dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Laski Koszalińskie

Laski Koszalińskie,zachodniopomorskie

450 000 zł230 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Oferuję do sprzedania przestronny dom jednorodzinny w Laskach Koszalińskich. Dom jest położony w bardzo spokojnej i cichej okolicy, w sąsiedztwie są dwa dom. Miejscowość Laski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Stacja Metra Marymont

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł280 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Do sprzedania dom o pow. 280m2 na Bielanach( w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko do stacji metra. Działka 355 m2. Media miejskie. Piwnica: garaż na 1 samochód, gabinet, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janów Miejski

Mysłowice,śląskie

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Mysłowice, janów proponujemy do sprzedaży nowy dom o pow. 160m2, wybudowany na działce o pow. 425m2. Dom jest ocieplony. Na parterze jest pokój z wyjściem na ogród, przedpokój, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 220m2, na własnościowej działce o pow. 380m2, zbudowany w technologii mieszanej w 1972 roku, znajdujący się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł175 m² 3 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej w cichej części Wawra.Budowa zakończona, osiedle zamknięte, składające się z 20 domów. Dom nowy w stanie deweloperskim.Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczyna

Pszczyna,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wybudujemy Państwu kompleksowy Dom parterowy "kamilek" o powierzchni użytkowej 85 mkw z wysokim strychem o pow. 60mk. Kąt nachylenia dachu 41 stopni. Dom budujemy na wskazanej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł140 m² 3 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Rezerwacja Nieruchomość z 2002 roku w stanie do zamieszkania bez remontu. Połowa bliźniaka o pow. około 140m2 na działce 730m2. W budynku są 3 sypialnie.salon,gabinet, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Markach.Działka ok 175m2, wszystkie media miejskie.Dom jest w stanie surowym otwartym.Posesja ogrodzona.Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomość położona w Żyrardowie składająca się z domu wolno stojącego o pow. 220 m2 usytuowanego na działce o pow. 820 m2. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jęzor

Sosnowiec,śląskie

395 000 zł230 m² 1 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Sosnowiec- jęzor, proponujemy do sprzedaży wolnostojący dom z lat 80-tych, o pow. 230m2. Dom jest murowany, wybudowany metodą tradycyjną. Dach jest jednospadowy pokryty papa termozgrzewalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wetlina

Wetlina,podkarpackie

1 150 000 zł188 m² 6 117,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do sprzedania rezydencja z 2000 roku połozona w Wetlinie u podnóża Smereka.Dom wybudowany w technologii tradycyjnej wg własnego projektu z zachowaniem wysokiego stopnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Słupy

Słupy,warmińsko-mazurskie

441 000 zł160 m² 2 756,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Ładny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w niedalekiej odległości (ok. 6 km) od Olsztyna. Usytuowanie nieruchomości w spokojnej okolicy miejscowości Słupy, przy ścianie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

! rozkręcona kawiarnia - cukiernia - restauracja na sprzedaż! bez prowizji! Do sprzedaży dochodowa restauracja z salami do organizacji imprez okolicznościowych i zapleczem cukierniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzysztoforzyce

Krzysztoforzyce,małopolskie

399 000 zł127 m² 3 141,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

Do sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w miejscowości Krzysztoforzyce gmina Kocmyrzów-Luborzyca ok. 1,5 km od granicy Krakowa. Powierzchnia nieruchomości wynosi 119m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kokocko

Kokocko,kujawsko-pomorskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 80 m2. z możliwością adaptacji poddasza (ok. 40 m2). Obok domu 2 garaże w pełni wyposażone. Ponadto stodoła oraz obora starego typu. Dom oraz budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedania parterowy domek o powierzchni użytkowej 180mkw położony w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Nieruchomość posadowiona na pięknej działeczce 860mkw z krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, do remontu i wykończenia w Głogowie Młp. Dom o pow. 90 m2 usytuowany jest na 2,6 arowej, ogrodzonej działce. Na działce dodatkowo znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łańcut

Łańcut,podkarpackie

259 000 zł100 m² 2 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobre miejsce także pod działalność. Do sprzedania przestronny dom wykończony z oszkloną werandą znajdujący się w Łańcucie. Dom o pow. 100 m2 usytuowany jest na 21,5 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł211 m² 3 459,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom W zabudowie bliżniaczej położony we wrocławiu W cichej uliczce Z dobrym dojazdem do centrum oraz do aow I bielan wrocławskich.DOM SKŁADA SIĘ Z 3 KONDYGNACJI.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łańcut

Łańcut,podkarpackie

440 000 zł154 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Rewelacyjna cena! Do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154 m 2 w Łańcucie. Nieruchomość usytuowana jest na bardzo dużej działce (prawie pół hektara).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

830 000 zł400 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Do sprzedania duży, wolnostojący dom o pow. całkowitej 400 m kw. położony na malowniczej, widokowej działce (78 arów!) pod Wieliczką. Cena 830.000 zł. Budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łańcut

Łańcut,podkarpackie

278 000 zł110 m² 2 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 110 m 2, położony w Łańcucie blisko centrum miasta. Dwa osobne wejścia. Dom do zamieszkania lub pod cichą działalność. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Połomia

Połomia,śląskie

145 000 zł160 m² 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 215 m²

Tanio** duża działka***dom do remontu*** Na działce o pow. 4215 m2 w swojskim, uroczym klimacie, znajduje się dom o pow.80 m2 do remontu. Dom zbudowany w latach 1940 całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pilarzy

Warszawa,mazowieckie

782 254 zł170 m² 4 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Rembertów to pełna uroku, zielona dzielnica Warszawy, położona wśród lasów z własną, dobrze rozwiniętą infrastrukturą, pełni rolę samodzielnego miasteczka. W centrum dzielnicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mariew

Mariew,mazowieckie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom zbudowany w 2000 roku w technologii ytong, ocieplony wełną mineralną, obłożony klinkierem.Przepiękna działka, z działki wychodzi sie furtką do Puszczy Kampinoskiej.Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stacja Metra Marymont

Warszawa,mazowieckie

2 555 000 zł365 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:189 m²

Bardzo funkcjonalny segment położony w cichej , spokojnej okolicy na Marymoncie.Dom przygotowany do zamieszkania.W całym budynku okna i drzwi antywłamaniowe.Dom składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzysztoforzyce

Krzysztoforzyce,małopolskie

369 000 zł157 m² 2 350,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Do sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krzysztoforzyce gmina Kocmyrzów-Luborzyca ok. 1,5 km od granicy Krakowa. Powierzchnia nieruchomości wynosi 148m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kup

Kup,opolskie

200 000 zł120 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Dom, kup, 120 m2, 4 pokoje, działka 793 m2, garaż wolnostojący na 2 samochody. Oferta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

980 000 zł360 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom usytuowany jest w pięknych i zacisznych rejonach Marek z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miejskiego.Cena do negocjacji.Kontakt:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Buczkowice

Buczkowice,śląskie

345 000 zł184 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo funkcjonalny wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok.180mkw położony na ładnej 18a działce w Rybarzowicach - gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamień

Rybnik,śląskie

373 000 zł210 m² 1 776,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:860 m²

Posiadamy w ofercie ustawny dom o powierzchni 210 m2, usytuowany w dzielnicy Rybnika - Kamień. Budynek znajduje się na płaskiej, w pełni uzbrojonej działce o powierzchni 860 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgierz

Zgierz,łódzkie

579 000 zł137 m² 4 226,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni 137m2, zlokalizowanego w miejscowości Sokolniki, kania Góra. Budynek parterowy, zbudowany w 2010 roku ( odbiór 2012r. ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wstrzymana.Podpisana umowa przedwstępna.Ładny przestronny dom we Wrocławiu na Strachocinie.Na wysokim parterze znajduje się salon z kominkiem oraz wyjściem na taras i do ogrodu,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

429 950 zł150 m² 2 866,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 150 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o powierzchni 700 m2 w miejscowości Boża Wola 6km od Błonia i 40 km od W-wy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 350 000 zł450 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Klimatyczny dom w stylu dworek, wykonany i wyposażony z najwyższej jakości materiałów. Budynek składa się z 2 części, możliwość zamieszkania przez 2 rodziny.Podgrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł230 m² 2 108,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

***** bielawy ***** toruń **** Polecam dom wolnostojący w Toruniu na cichym i spokojnym osiedlu Bielawy. Dom o pow. cał. 230 m2, pow. użytkowej 152 m2. Dom w całości podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł117 m² 4 961,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Osiedle Olesin to projekt, który powstał w zaciszu malowniczej i spokojnej części zielonej Białołęki.To jedyne w swoim rodzaju miejsce gdzie cisza i spokój wynikające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

350 000 zł133 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Do sprzedania segment środkowy o powierzchni 133m2 z działką o powierzchni ok 80 m2 .Dom położony w Markach, pokryty blachodachówką, zbudowany z cegły. Ogrzewanie centralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

360 000 zł102 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

W gminie Michałowice oraz w Niepołomicach powstają kameralne osiedla jednorodzinnych domów energooszczędnych. Podobne domy mogą zostać zrealizowane również na działkach klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Brajniki

Brajniki,warmińsko-mazurskie

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania wolnostojący dom całoroczny na działce 1800 m2 na Mazurach ( 500 m od jeziora, 20 km od Szczytna, 175 km od Warszawy). Budynek częściowo podpiwniczony.Na parterze 3 pokoje, kuchnia,.