dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 486 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 486 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żywiecka

Rybarzowice,śląskie

199 000 zł164 m² 1 214,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:843 m²

Rybarzowice - do sprzedania dom z dużym poddaszem użytkowym Do sprzedania b ardzo ładny dom z poddaszem użytkowym, o pow. 163,8 m 2 , parter - 62,6 m 2 (+ garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Izabelin

Izabelin,mazowieckie

1 250 000 zł249 m² 5 020,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Kupujący nie płaci prowizji, cena do negocjacji! Piękny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem w Truskawiu przy ulicy Przecinka gm. Izabelin. Tylko 6,5 km od Warszawy Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dwurodzinny dom w cichej i spokojnej dzielnicy Wawer na osiedlu Falenica. Garaż pod budynkiem oraz wiata na terenie posesji.Duża piwnica z 2 pomieszczeniami. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniak

Lipniak,lubelskie

665 000 zł175 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Nowy dom pół bliźniaka o pow. 175m2 (ok 155 m2 pow. mieszkalnej + 20 m2 garaż), na działce 566m2, budowany z najlepszych materiałów (cegła ceramiczna, dachówka ceramiczna, drewno egzotyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Połowa domu w stanie deweloperskim. Położone blisko centrum Lęborka. Rozpoczęcie inwestycji w 2014. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sasino

Sasino,pomorskie

350 000 zł141 m² 2 479,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Do m wolnostojący dwukondygnacyjny w stanie surowym zamkniętym w Sasinie o pow. użytkowej 110,37m2. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

285 000 zł86 m² 3 302,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty w zabudowie domów bliźniaczych w Lęborku przy ul. Słonecznej, na spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 000 zł290 m² 5 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Na sprzedaż ekskluzywny parterowy dom wolnostojący o niepowtarzalnej bryle na styl dworku, zlokalizowany w spokojnym i urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

860 000 zł218 m² 3 944,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, na wskroś nowoczesny, na mikro-osiedlu w podwrocławskiej miejscowości Ślęza, sąsiedztwo Wysokiej i Bielan Wrocławskich. Miejscowość zabudowana pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

169 000 zł190 m² 889,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja- duża działka!do sprzedania dom wolno stojący w miejscowości Kalety. Budynek o powierzchni 190mkw, znajduje się na działce 1200m kw. Blisko jezioro, lasy, tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Joniec-Kolonia

Joniec-Kolonia,mazowieckie

292 000 zł200 m² 1 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Sprzedam duży dom całoroczny murowany, o przeznaczeniu rekreacyjnym lub mieszkalnym. Usytuowany w malowniczym Jońcu-Kolonii (60km od Warszawy). Położony 200 m od rzeki Wkry, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Zalesie Górne,mazowieckie

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 300m2 w Zalesiu Górnym w samym sercu Zalesia, położony blisko Ośrodka Wypoczynkowo- wodnego, stacji pkp i pks. Dom świetnie nadający się zarówno dla rodziny jak i ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł143 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej. Na dachu czarna dachówka ceramiczna, okna pcv od zewnętrznej strony okleina w kolorze złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Starołęka

Poznań,wielkopolskie

1 250 000 zł620 m² 2 016,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Unikat Nieruchomość do zamieszkania, z ogromnym potencjałem do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej- zarówno pod restauracje, szwalnie, usługi jak i produkcje. Witam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

95 000 zł110 m² 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:142 m²

Oferta sprzedaży małego domu w Nowogardzie o powierzchni użytkowej 57 m.kw. z działeczką o powierzchni 142 m.kw. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

515 000 zł200 m² 2 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 144mkw, położony na działce 900mkw w dzielnicy Stradom. Stan deweloperski to: wstawione okna pcv dwukolorowe-zewn. brązowe, wew. białe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

280 000 zł153 m² 1 830,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży bardzo urokliwie położony dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie deweloperskim na działce o pow. 1250m2 z garażem w bryle budynku znajdujący się w Mrozowie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta zarezerwowana do końca czerwca. Do sprzedaży dom wolnostojący położony na 10 arowej działce w spokojnej okolicy Woli Batorskiej z widokiem na Puszczę Niepołomicką. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł240 m² 2 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży budynek w zabudowie bliźniaczej o charakterze rezydencjonalnym położony na cichych i zielonym Stabłowicach z dala od głównych ciągów komunikacyjnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

110 000 zł46 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego 46 m2 w dzielnicy Smochowice, 10 km od Centrum Poznania. Dom należący do rod, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłapowskiego

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł240 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:370 m²

segment środkowy do odświeżenia, z pięknym tarasem i ogródkiem, w salonie kominek, zielona okolica i atrakcyjna lokalizacja blisko stacji metra Ursynów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołowno

Wołowno,warmińsko-mazurskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Mały domek wolnostojący, ocieplony, status - gospodarczy, możliwość całorocznego zamieszkiwania. jednokonygnacyjny z poddaszem użytkowym - do zagospodarowania na sypialnię. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ratanice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

895 000 zł216 m² 4 143,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność Oferuje do sprzedania dom usytuoway w dzielnicy Ratanice Dąbrowa Górnicza , na jednym z nowo powstałych osiedli domów. Dom wybudowany w 2009 roku.Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brudzów

Brudzów,świętokrzyskie

370 000 zł136 m² 2 720,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 136m2 położony w miejscowości Brudzów gm. Morawica. Dom w stanie surowym zamkniętym/deweloperskim Dom ocieplony styropianem (12 cm) została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł374 m² 4 679,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:281 m²

Dom z lat dziewięćdziesiątych usytuowany na Sadybie w doskonałym stanie do zamieszkania od zaraz lub po niewielkich przeróbkach.Doskonały również na siedzibę firmy. Parter domu stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Korzenna

Korzenna,małopolskie

154 000 zł110 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom w Siedlcach o powierzchni użytkowej 75 m2, usytuowany na działce o powierzchni 12,67 arów. Działka płaska w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołębicka

Sandomierz,świętokrzyskie

270 000 zł280 m² 0,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Okazja! Do sprzedaży dom wolnostojący w Sandomierzu przy ul.Gołębickiej, na działce 860m2 obsadzonej drzewami ozdobnymi i kilkoma owocowymi. Dom o powierzchni 220 m2 w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Harmęże

Harmęże,małopolskie

670 000 zł230 m² 2 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 414 m²

Sprzedam dom w gminie Oświęcim, w sołectwie Harmęże - 10 minut od centrum Oświęcimia. W rozliczeniu chętnie przyjmę mieszkanie. Sprzedaż bezpośrednia, bez pośredników. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

950 000 zł450 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 782 m²

Okazja! Nowa, niższa cena! Grunt z możliwością przeznaczenia na bloki wielorodzinne, wraz z kamienicą z początku XX w o pow. użytkowej 458 m2, w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

140 000 zł103 m² 1 359,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Atrakcyjne pół domu w okolicy Ińska na ładnej działce. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni,łazienki, osobnego wc oraz przedpokoju. Ściany gładkie malowane, podłogi drewniane. CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

499 000 zł183 m² 2 726,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Polecam dom(bliźniak) po kapitalnym remoncie (w 2005 r.) Dom idealny dla rodziny 2 pokoleniowej (parter - dla starszych osób: 3 pokoje + kuchnia + łazienka ok 83 m2; góra - dla rodziny z dziećmi: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

650 000 zł241 m² 2 697,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Uwaga przy zakupie tej nieruchomości nie płacicie państwo prowizji! Proponuję Państwu nowoczesny dom na zadbanym kameralnym osiedlu w Czarnych Błotach. Wybudowany na pięknej dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłobuck

Kłobuck,śląskie

780 000 zł330 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowy położony w centrum Kłobucka. Parter to cztery lokale handlowo- usługowe z wejściem z chodnika i witryną, góra to duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

395 000 zł98 m² 4 030,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający uwaga ostatni wolny bliźniak! Oferta sprzedaży dwu kondygnacyjnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:482 m²

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Strzemieszycach Wielkich, około 8km od centrum Dąbrowy Górniczej. Budynek murowany, wzniesiony z cegły, w latach trzydziestych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

639 000 zł166 m² 3 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż elegancki i funkcjonalny dom o pow. całkowitej 166m2 , użytkowej 146m2 , posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 2000m2 / Dom z 2008 roku budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gosławice

Opole,opolskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Narożna szeregówka w atrakcyjnej lokalizacji! Askania oferuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (narożny) na działce o powierzchni 380m2 zlokalizowany w Opolu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

510 000 zł132 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny w Krzykowie z 2009 r. o powierzchni 100 m2 + 32 m2 garaż. Powierzchnia działki to 1019 m. Pomieszczenia: salon z wyjściem na taras, 3 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł410 m² 560,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Atrakcyjne siedlisko po byłym gospodarstwie rolnym położone w odległości 9km od Stargardu Szczecińskiego.W skład nieruchomości wchodzą dom murowany parterowy 7- pokojowy o powierzchni 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł168 m² 1 186,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

W ofercie sprzedaży parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130,50 m2 na działce 894 m2 w okolicy Chociwla - 30 km od Stargardu Szczecińskiego.Budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia