dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 418 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

459 000 zł155 m² 2 961,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

DO sprzedaży! Nowo wybudowany dom parterowy z użytkowym poddaszem, z wbudowanym garażem, położony w Gorzowie Wlkp., na Zakanalu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

980 000 zł270 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Obniżka ceny O 220 000 tysięcy złotych Polecamy Państwu dom wolno stojący położony w Golczewie nad samym jeziorem na działce o powierzchni 980 m2 i powierzchni całkowitej 270 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudziniec

Rudziniec,śląskie

280 000 zł180 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Dom wolnostojący z lat 60-tych usytuowany w spokojnym miejscu, w otoczeniu domów jednorodzinnych i zieleni. Pow. ok. 180 m2, działka: 1129 m2. Parter: duża kuchnia ze spiżarką, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

510 000 zł132 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny w Krzykowie z 2009 r. o powierzchni 100 m2 + 32 m2 garaż. Powierzchnia działki to 1019 m. Pomieszczenia: salon z wyjściem na taras, 3 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysowa

Nekla,wielkopolskie

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom wybudowany w 2009 , posiadający wszystkie udogodnienia i przemyślane rozwiązania łącznie z klimatyzacją. Dom jest wykończony wewnątrz do zamieszkania. Budując go stosowałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kossaka

Nowy Wiśnicz,małopolskie

499 000 zł173 m² 2 884,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowy Wiśnicz - spokojna okolica, sarny za oknem, widoczny zamek Dom jednorodzinny dla 4-6 osób, o pow. całk. 173m2, rok budowy 2009. Działka o pow. 13ar o kształcie trójkąta/trapezu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

| świetna lokalizacja! Nowy dom w podwyższonym stanie deweloperskim! Zbudowany z wysokiej jakości materiałów i posiadający istotne udogodnienia (rolety antywłamaniowe, system odkurzacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł215 m² 3 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Segment narożny na Zaciszu z końca lat osiemdziesiątych położony na Zaciszu niedaleko Enel-Medu. W okolicy znajduje się zabudowa jednorodzinna i szeregowa. W pobliżu: szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pogwizdów Nowy

Pogwizdów Nowy,podkarpackie

269 000 zł175 m² 1 541,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Dom parterowy na działce o pow. 7,21 ara, wybudowany wg projektu Merkury 2, o pow. uż. ok.150m2 z garażem w bryle budynku (pow. cał. 174,5m2). Położony na nowym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jania Góra

Jania Góra,kujawsko-pomorskie

525 000 zł130 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Bardzo pięknie położony dom z drewna, z nasadzeniami brzóz i dojściem do jeziora-50m. Całość ogrodzona estetycznym płotem z drewna. Uwaga! można dokupić dalsze 6000m2 ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

287 000 zł249 m² 1 152,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym o pow. użytkowej 160m2, pow. całkowita 249m2,budynek ujawniony w kw, z wykonanym przyłączem wodnym, kanalizacyjnym i energetycznym oraz kanalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jakobinów

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:521 m²

Sprzedam dom o zabudowie bliźniaczej o powierzchni 68m trzy pokoje z kuchnią i łazienką. Powierzchnia działki 521m. Budynek parterowy podpiwniczony ze strychem. Elewacja zewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

850 000 zł159 m² 5 345,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Panewniki segment skrajny Z ładnym ogrodem kameralne osiedle zamkniete. - osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Marta Wojtasik tellicencjonowany pośrednik - lic zaw 8201) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pamiątkowo

Pamiątkowo,wielkopolskie

298 000 zł147 m² 2 027,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Obecnie najlepsza oferta cenowa na rynku! Kupując od nas: - nie płacisz 2% pcc - nie płacisz za pośrednictwo 2% - 30% zniżki u notariusza (za umowę przedwstępną płaci nasza firma!) - zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mechnice

Mechnice,opolskie

339 000 zł110 m² 3 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący do zamieszkania - Mechnice Gmina Komprachcice, 3 km. od Opola U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

3 400 000 zł350 m² 9 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Na sprzedaż Siedlisko położone nad brzegiem jeziora Tałty. Nieruchomość składa się z 3 budynków położonych na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 1,5ha. Budynek główny (wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

291 200 zł141 m² 2 063,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowo wybudowany dom w Kaniowie o pow. użytkowej 141.10 mkw + garaż 19,15 mkw. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2014r. Dach o konstrukcji drewnianej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

219 000 zł110 m² 1 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu typu bliźniak o pow. 110 m2, kubaturze 265 m3 mieszczący się w bardzo spokojnej malowniczej części Płot. Oferowana nieruchomości składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

265 000 zł150 m² 1 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

AD nieruchomości świadczy profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi w zakresie rynku nieruchomości. Żadnych dodatkowych opłat dla ad nieruchomości. Płacisz tyle właścicielowi ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stefana Batorego

Mława,mazowieckie

145 000 zł77 m² 1 883,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:890 m²

Pilnie sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

630 000 zł185 m² 3 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 938 m²

Dom wolnostojący parterowy na ładnie zagospodarowanej, zalesionej działce w miejscowości Henryków-Urocze 10 km od Piaseczna. Salon z kominkiem połączony z jadalnią i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osieck

Osieck,mazowieckie

550 000 zł412 m² 1 334,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Mamy do sprzedania dom jednorodzinny pow użytk. 268 m2 położony w Osiecku, nowe osiedle, odległość do szkoły, przedszkola, sklepu, przychodni, najbliższy przystanek bus około 700 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kwirynów

Kwirynów,mazowieckie

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do sprzedanie dom zlokalizowany w Starych Babiach na granicy z Kwirynowem na ładnej zadbanej działce o powierzchni 480m porośniętej tujami. Budowany w latach 90-tych. z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

799 000 zł218 m² 3 665,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:803 m²

Dom budowany na potrzeby własne.Powierzchnia całkowita (dom+garaż+strych) 336m2, pow.użytkowa 218m2. Ogrzewany gazem i częściowo kominkiem.W salonie znajduje się stylowy kominek, którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Waryńskiego

Chorzów,śląskie

299 000 zł135 m² 2 214,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja! Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 135m2 (całkowitej 180m2) na działce 300m2 położony w Orzeszu w okolicy ul. Waryńskiego. Doskonale skomunikowany z Katowicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

400 000 zł150 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Do sprzedania oferuję dom wolnostojący w spokojnym zakątku Szczawienka. Dom składa się z parteru : salon, 2 sypialnie, łazienka, wc i kuchni oraz użytkowego poddasza ( można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mąkoszyce

Mąkoszyce,opolskie

105 000 zł170 m² 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do sprzedania Dom jedno kondykcyjny o pow.340m2. Nieruchomość jest podzielona na dwie części:mieszkalną oraz magazynową każda z tych części ma tą sama pow. 170m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

420 000 zł270 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom wielorodzinny, składający się z 7 niezależnych mieszkań ( 3 kawalerki o pow 27m2, 3 kawalerki o pow. 25m2 , jedno mieszkanie dwupokojowe o pow. 48m2 ). Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

235 000 zł171 m² 1 373,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:981 m²

Dom W pogwizdowie 235 000 zł Prezentujemy na sprzedaż dom w stanie surowo zamknietym, wykonany według projektu firmy Archeton Jaspis L. Parter 84,5

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł168 m² 1 186,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

W ofercie sprzedaży parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130,50 m2 na działce 894 m2 w okolicy Chociwla - 30 km od Stargardu Szczecińskiego.Budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:872 m²

Projekt "miodowy miesiąc" firmy "murator".Jest to bardzo ładny dom, w stanie deweloperskim. Posiada rolety zewnętrzne,brama garażowa na pilota.Instalacja elektryczna rozłożona.Oferta godna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

310 000 zł115 m² 2 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Zaborzu koło Oświęcimia o łącznej powierzchni około 23 arów, zabudowana budynkiem mieszkalnym, budynkiem gospodarczym-szopą oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Odległość do warszawy bemowo 5km, odległość do przystanku do500 m. Nowocześnie urządzony i bardzo funkcjonalny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym (projekt akacja II) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:603 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Działka szeroka ok.10m, dojazd drogą asfaltową.Uzbrojenie: woda, prąd, gaz oraz kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

590 000 zł216 m² 2 731,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Polecam bardzo ładny dom w Zielonce. Dom posadowiony jest na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 1599 m2. Na parterze domu znajduje się duży salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kurowo Braniewskie

Kurowo Braniewskie,warmińsko-mazurskie

295 000 zł240 m² 1 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 045 m²

Sprzedam siedlisko wiejskie w okolicy Młynar, zabudowane domem o powierzchni 240m2 (120m2 mieszkalnych oraz 120m2 strychu do adaptacji) w Kurowie Braniewskim. Miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jedności Robotniczej

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł178 m² 3 082,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom solidnie wykonany, pokryty dachówką braas, okna, parapety zewnętrzne i brama garażowa w kolorze "złoty dąb". Wewnątrz instalacje :gazowa, elektryczna, alarmowa,tv, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Benowo

Benowo,pomorskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom 12-letni (pustak) jednorodzinny ,parterowy, 60m kwadratowych (3 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 garderoby) z działką 0,60 ara (0,27 ara lasu i 0,33 ara ziemi) niedaleko drogi wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:757 m²

Bardzo dobra lokalizacja! Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Sulejówku. Budowany w technologii tradycyjnej z lat 80-tych. W 2000 roku przeprowadzony remont ( ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyścigowa

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wrocław Krzyki, okolice ul. Wyścigowej Atrakcyjne kameralne położenie wśród zabudowy willowej. Dom w zabudowie bliźniaczej, 2 kondygnacyjny, do remontu. Powierzchnia domu około 120 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strachocin

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł270 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis: polecam skrajny szereg na osiedlu Strachocin o powierzchni użytkowej 191m + 18m garaż. Budynek składa się z 7 pokoi, kuchni z jadalnią, 2 łazienki, 2 pomieszczenia gospodarcze,.