dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł124 m² 6 524,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami Liszki, ul. św. Jana Pawła II 48 Powierzchnia całkowita: 124 m Ogród: ponad 160 m Stan: deweloperski - urządzisz według.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł151 m² 5 728,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 160 m²

Przedstawiam piękny dom u podnóża Zamku, położony na dużej, zadbanej działce, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość składa się z: - trzech sypialni, - dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dom na sprzedaż, bolesławiec. Nowa cena!cena W dół! wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym, który znajduje się w cichej, spokojnej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 000 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży cena4200000zł! boutique hotel do sprzedazy Jelenia Gora na Dolnym Slasku Inwestycja lub nowy pomysl na zycie. Kameralny i nowoczesny obiekt o charakterze boutique hotel. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł72,07 m² 12 057,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

| osiedle Śpiewających Ptaków | Nowy, gotowy do odbioru dom 4-pokojowy z ogródkiem | Warszawa Sóweczki Cena: 919 000 pln - Metraż: 72,07 m - 4 pokoje - Ogródek - 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł132 m² 9 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatnich 3 domów w zabudowie szeregowej, które powstały w ramach realizacji inwestycji deweloperskiej w Radomierzycach. Proponowane domy cechują.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 990 zł120 m² 8 749,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze kupujący zwolniony Z opłaty agencyjnej Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł143,20 m² 6 068,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny bliźniak w wysokim standardzie z dobrym dojazdem do Trójmiasta! Dobrzewino! lokalizacja: dobrzewino to miejscowość położona na obrzeżach Trójmiasta. Cechuje się zarówno ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 900 zł97,80 m² 6 747,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż pięknie położony dom w stanie deweloperskim, który znajduje się w spokojnej niewielkiej wsi Pokrzywnica, która stanowi sypialnię dla miasta Wągrowca oddaloną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł119 m² 7 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji - bez podatku - bezpośrednio od dewelopera na sprzedaż 1/2 bliźniaka: - z fotowoltaiką - Z pompą ciepła - Z ogrzewaniem podłogowym - Z fuknckjonalnym dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł128 m² 5 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Budynek w zabudowie bliźniaczej ze ścianą dylatacyjną położony na początku Chrząstawy Wielkiej tuz za mostem , dojazd oświetloną drogą asfaltową, bezpośredni wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł139 m² 6 402,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, zaprojektowany dla siebie z dbałością o każdy detal i bez kompromisów. To nieruchomość, która wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł219 m² 3 789,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam dom o powierzchni całkowitej 219 m2, użytkowej 122 m2, posadowiony na działce 370 m2.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł37 m² 8 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak szukasz 775 m uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98 m² 10 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 525 m²

Na sprzedaż: działka z dwoma domami w Łebczu - tylko 5 km od Władysławowa Sprzedam wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od morza. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł106,30 m² 11 288,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Fantastyczny dom jednorodzinny blisko morza w spokojnej części Mielna Wyobraź sobie miejsce, które łączy wszystko, czego potrzebujesz: bliskość morza, ciszę, spokój i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł226 m² 6 150,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom zaprojektowany w oparciu o projekt Domena 110 B to doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego, parterowego domu na przestronnej działce, z możliwością dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom w Przyczynie Dolnej w gminie Wschowa, o powierzchni użytkowej 100 m2, usytuowany na dużej, zadbanej działce 30 arowej. Powierzchnia działki: 3000 m2.- można ją podzielić.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szukasz balansu między dziką naturą a pełną infrastrukturą? Ten dom to perełka kompaktowy w papierach, przestronny w rzeczywistości i wyposażony w najszybszy internet, byś.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł125 m² 2 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż dom bliźniak. Parter: pokój z wyjściem na taras z widokiem na las, widna kuchnia, hol. I Piętro: dwa pokoje, łazienka z wc, hol. Piwnica: druga łazienka (pralnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł98,80 m² 9 099,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:302 m²

Łódź - Dolina Łódki Kompaktowy bliźniak w malowniczej okolicy Tym razem mam dla Was komfortowy dom, a właściwie dwa domy, położone w malowniczej okolicy, na granicy Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł60,14 m² 11 140,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

Zapraszamy do zakupu segmentu środkowego w inwestycji chojnów park. Jest to nowoczesne osiedle w miejscowości Krępa, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. NA sprzedaż jest segment.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:633 m²

Neo Nieruchomości prezentuje całoroczny dom letniskowy w wyjątkowo urokliwym miejscu Jeśli marzysz o ciszy, spokoju i bliskości natury , ta nieruchomość będzie idealnym wyborem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł202 m² 7 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202 m, położony w spokojnej, zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Idealna propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:982 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o pow. 110 m . Budynek typu "kostka" , raczej do remontu, ale z potencjałem. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł179,72 m² 5 558,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Rezerwacja! Rezerwacja! Rezerwacja! Są nieruchomości, które spełniają oczekiwania i są takie, w których można się po prostu zakochać. Ten dom zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,76 m² 8 254,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu nową realizacje deweloperską Barona Residence. Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu w dzielnicy Opola - Wójtowa Wieś. Charakterystyka budowy to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość budynkowa oddalona ok. 10 km od Ryglic. Dom z lat 90-tych, parterowy z poddaszem o pow. użytkowej ok. 120m2. Budynek wybudowany z pustaka, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł129,50 m² 10 424,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego segmentu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w miejscowości Modlniczka. Jeżeli szukasz domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł346,10 m² 3 926,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Suwałki przy ul. Bakałarzewskiej miejsce, które łączy komfort życia z realnym potencjałem biznesowym. Dom o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:824 m²

Dom jednorodzinny Z możliwością zamieszkania dwóch rodzin - nieruchomość Z potencjałem pod wynajem. Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczo-garażowym,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł41 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:863 m²

Dom z drewna 41 m kw. do remontu na działce 863 m kw. w Dęblinie 100 m od Wisły przy szlakach rowerowych Stężycy i okolic. Dom: -powierzchnia 41 m kw. -parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł112,98 m² 8 231,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Domy to zabudowa bliźniacza dwulokalowa. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc Możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zezwolenia mswia. Proponowany dom to cztery.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł19 000 m² 24,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Siedlisko 1,9 ha z budynkiem mieszkalnym i stodołą w Ryglicach w powiecie tarnowskim. Na sprzedaż przedstawiam murowany, piętrowy dom o powierzchni ok. 120 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Szeregówki w stanie deweloperskim w niższej cenie! Szeregówki z ogródkiem i garażem. Osiedle Pogodne to nowoczesna inwestycja, stworzona z myślą o osobach, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom typu bliźniak w jednym z najmniejszych miast w Polsce, perle Pojezierza Lubuskiego Lubniewicach. To miejsce, które natchnęło dr Michalinę Wisłocką do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł49,50 m² 15 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:638 m²

Polecam do sprzedaży piękny dom parterowy o powierzchni ok. 49,5 m2 położony na działce 638 m2. Dom składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 530 000 zł400 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 898 m²

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający! transakcja sprzedaży nieruchomości zabudowanej dwoma budynkami: odpowiednio o pow. całkowitej ok. 220 mkw. i ok.180 mkw. w Antoniewie ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł180 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Stylowo urządzony, elegancki dom przy ulicy Czerniawy, z pięknie wykończonymi, jasnymi wnętrzami, słonecznym tarasem i wyjściem do ogrodu, w którym można postawić jacuzzi, saunę lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł107,63 m² 9 755,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Nowoczesny dom w Radzyminie - funkcjonalna przestrzeń dla rodziny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 80 m , położony w Radzyminie, to propozycja dla osób.