dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowa inwestycja - Dom w Malinówkach 11 w Zabierzowie Bocheńskim! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję - dom w Malinówkach 11, którego budowę rozpoczęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł360 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, podpiwniczony, jednopiętrowy dom o powierzchni około 220 m2 , usytuowany na dużej działce , który jest idealny dla osób , które poszukują przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł394,89 m² 2 253,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 116 m²

Opis: szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z komfortem, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na wodę? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Wincentowie (koło.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro jwg Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Toruniu, w dzielnicy Czerniewice, przy ulicy Relaksowej, na działce o powierzchni 814 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115,52 m² 8 215,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiam, bliźniak o powierzchni ok. 115m2. Posadowiony na działce 355m2 Budynek będzie oddany do użytkowania w Stanie Deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł320 m² 4 309,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Witam Serdecznie. Magic House Nieruchomości prezentuje Państwu sprzedaż Domu Jednorodzinnego z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 320m2 z czego 220m2 dom a 120m2 dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł76,50 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:759 m²

Na sprzedaż oferuję dom w miejscowości Cynków o powierzchni całkowitej 76,5 m . Dom położony jest na działce 759 m w urokliwej gminie Nałęczów. Lokalizacja gwarantuje ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł170 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Tylko w Platinum House! nowa cena! było: 1 340 000,00 zł obecnie: 1 290 000,00 zł Na sprzedaż dom wolnostojący w Leśniowie Wielkim. Szukasz przestrzeni, spokoju i domu, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł96,36 m² 2 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowość Radgoszcz, gmina Troszyn, składająca się z działki o powierzchni 7700m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł138 m² 9 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Suchego Lasu, przy ul. Maciejkowej. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedam siedlisko ze starym domem w okolicach jeziora "mausz", położone w Parchowie w okolicach Frydrychowa. Teraz super cena! Na działce liczne drzewa owocowe i inny starodrzew,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom w stanie surowym zamkniętym na dużej działce Lokalizacja: miejscowość na trasie Świdnica-Wrocław, super oferta dla wszystkich pracujących w Świdnicy, wrocławiu i okolicach,.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł123,37 m² 7 205,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Wyłącznie w Biurze Forma Nieruchomości Dom wolnostojący, z końca lat 70-tych, przy ul. Fordońskiej, o powierzchni ok. 124 m , usytuowany na działce o powierzchni 495 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł141 m² 9 712,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Nieruchomość w Musułach (zlokalizowana tuż obok Grodziska Mazowieckiego) Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z pięcioma sypialniami. Usytuowany w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł126,50 m² 8 292,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Lokalizacja Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic w Gdyni- mały Kack. W bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na pograniczu z Gdynią Orłowo. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:51 167 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami w Michałówce, powiat Olkusz. Nieruchomość o łącznej powierzchni 5,1167ha zlokalizowana w Michałówce.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł833,46 m² 1 258,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Dom w stanie surowym otwartym zlokalizowany w urokliwym, spokojnym miejscu z widokiem na Tatry. Prowadzony na bieżąco Dziennik Budowy. W 2025 roku w sposób bezproblemowy ustalono.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł146,40 m² 4 084,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu drugi etap budowy wysokiej jakości domów z podziemnym garażem, ogrodem i pompą ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom na sprzedaż Charzyno, osiedle Villpark Cena: 990 000 zł Podstawowe dane Typ: dom wolnostojący, parterowy z garażem Rok budowy: 2025 Rynek: wtórny (oddany w stanie deweloperskim).

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł73,30 m² 4 079,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż Połowa domu w spokojnej okolicy | Niwica - Lokalizacja: niwica, woj. lubuskie Powierzchnia domu: 73,3 m Działka: 466 m Liczba pokoi: 3 (jeden przechodni) Pomieszczenia: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 402 zł94,76 m² 8 235,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowany dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce o powierzchni 145 m2, a jego powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 120 m2 zlokalizowany w Drohiczynie. Dom składa się z 2 pięter i piwnicy. Na parterze od głównego wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł189 m² 19 947,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w Magdalence przy lesie | 189 m | działka ponad 1000 m | bez pośrednika Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom piętrowy o powierzchni 189 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł697 m² 3 586,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:32 872 m²

Biuro Nieruchomości Stępień prezentuje państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko na Dolnym Śląsku, w gminie Lubomierz. Dom o powierzchni 697 m2 znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom do remontu położony w Rzeszowie ul. Porąbki. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową jednorodzinną i bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł99,99 m² 11 001,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą Domów na sprzedaż Bez Prowizji Bez Podatku pcc - 2% Funkcjonalny Dom na Sprzedaż 3-4 pokoje + ogródek Pełna zieleni okolica, liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 544 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu domu w miejscowości Wola Mokrzeska, około 28 km od Częstochowy. Dom o powierzchni 180 mkw posadowiony jest na działce 2644 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł205 m² 9 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom piętrowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 145 m (powierzchnia całkowita 205 m ), położony w miejscowości Bilcza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł120 m² 7 499,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom nad samą Brdą z widokiem na rzekę- rytel,.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł310 m² 4 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 725 m²

Przedmiotem oferty jest gospodarstwo, w skład którego wchodzą są dwa domy i zabudowa gospodarcza wraz dużymi garażami. Istnieje możliwość zakupu osobno - według rozpiski poniżej. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł321,80 m² 7 458,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Szukasz domu, który łączy przestrzeń, komfort i gotowość do zamieszkania od zaraz? Ta nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalnego wnętrza, wysokiej jakości wykończenia oraz dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł98 m² 5 051,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

*** lewino *** dom parterowy *** do wykończenia *** interesująca okolica*** lokalizacja : Lewino - gmina Linia , wieś położona w malowniczej okolicy Pojezierza Kaszubskiego. 2 najbliższe jeziora:.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł120 m² 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²