dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Czułów

Tychy,śląskie

399 000 zł127 m² 3 141,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:197 m²

| oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 107,2 m2. Dwukondygnacyjny dom z użytkowym poddaszem, widny, przestronny, bardzo funkcjonalnie zaprojektowany. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Kąpino,pomorskie

669 000 zł155 m² 4 316,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom Z samochodem W cenie! Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem mieszkalnym, garaż w bryle budynku. Powierzchnia domu 155 m2, działka 620 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

940 000 zł314 m² 2 993,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Dom o pow.użytkowej192m2 na 1310m zagospodarowanej działce na WROCŁAWSKICH IWINACH z dużym 36m2 garażem. Dwa tarasy jeden balkon.Na parterze pokój dzienny z kominkiem ponad 30m2,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Boguchwałowice

Boguchwałowice,śląskie

80 000 zł30 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:351 m²

Oferujemy do sprzedaży domek letniskowy murowany niedaleko zalewu Przeczyckiego,w sasiedztwie domków rekreacyjnych,1 pokój, kuchnia z jadalnią, łazienka, wc, taras. Budynek w dobrym stanie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

399 999 zł115 m² 3 478,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Osiedle "kasztanowy zakątek" super oferta cenowa - ograniczona czasowo do końca miesiąca. Polecamy na sprzedaż trzypoziomowy, pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Francuska

Leszno,wielkopolskie

730 000 zł280 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:432 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż duży dom w zabudowie szeregowej ul. Francuska. Dom o powierzchni około 280 m2 (w tym piwnica 60 m2) składa się z: - parter salon z jadalnia ok 45 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 090 000 zł1 077 m² 1 012,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Osoba prowadząca ofertę: tel. Przedmiotem naszej oferty jest kamienica składająca się z dwóch budynków. Zlokalizowana w centrum Siemianowic Śląskich. Pierwszy budynek 4-kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

705 000 zł350 m² 2 014,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:395 m²

Idealna oferta dla rodziny wielopokoleniowej, na inwestycje, biuro, przedszkole, firmę Dom przystosowany pod wynajem lub działalność gospodarczą. Budynek po generalnym remoncie przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

659 000 zł137 m² 4 810,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Ruda Śląska Wirek-kilkaset metrów od zjazdu z A-4-kilka minut od Zabrza. Oferujemy bardzo nowoczesny, energooszczędny, wolnostojący dom z roku 2013 o pow. użytkowej 137 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Doskonale zlokalizowany budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim w uroczej dzielnicy Bezrzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł170 m² 4 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na biskupinie we wrocławiu.DOM SKŁADA SIĘ Z 3 KONDYGNACJI.W PRZYZIEMIU KOTŁOWNIA ORAZ POM.GOSPODARCZE.PIĘTRO TO SALON Z WYJŚCIEM NA TARAS,KUCHNIA Z JADALNIĄ, ŁAZIENKA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jasne Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł410 m² 1 948,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:407 m²

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający - okazja - - reprezentacyjna willa na jasnych błoniach - Dom wolnostojący 4 kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 410m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Psary

Psary,dolnośląskie

379 000 zł82 m² 4 610,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:534 m²

| polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w podwrocławskich Psarach. Lokalizacja przy trasie wylotowej na Poznań, zaledwie 10 km od wrocławskiego Rynku oraz przy obwodnicy autostradowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciecierzyn

Ciecierzyn,lubelskie

565 000 zł260 m² 2 173,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Ciekawa propozycja! Nieruchomość położona blisko drogi krajowej z bezpośrednim wjazdem z tejże drogi. Na terenie działki znajduje się dom o powierzchni całkowitej 260mkw oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pieczurki

Białystok,podlaskie

336 000 zł190 m² 1 768,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Okazja cenowa! Polecamy dom do sprzedania w urokliwej dzielnicy Białegostoku, blisko lasu. Pół bliźniaka o pow. 110m2 - parter + piętro, dodatkowo 55m2 poddasza do aranżacji oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paczyna

Paczyna,śląskie

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom mieszkalny jednorodzinny, połączony z budynkami gospodarskimi / obora + stodoła /, oraz dwa wolno stojące garaże. Budynki w dobrym stanie technicznym, wymagają jednak drobnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Godów

Godów,śląskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu jednorodzinnego w Godowie.Dom o pow. 120 m położony na 10 ar zagospodarowanej i ogrodzonej działce.Okolice domków jednorodzinnych dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobromierz

Dobromierz,dolnośląskie

129 000 zł110 m² 1 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Własna studnia wykorzystywana do podlewania ogrodu i sadu. Do sprzedaży dom położony prześlicznym, malowniczym zakątku, w małej miejscowości pod Dobromierzem.Dom (mieszkalno-gospodarczy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wygoda

Białystok,podlaskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecam Państwu Szeregówkę na osiedlu Wygoda. Informacje podstawowe: powierzchnia użytkowa domu: 150 m2. Powierzchnia działki: 150m2. Liczba kondygnacji: 2. Rok budowy: 2004 r. Budulec: cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Suble

Tychy,śląskie

660 000 zł197 m² 3 350,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| nowa oferta! dom na sprzedaż W centrum tychów! Prezentujemy Państwu do sprzedaży skrajny szereg z garażem zlokalizowany w centrum Tychów - dzielnica Suble, o pow. całkowitej 197.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

470 000 zł203 m² 2 315,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż 1/2 bliźniaka na obrzeżach Świdnicy w kierunku na Świebodzice o pow. cal. 203 m2, pow. użytkowa 180 m2. Dom piętrowy składający się z paretr: pow. 84 m2: 4 pokoje, kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

775 000 zł210 m² 3 699,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Na sprzedaż piękny dom 210m2 usytuowany na działce o powierzchni 1204m2. Budynek znajduje się zaraz za granicą Nowego Tomyśla w Glinnie, pod lasem. Do domu prowadzi droga utwardzona, 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żeglce

Żeglce,podkarpackie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Piękny dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania. Bardzo cicha i spokojna okolica, ogród z drzewkami owocowymi, działka z możliwością uprawy własnych warzyw. Dojazd z gminnej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 500 000 zł320 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Budynek mieszkalny zlokalizowany w Szczyrku Biłej na działce o powierzchni 650mkw. Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi miejskiej ( w zimie odśnieżanej ).W pobliżu wyciagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

659 000 zł137 m² 4 810,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Ruda Śląska Wirek-kilkaset metrów do wjazdu na A-4. Oferujemy bardzo nowoczesny, energooszczędny, wolnostojący dom z roku 2013 o pow. użytkowej 137 m2, położony na działce o pow. 893.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mielno

Mielno,warmińsko-mazurskie

410 000 zł110 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Pięknie położona nieruchomość przeznaczona na cele mieszkalne, zabudowana domem wolnostojącym, parterowym z poddaszem użytkowym i z murowanym budynkiem gospodarczym. Dom całoroczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toszek

Toszek,śląskie

289 500 zł120 m² 2 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

- do sprzedaży dom w spokojnej i cichej okolicy , boguszyce (1,0 km. do Toszka ). Z okien widać zamek , las , a wokół dużo zieleni. Dom mieszkalny parterowy , murowany , kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

479 000 zł189 m² 2 534,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Doskonała lokalizacja, nowoczesna i funkcjonalna architektura, najwyższej jakości materiały to atuty inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brochocin

Brochocin,dolnośląskie

285 000 zł129 m² 2 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: miejscowość Brochocin, dom położony ok 5km od Trzebnicy i ok 20km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miejska Górka

Miejska Górka,wielkopolskie

250 000 zł622 m² 401,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący, stan surowy - otwarty, do wykończenia, podpiwniczenie, garaż wewnątrz budynku, budynek gospodarczy na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cekcyn

Cekcyn,kujawsko-pomorskie

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 380 m²

Siedlisko typu rancho w Borach Tucholskich (cekcyn) dla miłośników ciszy, spokoju i przyrody położone w lesie z pięknym widokiem na otaczające łąki. Mimo tak nie powtarzającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowackiego

Michałowice,mazowieckie

1 850 000 zł290 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Doskonale położona willa w Michałowicach, w niedalekiej odległości od kolejki wkd co zapewnia szybkie połączenie z Warszawą. Najbliższe otoczenie to domy jednorodzinne, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:972 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom jednorodzinny w Łochowie. Położony w cichym, spokojnym miejscu 200 metrów od głównej drogi. Na dachu kolektor słoneczny! Dojazd do centrum Bydgoszczy zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

492 000 zł133 m² 3 699,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 104m.kw., parterowy z poddaszem użytkowym (powierzchnia netto podłóg-ok.133m.kw., powierzchnia całkowita-ok.165m.kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bukowe

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł146 m² 2 729,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Koszalin, osiedle bukowe! Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części miasta. Dom posadowiony na działce o pow. 380 m2. Dom sprzedawany jest w standardzie developerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

880 000 zł360 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom o pow.360m2 wybudowany w 1997r. Parter i I piętro z niezależnymi wejściami i duże poddasze.Doskonały dla rodziny wielopokoleniowej z dwoma łazienkami 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

952 083 zł230 m² 4 139,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Wyjątkowy charakter osiedlu, na które składa się 12 domów w zabudowie bliźniaczej, nadaje nowoczesna architektura. Bryły budynków narysowane są prostymi liniami, a duże powierzchnie okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mikołajczyka

Błażejewo,wielkopolskie

680 000 zł271 m² 2 509,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

-oferta 0%- duży dom położony w malowniczej okolicy Jeziora Bnińskiego. Polecam dom o powierzchni użytkowej 271m2 na działce 1291m2. Dom posiada dwie kondygnacje połączone niezależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 200m2 położony na działce 6 ar. Dom składa się z: piwnicy- 1 pokój z kominkiem, 2 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, parter- salon z tarasem, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa! niższa cena! Dom do remontu na dużej, ładnej działce , ze wszystkimi mediami w Ligocie Pięknej.Dodatkowo na działce budynek gospodarczy. do remontu lub rozbiórki, w poblizu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzików

Radzików,lubuskie

110 000 zł79 m² 1 392,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:936 m²

Dom na wsi, położony w pobliżu parku ,lasu. Dom składa się z parteru i piętra, parter: 2 pokoje, kuchnie, łazienka, przedpokój; piętro:1 pokój i strych. Dom podpiwniczony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij