dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Starorudzka

Łódź,łódzkie

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jednorodzinny wolnostojący dom z 1998 roku w dzielnicy domów jednorodzinnych. Budowany w technologii ytong oraz otynkowany tynkiem mineralnym. Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzymin

Radzymin,mazowieckie

165 000 zł120 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom murowany o pow. 100 m2 na działce budowlanej o pow. 1300m2, k/radzymina (ok.8km od) Parter: (2 pokoje, kuchnia, łazienka), Piętro: ( 1 pokój z osobnym wejściem z tarasem) , media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Południowa Dzielnica Przemysłowa

Siedlce,mazowieckie

339 000 zł90 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:783 m²

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje na sprzedaż dom o pow. 90m2, na działce o pow. 783m2 w Siedlcach, w dzielnicy Południowa. Okna pcv. W piwnicy znajduje się kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

730 000 zł285 m² 2 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:954 m²

Do sprzedania Dom 2-kondygnacyjny wielorodzinny przygotowany pod wynajem dla kuracjuszy. Do częściowego remontu. Położony w centrum buskiego uzdrowiska, 100 m od parku zdrojowego. Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni państwo to jest oferta budowy domów A nie gotowy dom. Pomagamy W znalezieniu działki. Oferta dotyczy całej polski. DO ceny należy dodać M. IN. Cenę działki (jeżeli nie posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,małopolskie

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Sprzedam dom we wsi komorniki- 1,3 km od Raciechowic- po remoncie w 2013r. z pięknym panoramicznym widokiem na góry. Budynek parterowy z wykorzystanym przyziemiem i poddaszem, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzgów

Rzgów,łódzkie

900 000 zł179 m² 5 027,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadbany dom w cichej i spokojnej okolicy Rzgowa z doskonałym dojazdem do łodzi jak i do trasy Warszawa-Katowice. Dom usytuowany na terenie płaskim z mediami: prąd, siła, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Radość

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł177 m² 3 949,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Do sprzedaży w Warszawie Radości kameralny budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2), zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości materiałów ze szczególnym zadbaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Groszówka

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Nieruchomość położona w W-wie Wesołej w rejonie Groszówki w bardzo spokojnym i ładnym miejscu. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 24 m x 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

695 000 zł340 m² 2 044,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

| dom wolno stojący z początku lat 90-tych, po rozbudowie i generalnym remoncie w 2006 roku. Zlokalizowany jest w zielonej części Sulejówka, w pobliżu Wesołej- woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Do sprzedaży dom w centrum Halinowa, przy cichej spokojnej ulicy. Oddalony od stacji pkp o 800 m, od centrum Warszawy 28 km. Posesja płaska, ogrodzona. Dom przeznaczony do remontu. Solidne, grube.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Borkowo,pomorskie

450 000 zł400 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 400 m2, na działce 750 m2. Dom znajduje się wśród zabudowy jednorodzinnej, na zacisznym terenie, niedaleko obwodnicy. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł360 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:260 m²

Segment na bemowie. Do zamieszkania lub na biuro. Wysoki parter I wysokie poddasze użytkowe. Atuty nieruchomości: - idealny zarówno dla rodziny jak i na siedzibę firmy - garaż na 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł264 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

| dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, niepodpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym [38.5m], przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Jest to budynek o eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziećmiarowice

Dziećmiarowice,lubuskie

95 000 zł100 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Pilnie sprzedam działkę o powierzchni 3300 m z domem poniemieckim do remontu w miejscowości Dziećmiarowice

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Libiąż

Libiąż,małopolskie

969 000 zł260 m² 3 726,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom, parterowy, z użytkowym poddaszem w cichej spokojnej okolicy Libiąża. Powierzchnia całkowita: 260 m2, powierzchnia użytkowa: 180 m2, powierzchnia garażu: 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bukowa

Chrzanów,małopolskie

400 000 zł348 m² 1 148,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, położony w Chrzanowie przy ul. Bukowej. Powierzchnia użytkowa 288,20 m2, całkowita 348,40 m2. Wybudowany z pustaka max 29 cm. Fundamenty: ławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

880 000 zł316 m² 2 784,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy niepowtarzalny dom Z pięknym ogrodem. Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Brzozówce zaledwie 10 km od Torunia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł166 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:825 m²

Do sprzedania dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem, położony na dużej działce o pow.826m2 w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w Starej Miłosnej. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

85 000 zł65 m² 1 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej 6 km od Elbląga w miejscowości Karczowiska Górne. Dom o pow. około 63m2 składa się z parteru i użytkowego poddasza, działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł266 m² 4 135,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! atrakcyjna cena! Środkowy segment w świetnej lokalizacji na Bielanach (marymont). Dwa kroki do Lasku Bielańskiego i terenów rekreacyjnych na Wisłą. 10 min. spacerem do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

590 000 zł204 m² 2 892,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

| dom wolno stojący z połowy lat 80-tych, murowany, 2-kondygnacyjny, położony w centrum Sulejówka, przy asfaltowej, oświetlonej ulicy, w odległości niecałego kilometra od kolejki skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Małopolska

Sopot,pomorskie

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni uzytkowejok. 120 m2 , powierzchnia mieszkalna wynosi ok. 100 m2. Działka o powierzchni 210 m2 ( własność ) Budynek ocieplony. Wnętrze domu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekoszów

Piekoszów,świętokrzyskie

194 500 zł155 m² 1 254,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Wynagrodzenie pośrednika ponosi wyłącznie Sprzedający. Dom typu bliźniaczego parterowy, z poddaszem użytkowym w stanie surowym otwartym. Powierzchnia użytkowa 105 m2, powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radość

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł288 m² 5 173,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Radości w rejonie Miedzeszyn-Letnisko w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej. Dojazd uliczką lokalną wyposażoną w media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

| atrakcyjnie położony w centrum Sulejówka dom wolno stojący na działce o powierzchni 650mkw. Dom nienagannie utrzymany, gotowy do zamieszkania od zaraz. Wybudowany został w połowie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Dom wolnostojący po generalnym remoncie w Zalesiu Górnym, spokojnej i pełnej zieleni okolicy. Wykończony w wysokim standardzie gotowy do wprowadzenia. 180 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 160 000 zł310 m² 3 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:23 460 m²

Do sprzedania, bardzo ładny, wygodny dom dla dużej rodziny w Wiązownej. Położony w ciszy lasu, jednocześnie przy doskonałej komunikacji - autobusy miejskie 730, 720. do szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł223 m² 3 142,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Do sprzedania bardzo ładne, nowe segmenty (środkowe) w stanie developerskim, położone w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w Wesołej, w północno-wschodniej części Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom z 2009 roku w cichej i spokojnej okolicy Piastowa. Nowoczesny dom o powierzchni całkowitej 250 m2. Wysoki standard wykończenia domu przy użyciu bardzo dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szyjki

Szyjki,mazowieckie

920 000 zł398 m² 2 311,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:23 m²

Na sprzedaż piękny dworek drewniany z początku XX wieku. Dwór niezwykle urokliwie położony nad rzeką Wkrą, z linia brzegową 120 m, dworek po kapitalnym remoncie, w tej chwili pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakręt

Zakręt,mazowieckie

1 950 000 zł350 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

| dwurodzinny dom wolno stojący, wykończony w wysokim standardzie, nienagannie utrzymany. Duża, pięknie zagospodarowana zielenią działka, na której znajduje się również drugi, niewielki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytów

Bytów,pomorskie

220 000 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom w stanie surowym zamkniętym. Projekt "w żurawinie". Budynek na parterze: wiatrołap-3,96m2, hil-3,7m2, kuchnia 8,47, jadalnia 7,78, salon 27,68m2, kotlownia 3,54, łazienka 3,21m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grzybowa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł276 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:762 m²

| rozłożysty, przestronny dom wolno stojący, zlokalizowany w cichej i zielonej części Wesołej na os. Grzybowa. Nieruchomość położona z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Roczyny

Roczyny,małopolskie

290 000 zł274 m² 1 058,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Roczyny to atrakcyjne miejsce położone na Pogórzu Śląskim u północnego stoku Złotej Góry, 3 km od Andrychowa. Zachęca do odwiedzania nie tylko w celach turystycznych, ale stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

870 000 zł1 196 m² 727,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:8 840 m²

Pałac-zabytkowa budowla podlegajaca Konserwatorowi o pow.1196m2 położony na działce 8840m2. Jest to budowla zabytkowa o pieknej bryle,podpiwniczona w całości z dachem dwuspadowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzemieślnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

440 000 zł230 m² 1 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o pow. użytkowej 140m2 w Elblągu przy cichej i spokojnej ul. Rzemieślniczej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na działce własnościowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Myślenice,małopolskie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Do sprzedania duży, piękny dom w samym centrum Myślenic. Idealna lokalizacja - 3 minuty od Dworca Autobusowego, galerii Dekada i nowo powstającej galerii przy dworcu, a przy tym spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jurajska

Kraków,małopolskie

480 000 zł128 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dotyczy domu-bliźniaka w Modlnicy o powierzchni całkowitej 128m2, położonego na działce 4 - arowej. Budynek znajduje się obecnie w stanie deweloperskim. Użyte materiały.