dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

440 000 zł170 m² 2 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 542 m²

Dom parterowy - pisarzowice - bielsko-biała Bardzo solidnie wybudowany, nowy dom parterowy, położony w ładnym, malowniczym miejscu w Pisarzowicach. Dom wybudowany wg indywidualnego projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wąska

Gdynia,pomorskie

659 000 zł160 m² 4 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ekonomiczny dom w środku miasta ale w zacisznym miejscu. Zobacz I negocjuj cenę! Utrzymanie domu o powierzchni całkowitej 160 m2 kosztuje latem 250 zł , zimą 550 zł ( ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szamotulska

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:528 m²

Polecam interesującą ofertę sprzedaży domu na cel mieszkaniowy lub dla firmy - dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony przy spokojnej ulicy na Poznańskim Grunwaldzie. Połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Belsk Duży

Belsk Duży,mazowieckie

299 000 zł162 m² 1 845,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 514 m²

Dom wolnostojący, parterowy położony w gminie Belsk Duży rozbudowany na bazie istniejącego budynku w roku 2010. Powierzchnia całkowita 162 m2, użytkowa 125 m2, działka 5514 m2. Na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga przy zakupie tej nieruchomości nie płacicie państwo prowizji! Absolutna nowość! Dom graniczący ze ściana lasu! Proponuję Państwu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogórze

Pogórze,śląskie

439 900 zł160 m² 2 749,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

nowa niższa cena, pilna sprzedaż! oferta na wyłączność dla osób ceniących nowoczesny wystrój wnętrz! Oferujemy Państwu komfortowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

890 000 zł324 m² 2 746,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży budynek o powierzchni użytkowej 324m2 położony w Andrychowie. Na parterze wyodrębnione pomieszczenie handlowo-usługowe z zapleczem socjalnym o powierzchni 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

740 000 zł120 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący - Winogrady,świetna lokalizacja,nowa cena 740 tys., powierzchnia 120m2!Dom piętrowy , podpiwniczony z garażem do sprzedania w ekskluzywnej dzielnicy Winogrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żagań

Żagań,lubuskie

380 000 zł795 m² 477,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Niższa cena! Polecamy na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 143m2. Dom zbudowany z cegły, częściowo podpiwniczony. Składa się z wiatrołapu, 4 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzesiny

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł114 m² 4 517,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż przestronny i niezwykle funkcjonalny dom jednorodzinny z wydzielonymi dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzesiny

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł114 m² 4 517,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boćki

Boćki,podlaskie

88 000 zł60 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Nieruchomość siedliskowa zlokalizowana w wyjątkowo cichym i uroczym miejscu, nie skażonym przemysłem i hałasem. Budynek drewniany, w dobrym stanie, częściowo podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziekanów Nowy

Dziekanów Nowy,mazowieckie

890 000 zł218 m² 4 082,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom z 2000r. położony w Dziekanowie Nowym. Budowany w technologii tradycyjnej z cegły, nowa elewacja, instalacje wodne wykonane z miedzi, ogrzewanie gazowe - piec Buderus. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł261 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący położony w dobrze skomunikowanej części Bezrzecza na działce 1065m. Powierzchnia domu całkowita to 260m2 natomiast użytkowa 217m2. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

520 000 zł146 m² 3 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania segment środkowy o pow. 146 m2, położony w Markach.Na parterze salon 46 m2 z wyjściem na taras, kuchnia widna, hall, łazienka, garaż; I Piętro: 4 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzesze

Orzesze,śląskie

285 000 zł145 m² 1 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Rewelacyjna oferta! Zapraszamy do obejrzenia nowo budowanego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku położonego w Orzeszu Gardawicach. Dom ma pow. 145 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Doleck

Doleck,łódzkie

210 000 zł75 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom jednorodzinny o pow. 85 m2 z ogrodzoną działką 2700 m2 we wsi Doleck. Działka położona w malowniczej okolicy rzeki Rawki, teren Bolimowskiego Parku Narodowego 60km od Warszawy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

197 000 zł80 m² 2 462,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Wilkowice /k. Bielska-Białej - połowa domu typu bliźniak ( mieszkanie 2 poziomowe ) Do sprzedania przestronna, bezczynszowa, połowa domu typu bliźniak (dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jutrzenki

Marki,mazowieckie

439 000 zł114 m² 3 850,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania połowa domu o powierzchni 113m2. Dom położony w ładnej dzielnicy Marek na działce o powierzchni ok 200m2. Na parterze znajduje się kuchnia i salon 40,7 m2, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubieszów

Lubieszów,lubuskie

280 000 zł60 000 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy na sprzedaż lub zamianę na dom w Żarach gospodarstwo rolne znajdujące się w okolicach Wymiarek. Gospodarstwo składa się z domu, stodoły, budynku gospodarczego, pola uprawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

398 000 zł900 m² 442,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom plus garaz jest ocieplony z oknami plastikowymi i szybami termicznymi podwojnymi Dachy w roku 2008 nowo pokryte papa zgrzewalna+rynny plastikowe. Garaz z aneksem warsztatowym,oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grota-Roweckiego

Katowice,śląskie

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Polecam do sprzedaży niezwykle atrakcyjny i wygodny dom w zabudowie bliźniaczej w jednej z najlepszych lokalizacji w Katowicach - Zarzecze. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

850 000 zł154 m² 5 519,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 124 m2, 4 pokoje, salon z kominkiem, umeblowane, duża kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, spiżarnia, garaż obok domu, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

339 000 zł136 m² 2 488,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

TA oferta tylko U nas! Biuro best broker oferuje do sprzedaży położony w Pisarzowicach (gmina Wilamowice) niepodpiwniczony, wolnostojący budynek mieszkalny wybudowany w 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wstrzymana - zacisze! przytulny, zadbany dom W zabudowie bliźniaczej. Zapraszam Państwa na Zacisze, najbardziej zielonej dzielnicy Wrocławia. Dom z 3 tarasami, niezależnym małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pamiątkowo

Pamiątkowo,wielkopolskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:783 m²

Atrakcyjny dom z 1954r po katitalnym remoncie w 2006r wymienione, okna, drzwi, co .piwnica -pomieszczenie gospodarcze Parter Kuchnia z oknem , salon i pokuj dzienny , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

234 000 zł110 m² 2 127,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Piękne miejsce, blisko lasu ** ożarowice ** bardzo atrakcyjna cena** Oferta dla osób ceniących spokój, idealna również dla rodziny z dziećmi. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 700 000 zł480 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, przytulna zabudowa bliźniacza (łącznie 480m2) składająca się z dwóch domów połączonych garażami. Dom pokryty jest dachówką cementową brass, okna plastikowe, główny materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

329 000 zł201 m² 1 636,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym położony w otoczeniu lasów w spokojnej miejscowości pod Grójcem. Powierzchnia całkowita 201 m2, powierzchnia użytkowa 119 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

549 000 zł161 m² 3 409,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo ładny dom o powierzchni 161 m2 w Krzakach Czaplinkowskich pod Górą Kalwarią. Dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy, przy drodze asfaltowej. Usytuowany jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żary

Żary,lubuskie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Nowa niższa cena! było 650 000zł. Jest 590 000zł. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Dom po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2007r. Dom podzielony jest na dwa odrębne, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzechwy

Bielsko-Biała,śląskie

389 000 zł80 m² 4 883,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:645 m²

Budynek wybudowany został z materiałów renomowanych firm według indywidualnego projektu. Wyjątkowo tani w eksploatacji ze względu na dobre ocieplenie oraz studnię wierconą i osadnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barcelońska

Katowice,śląskie

750 000 zł164 m² 4 573,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Piotrowice dom Z ładnym ogrodem lux - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyclicencjonowany pośrednik - lic zaw 11841) - Service in English - Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

488 000 zł130 m² 3 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej [segment wewnętrzny] położony w cichej i spokojnej okolicy poznańskiego Junikowa. Dom w nowoczesnej, atrakcyjnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siekierczyn

Siekierczyn,dolnośląskie

370 000 zł201 m² 1 840,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Obniżka ceny! Na sprzedaż budynek wolno stojący w Siekierczynie o powierzchni użytkowej 201,12 m2, mieszkalnej 129,73 m2. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, ale posiadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sportowa

Żary,lubuskie

370 000 zł150 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowa cena! było 380 000zł. Jest 370 000zł. Atrakcyjny dom W spokojnej, cichej okolicy! Polecamy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 150m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom 250m2 + 130m2 dodatkowo pomieszczenia gospodarcze (idealne miejsce na działalność gospodarczą. Dom wolno stojący na działce 880m2, wybudowany z cegły, teren ogrodzony. Na parterze, mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlesie

Katowice,śląskie

735 000 zł192 m² 3 828,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą nowego domu w Katowicach w Podlesiu. Oferta dotyczy domu na pięknym nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 532 m²

Piękny dom jednorodzinny W urokliwym miejscu, w otulinie starodrzewia, na działce O pow. 1532 m atrakcyjna cena. ulica ks. Malinowskiego, dom ok. 100 m od al. Nadwislańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żory

Żory,śląskie

410 000 zł96 m² 4 270,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Cenisz swój czas? nie chcesz przechodzić stresów związanych Z budową domu od podstaw? ta oferta jest właśnie dla ciebie! Jednocześnie masz możliwość kosmetycznego wykończenia wnętrza.