dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Podolany

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł157 m² 5 031,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przepięknie wykończony, dom w zabudowie szeregowej na Podolanach! Dom o powierzchni 157 m2 zlokalizowany jest niedaleko ulicy Obornickie j na cichym, zamkniętym osiedlu. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

700 000 zł310 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Oferowana nieruchomość położona jest W dzielnicy rotmanka- 3 km do Pruszcza Gd.; 1 km do trójmiejskiej obwodnicy- zjazd w Straszynie; dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

2 400 000 zł450 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Posiadamy do sprzedaży dom z roku 2000 usytuowany 5 km od Cieszyna, dwukondygnacyjny składający się z dwóch części o powierzchni 900m2(300m2 pow. mieszkaniowa, 300m2 pow. usługowa, 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 110 000 zł422 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Sprzedam piękny dom w zabudowie wolno stojącej , o powierzchni całkowitej 422 m, położony w okolicy Legionowa, w Stanisławowie Drugim, w otulinie lasów nieporęckich. Dom stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarszewy

Skarszewy,pomorskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Oferowana nieruchomść położona jest W miejscowości tomaszewo- 10 km od skarszew. Bardzo atrakcyjna oferta W rozsądnej cenie. Kociewie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł190 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

| dom wolnostojący wybudowany w 1998 r. Ocieplany styropianem i otynkowany, kryty blacho-dachówką, okna pcv, drzwi i futryny drewniane. W pokojach i przedpokojach na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sowia

Blachownia,śląskie

185 000 zł167 m² 1 107,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1278 m2, na obrzeżach powstającego osiedla willowego, przylegająca do Parku Krajobrazowego "lasy nad Górną Liswartą", pełnego ptactwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:35 897 m²

Opis oferty Do sprzedania piękna działka zabudowana domem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym w Koziegłówkach - cichej spokojnej miejscowości a zarazem dobrze skomunikowanej - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czarna Wieś Kościelna

Czarna Wieś Kościelna,podlaskie

790 000 zł350 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom, który mnie oczarował. Przepiękny, pełen uroku, gustowny i bardzo stylowy dom z bali. Miło jest mi zaprezentować Państwu moją nową ofertę sprzedaży domu wolno stojącego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Pruszcz Gdański , nowe osiedle z rozwiniętą infrastruktura usługowo - handlową sklepy, restauracje , banki, przychodnia. Szkoła podstawowa , gimnazjum w okolicy. Przystanek skm ok 5 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

1 399 000 zł261 m² 5 360,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Do sprzedania parterowy budynek o ciekawej architekturze. Dom jest zlokalizowany przy jednej z główniejszych dróg w Józefowie. Został dobrze ocieplony, ogrzewany może być alternatywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

3 600 000 zł568 m² 6 338,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:-

Klinika stomatologiczno - kosmetyczna z komfortowym mieszkaniem. Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający Koszalin ul. Piłsudskiego. Klasycystyczna willa położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł158 m² 2 518,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: kiełczówek, miejscowość położona 5km Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żary

Żary,lubuskie

180 000 zł130 m² 1 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Żary-8 km- dom wolnostojący z wbudowanym garażem o pow. ok. 130 m2 ładnie położony na działce o obszarze 900 m2. Do budynku prowadzą dwa osobne wejścia co daje dodatkową możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kanie

Kanie,mazowieckie

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w pięknej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu, a przede wszystkim spokojnego sąsiedztwa. Dom o powierzchni 177m2 - 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Motylkowa

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł130 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak atrakcyjnie położony , na nowym spokojnym osiedlu w Wawrze z doskonałym dojazdem do Centrum Warszawy zarówno samochodem jak i kolejka. Budynek wykończony z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sidłów

Sidłów,lubuskie

289 000 zł163 m² 1 773,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Dom o powierzchni całkowitej 163 m2 (powierzchnia użytkowa 153 m2) na działce o powierzchni 999 m2. Cena 289 000 zł. Rodzaj domu wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia, z garażem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż 1/2 domu typu bliźniak w Dębogórze. Miejscowość położona w malowniczej okolicy przy drodze krajowej nr 31 oddalona niespełna 11 km od Gryfina i 3 km od Widuchowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Piękny dom wolnostojący w Wojnowicach koło Mrozowa. W sąsiedztwie lasu i nowych domów. Dom wybudowany wg projektu amaltea II - link do strony projektu: budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł288 m² 2 951,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom na sprzedaż w cichej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym połączeniem z centrum Wrocławia (15 min obwodnicą do parku handlowego Magnolia, 20 min do Pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

680 000 zł140 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży jeden z ostatnich domów starego przedwojennego Puszczykówka z 1933 roku na działce 1290m2. Dom typu dworkowatego do odnowienia i drobnych prac remontowych. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

1 700 000 zł386 m² 4 404,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:743 m²

Polecam dom wolnostojący o pow. całkowitej 386 m2, budowany "dla siebie", wg indywidualnego projektu. Dom wyjątkowo atrakcyjny i bardzo przemyślany, położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wasilków

Wasilków,podlaskie

400 000 zł250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:590 m²

Szanowni Państwo przedstawiam Wam ofertę sprzedaży ( może być tez zamiana na mieszkanie w Wasilkowie lub Białymstoku) domu wolno stojącego w przepięknej miejscowości położonej nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa! niższa cena! Dom do remontu na dużej, ładnej działce , ze wszystkimi mediami w Ligocie Pięknej.Dodatkowo na działce budynek gospodarczy. do remontu lub rozbiórki, w poblizu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Rybnik,śląskie

329 000 zł123 m² 2 674,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domy w zabudownie bliźniczej - nowa inwestycja. Kompleks został zaaranżowany przy ul. Granicznej w atrakcyjnym terenie otoczonym zielenią. W ramach osiedla powstanie osiem domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

298 000 zł80 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Dom zbudowany z pustaka, ocieplona i pokryta tynkiem elewacja, dach kryty blachą dachową. Do budynku podłączone prąd, woda miejska i kanalizacja. Na parterze domu znajduje się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiłkomirskiego

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł344 m² 3 779,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Dom wolnostojący. Wysoki standard wykończenia - kafle, parkiety, ceramika. Parter: salon (ok.45 m2) z kominkiem rozprowadzającym ciepło grawitacyjnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żywiec

Żywiec,śląskie

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro best broker oferuje do sprzedania 300 m 2 dochodowy pensjonat z lat 90-tych, zlokalizowany w pięknym zakątku Beskidu Żywieckiego w obrębie Żywieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Julianów

Łódź,łódzkie

600 000 zł330 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: julianów. Dom położony na zielonej zadbanej działce. W spokojnej okolicy. Materiał konstrukcyjny cegła. Opis pomieszczeń: parter - kuchnia, 4 pokoje, łazienka, korytarz. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górna

Łódź,łódzkie

450 000 zł124 m² 3 629,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:727 m²

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Do sprzedania dom wolnostojący, położony na działce o powierzchni 727 mkw. Powierzchnie pomieszczeń; pokoje - ok 20, 19,5 i 8 mkw Łazienka - ok

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

465 000 zł137 m² 3 394,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Super oferta ograniczona czasowo do końca miesiąca - Domy w zabudowie bliźniaczej w Plewiskach. Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalny i ustawny dom bliźniaczy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sady

Sady,wielkopolskie

890 000 zł400 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:958 m²

Polecam na sprzedaż dom 400 m2 na działce 958 m2 - Kobylniki gm. Rokietnica cena: 920 000 zł stan prawny: własność rok budowy: 2012r. ( odbiór styczeń 2013r. ) pow. całkowita: 400 m2 pow. użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Prądocin

Prądocin,lubuskie

550 000 zł159 m² 3 459,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy dom jednorodzinny z osobnym garażem, położony na działce 12-arowej w Prądocinie. Na powierzchnię użytkową 130 mkw (ok. 160 mkw powierzchni całkowitej) składa się parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fromborska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł240 m² 2 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Komfortowo urządzony do natychmiastowego zamieszkania. Ekonomiczny w eksploatacji. Zbudowany z bardzo dobrej jakości materiałów. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

395 000 zł158 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej. (1 segment zarezerwowany). Polecamy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym o pow. uż. 158m.kw. w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Park Wschodni

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej. Posadowiony na zagospodarowanej zielenią działce. W 2004 r. całkowita przebudowa domu. Nowy dach, elewacja, drzwi i okna. Wymienione wszystkie instalacje. Dom.