dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Zabrze

Zabrze,śląskie

299 000 zł135 m² 2 214,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 135m2 częściowo podpiwniczony usytuowany na działce o pow. 800m2. Nowy dach, nowe okna pcv. Parter składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł70 m² 4 261,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Nowa super oferta mieszkań W plewiskach Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

375 000 zł133 m² 2 819,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Cenisz swój czas? nie chcesz przechodzić stresów związanych Z budową domu od podstaw? ta oferta jest właśnie dla ciebie! nowoczesna architektura! Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej z 2008 roku znajdujący się w Katowicach Piotrowicach. Powierzchnia całkowita domu wynosi 150 m2, a powierzchnia użytkowa 108 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żelechów

Żelechów,mazowieckie

2 000 000 zł450 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom 100m2. pustak parter- kuchnia 1 pok , łazienka podłoga panele. kuchnia mała , piecyk gazowy. Na górze 2 pokoje. Rok budowy domu 1994 Dom na działce około 3000 m2 ogrodzony , starodrzew, ogród .przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 280 000 zł300 m² 4 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom Z tarasem I zadbanym ogrodem - tarnowo podgórne. Oferuję do sprzedaży dom piętrowy wolno stojący o powierzchni 300m2 posadowiony na działce o powierzchni 1080m2 w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

399 000 zł109 m² 3 660,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Osoba prowadząca ofertę: tel. Przedmiotem naszej oferty jest nowy 1-piętrowy bliźniak z możliwością wykorzystania poddasza, mieszczący się w Katowicach Podlesiu w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

579 000 zł262 m² 2 209,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 637 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kamiennogórska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:596 m²

Piękny dom z ogrodem i zapleczem warsztatowym Dla rodziny lub na działalność gospodarczą Polecam Państwu piękny rodzinny dom mieszczący się na osiedlu domków jednorodzinnych na Złotnikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Malcanów

Malcanów,mazowieckie

910 000 zł160 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom jedno piętrowy ` Bliźniak. Media: prąd ,siła , woda ,szambo, ogrodzenie metalowe , okna plastikowe, ogrzewanie olejowe .Poddasze nieużytkowe, dojazd utwardzony ,brak podpiwniczenia.Parter - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 200 000 zł245 m² 8 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 245m2 na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 750m2 do wprowadzenia się w stanie idealnym. Nieruchomość idealnie nadająca się na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

615 000 zł180 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Stan deweloperski .Piękny nowy bliźniak w spokojnej starej północnej części miasta. Autorski projekt zrealizowany przez doświadczoną miejscową ekipę budowlaną. Budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górzno

Górzno,kujawsko-pomorskie

169 000 zł125 m² 13,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dom piętrowy , podpiwniczony. Parter: 2 pokoje, kuchnia , korytarz: sciany wylozone marmurem braz. przedzielony drzwiami dwuskrzydlowymi. Pietro 3pokoje , kuchnia , lazienka nowa. Nowe instalacje wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł262 m² 4 351,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment środkowy o pow. użytkowej 215m2 z cegły, podpiwniczony z poddaszem podwyższonym na warszawskim Bemowie. Na parterze salon, otwarta kuchnia i przedpokój, całość ok. 80m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:999 m²

Nowoczesny dom parterowy Z poddaszem użytkowym! Oferuję do sprzedaży nowocześnie i ze smakiem wykończony dom parterowy z poddaszem użytkowym położony w Tarnowie Podgórnym. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Granica

Granica,mazowieckie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący 90m2 Granica -komorów skladajacy się z dwóch części starej budawanej 1930 roku i nowej wybudowanej 2003 roku. Działka 500m2 zagospodarowana liczne tuje i krzewy. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Baśniowa

Białystok,podlaskie

430 000 zł240 m² 1 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Polecamy do zakupu piękny dom wolnostojący usytuowany w najurokliwszym zakątku osiedla Jaroszówka. Na 193m2 składają się 4 sypialnie, pokój z kominkiem, przestronny salon, 2 łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 150 000 zł260 m² 15 961,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 000 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o olbrzymim potencjale z wieloma atutami (grunt rekreacyjno-turystyczno-budowlany) o pow.18 ha , położoną około 35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł119 m² 5 462,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowe domy W zabudowie szeregowej Z garażem I działką - poznań- smochowice Oferuję do sprzedaży nowe domy - zespół 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wygorzele

Tychy,śląskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:734 m²

| prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 200 m2 zlokalizowany w Tychach, w dzielnicy Wygorzele, położony na działce o pow. 734 m2. Nieruchomość wybudowana w 1981.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł165 m² 5 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom pasywny w zabudowie bliźniaczej realizowany w ramach unikatowej inwestycji mieszkaniowej na prestiżowym wrocławskim osiedlu Krzyki-Ołtaszyn. Dom charakteryzuje prosta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki

Wycinki,pomorskie

108 000 zł134 m² 805,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bory Tucholskie, wieś Wycinki, gmina Osiek Sprzedam rozpoczętą budowę siedliska na działce 1000m2, pozwolenie na budowę obejmuje dom jednorodzinny całoroczny i budynek gospodarczy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Suchy Dwór,pomorskie

580 000 zł137 m² 4 233,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, garażem i widokiem na morze! Położenie: dom usytuowany blisko Gdyni, na Suchym Dworze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojsławice

Wojsławice,świętokrzyskie

180 000 zł171 m² 1 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Do sprzedania dom znajdujący się w Wojsławicach, w gminie Kazimierza Wielka, ok 40km od Krakowa. Dom zlokalizowany jest na działce o powierzchni 0,94ha. Budynek wolnostojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

299 000 zł70 m² 4 261,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mrowino

Mrowino,wielkopolskie

399 000 zł145 m² 2 751,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny , segment zabudowy szeregowej zlokalizowany w Mrowinie, gmina Rokietnica o powierzchni użytkowej 145m2 z garażem.Powierzchnia działki-300-350 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom nowoczesny , o wysokim standardzie. Na pierwszym piętrze znajdują się 4 pokoje ( 20 m2, 20 m2 , 20 m2 , 15 m2) oraz łazienka (virelleyo i granity) , natomiast parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strażów

Strażów,podkarpackie

1 080 000 zł300 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom jednorodzinny ,w srodku do wykonczenia ,na zewnatrz ocieplony elewacja zrobiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Dom typu klocek z 2 tarasami od wschodu.+ budynek 35m ( pokój kuhnia i łazienka z oddzielnym ogrzewaniem). Na działce kilka drzew owocowych i skwerek między domami. 1 poziom garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Twardowskiego

Kraków,małopolskie

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:180 m²

Proponujemy Państwu piękny dom w bardzo dobrej lokalizacji. Dom jest odsunięty od ul. Kapelanka co zapewnia ciszę i spokój ale nie za bardzo co skutkuje bliskością przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ciężkowice

Jaworzno,śląskie

270 000 zł95 m² 2 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:416 m²

Oferta godna uwagi - dom Z dużym garażem - jaworzno -ciężkowice - działka O powierzchni 416 m2 oferta wstrzymana Do sprzedania dom jednorodzinny znajdujący się w Jaworznie, dzielnica.