dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Piaski

Piaski,śląskie

243 000 zł98 m² 2 475,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na sprzedaż budynek wzniesiony w 1959 roku w technologii tradycyjnej w zabudowie bliźniaczej. Dom podpiwniczony częściowo z poddaszem nieużytkowym dwu kondygnacyjny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolków

Bolków,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wybudujemy Państwu kompleksowy Dom parterowy "kamilek" o powierzchni użytkowej 85 mkw z wysokim strychem o pow. 60mk. Kąt nachylenia dachu 41 stopni. Dom budujemy na wskazanej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Kasztanowa

Młochów,mazowieckie

649 900 zł152 m² 4 275,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki a jednocześnie bardzo praktyczny dom na Osiedlu Aleja Kasztanowa w Młochowie k. Nadarzyna. Jest to piętrowy bliźniak o powierzchni użytkowej 152m2 z dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legnica

Legnica,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipie

Lipie,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasienica

Jasienica,mazowieckie

395 000 zł210 m² 1 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Sprzedam dom w Jasienicy Mazowieckiej, powiat wołomiński. Dom wolnostojący, 2 piętra + użytkowe poddasze z wejściem od klatki schodowej. Powierzchnia użytkowa pięter 175 m2 + ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skoroszyce

Skoroszyce,opolskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

1 050 278 zł199 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom solidnie budowany( dla siebie).Cicha, spokojna okolica.PIWNICA:kotłownia, garaż na 2 samochody, pom. gospodarcze.PARTER:salon z kuchnią, wc, hall.PIĘTRO:3 sypialnie, łazienka.PODDASZE:wolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 118 m²

Dom jednorodzinny, zabudowania, garaż, działka 3000 m2 , wszystko ogrodzone. Dom po remoncie/ okna, drzwi, dach, rynny,ocieplony - połowa domu, nowe kominy/ 4 pokoje, kuchnia, łazienka, dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Zielona

Dąbrowa Zielona,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Bielice

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

269 000 zł162 m² 1 663,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia, dom wolno stojący w stanie surowym otwartym, w Nowych Bielicach (5km od Koszalina).Budynek mieszkalny,parterowy, jednorodzinny z garażem, niepodpiwniczony. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gietrzwałd

Gietrzwałd,warmińsko-mazurskie

699 000 zł273 m² 2 560,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ładny dom jednorodzinny, wolnostojący w pobliżu Olsztyna, położony w urokliwej miejscowości Gietrzwałd. Korzystna lokalizacja, dobry dojazd do posesji; blisko szkoła, urząd gminy, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

459 600 zł109 m² 4 232,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:371 m²

English description below. Projekt Majka Dom dedykowany osobom ceniącym klasykę i funkcjonalność, idealny dla 3-4 osobowej rodziny. Bryła budynku obejmuje 2 kondygnacje. Dużym atutem jest czytelny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Stacja Metra Stare Bielany

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka na Bielanach. Cicha, spokojna ulica. 2 przystanki do stacji metra. Budynek z 1936 roku z częścią nadbudowaną z 1976 roku. Urokliwa działka o pow. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupiec

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

350 000 zł106 m² 3 301,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży piętrowy budynek mieszkalny, całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 106,27 m2 położony na działce o powierzchni 750 m2 na osiedlu Plażowa (przyjezierze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Bielice

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

269 000 zł162 m² 1 663,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom o powierzchni 450m2 w miejscowości Blizne Jasińskiego. Dwukondygnacyjny dom bankietowy, częściowo wykończony. Na górnej kondygnacji 4 oddzielne zamykane pokoje, 2 łazienki, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

500 000 zł230 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej położony w Markach. Bardzo atrakcyjna cena za pół bliźniaka 500 tys. za cały dom 950 tys. Dom położony w zielonej okolicy. Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

280 000 zł86 m² 3 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Sikorska nieruchomości z siedzibą w Zgierzu Plac Jana Pawła II 17 ( przy ing Banku) przedstawia ofertę sprzedaży domu o pow.,mieszkalnej ok. 86m2 w Zgierzu. Dom parterowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

725 000 zł150 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania nowy dom w stanie deweloperskim w centrum starej Falenicy. Powierzchnia 150m2, działka 512 m2.Na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym,łazienka,garaż.Na piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

530 000 zł155 m² 3 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:306 m²

Do sprzedania ładny dom dwurodzinny położony w Markach w pięknej okolicy. Dom przestronny na działce 309m2. Na parterze salon /30m2/ z kuchnią,łazienka,pokój.Na piętrze trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bardo

Bardo,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciemna Dąbrowa

Ciemna Dąbrowa,warmińsko-mazurskie

419 000 zł178 m² 2 353,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Dom piętrowy, wolnostojący w stanie surowym zamkniętym z nazwą projektu ,dom W Lukrecji", o pow. mieszkalnej 178m2., na ogrodzonej działce o pow. 22 600m2. Instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

320 000 zł179 m² 1 787,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:536 m²

Dom - Bielsko-Biała - ok.Centrum Na sprzedaż nowy dom w stanie surowym zamkniętym, piętro domu w stanie deweloperskim o pow. 179m2, na działce o pow. 536m2, usytuowany 1,2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Herby

Herby,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

900 000 zł165 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Segment z 2001 roku w Centrum Łomianek.Wysoki standard wykończenia.PARTER:garaż na 1 samochód, duża kuchnia wyposażona i umeblowana, salon z kominkiem, pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytom

Bytom,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

519 000 zł174 m² 2 982,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam duży, bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1987 r. położony w Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok. 174.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

850 000 zł241 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Dom wolnostojący , jednorodzinny,parterowy, wybudowany metodą tradycyjną wg. projektu limba.Całkowita powierzchnia 241m2,dwie kondygnacje,na dole salon z kominkiem ,wyjściem na taras , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Byczyna

Byczyna,opolskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogówek

Głogówek,opolskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mikołów

Mikołów,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipowo

Lipowo,mazowieckie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania wyjątkowo piękny dom wykończony i urządzony w wysokim standardzie. To wymarzone miejsce do zamieszkania dla osób pracujących w Warszawie i pragnących spędzać wolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gutkowo

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

Dom wolnostojący z 2010 roku, parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni 135 m2. Lokalizacja Olsztyn-Gutkowo z dobrym dojazdem i usytuowaniem względem sąsiednich domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

319 000 zł157 m² 2 031,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Opis: polecam dom wolnostojący w Stanowicach o powierzchni użytkowej 157 m2. Budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Powierzchnia działki 829 m2. Prąd na działce, gaz, woda ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościelna Droga

Łomianki Dolne,mazowieckie

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Oferta od dewelopera , bez prowizji I pcc! I etap inwestycji 16 - domów , docelowo 40 domów. Zapraszam do kontaktu W sprzedaży posiadamy dwa typy domów: 98m oraz 110m (każdy z domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

630 000 zł300 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom z dwoma niezależnymi wejściami do dwóch mieszkań po 105 m2 każde. Piwnica 92 m2. Garaż wolnostojący 100 m2. Gaz, prąd, woda miejska, szambo. Działka zadrzewiona. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Samsonowicza

Katowice,śląskie

524 304 zł159 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:451 m²

Opis 8 segmentów mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Unikatowa architektura, nowoczesny styl. Zamknięte osiedle z dojazdem z dwóch stron. Każdy dom posiada własną działkę oddzieloną.