dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

480 000 zł258 m² 1 863,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia. Wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający! Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w otoczeniu domów jednorodzinnych w atrakcyjnej dzielnicy Koszalina. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

365 000 zł200 m² 1 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom wolnostojący - Międzyrzecze Górne- bielsko-Biała bardzo atrakcyjna cena! Bardzo przytulny dom z ogródkiem, w świetnym stanie technicznym o powierzchni mieszkalnej 147m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Meksyk

Rybnik,śląskie

299 000 zł190 m² 1 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom do wprowadzenia nie przegap okazji! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ładny dom z lat 80-tych, na działce o pow. 700 m2. Dom po generalnym remoncie. Podłogi panele i płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

490 000 zł244 m² 2 008,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga atrakcyjna zmiana ceny! było 600.000 PLN JEST 490.000 PLN! ATRAKCYJNA ZMIANA CENY! Nr umowy w biurze: 1048 Nowa oferta! Nowa oferta! Dom na sprzedaż w Ojerzycach. Pow. działki 3008 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

440 000 zł161 m² 2 732,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dom ok.10-letni, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niekrasów

Niekrasów,świętokrzyskie

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:28 000 m²

dom z 2007 r. 2 sypialnie, pokój z aneksem kuchennym, kominek, 2 łazienki, wanna z hydromasażem, solary, duża ogrodzona działka częściowo zalesiona z bramą na pilota, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wolności

Świebodzin,lubuskie

265 000 zł90 m² 2 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna zmiana ceny! atrakcyjna zmiana ceny! Nr um. w biurze 1162. Przedstawiamy Państwu parterowy domek jednorodzinny w zabudowie szeregowej przy Placu Wolności w Świebodzinie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

429 000 zł80 m² 5 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, 1-piętrowy dom usytuowany w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek murowany, z lat 60-tych, podpiwniczony, otynkowany. Rozkład pomieszczeń: na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pawły

Pawły,podlaskie

89 000 zł140 m² 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

***polecamy państwu dom wolno stojący ok.140m2 1000 m2 DZIAŁKA 30km OD BIAŁEGOSTOKU*** SUPER OFERTA:) Polecamy Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o pow ok.140 m2 Parter + poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pakówka

Pakówka,wielkopolskie

110 000 zł120 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku otoczony lasami i łąkami .Dom jest parterowy wraz z niewielkim budynkiem gospodarczym , media to prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Potycz

Potycz,mazowieckie

299 000 zł156 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Góra kalwaria - potycz, dom 156m2 po.całk, parterowy z poddaszem użytkowym, na działce 1426m2, pokoje: 4, 40 km od W-wy dom solidny, pokoje przestrzenne, w cichej, zielonej okolicy-widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

195 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Budowlana działka 2000m z drewnianym domkiem położona ok 2 km od Zalewu Zegrzyńskiego w dorzeczu Bugu i Narwi. Domek o powierzchni 2x33m(góra i dół). Na dole, duży widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:972 m²

Biuro best broker nieruchomości oferuje Państwu do sprzedania położony w Czechowicach-Dziedzicach dzielnicy Grabowice (rejon os. Północ) wolnostojący budynek mieszkalny z 1998r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Polecam parterowy dom z klimatem na zagospodarowanej działce położone niedaleko Dobrej Szczecińskiej. Dom składa się z 4 pokoi otwartej kuchni łazienki. Z salonu wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Walendów

Walendów,mazowieckie

1 450 000 zł259 m² 5 598,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Ekskluzywny dom położony na eleganckim, przestronnym i monitorowanym osiedlu w miejscowości Walendów. Osiedle posiada własny kort tenisowy, boisko do koszykówki i plac zabaw. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamienna

Radom,mazowieckie

570 000 zł204 m² 2 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Do sprzedania dom z budynkiem gospodarczym na osiedlu Borki. Dom postawiony na prostokątnej ogrodzonej działce przy drodze asfaltowej. Na parterze znajduje się duży słoneczny salon, widna umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

385 000 zł120 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Bez czynszowy dom na wsi wolno stojący parterowy z poddaszem użytkowym,częściowo podpiwniczony położony w odległości 15km od Stargardu Szczecińskiego.Dom po gruntownym remoncie w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borówkowa

Rotmanka,pomorskie

370 000 zł270 m² 1 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający. Dom częściowo wykończony W zabudowie bliźniaczej położony W spokojnej dzielnicy gdańska- rotmance. Spokojna okolica, bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

450 000 zł166 m² 2 710,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 166,00 mkw w Bielsku - Biała dzielnica Stare Bielsko. Budynek wybudowany w zabudowie domów jednorodzinnych, położony na ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobromierz

Dobromierz,dolnośląskie

240 000 zł180 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży,przytulny, ciekawy architektonicznie dom w zabudowie szeregowej, położony w cichej uliczce, niedaleko centrum Dobromierza.Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, dach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Lublin,lubelskie

690 000 zł249 m² 2 774,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny skrajny segment W stanie deweloperskim W dzielnicy szerokie. Budynek o zwartej, zgrabnej bryle. Powierzchnia całkowita 248,70 mkw, użytkowa 112mkw. Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

587 000 zł113 m² 5 185,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

| polecam domy W zabudowie szeregowe na wrocławskim oporowie Przedmiotem sprzedaży są domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 117 - 130 mkw. W sprzedaży znajdują się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Meksyk

Rybnik,śląskie

440 000 zł270 m² 1 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:712 m²

Do sprzedaży budynek wybudowany w latach 90 tych. Dom jednorodzinny typu wysoki parter w Rybniku dzielnica Meksyk o pow. 160 m2 oraz działce 712 m2. Na parterze mieści się kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mierzęcice

Mierzęcice,śląskie

495 000 zł128 m² 3 867,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Oferta godna uwagi.Przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu położonego miejscowości Boguchwałowice. Budynek piętrowy, niepodpiwniczony, oddany do użytku w 2007r.Na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam na sprzedaż dom 130m2 na działce 500m2 - Kiekrz cena: 320 000 zł Dom wolno stojący położony na końcu małe uliczki, w znakomitej lokalizacji Kiekrza. Do Małego Jeziora Kierskiego 500 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

359 000 zł220 m² 1 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 3 km od centrum Środy Wielkopolskiej Proponowana cena 359 000 zł do negocjacji. Pełna własność Rok budowy 1987 Powierzchnia całkowita domu 220 m2 Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

480 000 zł119 m² 4 033,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:218 m²

Dom Bliźniak Sprzedaż Kolonia Gosławicka U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 119 m2, na działce 2,18 a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Dzieduszyce

Nowe Dzieduszyce,lubuskie

210 000 zł150 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 150 m2 (powierzchnia użytkowa 120 m2) na działce o powierzchni 2 000 m2. Cena 210 000 zł. Dodatkowe koszty związane z bieżącym użytkowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

330 000 zł180 m² 1 837,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Nieduży, parterowy, wygodny dom dla rodziny 2-4-osobowej. Przestronny, jasny pokój dzienny z dostępem do gabinetu lub dodatkowej sypialni zapewnia duży komfort mieszkańcom lubiącym spędzać czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł133 m² 3 601,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nowa super oferta! Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem. 4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, komin pod kominek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lawendowa

Skórzewo,wielkopolskie

765 000 zł245 m² 3 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:870 m²

Skórzewo - os. Cyrtusowe, ul. Lawendowa/ananasowa - polecam do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy o pow. 245m2 na działce 870m2. w stanie surowym zamkniętym. Dom położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

425 000 zł115 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Osiedle "kasztanowy zakątek" super oferta cenowa - ograniczona czasowo do końca miesiąca. Polecamy na sprzedaż trzypoziomowy, pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

587 000 zł116 m² 5 047,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Krosno,podkarpackie

315 000 zł330 m² 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom stan surowy zamknięty w centrum Krosna wolno-stojący na działce 0,0829 ha.Powierzchni mieszkalnej 220m2+110m2 poddasze odpowiednie do adaptacji mieszkalnej.Garaż w budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:18 780 m²

Do sprzedaży dom parterowy z bali drewnianych do generalnego remontu położony tylko 30 km od Krakowa i 13 km od Wadowic. Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok. 70 m2, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Oliszki

Oliszki,podlaskie

410 000 zł230 m² 1 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Duży reprezentacyjny dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Dom jest niepodpiwniczony. Na parterze znajdują się kuchnia z jadalnią, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

550 000 zł236 m² 2 326,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Rewelacyjna oferta domu na sprzedaż. Nr umowy w biurze:1126.Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż w Lubogórze 3 minuty samochodem od Świebodzina. Układ pomieszczeń oraz ich powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kościan

Kościan,wielkopolskie

349 000 zł147 m² 2 374,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Opis (oferta bezpośrednia, bez prowizji!). Oferuję na sprzedaż dom położony w bardzo fajnej dzielnicy mieszkaniowej Kościana. Moja propozycja to solidny i ciekawie usadowiony na 512-metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Chorzów- batory, wolnostojący dom o pow. 150m2 położony jest na ładnej działce o pow. 657m2. Dom jest w kształcie kostki jest I piętrowy z lat 60-tych. Na parterze są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jastrzębie Górne

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

315 000 zł250 m² 1 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam dom położony w Jastrzębiu Zdroju. Dom z roku 1995, wybudowany tradycyjna technologią o powierzchni całkowitej 250m2, budynek w całości jest podpiwniczony, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 600 000 zł279 m² 5 734,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Zalesie górne - dom jednorodzinny na piękniej działce blisko lasu, wyjątkowa lokalizacja, powierzchnia działki -1533 mkw Powierzchnia domu- 235 mkw użytkowa+ 44 garaż w bryle budynku. Dom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij