dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

295 000 zł160 m² 1 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:235 m²

Witam, mam do sprzedania dom wolnostojący w Karpaczu Górnym. Powierzchnia użytkowa 60m2 na piętrze+ 60m2 do remontu-parter( osobne wejście)+ przybudówka + garaż na 2 samochody. Dom posiada taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pamięci Sybiraków

Namysłów,opolskie

450 000 zł183 m² 2 459,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom 2 - kondygnacyjny całość o powierzchni 183 m2, działka 9 arów. Pomieszczenia parter: salon połączony z jadalnią i kuchnią (56m2), 2 łazienki (6m2), holl (11m2), 2 sypialnie (15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

470 000 zł140 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Uwaga nowa cena dotyczy tylko jednego budynku. Ostatni dom na działce 630m pięknie usytuowany przy ścianie lasu. Stan domu niepełny deweloperski bardzo wysoki standard, wykonany z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł240 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom piętrowy w całości podpiwniczony o pow.uż.160 m2. Budynek wymaga podstawowego remontu. Składa sie z; parter dwa pokoje,które dzielą duże szerokie drzwi, kuchnia, spiżarnia, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Borowikowa

Wólka Kobylańska,mazowieckie

129 000 zł115 m² 0,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

dom położony na 2 działkach ogrodzony siatką położony w cichej spokojnej okolicy .lasy .rzeczka. cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

310 000 zł136 m² 2 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:682 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny wolnostojący dwukondygnacyjny, podpiwniczony, znajdujący się w centrum Lęborka na zacisznym osiedlu , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkopolska

Lębork,pomorskie

469 000 zł169 m² 2 780,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:821 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny w Lęborku o powierzchni użytkowej 168,7 m2, położony na działce o pow. 821m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

895 000 zł183 m² 4 890,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 183m2 w stanie deweloperskim wykonany z najwyższej jakości materiałów na ładnej , słonecznej działce o powierzchni 1325m2 w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł211 m² 4 526,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w pięknej okolicy - tuż przy Lesie Kabackim, a tylko kilkaset metrów od ul. Puławskiej. Dogodny dojazd do Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobroszycka

Oleśnica,dolnośląskie

385 000 zł132 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: oleśnica, ul. Północna (boczna ul. Dobroszyckiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

380 000 zł240 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wygodny , przestronny, świeżo wykończony dom koło Płońska o powierzchni 180m2. Typ zabudowy wolnostojąca, poddasze, dach blacho dachówka. Duże pokoje wykończone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gaszowice

Gaszowice,śląskie

199 000 zł130 m² 1 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Okazja! dom gaszowice 199 tyś Do sprzedania piętrowy dom w Gaszowicach o pow. użytkowej 108m2. Nieruchomość znajduje się na ładnej działce o pow. 2238m2, ogrodzonej siatką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dobczycka

Wieliczka,małopolskie

460 000 zł196 m² 2 346,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie szeregowej (4 domy w szeregu) z przyziemiem użytkowym -powierzchnia domu 135 m2 + garaż 20 m2 + przyziemie użytkowe do dowolnej adaptacji 60 m2 + taras 20m2 Działka 4a. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uniegoszcz

Uniegoszcz,dolnośląskie

277 000 zł258 m² 1 074,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Chciałbyś wybudować własny dom, ale przerażają Cię formalności związane z budową? Masz już plan jak wykończyć i urządzić dom, a rynek oferuje Ci urządzone i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wartogłowiec

Tychy,śląskie

369 000 zł193 m² 1 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

| do sprzedania ostatni bliźniak w stanie surowym zamkniętym położony w cichej i spokojnej okolicy Tychów - Wartogłowiec. Dom o powierzchni użytkowej 170 m2 plus garaż 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł243 m² 3 950,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Okazyjna cena! Wilanów Zawady - nowy dom na kameralnym, zadbanym osiedlu. Do sprzedaży, nowy niezamieszkały dom na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Budynek jednopiętrowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janów Miejski

Mysłowice,śląskie

725 000 zł220 m² 3 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Mysłowice, janów Miejski, do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 220m2, położony na ładnej działce o pow. 652m2. Dom wybudowany jest metodą tradycyjną, podpiwniczony, z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siemonia

Siemonia,śląskie

415 000 zł106 m² 3 915,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Myszkowice w powiecie Będzińskim, gmina Bobrowniki. Na parterze domu znajduje się duża kuchnia z oknem otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kujawska

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny,piętrowy,wolnostojący, 140m2 powierzchni mieszkalnej(6 pokoi,2 łazienki, kuchnia). Budynek ze strychem i podpiwniczeniem. Działka 5 arów Cena 420 000 zł. lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

| prezentujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Mikołowie dzielnica Regielowiec, o pow. ok. 100 m2, na działce o pow. 287 m2. Na parterze: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

394 000 zł117 m² 3 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Plewiska niespełna 1km od granic Poznania. Polecam dom jednorodzinny (wewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 117,2mkw,w tym wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

540 000 zł165 m² 3 266,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania: piękny, dwu kondygnacyjny dom wg.projektu DOM W RODODENDRONACH 2 , ok 5 minut jazdy samochodem od centrum Rzeszowa, w Rudnej Małej. Dom znajduje się w ładnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

2 balkony, taras, dodatkowy parking przed domem na 2 samochody

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gródek nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem,małopolskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam do zaoferowania domek rekreacyjny wybudowany w 2013r z bala o grubości 10 cm ,na działce budowlanej 8ar w miejscowości Gródek nad Dunajcem pow nowosądecki ,500m od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

1 070 000 zł321 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:703 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący, idealny dla rodziny dwupokoleniowej położony w Piastowie przy ul. Dworcowej. Dom ma powierzchnię użytkową 321m 2 i składa się z piwnicy, parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek wybudowany w 1994r , niezwykle ustronne położenie na działce (1000m2) zadrzewionej 20 letnim drzewostanem , zabudowa jedynie od strony zachodniej w sąsiedztwie ogródki działkowe.Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bardzo ładnie położony, nowy, z użytkowym poddaszem dom 133m2 w Cempkowie koło Płońska, na ogrodzonej działce budowlanej o powierzchni 2000m2 ( prostokąt, 40 x 50). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Goławice Pierwsze

Goławice Pierwsze,mazowieckie

265 000 zł208 m² 1 274,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Okazja pilna sprzedaż! cena do negocjacji Dom w stanie surowym otwartym o pow.208m2 pow.mieszkalnej i garażem dwu stanowiskowym o pow. 29m2 oraz kotłownią. Na dole znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowica

Dąbrowica,lubelskie

590 000 zł273 m² 2 161,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny, nowoczesny dom, o łącznej powierzchni 273m2 i niespotykanej architekturze. Znajduje się na działce o powierzchni 1500m2, w pełni ogrodzonej, frontowe murowane ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Janów

Janów,śląskie

400 000 zł260 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : pom. gospodarcze ,skład opału, kotłownia. Pomieszczenia na parterze : kuchnia, łazienka,hall,korytarz,kl. schodowa,dwa pokoje ,salon Pomieszczenia na poddaszu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Linia,pomorskie

399 900 zł220 m² 1 821,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładny dom jednorodzinny, trzykondygnacyjny. Znajduje się w Linii na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych,z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wasilków

Wasilków,podlaskie

145 000 zł68 m² 2 132,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:232 m²

Wolnostojący budynek mieszkalny, położony na działce o powierzchni 232m2. Budynek murowany, otynkowany, dach dwuspadowy, okna drewniane. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

315 000 zł64 m² 4 921,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu niewielki dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ligota

Ligota,wielkopolskie

175 000 zł110 m² 1 583,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Uwaga okazja obnizka ceny Sprzedam niewielki dom na wsi około 50 km od Wrocławia. Wieś Ligota znajduje się między Sycowem i Ostrzeszowem, otoczona jest pięknymi lasami i leży około 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ligota

Ligota,wielkopolskie

95 000 zł110 m² 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Uwaga okazja! obnizka ceny! Sprzedam niewielki dom na wsi około 50 km od Wrocławia. Wieś Ligota znajduje się między Sycowem i Ostrzeszowem, otoczona jest pięknymi lasami i leży około 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sulęcińska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący, 2-kondygnacyjny, położony na działce o powierzchni 1.300 mkw, w Gorzowie Wielkopolskim w okolicy ulicy Sulęcińskiej (Zakanale). Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Palmowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

225 000 zł106 m² 2 122,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom bliźniak w cichej okolicy, około 150m od lasu sosnowego. Zamieszkały ale w stanie sugerującym remont. Od czasu wybudowania (1974) dorobiono dwuspadzisty dach kryty blachą. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

1 759 000 zł428 m² 4 109,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 679 m²

! nowa niższa cena! Do sprzedania przepiękny dom o powierzchni 428 m2 w malowniczo położonej Siemoni, gmina Bobrowniki, powiat będziński. Rezydencja usytuowana jest na działce 2679 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pasikurowice

Pasikurowice,dolnośląskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:451 m²

Polecam do sprzedaży godną uwagi nieruchomość: dom przedwojenny po remoncie, bardzo ładnie, gustownie urządzony z zadbanym, pięknie zagospodarowanym ogrodem z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młynarska

Chotków,lubuskie

350 000 zł188 m² 1 861,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Witam, do sprzedania mam dom o pow.188 m2 + garaż w cichej okolicy w bardzo atrakcyjnej cenie. Na parterze domu znajduje się widna weranda, osobna duża kuchnia z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jodłówka Tuchowska

Jodłówka Tuchowska,małopolskie

195 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:49 900 m²

5 hektarów W jodłówce tuchowskiej w jednej z atrakcyjniejszych turystycznie miejscowości na południe od Tarnowa. Miejscowość położona jest w malowniczych terenach Pogórza.