dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

320 000 zł98 m² 3 265,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:333 m²

Polecamy Państwu: dom typu 1/2 bliźniaka położony na os. Piotrowina ( blisko os. Batorego), parterowy, niepodpiwniczony, praktycznie do zamieszkania, o powierzchni użytkowej 69 m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kępno

Kępno,wielkopolskie

780 000 zł382 m² 2 039,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży dwóch budynków zlokalizowanych w samym centrum Kępna - opcja zakup osobno. 1. Budynek mieszkalny z częścią handlową lub dwa mieszkania. 2. Duży dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiowska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł160 m² 4 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Pół bliźniaka w okolicy ulic: ogińskiego, poborzańskiej, wysockiego. Dom posiada 3 kondygnacje, 5 pokoi. Piwnica: 4 pomieszczenia gospodarcze, garaż ok. 20m z kanałem do remontu aut. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myszków

Myszków,śląskie

185 000 zł70 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom parterowy o powierzchni okolo 70m2, połozony na dzialce o powierzchni 500 m2 i szerokosci 30 m. Istnieje mozliwosc adaptacji poddasza jesli chcemy uzyskac wiecej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myszków

Myszków,śląskie

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do sprzedania dom piętrowy o powierzchni 120m2, okna plastikowe, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1,5 ha i szerokości 24m. Media: woda, prąd, szambo. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta W programie 0% prowizji wysoki standard wykonania domu, centrum łomianek! poleca firma galeria nieruchomości! Dom - pow. 160 m2, pow. działki 200 m2, salon + 4 sypialnie, 2 łazienki, oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawiercie

Zawiercie,śląskie

149 000 zł74 m² 2 013,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do sprzedania dom położony w Zawierciu o pow. użytkowej 74 m.kw, przeznaczony do remontu. W skład budynku wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Na działce znajdują się zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

do sprzedaży dom na warszawskim Zaciszu o pow. 160m2 (2001r.)budynek jest jednopiętrowy i posiada dwa oddzielne wejścia co umożliwia nie krępujące zamieszkanie przez dwie rodziny. Na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

480 000 zł186 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w Wałbrzychu na dzielnicy Szczawienko o powierzchni całkowitej 186 m2. Dom składa się z Parter: salon z jadalnią otwarty na kuchnię oraz z wyjścien na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szerzyny

Szerzyny,małopolskie

139 000 zł140 m² 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny 2-kondygnacyjny posadowiony na działce o pow. 900m2 o pow. użytkowej ok.140m2. Budynek wymaga modernizacji i częściowego wykończenia możliwe jednak jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

570 000 zł260 m² 2 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

dom typu klocek podpiwniczony. piwnica kuchnia łazienka i 3 pokoje oraz kotłownia z nowym piecem weglowym i starym gazowym parter o 3 pokoje kuchnia i łazienka. Piętro -o 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł91 m² 4 945,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Malowniczo położony nowowybudowany dom wolno stojący położony na ogrodzonej działce o pow. 2064 m2. zagospodarowanej z oczkiem wodnym i dużą altaną ogrodową. Budynek postawiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poraj

Poraj,śląskie

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom okolicach Poraja o powierzchni użytkowej 150m2 na działce 1000m2. Umeblowany, do zamieszkania od zaraz. Ładna okolica, w pobliżu Zalew Porajski. Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

271 000 zł75 m² 3 613,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Wałbrzychu w cichej okolicy. Dom o powierzchni 75 m2 składa się z Parter: łazienka po generalnym remoncie z prysznicem oraz wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł135 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Oferujemy do sprzedaży 1-piętrowy dom położony w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Dziewiąty. Budynek jest wolnostojący, murowany( z cegły), w całości podpiwniczony, ocieplony.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł85 m² 6 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:652 m²

Oferta 1568. - stabłowice - dom jednorodzinny wolnostojący 70 m2 + garaż + piwnice na działce 652 m2 - zapraszamy na bezpłatną prezezentację - Do sprzedania podpiwniczony, parterowy dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żarki-Letnisko

Żarki-Letnisko,śląskie

400 000 zł108 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 108 m2, położony w bardzo atrakcyjnej okolicy, na ogrodzonej działce o powierzchni 3150 m2 i szerokości 70 m. Opis oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poraj

Poraj,śląskie

350 000 zł111 m² 3 153,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 111 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1847 m2 dodatkowo przylegająca do budynku działka o powierzchni 3010 m2 oraz łąka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

310 000 zł140 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 950 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny, parterowy, murowany z cegły, na wysokim fundamencie, z wysokim strychem.Powierzchnia całkowita domu-ok.140m.kw., powierzchnia użytkowa-ok. 75m.kw.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 500 000 zł450 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom o powierzchni 450m2 w miejscowości Blizne Jasińskiego. Dwukondygnacyjny dom bankietowy, częściowo wykończony. Na górnej kondygnacji 4 oddzielne zamykane pokoje, 2 łazienki, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siewierz

Siewierz,śląskie

328 000 zł350 m² 937,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom o powierzchni uż. 200 m2, położony w cichej i spokojnej miejscowości w gminie Siewierz, na działce o powierzchni 700 m2 i szerokości 20m. Częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzyszkowo

Krzyszkowo,wielkopolskie

840 000 zł317 m² 2 649,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny i funkcjonalny dom parterowy (z poddaszem użytkowym) o powierzchni łącznej 317 m2 zlokalizowany w Krzyszkowie obok Rokietnicy (powiat poznański). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

489 000 zł160 m² 3 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni ok. 380 m2. Dom ma 142,55m2 powierzchni użytkowej. Na parterze o pow. 80,60m2 znajduje się pokój dzienny o pow. 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chruszczobród

Chruszczobród,śląskie

210 000 zł147 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w Chruszczobrodzie o pow. 147 m2, do wykończenia. Ściany nieotynkowane, na podłogach beton, okna pcv, brak instalacji, w bryle znajduje się garaż. Dom składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Kłobuck

Kłobuck,śląskie

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:701 m²

Opis oferty Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym , wolnostojący w ok. Pierzchna , Gruszewni tj w ok. malowniczo położonych miejscowości przy drodze Częstochowa- kłobuck. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

265 000 zł150 m² 1 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

R e Z E R W C J A Do sprzedania nieruchomość zabudowana w pecna/mosina. Dom wolnostojący o pow. 180m2 wg projektu L-86p, na działce o pow.1000m2. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Schulza

Warszawa,mazowieckie

1 570 000 zł220 m² 7 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

W doskonałej lokalizacji, bo blisko Podleśnej, lasu, awf. Parter; salon ok. 31m2 z balkonem na zachód, kuchnia ze spiżarnią i wc, i piętro; 3 sypialnie, 2 balkony i łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siemiatycze-Stacja

Siemiatycze-Stacja,podlaskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Atrakcyjna cena - możliwośc negocjacji. Zagospodarowana działka w odległości 3 km od Bugu /geodezyjnie są to dwie działki gruntu/ ; duży strych, który można adaptować na mieszkanie; kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

89 000 zł60 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Całoroczny dom wolno stojący,piętrowy,bez podpiwniczenia,położony w Sierosławiu na Rodzinnych Ogródkach Działkowych.Sąsiedztwo domów rekreacyjnych,istnieje możliwość meldunku.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Masłońskie

Masłońskie,śląskie

99 000 zł42 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Sprzedam dom letniskowy w miejscowości Masłońskie, w pobliżu Zalew porajski, las, domki letniskowe. Dom powierzchni 42m2 znajduje się na działce o powierzchni 1020m2, szerokiej na około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mosina

Mosina,wielkopolskie

327 000 zł123 m² 2 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej (segment) w mosinie - Sowińcu na działce 250m2 w dogodnej komunikacji dojazdowej do Poznania. Budynek parterowy, bez piwnicy, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skarbiszowice

Skarbiszowice,opolskie

220 000 zł141 m² 1 555,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedaż dom Skarbiszowice gm. Tułowice Oferujemy Państwu połowę domu wolnostojącego dwukondygancyjnego w Skarbiszowicach o powierzchni ok. 141 m2 usadowiony na działce o powierzchni 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bakaliowa

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł110 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Pół bliźniaka na Gocławku w okolicy o zabudowie jednorodzinnej, z cegły, z 1960 r., dwukondygnacyjny, 4 pokoje i 2 kuchnie możliwość zamiany jednej kuchni na pokój (wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obory

Obory,kujawsko-pomorskie

215 000 zł69 m² 3 106,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta bez prowizji. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani tą ofertą, zapraszam. Z tytułu obsługi transakcji przez nasze biuro nie pobieramy żadnych opłat. Domy tańsze od mieszkania. Czy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

394 000 zł117 m² 3 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Plewiska niespełna 1km od granic Poznania. Polecam dom jednorodzinny (wewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 116,3mkw,w tym wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Stare Oborzyska,wielkopolskie

220 000 zł240 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom z poddaszem użytkowym w stanie surowym z oknami i bramami garażowymi dach pokryty papą 240 m kw. na działce 1300 m woda i prąd w działce przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł560 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Powierzchnia całkowita domu to 560 m2. Wykończony z najlepszej jakości materiałów. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładny dom w centrum Milanówka. Cicha, spokojna okolica. Zabudowa bliźniacza. Teren wokół zagospodarowany - kostka Bauma, dół domu i śmietnik w kamieniu elewacyjnym, ogród ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lulinek

Lulinek,wielkopolskie

299 000 zł147 m² 2 034,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dowolna forma rozliczenia za przedmiotową nieruchomość W tym zamiana Dom wybudowany w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 147m2 Parter: -Pokój dzienny 32,14m2 -kuchnia 12,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamów

Adamów,śląskie

205 000 zł127 m² 1 614,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 690 m²

Witam, do sprzedania budynek mieszkalny parterowy, z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w miejscowości Huby (gmina Kłomnice) ok 20 km od Częstochowy. Powierzchnia działki, na której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Włodowice

Włodowice,śląskie

210 000 zł90 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

Do sprzedania dom wolnostojący parterowy o powierzchni 90 m2, położony działce o powierzchni 1612 m2 i szerokości 26 m. Budynek składa się z 3 dużych ustawnych pokoi, dużej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij