dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 447 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakamycze

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam dom o powierzchni docelowo 480 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce 19ar. Na dzień dzisiejszy wybudowano 300 m2 reszta do dobudowy z aktualnym pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł271 m² 2 210,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w stanie deweloperskim położony w zacisznej okolicy. Nieruchomość położona jest na działce 1192mkw. Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek jest podpiwniczony. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: kiełczówek, miejscowość położona 5km Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:292 m²

Na sprzedaż siedmiopokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 220 m2, położony na 2,92 arowej działce znajdującej się na ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej na Krakowskiej Górce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Połowa domu w stanie deweloperskim. Położone blisko centrum Lęborka. Rozpoczęcie inwestycji w 2014. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł250 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom na Targówku w stanie deweloperskim. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Parter salon 32m z miejscem na kominek z jednej strony całkowicie przeszklony z grafitowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Urbanowice

Tychy,śląskie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania nowy dom jednorodzinny, wolnostojący o łącznej powierzchni około 130 m2 położony na działce 500 m2 , w dzielnicy Tychów Jaroszowice. Z zewnątrz całkowicie wykończony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

394 000 zł117 m² 3 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Plewiska niespełna 1km od granic Poznania. Polecam dom jednorodzinny (wewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 116,3mkw,w tym wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

570 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam uroczy dom wolnostojący w Kobylej Górze (pow. ostrzeszowski) o powierzchni użytkowej ok. 150 mkw. Wybudowany w 2008 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

240 000 zł270 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:590 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowy z udziałem w gruncie. Parter: salon 31m2, kuchnia 7,5m2, łazienka 3,30m2, pomieszczenie gospodarcze- kotłwonia 3m2, wiatrołap 2,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł90 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom na wsi o pow. 90 m2. Położony 2 km od Szubina. Nieruchomość składa się z czterech pokoi, kuchni i łazienki. Na podłogach panele i kafle, na ścianach gładzie ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kujan

Kujan,wielkopolskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 120 m2, położony na działce o powierzchni 650 m2. Nieruchomość wybudowana w 1996 roku składa się z 5 pokoi, kuchni, jadalni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Brusy

Brusy,pomorskie

877 000 zł360 m² 2 436,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający nowa niższa cena. Wyjątkowa oferta W bardzo atrakcyjnej cenie! Posiadłość położona w miejscowości męcikał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

399 000 zł132 m² 3 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Super oferta cenowa - ograniczona czasowo do końca miesiąca. Trzypoziomowy, pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment wewnętrzny) zlokalizowany w najbardziej popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szerzyny

Szerzyny,małopolskie

175 000 zł180 m² 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 300 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, wolno stojący, położony w Gminie Szerzyny na działce 1,13 ha. Budynek solidny, murowany wykonany w technologii tradycyjnej z cegły, dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

100 000 zł61 m² 1 626,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Stary sącz Dom o powierzchni użytkowej 61,48m2, składający się z Parteru: kuchnia, łazienka, korytarz, komórka I piętro: korytarz, 2 pokoje, weranda z wyjściem na ogród. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowej Łąki

Warszawa,mazowieckie

2 260 000 zł395 m² 5 721,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładny I zadbany dom! wszystkie media miejskie! W pobliżu las! Dom położony jest w dzielnicy Bielany, rejonie Chomiczówka. Zamknięta enklawa domów bliźniaczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wojkowice

Wojkowice,śląskie

1 759 000 zł428 m² 4 109,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 679 m²

! nowa niższa cena! Do sprzedania przepiękny dom o powierzchni 428 m2 w malowniczo położonej Siemoni, gmina Bobrowniki, powiat będziński. Rezydencja usytuowana jest na działce 2679 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mazuchówka

Mazuchówka,warmińsko-mazurskie

430 000 zł170 m² 2 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Dom w całości podpiwniczony, z garażem w bryle budynku składający się z: - parter: pokój z kominkiem kuchnia ze spiżarnią wc łazienka duży taras - piętro: 3 sypialnie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kornowac

Kornowac,śląskie

365 000 zł190 m² 1 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy Państwu bardzo przestronny i zadbany dom usytuowany w Kornowacu. Budynek powstał w latach pięćdziesiątych, dobudowa nastapiła w latach dziewięćdziesiątych. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z lat 60tych w północnej części Milanówka.Dom piętrowy 220m2 po kapitalnym remoncie, wymianie wszystkich instalacji,okien, ociepleniu, otynkowaniu itp Parter - 3 pokoje-parkiet dębowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

269 000 zł120 m² 2 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom po generalnym remoncie w Pastuchowie 10 min. drogi od Świdnicy łącznikiem, koło Żarowa oraz Jaworzyny śl. , wszędzie blisko, piętrowy ,wolno stojący ,tani w utrzymaniu podatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Tarnobrzeg,podkarpackie

280 000 zł198 m² 1 414,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący, na działce o pow.1000m2 cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

125 000 zł70 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo ładny domek letniskowy 70m2 w Samsieczynku (30 km od Bydgoszczy, 7 km od Mroczy, 15 km od Nakła nad Notecią), rod. Na dole jest salon z kuchnią i łazienka. Poddasze stanowi jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostków

Gostków,dolnośląskie

199 000 zł136 m² 1 463,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania przyjemny dom w spokojnej części Gostkowa. Dom po częściowym remoncie, wymienione okna, instalacje, nowy dach, do wykończenia ocieplenie budynku. Zapraszam na prezentację! :dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Joniec

Joniec,mazowieckie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam do sprzedania dom położony w lesie sosnowym nad rzeką wkra. Dom o pow. 140 m. Działka o pow. 1000 m. zagospodarowana, zielono, krzewy, drzewa, skalniaki, kwiaty. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

520 000 zł196 m² 0,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom z poddaszem użytkowym o ładnej bryle i funkcjonalnym, przemyślanym rozmieszczeniu pomieszczeń. Dom murowany, dobrze ocieplony, całkowicie wykończony. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łapanów

Łapanów,małopolskie

249 900 zł160 m² 1 561,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dwa niezależne wejścia( od ulicy i od podwórza); istnieje możliwość adaptacji domu na dwurodzinny (2 łazienki i 2 kuchnie); basen: o wymiarach: 8.00x5.00, betonowy, wykafelkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Średnia

Ochodze,opolskie

640 000 zł177 m² 3 615,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom dworek z basenem cicha okolica gęsto obsadzona drzewami i krzewami ozdobnymi ogród wokoło oświetlony. Własna oczyszczalnia ścieków, stacja uzdatniania wody, parter; wiatrołap, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siarkowa

Tarnobrzeg,podkarpackie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Dom wolnostojący położony na działce (0, 1860 ha) ogrodzonej, usytuowanej w odległości ok. 100 metrów od linii brzegowej jeziora tarnobrzeskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

296 000 zł163 m² 1 815,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowo piękny dom zrealizowany według projektu akacja II z garażem. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Rolety antywłamaniowe, brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

342 000 zł163 m² 2 098,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż: piękny Dom 163m2 + Działka 300m2, w mieście nakło nad notecią! Czysty, zadbany, funkcjonalny, ładnie wykończony i wyposażony dom: -kuchnia w zabudowie, -meble kuchenne ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brąswałd

Brąswałd,warmińsko-mazurskie

382 000 zł220 m² 1 736,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Budynek mieszkalny w budowie, szeregowiec skrajny do częściowego wykończenia. Składa się z 7 pokoi, kuchni, 2 łazienek, spiżarni oraz kotłowni. Wokół domu zagospodarowany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brusy

Brusy,pomorskie

877 000 zł360 m² 2 436,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi sprzedający. Nowa niższa cena. Wyjątkowa oferta W bardzo atrakcyjnej cenie! Posiadłość położona w miejscowości męcikał, w urokliwej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

4 400 000 zł899 m² 4 894,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Rezydencja pod warszawą - 5 minut do Wilanowa po wybudowaniu mostu południowego (s2). Oferta sprzedaży oryginalnej architektonicznie rezydencji zlokalizowanej na dużej, naturalnej wydmie porośniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gostyń

Gostyń,śląskie

300 000 zł118 m² 2 534,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowo wybudowany dom w Gostyni o pow. użytkowej 118.35mkw na działce o pow. 450mkw. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2014r. Dach o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojnice

Chojnice,pomorskie

877 000 zł360 m² 2 436,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Nowa niższa cena. Wyjątkowa oferta W bardzo atrakcyjnej cenie! Posiadłość położona w miejscowości męcikał, w urokliwej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stary Śleszów

Stary Śleszów,dolnośląskie

590 000 zł144 m² 4 097,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 144m2 z poddaszem użytkowym. Dom jest wykończony i w pełni umeblowany. Wysoki standard wykończenia wnętrz. Duża działka,atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 250 000 zł238 m² 5 252,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy parterowy dom W pięknym ogrodzie 8 km od ch Korona Budynek z 2010roku. Cały z wysokiej klasy materiałów ceramicznych. Ściany z porothermu, ocieplony styropianem-12, 25 wełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Polecam państwu ładny dom wolnostojący 180m2 posadowiony na działce 548m2, doskonale zlokalizowany w okolicy Placu Kasztelańskiego na warszawskim Bemowie. Dom wybudowany w technologii.