dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 431 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

690 000 zł177 m² 3 898,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na nowym osiedlu zamkniętym w Świebodzicach. Dom o powierzchni całkowitej 177m2 złożony z parteru: salonu, kuchni, łazienki piętra: 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

659 000 zł137 m² 4 810,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Ruda Śląska Wirek-oferujemy bardzo nowoczesny, energooszczędny, wolnostojący dom z roku 2013 o pow. użytkowej 137 m2, położony na działce o pow. 893 m2. Na działce również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

191 000 zł330 m² 578,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:933 m²

Do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zrdój. Dom o powierzchni 330m2, w trakcie budowy, stan surowy otwarty. Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł157 m² 3 726,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przytulny, rozkładowy segment na Białołęce z garażem w bryle budynku. Działka 180 m2 zagospodarowana. Segment znajduję się na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu z bardzo ładnym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł115 m² 2 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W przeźmierowie! Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 115 mkw położony w Przeźmierowie. Budynek parterowy, częściowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyczółkowa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł255 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

| bardzo dobra lokalizacja na nowo powstałym kameralnym osiedlu domów w Wilanowie-Powsinie, nie daleko ulicy Przyczółkowej zapewniającej świetne połączenie komunikacyjne z centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

455 000 zł220 m² 2 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom całkowicie odświeżony, wszystkie ściany na nowo przemalowane wraz z elewacją. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z cegły i gazobetonu. Ocieplenie wykonane styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

879 000 zł160 m² 5 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Bardzo ładny dom w pięknej okolicy. Pokoje: salon ok.30m2 z kominkiem, 18m2, 14m2 z bardzo oryginalną zabudową, 11m2, w salonie i jednym z pokoi ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

25 000 zł50 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do rozbiórki. Pow. Domu 50 m2 Pow. Działki 500 m2 Cena 25.000 zł / Do Negocjacji. Cena m2: 50,- pln Dom do rozbiorki. Położony w Suchej Beskidzkiej na działce o powierzchni 5 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostyń

Gostyń,śląskie

315 000 zł136 m² 2 316,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! sprzedam pilnie nowy dom w Gostyniu w stanie surowym otwartym o powierzchni 136 mkw położony na działce o powierzchni 800 mkw. Dom został wybudowany z pustaka w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gostyń

Gostyń,śląskie

400 000 zł185 m² 2 157,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowo wybudowany dom w Gostyniu o pow. użytkowej 128,54 mkw na działce o pow. 640 mkw. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2014r. Dach o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozienice

Kozienice,mazowieckie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym położony w Nagórniku, pow. kozienicki. Dom wolnostojący posadowiony jest na działce 1200 m 2 ładnie zagospodarowanej, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł146 m² 2 876,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu komfortowy dom z ogródkiem w zabudowie szeregowej. Usytuowany w pobliżu terenów zielonych w atrakcyjnej dzielnicy Bielska-Białej.Okolica bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł229 m² 1 740,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domu w zabudownie szeregowej z 1989r o powierzchni użytkowej 152,80m2 z działką 382m2. Dom zbudowany z cegły+ pustak ceramiczny ,dach-blacha cynkowa.Okna PCV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Komfortowy dom wolnostojący na Miedzyniu. Wspaniała cicha lokalizacja. Blisko lasu. Dom o powierzchni całkowitej 200m2. W 2005 roku przeszedł gruntowny remont, wymieniono wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Unisława

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż bliźniak w Antoninku ulica Unisława300m2 powierzchni , 100m2 piwnica 100m2 parter i 100m2 piętro , osobne piece gazowe dla parteru i pietra ,stan b dobry - instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchedniów

Suchedniów,świętokrzyskie

570 000 zł275 m² 2 072,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolnostojący wykonany z pustaka ceramicznego plus izolacja termiczna. Okna plastik Jezierski złoty dąb. Drenaż wokół domu. Działka ogrodzona, powierzchnia parkingowa - kostka brukowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Opis: polecam dom parterowy na osiedlu Widawa. Powierzchnia domu to 80m2 + garaż 22m2. Działka 1110m. Pokoje: 20m, 20m Jadalnia z kuchnią: 16m Taras: 15m Ogrzewanie to piec gazowy 2-funkcyjny. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczmiska Drugie

Karczmiska Drugie,lubelskie

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Witam wszystkich zainteresowanych. Do sprzedania mam dom w spokojnej okolicy blisko Kazimierza Dolnego nad Wisłą (10km). Dom składa się z: -dużej widnej kuchni z meblami w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem położony na os. Bajkowym. Dom zlokalizowany jest w sąsiedztwie lasu i innych domów mieszkalnych. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł158 m² 5 689,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Dwa domy na bartodziejach na jednej działce.Ładny duży podpiwniczony dom piętrowy z tarasem,dwoma balkonami i garażem w bryle budynku.Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł293 m² 4 436,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

U w A G A! Przepiękny, przestronny dom wolno stojący, piętrowy z podpiwniczeniem na bydgoskich piaskach. Usytuowany w na pięknej zielonej 900 metrowej działce, przy mało ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Naruszewo

Naruszewo,mazowieckie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy do nabycia całoroczny dom z niepowtarzalnym klimatem wiejskich. Nieruchomość położona w gminie Naruszewo. Dom do natychmiastowego zamieszkania,trzy pokoje. Dom kryty blacho-dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Morzewiec

Morzewiec,kujawsko-pomorskie

450 000 zł360 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Pilna sprzedaż, dobra cena. Atrakcyjny, wspaniale położony dom wolnostojący w Tryszczynie. Powierzchnia użytkowa około 240m2. Cena do negocjacji. Doskonale przystosowany do funkcji 2 rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

105 000 zł60 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:632 m²

Uwaga! okazja! Jeżeli szukają Państwo domu niedaleko Krakowa z dobrym dojazdem a zarazem w urokliwej okolicy to ta oferta jest dla Państwa! Do sprzedaży proponujemy Państw domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł154 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Tylko U nas! Polecam Dom według projektu domu pasywnego Pracowni Lipińscy "dom Cieply P160". Dom o bardzo dobrych parametrach termicznych, bardzo funkcjonalny, łączący bryłę tradycyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

790 000 zł294 m² 2 687,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:967 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w podwyższonym stanie deweloperskim w Niemczu. Świetna lokalizacja. Wokół nowo powstałe domy. Bardzo fajny widok. W niewielkiej odległości las. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny wolnostojący dom w samym sercu Konstancina. Na dole domu przestrzenny salon o pow.33 m2, kuchnia z jadalnią, przedpokój, łazienka i pokój. W garażu znajduje się pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żory

Żory,śląskie

242 000 zł90 m² 2 688,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

**nowa oferta domów wolnostojących orzesze-woszczyce, gardawice** Świetna lokalizacja blisko Żor. Domy usytuowane na nowym osiedlu w okolicy lasu, wśród drzew i łąk w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staffa

Chełmek,małopolskie

320 000 zł216 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Zadbany dom dwu-kondygnacyjny, o całkowitej powierzchni zabudowy 216 m2 (9 metrów x 12 metrów na każdej kondygnacji) plus niskie poddasze. Budynek stoi na ogrodzonej działce, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sobieski

Sobieski,mazowieckie

230 000 zł110 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Sprzedam murowany domek nad Wkrą w miejscowości Sobieskie gm. Joniec położony na ogrodzonej działce rekreacyjnej o powierzchni 1696m2. Działka prostokątna, z metalową bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stasi Las

Stasi Las,mazowieckie

470 000 zł165 m² 2 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta. Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 165 m2, użytkowej 130 m2. Składa się z 5 pokoi i 2 łazienek. Wybudowany został w 2008 r. W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dodatkowe informacje: typ zabudowy: gospodarstwo Typ własności: własność Stan domu: do kapitalnego remontu Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania: murowana Standard: inny Typ podłogi: deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

875 000 zł245 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy bliźniak na Gumieńcach, położony w cichym, spokojnym miejscu w bliskości środków komunikacji miejskiej. Dom gruntownie modernizowany w ostatnim czasie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Olimpijska

Ruda Śląska,śląskie

250 000 zł125 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kupno bezpośrednio od dewelopera, bez żadnych prowizji i podatku pcc. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Wirku ul. Olimpijska-Polna, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sudecka

Ruda Śląska,śląskie

345 000 zł125 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Kupno od dewelopera bez prowizji i podatku pcc. Strona: Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach ul. Sudecka (granica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł170 m² 2 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom środkowy szereg w dzielnicy Piaski.W skład domu wchodzą: na poziomie zero dwa pokoje,kuchnia,łazienka,korytarz z wyjściem na ogród ,na piętrze znajdują się trzy duże pokoje,jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

525 000 zł318 m² 1 650,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:769 m²

Oferta objęta programem 0% od Kupującego. Do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni 280m2 znajdujący się w okolicy ulicy kolumny(wiskitno). Dom wybudowany w 1991r. Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sośnicowice

Sośnicowice,śląskie

300 000 zł263 m² 1 139,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Do sprzedaży w okolicach Sośnicowic wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym usytuowany na działce o powierzchni ok 6 arów. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 121m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł250 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom położony jedynie 8km od granicy Warszawy, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Bemowa zajmie nam maksymalnie 12min. Dom parterowy z poddaszem o powierzchni 250m2 (205m2 użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 000 zł220 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:591 m²

Bardzo ładny słoneczny dom wolnostojące o powierzchni 220m2. Działka 591m2. Frontowe ogrodzenie kute. Dom składa się z 6 pokoi. Na dole ładny przestronny salon 44m2 z wyjściem na taras.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij