dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Skorupy-Pieczurki

Białystok,podlaskie

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 120m2 położony na działce 440m2 na osiedlu Pieczurki. Nieruchomość została wybudowana w 1975roku i przeszła kilka remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żary

Żary,lubuskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Żary - os. Sportowe- ładny domek wolnostojący z użytkowym poddaszem o pow. ok. 130 m2 zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej dzielnicy miasta na działce o pow. 507 m2. Na wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

180 000 zł112 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Całoroczny dom mieszkalny wykonany zlitych bali jodłowych. Naturalny materiał budowlany jakim jest drewno przeżywa obecnie swój zasłużony renesans. Niepowtarzalny wygląd każdego drzewa czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

720 000 zł137 m² 5 255,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Ruda Śląska Wirek-w pobliżu zjazdu z A-4-kilka minut do centrum Katowic. Oferujemy bardzo nowoczesny, energooszczędny, wolnostojący dom z roku 2013 o pow. użytkowej 137 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

175 000 zł90 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Tarnawa koło Mucharza i Suchej Beskidzkiej. Dom zadbany w dobrym stanie technicznym, parterowy, podpiwniczony, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

950 000 zł285 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Ruda Śląska Wirek-w pobliżu zjazd z A-4-oferujemy bardzo nowoczesny, wolnostojący dom z roku 2011 o pow. użytkowej 285 m2, niecałkowicie wykończony, położony na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny funkcjonalny dom W rozgartach usytuowany 300M od trasy toruń - bydgoszcz! Wybudowany został w 2007roku na działce o powierzchni około 1200m2. Działka ogrodzona przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niedźwiedzia

Oława,dolnośląskie

319 000 zł140 m² 2 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - Lokalizacja:Oława, zwierzyniec, przepięknie położony dom w malowniczej dzielnicy Oławy. Cisza i spokój to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parysa

Lublin,lubelskie

495 000 zł145 m² 3 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Węglin Węglin. Pilnie sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, oraz znajdujący się na tej samej działce drugi budynek gospodarczy po restauracji z możliwością podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Choiny

Lublin,lubelskie

680 000 zł198 m² 3 434,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej znajdujący się pod Lublinem w Jakubowicach Konińskich w cichej i malowniczej okolicy w sąsiedztwie rezydencyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Choiny

Lublin,lubelskie

780 000 zł198 m² 3,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

1 330 000 zł300 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy-oferta specjalna! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość-wolnostojący dom zaadaptowany na pensjonat położony w Wiśle Jawornik.Budynek składa się z parteru,1 piętra oraz poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koperkowa

Krzeptów,dolnośląskie

549 000 zł157 m² 3 505,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferta dla świadomego klienta szukającego produktu wysokiej jakości! Design, rozwiązania technologiczne oraz jakość wykonania! Dom w Krzeptowie na nowym osiedlu domów jedno i dwurodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Maczka

Janów,mazowieckie

750 000 zł251 m² 2 988,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okazja dom w wyjątkowo atrakcyjnej podwarszawskiej miejscowości Janów, gm Stare Babice, oddalonej od warszawy (bemowo) tylko 4,5 km. Położony w okolicach ulicy Maczka (na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: kiełczów, miejscowość położona 3km Wrocławia. Położenie gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beethovena

Gdańsk,pomorskie

770 000 zł400 m² 1 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Nieruchomość położona W bardzo dobrej lokalizacji - gdańsk suchanino; bezpośrednio przy ul. Beethovena. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Połajewo

Połajewo,wielkopolskie

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:79 100 m²

Do sprzedaży gospodarstwo rolne w Połajewie, powiat czarnkowsko-trzcianecki w Wielkopolsce. Powierzchnia gruntu 7.91.00 ha, w tym : - grunty orne (kl. III, IV, V, VI) o pow. 6.32.87 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

295 000 zł105 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom - Bielsko-Biała Dom z lat 60 w pełni podpiwniczony na 11-arowej działce. Dom przesunięty do przodu dzięki czemu duża wolna przestrzeń za budynkiem. Na poziomie zero - duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

620 000 zł263 m² 2 357,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogrodzenie- metalowe , dach- blacha dachówkowa , niepodpiwniczony, okna plastikowe dom w cichej i zielonej części Marek w dobrym miejscu komunikacyjnym, w skład każdego domu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:868 m²

Kontakt W sprawie oferty :arek. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek podpiwniczony,ocieplony, otynkowany, wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mikulczyce

Zabrze,śląskie

245 000 zł97 m² 2 525,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:99 m²

Do sprzedania dom mieszkalny. Budynek położony przy cichej ulicy, w okolicy przystanku autobusowego i tramwajowego. Na parterze znajduje się kuchnia przechodnia , łazienka i dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubczyno

Lubczyno,lubuskie

300 000 zł90 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:27 300 m²

DO sprzedaży! gospodarstwo rolne - dom mieszkalny Z zabudowaniami gospodarczymi, położone w miejscowości Lubczyno, gm. Bogdaniec, około 11 km od Centrum Gorzowa Wlkp. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 995 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny, parterowy, murowany z cegły, na wysokim fundamencie, z wysokim strychem.Powierzchnia całkowita domu-ok.140m.kw., powierzchnia użytkowa-ok. 75m.kw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

200 000 zł126 m² 1 587,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolno stojący o powierzchni 126 m? powierzchni całkowitej z użytkowym poddaszem. Prezentowany budynek lub inny z naszej oferty budowany jest na działce klienta. Jeśli klient nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł137 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Segment środkowy. Własność hipoteczna, miejsce ciche z dobrą komunikacją miejską , blisko szkoła, przedszkole, kościół. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł148 m² 2 668,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom parterowy, wybudowany w 2003r.,położony w malowniczej,zalesionej okolicy. W sąsiedztwie kilka domków jednorodzinnych,dwa w budowie,przepiękne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący jednorodzinny dom mieszkalny o powierzchni 130m2, położony w Krakowie przy ul. Bieżanowskiej. Parter: wiatrołap (7,7m2), salon z kominkiem (31m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

219 000 zł80 m² 2 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 370 m²

Do sprzedania działka wraz z domem (dom góralski drewniany), sadem i innymi działkami budowlanymi w okolicach Suchej Beskidzkiej (beskid Żywiecki) o całkowitej pow. 1h 13a 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Waryńskiego

Mikołów,śląskie

399 000 zł135 m² 2 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja! Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 180m2/użytkowej 135 m2 na działce 300m2 położony w Orzeszu w okolicy ul. Waryńskiego. Doskonale skomunikowany z Katowicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł232 m² 2 801,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Kupujacy nie płaci prowizji! Piekny dom w Kiełczowie, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom dla dwoch rodzin z niezaleznymi wejsciami i niezaleznymi działkami. Parter to niezalezne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeśli szukają Państwo domu , który znajduje się daleko od miejskiego zgiełku , pragną Państwo mieszkać w ciszy i spokoju tuż obok lasu , pragną Państwo przyglądać się zwierzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

120 000 zł54 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Drewniany Całoroczny / letniskowyprezentowany budynek lub inny z naszej oferty budowany jest na działce klienta. Jeśli klient nie posiada działki, nasze biuro przygotuje ofertę zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zycha

Ząbki,mazowieckie

520 000 zł98 m² 5 306,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:394 m²

Parterowy dom wolnostojący, przebudowany i ocieplony w 2005r. 2 sypialnie (13.30m2 i 13.70m2), salon z kominkiem połączony z jadalnią z aneksem kuchennym (13.50m2 - dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Uroczy dom w stylu Dworek Polsk wykończony w najdrobniejszym szczególe, położony w miejscowości Henryków-Urocze , 12 km od Piaseczna Dom całoroczny położony na działce o pow.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klepacze

Klepacze,podlaskie

800 000 zł183 m² 4 373,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zmiana ceny! Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2007 roku wykończony w nowoczesnym stylu, położony wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, w okolicy las oraz tereny zielone. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

1 180 000 zł155 m² 7 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny z dwoma oddzielnymi wejściami- możliwość zamieszkania dwóch rodzin. Miejscowość Wojcieszyn gm. Stare Babice. *********************budynek**********************.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Ostrzeszów,wielkopolskie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica 2 pietrowa. Na parterze -lokal pod dzialalnosc gospodarcza np.sklep.z lazienka,oraz mieszkanie (kuchnia,toaleta,pokoj)-ktore rowniez mozna przeksztalcic na dzialalnosc , 2 piwnice,kotlownia,podworko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy (skrajny segment 4 częściowej szeregówki) o powierzchni 150 m2, dwu kondygnacyjny położony na działce o pow. 300 m2. Na parterze: wiatrołap, salon, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niedzica

Niedzica,małopolskie

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:677 m²

Działka z domem drewnianym w Niedzicy. Położona 50 m od drogi głównej. Dom ogrzewany kominkiem lub poprzez grzejniki elektryczne. Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kossaka

Charzykowy,pomorskie

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam mały dom mieszkalny /65m/ położony na działce budowlanej z kw /585m/ wraz z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona jest w centrum miejscowości Charzykowy k. Chojnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu zakup segmentu o pow. 165 m2 + garaż 15 m2 ( opcja II - segment - 150 m2, garaż - 30 m2), na działce 300 m2, w bezkonkurencyjnej cenie 395.000 zł. Inwestycja "brzozowy.