, powiecie krośnieńskim, województwie.